Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38801) logarithm válasza Th3Ac3 (#38800) üzenetére


logarithm
őstag

Nem szoktam semmit sem átállítani, mi ezt a kernelt beállítva kapjuk :) egyedül a bln funkciót engedélyezem.
Régebben, meg néha ha kedvem van trükközök a cpu governor és scheduler-el, de felesleges.
Max a touch érzékenységet érdemes, ha nem olyan a touch screen típusod (nekem az is jó szerencsére). OC-ni én nem akarok mert akkor tojást sütök rajta. amúgy dori hozzá állása mindig ez volt "we are not playing here, use stock kernel if you want..." :)

milyen játék ami alatt próbáltad? most én megnézek egy san andreast.

[ Szerkesztve ]

(#38802) Burt1793 válasza logarithm (#38792) üzenetére


Burt1793
veterán

Köszi szépen, még ma megcsinálom.

A fotó nálam is tökéletes, a videó viszont be van halva. Igaz, én lepauséztam a felvételt, majd folytattam. De utána újraindítás után se működött.

M4-es metró:
Amúgy elég gáz, amikor már 20 km/h alatt van a metró sebessége (miközben lassít, hogy megálljon a megállóban), a sínek fölé kirakott értesítő táblák és hangszórók erősen berezonálnak. Nem tudom mi lesz ezekkel pár év múlva. A másik, hogy minden felszín feletti megálló (ahol le lehet menni az alsó megállóba), úgy van megcsinálva, hogy minden második részeg tinédzser felmászási kényszert érezzen. pl.: Bikás park kupola vagy Szent Gellért tér vas beton oszlopok (csak egy 1 méter magas korlát választ el attól, hogy 10 méter magas vízszintes oszlopokon mászkálhass.
Amúgy már tegnap össze volt firkálva a Móriczon a mozgólépcső menti fal.

Az viszont nagyon tetszik, hogy tágasabbak a megállók és hogy a kelenföldre megy a sok buszjárat és nem a móriczra.

(#38803) halkow válasza logarithm (#38779) üzenetére


halkow
őstag

nagyon köszönöm

Alcatel onetouch idol2s the king

(#38804) hr2


hr2
őstag

Ez a Resurrection Remix® 4.4.2 KitKat v5.0.7 ART-al kegyetlen. :D :K

más:
Ezt a ViPERAndroid hangzást próbáltátok már?
Elég durván (szépen :) ) megnyomja a hangzást, pl. Apollo lejátszóban, de a PowerAmp-al nem sikerült összehoznom.
Megoldható valahogy PowerAMP-al?

[ Szerkesztve ]

(#38805) Burt1793 válasza logarithm (#38792) üzenetére


Burt1793
veterán

Amúgy lehet hogy átfrissítek egy sabermodra, ott van az a slim fekete beállítás, ha jól emlékszem. Az nagyon tetszett, ez a lefele szürkülő kép nem a legszebb amoleden.

Megcsináltam a kernelváltást, a videózás most már működik, szabadon indítható és megállítható a felvétel. Nagy-nagyon köszi!

Ha ilyen fekete romra szeretnék váltani (szintén cm 10.2.1re), akkor elég egy kis wipe, vagy inkább hagyjam a francba? Nem akarok sok időt elcseszni vele... :)

Nincs valami leírás, hogy pl az intellidemand vagy a hyper ütemező pontosan hogy állítja az órajelet?

[ Szerkesztve ]

(#38806) hr2 válasza Burt1793 (#38805) üzenetére


hr2
őstag

Amit fentebb linkeltem abban is van fekete kapcsoló, Pitch Black néven. :)

(#38807) logarithm válasza Burt1793 (#38805) üzenetére


logarithm
őstag

Slim romokon van, és ebből neked a slimsaber miatt ugrik be :) nagyon egyszerű témázható a cm rom ;)
pl: ezt használom most ThyrusHolo KIT KAT Black Theme nekem adja (nem fizetős módszer is létezik ;) ) ez a kedvencem LunarUi II (Beta) - CM10 Theme vagy ez: JellyBlack AOKP/CM Theme
illetve xda topik Official MEGA CM10/CM10.1/CM10.2 Theme Chooser Thread

(#38808) halkow válasza Th3Ac3 (#38777) üzenetére


halkow
őstag

az hülye kérdés inkább nyomorékság útolag durógni szerintem ezen...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#38809) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Keresek olyan embert, akinek van garanciás S2-ese. Dobjon már egy pü-t legyen szíves!

