Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) kovisoft válasza #54715584 (#5450) üzenetére


kovisoft
őstag

Úgy tűnik, megcsalt az emlékezetem, mert most kipróbáltam, és nekem is csak akkor reagál a 'Hi Galaxy'-ra, ha fut az S-Voice app.

(#5452) Plazmacucci válasza kovisoft (#5451) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És internet is kell neki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5453) Rem-X válasza Sanyi.il (#5449) üzenetére


Rem-X
senior tag

Melyik ez a Google Launcher?

Try again, fail again, fail better!

(#5454) fogi válasza Sanyi.il (#5446) üzenetére


fogi
tag

Eredetileg van gyári hátlap, ami drága és vastagabb lesz tőle a teló, nem mennek rá a normál tokok.
Másik megoldás ez:
http://www.ebay.com/itm/Good-Qi-Wireless-Charger-Receiver-Module-Pad-For-Samsung-Galaxy-S3-SIII-i9300-/121340798417?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item1c4079a5d1

Az eredeti hátlap alá lehet betenni, ami csak kicsit púposodik ki tőle. Én ilyet használok gyári töltővel és hibátlan.

(#5455) Sanyi.il válasza Rem-X (#5453) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

:)

Köszi fogi, igy akkor kihagyom ezt a bulit :)))

[ Szerkesztve ]

(#5456) Csomag01


Csomag01
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy vettem nemrég egy S3 LTE-t és csak EDGE hálózatom van.
Tud rá valaki valami megoldást?
Utólag lett függetlenítve... :R :R :R :R

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#5457) Sanyi.il válasza Csomag01 (#5456) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

van az előfizetésedben LTE csomag?

(#5458) Csomag01 válasza Sanyi.il (#5457) üzenetére


Csomag01
tag

nincs! De H, és 3G sincs.

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#5459) LouiS22 válasza Csomag01 (#5458) üzenetére


LouiS22
veterán

Van egyáltalán a környékeden 3G? Mivel utólag függetlenített telefonról beszélünk így gyanítom, hogy nem a Telekom előfizetője vagy.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5460) Csomag01 válasza LouiS22 (#5459) üzenetére


Csomag01
tag

Van 3G a környéken...., Telekomos vagyok.

[ Szerkesztve ]

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#5461) LouiS22 válasza Csomag01 (#5460) üzenetére


LouiS22
veterán

Beállítások/További hálózatok/Mobilhálózatok/Hálózat mód mire van állítva? (LTE/WCDMA/GSM automatikus legyen)

plusz itt a Hozzáférési ponton nevénél az az APN internet.telekom

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5462) Csomag01 válasza LouiS22 (#5461) üzenetére


Csomag01
tag

Ezeket már mind átnéztem... más probléma van.

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#5463) rerebere válasza Csomag01 (#5462) üzenetére


rerebere
tag

*#0011# -re mit dob ki? GSM900 elérhető csak?
Mert ha igen, akkor elszállt az NVM a függetlenítés miatt.

(#5464) Csomag01 válasza rerebere (#5463) üzenetére


Csomag01
tag

Azt irja hogy GSM 900: Available

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#5465) rerebere válasza Csomag01 (#5464) üzenetére


rerebere
tag

Legjobb tudomásom szerint csak boxal-lehet megjavítani.

(#5466) LouiS22 válasza rerebere (#5465) üzenetére


LouiS22
veterán

Gyanús, hogy a kollégának igaza lesz...

[link]

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5467) Rem-X


Rem-X
senior tag

Hol van már a KitKatem?!?!?! :) :))

Try again, fail again, fail better!

(#5468) LouiS22 válasza Rem-X (#5467) üzenetére


LouiS22
veterán

Mitől lesz tőle jobb? Leginkább anyázás lesz a vége, az SD hozzáférési jogok miatt...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5469) Rem-X válasza LouiS22 (#5468) üzenetére


Rem-X
senior tag

Nem tudom, nem lesz jobb :) De újabb lesz :) Reménykedni meg mindig lehet, hogy valami mégis jobb lesz :)

Try again, fail again, fail better!

(#5470) BigBlackDog válasza LouiS22 (#5468) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Amit én többek között várok egy kicsit, az pl. a szelektív app engedélyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#5471) Watt25 válasza LouiS22 (#5468) üzenetére


Watt25
veterán

Én meg mondjuk kíváncsi leszek a megvalósításra. Arra gondolok, hogy ha adott egy új KitKat, az oké, de mi van update esetén? Honnan tudja, hogy melyik már meglévő könyvtárat melyik app-hoz rendelje hozzá? Vagy a Kitkat update egy szép SD kártya formázással indít? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#5472) beholder00


beholder00
tag

Valaki használt már MHL adaptert? Tudna ajánlani? A lényege ha jól értem ennek az, hogy telefonból megy az adapterre. Adapteren meg van egy HDMI és egy usb 2.0. Vicces, de bírja és ha igen milyen minőségpen pl játék/hd filmre?

