Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) Burt1793 válasza logarithm (#39199) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, bocs, stable-nek mondott nincs.
A lényeg, hogy most felrakom ezt az LSW romot. Először alap kernellel, meg mindennel.

(#39202) logarithm válasza Burt1793 (#39201) üzenetére


logarithm
őstag

Az a rom jó, illetve ha még nem teljesen bug free, jó lesz.
Ez a rom alapja WanamLite Clean & Fast & Pure Stock Themed a wanam romok jók voltak anno is.

(#39203) Burt1793 válasza logarithm (#39202) üzenetére


Burt1793
veterán

Jaja, tudom, sokat használtam anno. :)

Most formáztam a belső sd-t, meg mindent, kíváncsi leszek. :)

Van a letöltések között egy ilyen: WizzedKAT 2.6 HOTFIX Pack !!! Ezt fel kell rakni? Mit javít? Nem találtam leírást róla... :(

[ Szerkesztve ]

(#39204) logarithm válasza Burt1793 (#39203) üzenetére


logarithm
őstag

HOTFIX Changelog :

-fixed locker fc (only for the ones who didn't remove the app)
-fixed the black popup text by a workaround which is making the button itself flat white
-fixed some camera app buttons (weren't aligned well)

Persze rakd fel mindenképpen.

(#39205) Burt1793 válasza logarithm (#39204) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, akkor felrakom, csak simán a rom után, ugye?

(#39206) mAtThEw0319 válasza siskad (#39194) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Hello!

Atomszuperkirály. :DD Töltesz fel képet ide a fórumra a telefonról, hogy hogy néz ki így evvel az akkumulátorral? Meg kérlek szépen küld el privátban a linket ahol vásároltad. :)

(#39207) logarithm válasza Burt1793 (#39205) üzenetére


logarithm
őstag

Igen :K

(#39208) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Gyári t-mobile-s rom-hoz hol találok root kernelt?

(#39209) logarithm válasza bostone (#39208) üzenetére


logarithm
őstag

(#39210) bostone válasza logarithm (#39209) üzenetére


bostone
addikt

THX!
:)

(#39211) bajusz15


bajusz15
senior tag

Blame the split screen mit jelent? :F
Csak nem hagyott nyugodni, hogy a wizzedkat lejátszóját kéne valahogy a pac-man rommal kombinálni, ( ezt szoktam meg, tökéletes mappakezelés, autórádióval bluetoothon tudok "tekerni" vele a rádióval is )úgyhogy pac-mant feltettem, kerestem original zenelejátszót .apk-ban, találtam is, de ha fel-flasheltem és megnyitottam, akkor ezt írta ki. :(

(#39212) siskad válasza mAtThEw0319 (#39206) üzenetére


siskad
őstag

A képek (Sokan kértétek :) ) :

Xiaomi 13

(#39213) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Cyan Deltát használja valaki?
Mennyire jó? Megéri használni?

(#39214) noto válasza siskad (#39212) üzenetére


noto
senior tag

Nagyon brutális 😀

(#39215) siskad válasza noto (#39214) üzenetére


siskad
őstag

Jaja. :)

Xiaomi 13

(#39216) chris_77


chris_77
csendes tag

Sziasztok!
Mostanában a telefon fényképezőgépe nem hajlandó videót rögzíteni, azt írja, hogy "a felvétel nem sikerült". Másik fényképező app szerint nincs elég hely. Pedig a filekezelő szerint van még pár Gb a telefon és az SD kártyán is. Mi lehet a gond? Volt már ilyen vkinek? Gyári 4.1.2 ROM, rootolva. Eddig nem csinálta, csak most 2-3 napja. Nem húznám újra a rendszert, ha nem muszáj. Köszi a segítséget.

(#39217) porse válasza siskad (#39212) üzenetére


porse
senior tag

haha. ;]
Kétezres fénykorában.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#39218) noto válasza porse (#39217) üzenetére


noto
senior tag

Milyen rom volt fent?

(#39219) perge666


perge666
veterán

Üdv.
1,5 éve vagyok S2 tulaj,és 3-4 hónapja nem járok ide,/előtte sem voltam túl aktív itt/és látom lecserélődtek az emberek.
Én még nem tervezek másik telefont,de ha egyszer rászánom magam,akkor S4 vagy S5 lesz az utód.

Még sohasem romoltam,most is a gyári 4.1.2 van fent,és azt szeretném kérdezni,hogy az újabb /nem hivatalos romok/tudnának valami újat nyújtani?
Problémám nincs a telefonnal,ezért lehet nem kéne piszkálnom sem!

