Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12591) kocka88


kocka88
tag

1 oraval ezelott sikerult beszereznem 6db telefont, oromkodve neztem, hogy 1db sima s3 es 2db s3 lte, 1 torott s4, egy hibatlan pocket neo, es egy nokia e63. Mindez volt £10 azaz kb 3800ft.

Ami nyilvan itt most lenyeges az s3ak.

A sima s3 erintese nem mukodik, az egyik lte lefagy mar ha toltore dugod es kijelzi a toltest, a masiknal pedig uveget probalt cserelni a tag, de betorte az oled panelt is. Szoval atszereltem az alaplapot az ep kijelzos lte-be, es vidaman tapasztaltam meg, hogy biza hibatlanul mukodik. Nezegettem, talan meg jobb rom is akadna ra, mint a gyari kitkat. Vegul betertem ide, es szomoruan latom, hogy konkretan mar halalra van itelve az egesz. Egy kis nosztalgikus romolasi perverzio kapott el, hogy szepen kap egy kis tuningot majd, es de jo lesz...Hat igy biztos nem. Pihen mar nalam vagy 4db sima s3, mind emmc hibas, ahogy latom az lte verzio sem kivetel. Tehat jobban jarok, ha akksi ki, es beteszem a gyujtemenyembe a tobbi 300+ dbom koze :O Megmarad majd az utokornak.

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.