Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) sziku69


sziku69
senior tag

Ezt a gyári 4.1.2-re fel lehet tenni? Vagy kell még hozzá valami? CWM 6.0.3.3 van fönn

[ Szerkesztve ]

(#38602) pappjoci13


pappjoci13
csendes tag

Sziasztok Srácok......

Sikerült elég olcsón hozzájutnom az S2-höz olyan kérdésem lenne hozzátok ,hogy cserélt-cseréltettet e valamelyikőtök elülső részt + középrészt + Hátsó rész sajnos a volt gazdája nem vigyázott a telóra nagyon karcos minden része ( hátlap,középrész,keret) így rendeltem hozzá... ha elviszem szervizbe kitudják cserélni nekem ezeket úgy ,hogy a kijelzőm,lcd-m épen marad ügyesek a szervizesek? Én nem merek nekiállni itthon néztem róla pár videót de nincs merszem kicserélni..... :B

ezt rendeltem hozzá....

Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

(#38603) pappjoci13


pappjoci13
csendes tag

a tappancs lemarad a képekről.....

Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

(#38604) nggabi válasza pappjoci13 (#38602) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak a hátlapot (középrésznek hívjátok) és az akkufedelet lehet. az lcd bele fog törni :(

"szenyor dzsíííí"

(#38605) pappjoci13 válasza nggabi (#38604) üzenetére


pappjoci13
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszod :R akkor a keret marad karcos hiányos ( kitört néhány darab ) sajnos...

Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

(#38606) Th3Ac3 válasza acerola (#38600) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

És ha alap kernelt használtál, akkor működött? Vagy eleve ha felteszel egy újabb romot nem hajlandó megfelelően működni?

Justreboot: Link én személy szerint ezt használom, tökéletesen működik és frissítgetik a telepítőt gyakran (persze magától frissül utána minden program).

Kint van legfrissebb Gustavo kernel értékes változtatásokkal. Érdemes frissíteni slide2wake is bekerült :)

[ Szerkesztve ]

(#38607) Khelben


Khelben
nagyúr

Sziasztok, gyári 4.1.2 van a telefonomon, kb. 1 hónapja azt csinálja, hogy a bekapcsolt wifi pár óra alatt nullára szívja az akksit. Nordic rommal indultam, azóta kipróbáltam a spanyolt is (az volt a legfrissebb a leírások alapján), de a jelenség ugyanaz. Ma kb. 5-6 percet wifiztem és 10% lement az akksiból (ami ráadásul a vastagabb, 2000-es, szintén gyári). Ötlet?

(#38608) noto válasza Khelben (#38607) üzenetére


noto
senior tag

Milyen régi az akksi?
Próbálj ki egy KitKat romot inkàbb

[ Szerkesztve ]

(#38609) svi_system válasza Braddock (#38590) üzenetére


svi_system
csendes tag

köszi, igen ezt is tudom, meg már volt fenn kitkat cm csak unofficial, és most láttam official cm-et az meg nem akar felmenni

esetleg azt tudja valaki hogy kell teljesen stock-ra visszaállítani? ne maradjon meg a custom binary counter se?

(#38610) svi_system válasza Mozart62 (#38593) üzenetére


svi_system
csendes tag

igen ezzel a cwm-el telepítettem annó és jó volt egy unofficial kitkat-es cm, de most már kb semmit se lehet rátelepíteni recovery-ből, csak odinnal, de onnan is ha újra felteszem ezt a recovery-t amit linkeltél se enged feltenni mást csak a cm11 20140321-es nightly release-ét, de a 20140322-eset nem, és a gapps-et sem, minden cuccot kipucoltam recoveryben, semmi eredménye
amit linkeltél cwm verziója 6.0.4.5, felteszem rá a cm11-et, utána 6.0.4.7-os cwm recovery lesz fenn, és azzal már semmi nem megy fel, de a te recovery-d se enged mást feltelepíteni
köszi hogy próbáltál segíteni
esetleg abban tudnál segíteni hogy full stock-ra visszaállítsam mintha új lenne, hogy még a custom binary counter is nullán legyen amit a bootloadernél ír ki?

(#38611) Khelben válasza noto (#38608) üzenetére


Khelben
nagyúr

Másfél éves, de próbáltam a gyári akksival is (az is másfél, de azt alig használtam) és azzal is ugyanez a jelenség. Nem nagyon akarok custom romot, arról már leszoktam az S1 idején, csak ha nincs más megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#38612) logarithm válasza Khelben (#38607) üzenetére


logarithm
őstag

Ez a best ->Magyar független XEH I9100XWLSS Android 4.1.2 JB Jelly Bean frissítés 3+1 file-os, előtte recovery-ben full wipe majd odinnal fel :) nem lesz csalódás, best rom gyáriakban.

szerk: link eléréshez regelni kell (tiszteletben tartva azt aki létrehozta ezt nekünk :) )

[ Szerkesztve ]

(#38613) saphancs válasza pappjoci13 (#38605) üzenetére


saphancs
aktív tag

Én ugyancsak ezzel küzdök... ki nincs törve a keretből, de minden sarkán nyomódott, feketére kopott. Most azon gondolkozom, hogy ezüst sprayvel kéne valahogy rávenni a változásra. Az a baj, hogy nem vagyok otthon az ilyesmiben. Ha vkinek van ötlete, n e tartsa magába :-D

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#38614) acerola válasza Th3Ac3 (#38606) üzenetére


acerola
tag

Csak a cm-nél csinálja,meg most a pac-nál is,de ugye ez részben cm,bár most két napja visszaraktam guszti kernelt,azóta jobb!magától rendbejön,azt elmegy,azt visszajön...