(#39220) Burt1793 válasza siskad (#39212) üzenetére


Burt1793
veterán

Szent Kleofás! :D Ez most komoly? Így használod a mindennapokban? ;] Én inkább töltöm minden este... Ez így kb 2 centi vastag, ugye? A 2000-es aksit egy jó rommal elég nehéz lemeríteni egy nap alatt, amivel kb 9 mm vastag a mobil és pont kényelmes lesz a hátlapja. Ilyen aksit én csak erdei túráknál használnék.
Amúgy az az igazság, hogy, ha hosszabb üzemidő kéne, vennék egy mai mobilt. Mondjuk egy LG F6-ot vagy egy note3-at. Ezek bármilyen plusz aksi nélkül bírják ugyanúgy, mint az s2 ezzel a 3500assal.
Persze mindenki másképp használja a mobilját, nem leszólni szerettem volna ezt a megoldást, de a szemem azért kikerekedett. Valahogy így: :Y

(#39221) siskad válasza Burt1793 (#39220) üzenetére


siskad
őstag

Szia! Nekem megér ennyit az üzemidő. Amúgy tegnap este nem tudtam feltölteni az akkut, mert kiírta, jogy akku leválasztva. Amúgy miért lehet ez?

Xiaomi 13

(#39222) Burt1793 válasza siskad (#39221) üzenetére


Burt1793
veterán

Akku leválasztva? Ez nem egy plusz aksi a simán, hanem egy nagy, ugye?
Ha igen, akkor elég nehezen írja ki, hogy leválasztva, ha nincs benne aksi.
nekem a tablettel volt egyszer ilyen, hogy nem töltötte (vagyis a szoftver nem írta), amikor töltőn volt. Egy restart segített rajta.

(#39223) siskad válasza Burt1793 (#39222) üzenetére


siskad
őstag

Igen, ez egy nagy akksi. Restart után se volt jó....

Xiaomi 13

(#39224) acerola válasza kovacss72 (#39193) üzenetére


acerola
tag

Igazad volt,megakadt Nálam is,Gustavo ment vissza a helyére...

(#39225) Just_Reboot válasza acerola (#39224) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Tudnál linket adni a legfrissebb Gustavo kernelhez?

(#39226) logarithm válasza Just_Reboot (#39225) üzenetére


logarithm
őstag

(#39227) Just_Reboot válasza logarithm (#39226) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszöntem :R

(#39228) perge666


perge666
veterán

Én is köszönöm a segítséget. :U

(#39229) porse válasza perge666 (#39219) üzenetére


porse
senior tag

Megfelelő háttérinfo nélkül nem érdemes kísérletezni. Ha nincs vele gondod akkor nem kell.

(#39218) noto 

Szokásos chameleon

... szerintem.

(#39230) perge666 válasza porse (#39229) üzenetére


perge666
veterán

:R :R
Kis újításra vágynék,de én biztos nem fogok próbálkozni,nem szeretnék téglát csinálni a telómból. :N
Valaki vállalkozó szellemű van köztetek Debrecen környékén,aki ért is hozzá.......?

[ Szerkesztve ]

(#39231) noto válasza porse (#39229) üzenetére


noto
senior tag

Köszi az infot!
Melyik vàltozatt volt fent pontosan talaltam sok fèlèt ès milyen kernelt hasznaltal hozzà?
A Neatromtol jobb akkuidőben szerinted?

(#39232) noto válasza noto (#39231) üzenetére


noto
senior tag

v3.0.4
Ez talàltam ez lesz a befutó?

(#39233) porse válasza noto (#39232) üzenetére


porse
senior tag

Igen, nincs mar update rá, s az aktuális apolo val volt.. A megfelelő governor es scheduler beállítás még mindig kerestetik nálam....

... szerintem.

(#39234) kovacss72 válasza perge666 (#39230) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Részletes leírások, videók vannak a telepítés folyamatáról, ha azokat követed akkor sikerülni fog. Én is hónapokat vártam, közben alaposan utánaolvastam a lehetőségeknek. Az első telepítés eltartott vagy 1 óráig, most már 10-15 perc alatt megvan a frissítés.
Eredménye a gyorsabb működés, jobb memóriakezelés, hosszabb akku üzemidő, szinte korlátlan személyre szabhatóság, stb...
Hátránya, hogy a rengeteg ROM közül (napi szintű fejlesztések!) nehéz megtalálni azt, amelyik megközelíti a gyári stabilitását.

[ Szerkesztve ]

(#39235) bajusz15


bajusz15
senior tag

Létezik, hogy a külső hangszóró minősége romfüggő? Pac-man van fent, és 14-15ös hangerősségen nem elég, hogy halk, de legalább torzít más romokhoz képest :F

(#39236) perge666 válasza kovacss72 (#39234) üzenetére


perge666
veterán

Igen tisztában vagyok vele,de sokan szívták a fogukat,mikor feltelepítettek egy romot,és pár óra alatt leszívta az akkut,vagy mindig lefagyott,nem volt stabil,valami nem működött........................