Köszi, W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#38810) Burt1793 válasza logarithm (#38807) üzenetére


Burt1793
veterán

Köszi szépen, természetesen a fizetős tűnik a legjobbnak, megveszem, nem szívok itt össze-vissza. :)

(#38811) Th3Ac3 válasza logarithm (#38801) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

A legapróbb beállításokig én sem nyúltam bele, cpu, gpu órajel és feszültségállítást csináltam, govenort váltottam, és nagyjából ennyi. Touch panelem más mint a beállításokban leírtak még sincs vele probléma szerencsére. Vállalnám a sütést, de nem melegszik fel annyira, innen a gyanú hogy valami lekorlátozza az órajelet amint elér bizonyos hőmérsékletet. Van aki akar játszani és a stock kernellel baromira nem lehet se processzort se gpu órajelet/feszültséget állítani :)

Real Racing 3 alatt teszteltem, azért az rendesen meg tudja fogni az S2-t alapállapotban.

[ Szerkesztve ]

(#38812) porse válasza logarithm (#38790) üzenetére


porse
senior tag

Azért annyira nem rossz a helyzet, bár nem vagyok kibékülve a kk romokkal, de az sgs is elég sokat megélt ;)
S őszintén szólva dori nem is volt még a telefonomon, pedig igen sok mindent kipróbáltam már. Ma lehet ránézek.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#38813) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!

Lehet hülyeséget fogok kérdezni, de van olyan rom, amitől két koppintásra ébred a teló vagy ez HW függő? :B

(#38814) randras_83


randras_83
addikt

Sziasztok. Valaki tapasztalt már olyat hogy a mediascan beragadt leszívta az akksit és utána megdöglött az egész rendszer? Factory reset után sem indult el... Csak kíváncsi vagyok, azóta már slimkat van rajta. Az eset SlimBean alatt történt.

https://www.flickr.com/randras83/

(#38815) toza válasza logarithm (#38786) üzenetére


toza
senior tag

ok. megiscsak sikerult felrakni. ( csak korabban nem faktori reseteltem"install " utan)..
viszont most nem csatlakozig pchez.. formazni akarja meghajtot hasznalathoz.. usb drivereket felraktam ujra.. de tovabbra sem jo.. telefonon minden ugy tortenik ahogy kene,de megsem elerheto a meghajtok win 7 alatt.
megoldas esetleg?! koszi

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#38816) mAtThEw0319 válasza hr2 (#38804) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Én csak dalvik -kal próbáltam az AOSP NeatROM 3.10 -t és az is valami eszméletlen gyors... gondolom akkor ART-al mégjobban pörögne .. Igaz én vissza raktam a MIUI-t. Már nem igazán jön be a MIUI-tól eltérő környezet. Remélem minnél hamarabb jön a MIUI v6! :))

[ Szerkesztve ]

(#38817) logarithm válasza hr2 (#38804) üzenetére


logarithm
őstag

Próbáltam, nekem túl soknak bizonyult :) de igen jól testre lehet szabni. én inkább noozxoide amit használok.
poweramp össze kapcsolás szerintem ezután menni fog: poweramp/settings/audio/advanced tweaks/musicFX pipa be :) majd ahol a bass illetve treble-t tudod állítani ott egy music fx gomb ha megnyomod a viper4androidot hozza be, ha alapértelmezett effect program a rendszer számára.

(#38805) Burt1793
ezen az oldalon vagy egy oldal-al visszább erről linkeltek magyar leírást.

(#38811) Th3Ac3
azt a játékot most nem tudom próbálni, gta san andreas kényelmesen elfut a gépen :)

(#38812) porse
doriból csak a v10.xx szériát ajánlom, a többi sod-ol(hat) szóval mali v3 video driver-es romok kellenek.

(#38815) toza
próbáld meg formázni az sd-t. utána jónak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#38818) toza válasza logarithm (#38817) üzenetére


toza
senior tag

dehogy formazom. televan csomo csodalatos dologgal es 3 percel korabban kifogastalanul mukodott elozzo romal.. nyilvan ujra raktam egy masikat,es most minden franko.

szegyen a futas,de faraszto...

(#38819) Th3Ac3 válasza logarithm (#38817) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Az sem mindegy milyen beállítások mellett megy jól, nálam Vice City mondjuk jól fut. Próbáltam állítani meg minden, nem rossz lényegében de nem az igazi. Majd még meglátom mi lesz vele :)

(#38820) logarithm válasza Th3Ac3 (#38819) üzenetére


logarithm
őstag

okéj, mondom én a kernelt stock beállításon hagyom, kivétel bln funkciók.
feltettem ezt: Real Racing 3 simán fut :) (nyomtam is két versenyt a trainingen kívül :D) , viszont akkut jól kajál.

