Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Naccsy válasza atyaatya (#5844) üzenetére


Naccsy
csendes tag

Itt a 47es hozzászólásban van ugyan ez a gond, alatta pedig egy állítólagos megoldás, remélem segít.

when money say jump you say how high

(#5852) yeezymeezy válasza freeknight (#5847) üzenetére


yeezymeezy
tag

(#5853) yeezymeezy válasza freeknight (#5847) üzenetére


yeezymeezy
tag

(#5854) freeknight válasza yeezymeezy (#5853) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem ez nem garanciális :( .

Bár a házhoz jövünk szervizesek elég lazák ilyen szempontból, ha ezt a megoldást választod, talán javítja. A probléma az, hogy keretet csak kijelzővel együtt cserélnek, úgyhogy nem egy olcsó mulatság, ezért lehet egy kis kukacoskodásra számítani.

Szerintem kérdezd meg a sima S3 topikban is, több szem többet lát.

[ Szerkesztve ]

(#5855) Plazmacucci válasza freeknight (#5854) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egyszerűbb ha kihívja a szervizt, hogy néha nem érzékel a home gomb...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5856) yeezymeezy


yeezymeezy
tag

Köszi a válaszokat.
még egy kérdésem lenne.
Nem az én nevemre vettük a telefont,de nálam vannak a papírjai.
Szükséges hozzá az is akinek a nevén van,vagy a szervízes azt nem nézi?

(#5857) LouiS22 válasza yeezymeezy (#5856) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem kell, csak a számla és a garanciajegy (leginkább az utóbbi).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5858) xcel2000 válasza yeezymeezy (#5853) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Vidd be szervizbe hogy vibál a kijelző vagy nem mindig érzékeli az érintést azt megvan oldva egy kijelző cserével! :R
Vélemény mint szervizes :DDD

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#5859) bazsee42


bazsee42
csendes tag

Sziasztok.
Kb. fél éve van meg a telefon de csak nemrég vettem észre hogy ha fekete képet mutat a kijelző, akkor egy csomó vékony fekete csík van benne (csak sötétben látszik). Gondolom ezt állja a garancia, viszont egy helyen sikerült elrepesztenem keretet is, azt is kicserélik a kijelzővel együtt? És kb. mennyi idő múlva kapom vissza a telefont a kijelző csere után?
Előre is köszi

(#5860) kungzi válasza bazsee42 (#5859) üzenetére


kungzi
veterán

ha gyári garis, akkor hívd házhoz a szervizt. A repedt keretet nem mond neki, együtt cseréli a kijelzővel a keretet.

(#5861) glaci válasza bazsee42 (#5859) üzenetére


glaci
őstag

Az enyém is tele van!
Állítólag ezek a ragasztás hibái.
Nekem annó azt mondták a topictársak, hogy ne cseréltessem ki, mert valószínű, hogy az új is ilyen lesz.
Viszont Neked a repedt oldala miatt még így is érdemes lehet belevágni a dologba!
De ne vidd szervízbe, hanem hivasd házhoz a szerelőt, akkor 30 perc és már használhatod is!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#5862) novakpade válasza atyaatya (#5841) üzenetére


novakpade
csendes tag

Ha xp-d van akkor nehéz felvarázsolni rá a drivert, magam sem tudom h sikerült de azt tudom h a kiest telepítgettem és egyszer csak jó lett!!! Még annyit h mikor meg volt a kies telepítése ,rátettem a telefont a gépre elkezdett minden f.szául telepíteni de az mta driver telepítésénél, ugyan úgy nem boldogúlt, aztán szartam bele rajta hagytam a telefont kb félóráig, hogy az xp telepítse, de nem történt semmi ugyan azzal a mta driver telpítéssel kinlódott, majd levettem a telefont és az xp dobott egy újraíndítási lehetőséget mondván h telepűltek a driverek, újraindítottam aztán jó lett!!! Hogy van e köze ahoz h rajtahagytam a telefont a gépen, nem tudom!! És a samaung usb driver is rajta van, meg minden amit a kies feltelepített még pluszba hozzá, szal én semmit nem töröltem róla! Remélem érthető voltam, és tudtam vele segìteni

(#5863) #54715584


#54715584
törölt tag

Megint elkezdődött merülési mizéria, éjszaka 50%-ot merült a telóm. A Google szolgáltatások miért használja a wi-fit?
Alvó állapotban ki van kapcsolva. Ezek szerint mégsem?

(#5864) Rem-X válasza Plazmacucci (#5849) üzenetére


Rem-X
senior tag

Ezt most nem értem... HA rootolom ezzel a módszerrel akkor nem ugrik a KNOX? És utána tudom inaktiválni?

Try again, fail again, fail better!