Azt észre vettem pár hónapja,hogy van amit kicsit tovább nyit meg mint ezelőtt,ilyen például a telefonkönyv és a hívásinfó,pedig a naplót is szoktam üríteni!
Újraindítani nem szoktam a telefont szinte soha,/tegnap újraindítottam,de minden ugyan olyan/ az akku 4-5 napot bír,ha csak telefonálok vele,ébresztőt használom,de nagyobb igénybevételnél egy nap épp hogy meg van./ez így van rendjén első perctől kezdve ilyen/

(#39237) chris_77 válasza chris_77 (#39216) üzenetére


chris_77
csendes tag

Nos, annyit kiderítettem, hogy semmilyen app nem hajlandó írni a telefon memóriáját, mert azt írja, hogy read-only. Hogy lehet visszaállítani a jogosultságot, hogy tudjam írni a telefon memóriáját? Recovery-ből próbáltam a permission fix-et, de nem oldotta meg a problémámat. Mi lehet az oka? Vírus? Köszönöm.

(#39238) xcds


xcds
őstag

Most akartam használni a GPS-t és rájöttem, hogy kurv@ lassú. Alig talál jelet vagy nem is talál. Villog az a pötty az értesítési sávon a "végtelenségig". Ez ilyen vagy mi lehet az oka? Gyári 4.1.2 van rajta. Azért csodálkozom, mert haver S3-a bent a házban talált tizen valahány műholdat pár másodperc alatt, enyémre meg kint is perceket kell várni. :F

(#39239) perge666 válasza xcds (#39238) üzenetére


perge666
veterán

Az enyém is ilyen,de ha egyszer talál jelet utána már hamar csatlakozik.

(#39240) xcds válasza perge666 (#39239) üzenetére


xcds
őstag

Értem, köszi. Volt már alaplap cserélve, gondoltam, nem-e lett vmi a gps-el.

(#39241) ShadeH


ShadeH
csendes tag

Ti milyen Governor-t és I/O Scheduler-t használtok? Most Ondemand/Noop van. Melyikkel lehet a legtöbb üzemidőt elérni?

Nope.Nope.Nope

(#39242) Just_Reboot válasza ShadeH (#39241) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nálam HYPER+sio a legjobb de jó még az interactivex +sio is.

(#39243) ShadeH válasza Just_Reboot (#39242) üzenetére


ShadeH
csendes tag

Nálam nincs Hyper,se interactivex :D sio van. Milyen üzemidőd van?

[ Szerkesztve ]

Nope.Nope.Nope

(#39244) Just_Reboot válasza ShadeH (#39243) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ezek kernelfüggőek. Kijelzőm olyan 3és fél óra körül van. CM 11 + Dorimanx kernel.

(#39245) ShadeH válasza Just_Reboot (#39244) üzenetére


ShadeH
csendes tag

Az nem rossz. 1650-es akksival? Nekem stock AOSB kernelem van most fent. Ma raktam fel,eddig nagyon jó kis rom,nem melegszik,gyors,nem fagy és nemvolt random reboot eddig. Kernelből melyiket ajánlod? Dorimanx vagy Gustavo?

Nope.Nope.Nope

(#39246) Just_Reboot válasza ShadeH (#39245) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Igen sima 1650es akksival. Szerintem a Dorimanx jobb én ezt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#39247) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
valakinek esetleg eladó S2 - es gyöngyös környékén? :)

(#39248) rauley


rauley
tag

Kedves mindenki!

Lenne itt egy eladó kijelző+érintőüveg+első keret eladó.
Nemrég cseréltem ki egy vadi újra,mert sajnos az érintőüveg vezérlőjében kinyírtam valamit egy rom telepítés alkalmával.
Tehát az érintőképernyő nem működik!!! De amúgy ez is csak nagyon minimálisan hajszál karcos.
Viszont a kijelző az teljesen jó,nincs beégve,nem sárga,nem zöld,tök jók a színei,egyedül szürke alapszínen észlelhető némi minimális csíkozódása.

Ha valaki érez arra ingerenciát,hogy a saját,esetleg hibával bíró kijelzőjét az érintőüveg hőlégfúvós lemelegítésével és átrakásával kicserélje,és nem bánja az ezzel való szopattyút,az elviheti ezt a kijelző+érintő gorilla glass+elülső keret kombót 5000Ft-ért.
Még egyszer mondom,az érintőképernyő nem működik rajta!

Privátban keressen,akit érdekel,mert ritkán vagyok itt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#39249) Just_Reboot válasza rauley (#39248) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hogy sikerült kinyírni és milyen rom-mal?

[ Szerkesztve ]

(#39250) rauley válasza Just_Reboot (#39249) üzenetére


rauley
tag

Igazából nem tudom pontosan,először véletlenül egy sima CMW-el akartam egy Kitkat romot feltenni,ekkor ugye dobta az installation aborted-et,aztán feltettem a Kitkat CWM-et,majd a Resurrection Kitkat romot.
Aztán valahogy egyszer csak nem ment az érintő.
Vagy valami ilyesmi.... :-)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.