[ Szerkesztve ]

(#38821) Kékes525 válasza logarithm (#38798) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! Akkor jót használtam... :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38822) Kékes525 válasza hr2 (#38804) üzenetére


Kékes525
félisten

A hangszín szebb? A poweramp-ben nagyon jól lehet azt is és a hangerőt is (vágás nélkül is) növelni.
Az a tapasztalatom (ezt még nem próbáltam), hogy az ilyen programok a hangerőt és/vagy a basszust növelik meg. A teljes frekvencia tartományon kellene változtatniuk, másrészt ez eléggé füles (fülhallgató és a hallás) függő is.
De kipróbálom, mert a zene nálam nagyon fontos.

Köszi a linket!

Más: NeatROM V6 ma este

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38823) Kékes525


Kékes525
félisten

Vagy mégsem: [link], átverés volt. :Y

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38824) Jumbozorz válasza logarithm (#38786) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

AOKP i9100 kitkat unofficial 2014 02 28

(#38825) kovacss72


kovacss72
aktív tag

Megszívatott ez a CM 11 + dorimanx v10.43v99.1 kombináció. Éjfél körül beállítottam a repülőüzemmódot és reggel nem ébresztett. Kikapcsolt. Bekapcsolás után jelezte, hogy van elmulasztott ébresztés...
Kernelben lehet valami valami beállítás gond?

Éjszaka egyébként sokat merült, 98->91% -ra, mondjuk előtte USB -ről töltöttem. A gyári ROM -mal 2% volt a merülés.

[ Szerkesztve ]

(#38826) Kékes525 válasza kovacss72 (#38825) üzenetére


Kékes525
félisten

Full wipe-al tetted fel a CM-et? Azzal kell. Változtattál a kernel beállításon? Ha igen, állítsd vissza az alapértelmezést. Az jó szokott lenni.
Esetleg van valami új program a háttérben amit már a CM alól tettél fel? Vagy rezidensé tettél valamit.

Ellenőrizd: BetterBatteryStats vagy GSam Battery Monito vagy GSam Battery Monitor Pro
Ezek megmutatják, hogy mi szívta el az aksit.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38828) kovacss72 válasza Kékes525 (#38826) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Köszi!
Igen, full wipe -pal. Elsősorban az önálló kikapcsolás aggaszt.Kernelen nem állítottam semmit.

(#38829) Th3Ac3 válasza logarithm (#38820) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Amihez hozzányúltam elvileg az se lassíthatja a vasat. Vagy ezek szerint mégis? Már én sem értem mitől lehet, full wipeot lehet megköszönne a teló annyi CM-et frissítettem rajta egyfolytában, elképzelhető valami összeakad. Direkt lejjebb vettem a CPU órajelet hogy ki tudja magát futni a GPU, de semmi változás. Meglesz az új akksi és újrarakom teljesen, nekem nem akar úgy futni ahogyan szeretném. A RR3 egy és háromnegyed óra alatt padlóra tudja küldeni az akksit, szóval igen, jól fogyaszt, de azért jó kis játék :)

(#38830) Burt1793 válasza logarithm (#38820) üzenetére


Burt1793
veterán

Két kisebb kérdésem lenne:
Teljes képernyős alkalmazásoknál pl játékoknál, hogyan tudom a tálcét lehúzni?
Az nem gond ha az stweaksben a sleep cpu governort leveszem conservative-ra?
Illetve h a sima awake governort intellidemandra és a schedulert siora raktam? Megérzés alapján jártam el. Ha a procit felhúzom 1,3ghzre, gondolom az se baj.

(#38831) logarithm válasza Burt1793 (#38830) üzenetére


logarithm
őstag

Nem mindegyiknél lehet, gondolom rom függő és cm-en nem lehet komolyabb játéknál lehúzni azt vettem észre. Nem gond, azon használod amin szeretnéd :) az oc-sem gond, ha bírja a készüléked.

(#38832) Jumbozorz válasza Jumbozorz (#38824) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Erre esetleg?

Továbbra is a média ébren tartja a telefonomat.. :O

(#38833) stefi68 válasza Jumbozorz (#38832) üzenetére


stefi68
addikt

Esetleg az ITT leírtak megoldást jelenthetnek a Media Server problémára.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#38834) Jumbozorz válasza stefi68 (#38833) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi ;)

(#38835) logarithm válasza Jumbozorz (#38832) üzenetére


logarithm
őstag

Vagy az amit a kolléga írt vagy rossz a rom amit használsz, mivel fejlesztésben van inkább a rosszra gondolok, frissítsd ha van újabbra.

(#38836) Jumbozorz válasza logarithm (#38807) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi! :R :R

Rég óta kerstem egy sötétebb témát, de volt hogy a telefont, vagy az sms-t vagy a gyorsindítót nem változtatta meg, úgy ahogy én akartam.