(#38615) Kékes525 válasza noto (#38608) üzenetére


Kékes525
félisten

Már az első töltés után jobb volt mint a régi, a másodiknál pedig sokkal jobb.
Valószínűleg már öreg volt az aksim, pedig minden program jónak mutatta. Nem lehet hinni az akkumulátort ellenőrző programoknak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38616) bul07 válasza bul07 (#37421) üzenetére


bul07
nagyúr

Most járt itt a szervizes cserélte a kijelzőt meg a akkumulátort is, egy asztalt kellet neki biztosítani, itt a szemem előtt csinált mindent
Fél óra alatt végzet is
Kijelző be volt égve de amúgy nem is vizsgálta meg , akkumulátort is cserélte beírtam hogy 40%-al kevesebbet bír mint fél évvel ezelőtt és nem tesztelte semmivel
Amúgy nem csak magát a kijelzőt cseréltem hanem a felső részét a mikrofonnal együtt

Mondtam neki hogy egy év múlva találkázunk mikkor újra cseréltettem a kijelzőt , de lehet nem várok annyit és fél év múlva újra cseréltettem mikkor megint látni fogom a beégést

Egy nagy piros a Samsungnak :R

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38617) .zSoLTi. válasza bul07 (#38616) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Vajon Tmobilos garancia levéllel is lehet öket hivni?

(#38618) xcds válasza bul07 (#38616) üzenetére


xcds
őstag

1 éven belül vagy még vásárlástól? Be kell ehhez regisztrálni a telefont a samsungnál ugye?

(#38619) deminos válasza .zSoLTi. (#38617) üzenetére


deminos
aktív tag

T-mobile-os garancia levéllel is okés a dolog, nejemnek az van.

#38618 xcds: A regisztráció nem biztos, hogy szükséges, de ha jól tudom, akkor még él a +2 hónap garancia hosszabítás, ha regelsz a Samunál (tehát érdemes megcsinálni).

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#38620) .zSoLTi. válasza deminos (#38619) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ok, köszi. És abba beleszolnak hogy főzött rom van a telon?

(#38621) bul07 válasza xcds (#38618) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem biztos hogy kell a regisztráció, én nettes felütetlen igényeltem a garanciáztatást, meg azért a +2 hónap se kutya amit ad regisztráció után , viszont ha egyszer már volt regisztrálva akkor nem igen fogja engedni
https://my.samsung.hu/

Igen 1éven belül vagyok (Vásárlás dátuma: 2013. 04. 18.)

(#38617) .zSoLTi.
Jó az is , szerintem te is regisztráld a +2 hónapért

(#38620) .zSoLTi.
Erre nem kérdeztem rá , de lehet megkérdezem megvan a száma a szerelőnek
Megkérdeztem ha a számláló 0-át mutat akkor garanciáztatóható , viszont ha 1-et vagy többet akkor garancia vesztéssel járt

Azt el is felejtettem megemlíteni hogy adott a szerelő egy ajándék fóliát a telefonhoz, igaz én ebay-es matt fóliát használok, elrakom emlékbe

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38622) .zSoLTi. válasza bul07 (#38621) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az enyém màr lassan másfél éve volt vásárolva. Akkor már lecsúsztam?

(#38623) bul07 válasza .zSoLTi. (#38622) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem hiszem, szerintem nincs időponthoz kötve a regisztráció
Próbáld meg regisztrálni ha sikerül akkor jó , veszteni nem veszítesz semmit

Előző hozzászólásomba a válasz a főzött romra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38624) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Ismertek valakit, aki hangszorót(Hívás közben recseg a telefon) tud cserélni a telefonban?

Előre is köszönöm,

Ádám

(#38625) .zSoLTi. válasza bul07 (#38621) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Köszi, akkor márcsak a számlálót kell nulláznom vhogy. :p

(#38626) logarithm válasza .zSoLTi. (#38625) üzenetére


logarithm
őstag

triangleaway, és a helyedben vissza raknám a stock 3+1file-os romot, amit pár hsz-el feljebb linkeltem, és full formázva adnám a kezébe üresen mintha új lenne :D

(#38627) .zSoLTi. válasza logarithm (#38626) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Igy fogom tenni! Köszönöm a segìtséget!