(#5473) Plazmacucci válasza beholder00 (#5472) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem van samsungos. Nem egy nagy was is das. A telefon kijelzőjéhez képest a kimeneti kép fakó, és max 1080p/30Hz. A telefon kijelzőjét lezárva a HDMI kimenet is kikapcsol. Tehát filmezéshez kell hogy menjen a kijelző. Ilyenkor annyit fogyaszt a készülék, hogy a gyári töltő kevés hozzá. Én 2 amperessel tudom szinten tartani az akkufeszültséget.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5474) pedro21 válasza LouiS22 (#5468) üzenetére


pedro21
tag

Nagyon gáz a KitKat sd kártya kezelése. Az összes 3rd party app nem képes hozzáférni a kártyához, úgyhogy mindenképpen kell hozzá majd root. Kérdés milyen hamar készül majd el.

(#5475) Rem-X válasza pedro21 (#5474) üzenetére


Rem-X
senior tag

Most hogy írtátok akkor gondoltam bele, hogy nekem 1 éve van meg a telefonom de egy percig nem volt benne SD kártya :) Bőven elég nekem a belső tárhely + cloud.

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#5476) Watt25 válasza Rem-X (#5475) üzenetére


Watt25
veterán

Nekem sincs SD kártyám, de gyanítom, a belső tárhelyre is ugyanez fog vonatkozni, mint az SD kártyára.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#5477) Rem-X válasza Watt25 (#5476) üzenetére


Rem-X
senior tag

Azért az merőben fura lenne ha nem férne hozzá semmilyen app a tárhelyhez :) Ezt Te sem gondolod komolyan, hogy így kiadnak egy szoftverfrissítést... :)

Try again, fail again, fail better!

(#5478) Watt25 válasza Rem-X (#5477) üzenetére


Watt25
veterán

Az elv, hogy ne maradjon szemét a programok után (uninstall esetén) és ne piszkáljanak bele egymásba. Márpedig ezen elv mentén haladva a belső tárhely esetén is ez lesz. Hozzáférnek a tárhelyhez, de csak a saját könyvtárukhoz.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#5479) LouiS22 válasza Watt25 (#5478) üzenetére


LouiS22
veterán

a külső SD-ről van szó, nem kell riogatni. :)

Egyébként a saját elméletem az, hogy ezzel a "húzással" akarják a gyártókat a külső sd elhagyására kényszeríteni: tessenek a kiváló google driveot használni!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5480) dobzy


dobzy
tag

Kitkat alatt a videolejátszó nevű GYÁRI program sem fog mindenhonnan videót lejátszani? És powerAMP se zenét?
Galéria...

[ Szerkesztve ]

(#5481) WZP


WZP
aktív tag

Erről az SD kártyás mizériáról tudnátok nekem mesélni valamit, vagy linkelni valami írást ? Ugyanis erről én most hallok először. Tök jó, hogy ahogy teszik egyre inkább hülyebiztossá a rendszert, úgy veszik el a power userektől a normális használat lehetőségét. Először nem lehet mountolni a belső SD-t, és a külsőt is csak reszelgetéssel, csak szemét MTP-t adnak mass storage helyett, most meg hozzáférést nehezítik meg az SD-hez ? Hát azért... ez elszomorító. És még mindig nem oldották meg a több gigás androidos játékok korában hogy natívan támogassa a külső SD-re telepítést.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#5482) LouiS22 válasza WZP (#5481) üzenetére


LouiS22
veterán

Google, KitKat SD. Tényleg 5 másodperc, kevesebb, mint amennyi idő alatt most leírtam ezt a posztot.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5483) #54715584


#54715584
törölt tag

A Google Szolgáltatások folyamatosan ébren tartja a telefonomat, de nem tudok rájönni, hogy mi lehet ez pontosan. Így egy éjszaka alatt 30%-ot merült a telefonom. Mi történt már megint? Nem lehet ezt az egész google sz*rságot és Samsung appokat kikapcsolni?
Nagyon gondolkozom, hogy rootolok és teszek fel custom ROMot, de nem tudom azok mennyire jók és hogy kezdjek neki.

[ Szerkesztve ]

(#5484) adise válasza #54715584 (#5483) üzenetére


adise
őstag

custom recoveryvel :))

(#5485) szerzol válasza #54715584 (#5483) üzenetére


szerzol
senior tag

Melyik ROM van most fent neked?

Lehet egy másik gyári is változtatna a helyzeten gari vesztés nélkül.

Hétvégén amikor nem dolgozok, képes produkálni ilyet is!

Pedig folyamatosan frissülnek a samsung, meg a google appok is.

Amit nem használok természetesen kikapcsolom.

Ja, ez a legújabb hong kongi ROM.

(#5486) migabi24 válasza szerzol (#5485) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hogy frissülnek wifi, mobilnet nélkül? Vagy csak én nem látom az ikonját?