De ez a Thyrus Holo isteni!

köszönöm!

(#38837) Burt1793 válasza logarithm (#38831) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, most igazából azért próbálok hülyéskedni a governorokkal, mert cm alatt sokkal jobban merül sötét képernyővel való zenehallgatás alatt a teló. Két óra alatt nyolc százalékot merült ma hyper governorral. Kíváncsi leszek a holnap reggelre. :-)
Ha nem akadozik a zenelejátszás, akkor nyugodt szívvel húzom lejjebb az órajelet.
Neatrommal vagy jellysnappal 4 százalék per két óra az átlagom zenehallgatásnál.

(#38838) Just_Reboot válasza Burt1793 (#38837) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem a hyper+sio kombó nagyon bevállt igaz én nem sok zenét hallgatok.Az intellidemandot próbáltad már vagy a consetvativot?

(#38839) Burt1793 válasza Just_Reboot (#38838) üzenetére


Burt1793
veterán

Ma reggel, zenehallgatás után raktam sio plusz intellindemandra. De majd kipróbálom hyperrel is. Az a gond h nem tudom pontosan h mi mit csinál. A múltkori leírást olvastam, de az se túl részletes. Vmi xdas cucc kéne.

(#38840) Just_Reboot válasza Burt1793 (#38839) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Majd írnál még hogy mik a tapasztalatok az intellidemandal.

[ Szerkesztve ]

(#38841) logarithm


logarithm
őstag

[ROM][LSW]] WizzedKAT 2.0 S5 Style egy kis sgs5 style rom majd egyszer rápróbálok. és szerencsére nem xwms3 az alapja, szerintem az a rom jobban merül mint valaha, hanem xwlsw, bár xwlss szerintem a legjobb akku téren.

illetve van egy ROM][KERNEL][285MB] Revolution Rom UX 2014 BUILD 2 Galaxy Note 3 UI rom is

lehet válogatni szerencsére :P

[ Szerkesztve ]

(#38842) Burt1793 válasza logarithm (#38841) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, emlékszem, hogy egy LSW romot majdnem fél évig használtam, mert olyan jó volt. :)

A note3 kinézetű romot kipróbáltam, elég jó volt. Nekem ez a cm most nagyon bejön, zenehallgatással most is gyorsabban merül, de még próbálkozom. :)

(#38840) Justreboot: Igen, majd írogatok, de úgy fogom csinálni, hogy egy beállítást legalább két napig meghagyok, hogy beálljon és hogy jól tudjak viszonyítani.

[ Szerkesztve ]

(#38843) Just_Reboot válasza Burt1793 (#38842) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Oké.köszi

(#38844) noto válasza Burt1793 (#38842) üzenetére


noto
senior tag

Szia!
Neked hogy alakul az akku idő a CM romon?

(#38845) korpicschess


korpicschess
veterán

Hali!

Tudna valaki nekem olyan szoftvert linkelni, amivel a telefon felismeri az USB DAC-ot, és kezeli is? Érzékeli, de nem audio eszközként.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38846) petiwr


petiwr
senior tag

Sziasztok!

Mostani romom kitkat 4.4.2 CM 11 az a gondom hog minden lejátszóval kb 20 perc zene hallgatás után meg áll a zene és csak ujra indítás után jó a megint. Tudtok erre meg oldást vagy melyik a most legjobb 4.4.2?

(#38847) Burt1793 válasza noto (#38844) üzenetére


Burt1793
veterán

Ma 3 óra kijelzőidőm volt 35%-ra merült, de 4-5 órát hallgattam zenét, ami eléggé meríti. Különben neteztem, fb-oztam, emaileztem, billiárdoztam, telefonáltam (20 percet).

Tehát elég jól bírja, ha nem hallgatnék zenét, jobban bírná mint más romok, így kb hasonló.

(#38848) noto válasza Burt1793 (#38847) üzenetére


noto
senior tag

Köszi az infot!
Lehet ràbrobalok a fenti két romra amiből te is felraktal
De most a Neat eleg jó az 5h idejevel

(#38849) Kékes525 válasza korpicschess (#38845) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha nem audioként, akkor mire kell?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38850) kovacss72 válasza Kékes525 (#38826) üzenetére


kovacss72
aktív tag

8 órás repülőüzemmód után most már nem kapcsolt ki és ébresztett is. A töltöttség is csak 1% -ot esett. Előtte a viber szívta le az akkut az állandó wifi elérés miatt.
Az első GPS jelvétel pedig azért volt lassú, mivel a kernelben GPS zónánál a földrész nem Európára volt állítva. Mostmár minden oké.:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.