(#5865) Plazmacucci válasza Rem-X (#5864) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ugrik hát. Attól még ki lehet kapcsolni. De a számlálója ha ugrik, nincs visszaút.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5866) Rem-X válasza Plazmacucci (#5865) üzenetére


Rem-X
senior tag

Mindegy. Lejárt a gari! :) Most már kicsit takarítanám a gyári romot kedvemre :)

Try again, fail again, fail better!

(#5867) Plazmacucci válasza Rem-X (#5866) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja ez a metódus működik! Root, supersu frissít, knox fagyasztás. Én Titaniummal csináltam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5868) Rem-X válasza Plazmacucci (#5867) üzenetére


Rem-X
senior tag

Hupsz csak most nézem hogy nekem XXUEMK1 alapsáv van...

Try again, fail again, fail better!

(#5869) Plazmacucci válasza Rem-X (#5868) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5870) LouiS22 válasza Rem-X (#5868) üzenetére


LouiS22
veterán

És? XDA-n fent van minden modem, azt flashelsz, amit akarsz. Csak csinálj EFS mentést, mielőtt nekiállsz barkácsolni - életmenő, szó szerint.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5871) tormakrisz válasza LouiS22 (#5870) üzenetére


tormakrisz
csendes tag

Tud valaki valamit a frissítésről?

[ Szerkesztve ]

(#5872) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy ha összepárosítom a telefont egy bluetooth eszközzel akkor elég sűrűn hajlamos arra, hogy a wifi hálózatról ledobáljon. Próbáltam ipega kontrollerrel és most beszereztem egy sony ericsson sztereo bluetooth fülest, azzal is ledobál wifiről. Kb 4 routerrel is próbáltam Másnál nem volt ilyen probléma?

(#5873) LouiS22 válasza tormakrisz (#5871) üzenetére


LouiS22
veterán

A Samsung biztosan.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5874) novakpade


novakpade
csendes tag

Majd 8 hónap múlva lesz vmi a frissítésből, ha kiadják egyálltalán, biztos megint szar vmi teszt, vagy az új os-ükkel szo.nak és nem érnek rá, ide vagy oda samsung de ki.aszottúl nagy tróger banda ez!!!!

(#5875) #54715584 válasza LouiS22 (#5873) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ppfff :D
Nem értem hová tökölnek ennyit...
Az akksimerülés miatt megint bosszús vagyok, mindjárt írok a Samsungnak :D

(#5876) LouiS22 válasza novakpade (#5874) üzenetére


LouiS22
veterán

Vegyél Nexust és kapod a frissítést azonmód.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5877) novakpade válasza LouiS22 (#5876) üzenetére


novakpade
csendes tag

Adjál pénzt rá oszt veszek!!! Már bocs a megfogalmazásért de nem éri annyit egy szaros frissítés! És akkor is dühìtő hogy kb fél éve igérgetve van oszt semmi!!!

[ Szerkesztve ]

(#5878) #54715584 válasza novakpade (#5877) üzenetére


#54715584
törölt tag

Viszont következő telefonnak megéri bőven. A következő telóm tuti, hogy referencia modell lesz :K

(#5879) Plazmacucci válasza #54715584 (#5878) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó lenne ha megint a Samsung csinálna nexus telefont. Akkor megvan a szerviz support is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5880) Sanyi.il válasza #54715584 (#5878) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

én is ezen gondolkozom, de az LG garanciája van ilyen szintű mint a Samsung-é? feltételezve, hogy ők készítik a következő nexus-t is.

(#5881) glaci válasza Dzsimmy (#5872) üzenetére


glaci
őstag

Én szerencséte még nem tapasztaltam eddig ilyet.
Tegnap este is 3 óra hosszat ment a Spotify egy Philips BT fülessel és egy BT (British Telecom) routerrel. Nem volt semmi gond.
A router és a füles nyilván nem "zavarja" egymást, úgyhogy a hiba a telefonodban van.
Egyébbként nem dob le a WiFi? Csak a fülesnél? És más BT eszköznél?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#5882) #54715584 válasza Plazmacucci (#5879) üzenetére


#54715584
törölt tag

Örülnék neki én is, de ez a műanyag doboz, amiben benne van... :(

(#5880) Sanyi.il
Erről sajnos nincsen infóm, lehet bele kellene olvasnom valamelyik fórumba. Bár millió éve volt egy LG KP500-am, azzal nagyon meg voltam elégedve, semmi baja nem volt.

(#5883) Sanyi.il válasza Gergosz2 (#5782) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

kicsit késve válaszolok, most bukkantam rá erre, és beugrott, hogy itt "nálunk", az S3 LTE topikban keresett valaki ilyesmit. van hangerő fel-le, és hívás fogadó gomb is.