(#5487) #54715584 válasza szerzol (#5485) üzenetére


#54715584
törölt tag

Most éppen a sima T-s ROM van fent, előtte volt DE meg NEE, de nem voltak jók azok se. :(
A google és samsung appok nagy része le van tiltva.
Hogy bír neked 2 napot a teló? :Y

(#5484) adise
CWM az okés, de van olyan ROM, ami képes magát frissíteni, ha van belőle újabb kiadás? Vagy olyan, aminek van grafikus felülete?
Guglizok, de nem találok ilyet.

(#5488) szerzol válasza migabi24 (#5486) üzenetére


szerzol
senior tag

Amikor be van kapcsolva valamelyik akkor frissülnek.

Azért írtam hogy amire nincs szükségem éppen, kikapcsolom.
Itthon meg az irodában az asztali gépet használom, ha kimegyek területre, vagy itthonról elmegyek akkor kapcsolom be a mobilnetet.

Ezeket csak azért írom le, mert nálam nincs olyan hogy nem tudom miért merül le a teló és éjszaka ha aludni akarok minek legyen bekapcsolva a WiFi, meg a mobilnet, elég ha fel tud hívni akit én akarok hogy fel tudjon, reggel meg bekapcsolom ha kíváncsi vagyok hogy jött-e valami, de nincs letiltva semmi app, csak akkor frissül amikor én akarom.

Minek pocsékoljam a mobil adatforgalmat frissítésre ha a WiFi ingyen van.

Szeretem ha a telefonom függ tőlem és nem én a telefonomtól, valamint minden lehetőségét akkor használom amikor arra szükségem van, ezért jó pl. a 4.3-ban a notification bar testre szabhatósága.

monstre: Egy próbát megér a hongkongi, sem a számláló, sem a gari nem ugrik, aztán ha nem jó jöhet a custom.

[ Szerkesztve ]

(#5489) #54715584 válasza szerzol (#5488) üzenetére


#54715584
törölt tag

Fura ez a wifis dolog is, csak a T-s ROMnál működik az, hogy alvó módban kikapcsol a wifi, de most megint ott vagyok, hogy nem kapcsol ki. Bár a mobilnetes csomagom elég nagy, azért csak gyorsabb a wifi. :)
3 eredeti ROM után már nem nagyon bízom a hong-kongiban, az az igazság.

+ ami nagyon meglepő, most hogy így nézegetek csomó videót rootolt telókról 4.4-es ROMokkal az az, hogy baromira gyorsak. Az enyém ezekhez képest csiga és nagyon lassú.

Csak hát ki kellene választanom, hogy melyik lehet a jó, ami nekem megfelelne.

(#5490) adise válasza #54715584 (#5487) üzenetére


adise
őstag

én amcha romot használok s5 témával. van benne s4 is.
nekem megfelel. be nem szokott ragadni semmi. de használhatsz greenifyt is.

tölteni meg naponta tölteni kell sajnos. butafonként két napot elmegy.

(#5491) pedro21 válasza szerzol (#5485) üzenetére


pedro21
tag

Nekem a Hongkongi rom van fent. Sajnos ugyanúgy szívja az akksit mint a NEE és a T-mobilos. Én már úgy vagyok vele hogy 4.4-ig kibirom és bizom abban hogy kijavaítják. Note 2 tulajok dicsérik a frissítést, legyünk optimisták...

(#5492) #54715584


#54715584
törölt tag

Ahogy nézem a custom romok settings menüjeit, dettó ugyanolyan, mint a régebbi gagyi kínai tabletem settings menüje. Akkor most fejlődünk vagy nem fejlődünk? :D

(#5493) pucz válasza #54715584 (#5489) üzenetére


pucz
senior tag

LiquidSmooth V3 nekem bejött. Írtam is pici véleményt, képet is lőttem fel. Gyors, konfigurálható, és stabil is. FC eddig nem nagyon mutatkozott.

(#5494) #54715584 válasza pucz (#5493) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi a tippet, a dropboxos link nem működik már.
Most ezeket nézegetem, de még mindig nagyon bizonytalan vagyok :)
FC azmiaz? :)

[ Szerkesztve ]

(#5495) BigBlackDog válasza #54715584 (#5494) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Force Close, azaz amikor egy app váratlanul, minden előzmény nélkül leáll. Ha jól tudom. :B

(#5496) migabi24 válasza #54715584 (#5494) üzenetére


migabi24
nagyúr

Fc=Force close=bezárulnak alkalmazások

(#5497) #54715584


#54715584
törölt tag

Köszi mindkettőtöknek :R

(#5498) #54715584


#54715584
törölt tag

Az létezik, hogy egy custom kitkat rom csak 200 megás?

(#5499) szerzol válasza #54715584 (#5498) üzenetére


szerzol
senior tag

Igen! Pl.: CM

Itt meg van róla instrukció.

Itt meg van minden!

[ Szerkesztve ]

(#5500) #54715584 válasza szerzol (#5499) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.