(#38628) bul07


bul07
nagyúr

Egy kérdés a 4.1.2-ről
Hogy tudnám beállítani hogy hívás után ne a tárcsázóba vagy a Naplóba ugorjon vissza hanem ezt kihagyva
Tehát az kellene amit a Not Call Log Classic tud

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38629) Just_Reboot válasza bul07 (#38628) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én az enyémet anno Auchanban vásároltam kártya függetlenül ha felhívom akkor kijön házhoz és ki cseréli a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#38630) bul07 válasza Just_Reboot (#38629) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha két éven belül vagy akkor igen, de ajánlom neked is a regisztrációt a +2 hónapért
(Az enyém Extreme Digital-tól független)
Annyit kérdeztek még hogy garancia jegy rendesen ki van e töltve
Hogy van e pecsét rajta?
Mert sok kereskedő trehányan tölti ki , ez enyém rendesen ki volt töltve

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38631) noto válasza Just_Reboot (#38629) üzenetére


noto
senior tag

Mivel nézitek meg hogy be van e égve
Az enyém több mint 2éves nem làtok rajta semmit

(#38632) Just_Reboot válasza bul07 (#38630) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én úgy tudtam hogy csak akkor jön házhoz ha prémium garanciám van.

(#38633) logarithm válasza noto (#38631) üzenetére


logarithm
őstag

pl: [link] nézd át a színeket, ha valahol látsz, pl fehéren a kék, akkor gáz van :)

(#38634) Just_Reboot válasza noto (#38631) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem kell nézegetni mert simán látszik amúgy fehér háttérnél jól látszik hogy be van e égve.

[ Szerkesztve ]

(#38635) bul07 válasza noto (#38631) üzenetére


bul07
nagyúr

Tárcsázóba *#0*#(sok más is előjön) és a blue(e színnél látszik a legjobban) és keresed hogy van a eltérés a kékben

(#38632) Justreboot
Nem minden telefonhoz jár a helyszíni javítás
https://my.samsung.hu/helyszini-javitas# és lentebb Mobiltelefon/Érintőképernyős

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38636) Just_Reboot válasza bul07 (#38635) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az S2 köztük van akkor jár. Köszi a segítséget!

(#38637) noto válasza Just_Reboot (#38636) üzenetére


noto
senior tag

Köszi sràcok!
Hibàtlan az lcd!

(#38638) bul07 válasza noto (#38637) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem lcd
Super AMOLED Plus kijelző wiki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38639) Th3Ac3 válasza bul07 (#38635) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Szerencsére az enyémnek is jó a kijelzője (bár mivel CM-et használok segédprogrammal néztem meg), a fekete színek brutálisan jók még mindig.

(#38640) bul07


bul07
nagyúr

Hangouts rettenetet hogy tudom eltávolítani vagy letiltani hogy ne induljon automatikusan?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38641) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Megrendeltem a házhozjövős szervizet jövő hét Csütörtökön jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#38642) bul07 válasza Just_Reboot (#38641) üzenetére


bul07
nagyúr

2napon belül hívni fognak az időponttal kapcsolatban, hogy pontosan mikkor jöjjenek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38643) Just_Reboot válasza bul07 (#38642) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Addigra teljesen gyári lessz!

(#38644) noto válasza bul07 (#38640) üzenetére


noto
senior tag

Titaniummal töröl v fagyaszt

(#38645) xcds válasza bul07 (#38621) üzenetére


xcds
őstag

Én az akksin gondolkodom, hogy kicseréltetem, mert alig használva is elég hamar lemerül. Viszont ahhoz 1 éven belül kell lenni, ha jól tudom(jól tudom?). Kék háttérnél nekem is látszik némi beégés, de az nem zavar, meg arra nem 1 év vonatkozik, uh ráér.

(#38646) kali válasza xcds (#38645) üzenetére


kali
legenda

jól tudod, az akkumulátorra - mint minden más tartozékra is - 12 hónap jótállás adott.

(#38647) bul07 válasza xcds (#38645) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen az aksihoz 1éven belül kell lenni

(#38644) noto
Titanium Backup-ra gondolsz
Ehhez root is kell nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38648) logarithm válasza bul07 (#38628) üzenetére


logarithm
őstag

A telefon beállításain belül (tárcsázónál fizikai menü gomb és beállítás magyarul telefon az elnevezés) szerintem van ilyen opció. Pontos menü elrendezést nem tudok mondani, már régen láttam. Max marad az exdialer (mindenek felett).

(#38640) bul07

Szimplán lépj ki belőle a beállításokban sign out (kijelentkezés) ezután nem fog elindulni. Vagy rootexp.-el töröld /system/app-ból, igen kell root.

[ Szerkesztve ]

(#38649) bul07 válasza logarithm (#38648) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi

Már csak azt a fránya Jorte naptárat kéne helyrepofoznom
Csináltam mentést de nem tölti be
Google naptárat is megpróbáltam szinkronizálni de csak az aktuális hónapot szinkronizálja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38650) pappjoci13 válasza saphancs (#38613) üzenetére


pappjoci13
csendes tag

Én úgy nézem van rá megoldás csak meg kell találni a megfelelő szervizt... :)

[link]

[link]

Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.