(#5884) LouiS22 válasza novakpade (#5877) üzenetére


LouiS22
veterán

1. egyik gyártó sem ígéri meg a vásárláskor azt, hogy biztosan kapsz frissítést.

2. Volt egy táblázat, amiben megerősítették, hogy érkezik frissítés.

3. semmi egetrengető dolog nem fog változni, a 4.4 lényegében biztonsági frissítéseket tartalmaz, plusz egy szigorítást, amit én azért annyira nem várnék.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5885) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Én azért várom, mert így az Amcha rom is fel tud lépni kitkatre. Na azt fogom használni.

Ui: mondjuk a cm11 is nagyon pöpec. Plusz most rendeltem egy 3000es akksit. Majd írok hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#5886) #54715584 válasza szabakaa (#5885) üzenetére


#54715584
törölt tag

Be tudod linkelni az akksit?

(#5887) Rem-X válasza Plazmacucci (#5869) üzenetére


Rem-X
senior tag

Na én is berootoltam :) először lefagyott a SuperSU, de aztán frissítés után jó volt... ezen kívül kéne még binary frissítés is? csak mert azt nem találom a menüben...

Try again, fail again, fail better!

(#5888) Plazmacucci válasza Rem-X (#5887) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én egyebet nem tettem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5889) szabakaa válasza #54715584 (#5886) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Sajnos nem, mert szomszédomon által jön, akinek informatikai boltja van.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#5890) tornadóó


tornadóó
tag

üdv. egy kis segitséget kérnék,samsung galaxy s3 i9305 lte 4.1.2 szeretnék frissíteni 4.3 ra,hogy kell?

█▓▒░░ Szømbªthely ░░▒▓█ 06707034585

(#5891) LouiS22 válasza tornadóó (#5890) üzenetére


LouiS22
veterán

Bemész a névjegybe, telefon frissítése, OTA letölt, és nem örül.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5892) glaci válasza tornadóó (#5890) üzenetére


glaci
őstag

Jól gondold meg, biztosan akarod-e!
Egyirányú út.
Inkább keress az XDA -n egy olyat, ami 4.1.2 BootLoader -es, aztán ha tetszik, max. rendesen lefrissíted, ha nem, akkor meg visszateheted a 4.1.2 -t!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#5893) tornadóó


tornadóó
tag

köszi,a segítséget,akkor inkább hanyagolom a dolgot :R

█▓▒░░ Szømbªthely ░░▒▓█ 06707034585

(#5894) tornadóó válasza glaci (#5892) üzenetére


tornadóó
tag

4.4.2 :F

[ Szerkesztve ]

█▓▒░░ Szømbªthely ░░▒▓█ 06707034585

(#5895) novakpade


novakpade
csendes tag

Basszus, laggol a képernyő huzogatás közben a teló, ha élő hátteret teszek be akadozik nem pedig folytonos és nagyon zavaró, főleg az időjárásos élő háttérnél, eddig nem csinálta arra gondolok h sok a fölös adat a telón és belassúl tőle, esetleg nem tud valaki olyan progit ami leszedi a nem kívánatos mappákat programokat a készülékről vagy tegyem alapba???

(#5896) szabakaa válasza novakpade (#5895) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Clean Master

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#5897) novakpade


novakpade
csendes tag

Azt próbáltam, de nem igazán jött be a dolog, és amikor megtisztítottam vele az eszközt akkor sem volt vele semmi jobbulás! Öszintén megmondom h nem is szeretek feltenni ilyen progikat mert úgy vagyok vele h felesleged 4 mag procinál és 2 g ram nál. De azért köszönöm a gyors választ. Természetesen ez csak az én véleményem és nyugodtan vétózátok meg ha ez nem így van.

(#5898) novakpade


novakpade
csendes tag

Olyannal valaki találkozott már hogy zöld szinbe ugrik a képernyő szine, majd egy rövod idő múlva minden a régi??

(#5899) Rem-X


Rem-X
senior tag

Ha lúd legyen kövér :) Ha már a gari lejárt, akkor most míg cserélek telefont és megy faternak szétromolom :) Megnézem először ezt az AMCHA-t. Van vélemény róla?

Try again, fail again, fail better!

(#5900) LouiS22 válasza Rem-X (#5899) üzenetére


LouiS22
veterán

Milyen vélemény kell egy gyári romon alapuló, a samsung szarait opcionálisan telepíthető romról? :) Semmivel nem tud többet, csak egy menüből kiválogathatod, hogy mit szeretnél látni és mit nem, meg milyen kernellel. De ettől eltekintve gyári rom - hiszen egyik hobbista sem tud touchwizt programozni. Egyébként erősen ajánlott, pont a telepítőmenüből testreszabhatóság miatt. De nem lesz 100000x gyorsan és az akkuidő sem nő meg napokkal (mint két legfontosabb kérdés).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.