Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) oba válasza havri1 (#23499) üzenetére


oba
addikt

engem még sosem hagyott cserben, nem egy androidos telefonom volt már
amikor látszólag nem csinál semmit akkor erősen dolgozik... általában rohadt sok idő míg megcsinál egy mentést... minimum 10 perc

(#23502) busman válasza oba (#23494) üzenetére


busman
addikt

Akkor most a fő képernyők száma ebben sem állítható?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23503) oba válasza busman (#23502) üzenetére


oba
addikt

szerintem nem... én nem találtam
rakj fel launchert... Apex, Nova, Holo... stb.

(#23504) Burt1793 válasza busman (#23502) üzenetére


Burt1793
veterán

Én sem találom, de ez a rom egy állat, nagyon tetszik! :)
Nekem nem kell több kezdőképernyő, 3-4 darabbal beérem, de a beállítások bámulatosak, ICS-nél 10 külön alkalmazás kellett a beállításaimhoz, JB-nél már csak 4-5, itt meg úgy tűnik, hogy egy sem!

(#23505) Burt1793 válasza oba (#23503) üzenetére


Burt1793
veterán

Bocs a dupláért!

A zárolt képernyőn hogy tudom eltüntetni azt, hogy ne lehessen oldalra lapozva egy alkalmazást elérni? Beállítottam egy mintát, de így is ott van.

(#23506) Oldman2 válasza antikomcsi (#23483) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi a tippet és a példát!

(#23507) Flyme válasza Flyme (#23486) üzenetére


Flyme
senior tag

Valaki? Vagy akinek megvan az apk feltöltené valahová?

(#23508) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Valaki segítsen, mert MEGŐŐRÜLÖK!!!!! :W :W :W
miui /cm10.1/ jellybam. Mi a közös? Szar a térerő.
Tünet: szépen el van a hálózaton bekapcsolás után. Egyszer gondol egyet és no signal többé, ezt a gondolatot különféle dolgok válthatják ki:
1: Csak úgy egy idő után
2: Mobildata bekapcsolása után kb 2-3 perccel vagy kapcsolgatás által.
3: Ha valaki hív, csörren egyet majd vége.
4: Az előzőek végtelen számú kombinációja bármikor.
5: Letszem az asztalra, van térerő fullon, (4egység) amint kézbeveszem: le megy 1 re vagy 0-ra még az x et nem teszi ki, de képes teljesen le menni.

Próbált kezelések:
modem csere:
cm10.1-nél nlp4 és xxsl9-el próbálkoztam.
Ezek egy darabig működtek, már kezdtem örülni, DE akkor pár nap után puff megint megőrült.
kernel csere dorimax-ra: NEMJÓ, nem gyógyult meg, talán még rosszabb is lett a helyzet.

Ma felraktam a végre megjelent jelly beant, a gyárit flottul megy nem tudom meg tudna-e halni de az 5 ös és 2-es tünetet (ezeket próbáltam előcsalni) eddig nem produkálta.
Na gyorsan ki rootoltam, mert meghalok a gyári romoktól, és a root mentességtől, 5 percig nem birom ki.
Siyah kernellel neki is álltam, végigment ujraindítom, és jelentkezik az 5 ös tünet. :W

Ujraindítottam azóta jó.

Nem tudom mi lehet a baja sima cm10.1 et szeretnék használni, mert az most hasít. Nem tudom, már mit próbáljak. Valószínűleg nem hardveres hiba, mert akkor vagy lenne vagy nem lenne térerő szerintem, és full gyárival működik jól.

[ Szerkesztve ]

(#23509) oba válasza Burt1793 (#23505) üzenetére


oba
addikt

szerintem nem lehet... max móddal
ez JB dolog nem aokp :) lockscreen widget... néha hasznos lehet

(#23510) beast27


beast27
senior tag

Miből lehet észre venni hogy a rossz modemet használok a telefonnal? Csak azért kérdezem mert most raktam fel egy i9100t-re (az s2 Ázsiai változata) az angol xwlss-t és annak a modemével használja most fater, kipróbáltuk a mobilnet működik és telefonálásnál sincsenek gondok. A két telefon között csak annyi a különbség (i9100 vs i9100t) hogy más modemmel kell használ az ittenit

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#23511) Flyme válasza Flyme (#23507) üzenetére


Flyme
senior tag

Megvan, nem szóltam.

(#23512) bajusz66 válasza hr2 (#23463) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Stock xwlss-re jó, csak rootolva van?
Köszi

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#23513) hr2 válasza bajusz66 (#23512) üzenetére


hr2
őstag

Nem tudom, lehet hogy jó, lehet hogy nem. Egy próbát megér.

(#23514) havri1 válasza oba (#23501) üzenetére


havri1
félisten

Félreérthető voltam.
Restore sucesfull!
Elindul a telefon (restart phone) és a gyári kernel van alatta, és első, hidegindítást csinál.
Ahogy én csinálom a restoret:
- full format
- az a rom fel, amiről a backup készült (gyári LSS)
- restore/advanced/restore +- preload
- restore succesfull
- restart

Na és itt samsung feliratnál áll 2-3 perc, és bejön a galaxy felirat, majd válassz nyelvet..hát köszi. (belakott romról csináltam a backupot)
Restart, go recovery--> gyári recovery fogad, ergo még a kernelt sem rakta vissza..

(#23508) Mogcaa : Próbáld ki fix 2g-n, más a térerő, lehet nálad is mint nálam a 3g vel van valami gond (3g hálózaton a hanghívások ritka szar minőségűek, szakadozik, gyenge a térerő. Fix 2g-n tökéletes..)

[ Szerkesztve ]

havri

(#23515) Mogcaa válasza havri1 (#23514) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

ez szolgáltatói hiba? vagy telón mert szolgáltatóra is gyanakodtam de majd betelefonálok akkor :) lehet benne valami mert ha utazok valahova akkor szokott jobban előjönni

szerk: be pipáltam a 2g-t egyből megfeküdt

[ Szerkesztve ]

(#23516) Burt1793


Burt1793
veterán

én is csináltam mentést a neatromról, vissza akartam rakni, de bootoloop lett a vége.
Nem lehet, hogy a másik kernel okozza a gondot?
Most újra kell húznom a neatromot? :(

(#23517) BigT válasza havri1 (#23514) üzenetére


BigT
senior tag

És ha ilyenkor feldobod azt a kernelt, amit anno használtál és úgy indítod újra a visszaállítást? Én egyszer NeatROM on így kaptam vissza a rendszerem

Samsung S7 edge

(#23518) oba válasza Burt1793 (#23516) üzenetére


oba
addikt

Na, eddig bírta az aokp? :)

(#23519) Burt1793 válasza oba (#23518) üzenetére


Burt1793
veterán

Eddig, de csak azért, mert lusta vagyok email programot, zenelejátszót és fájlkezelőt keresni....
Visszaraktam a mentést, bootoop, wipeoltam, bootloop, visszaraktam az aokp-t, azzal is bootloop...
Most mit csináljak?

(#23520) busman válasza Burt1793 (#23519) üzenetére


busman
addikt

Akksi ki 3 percre

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23521) Burt1793 válasza busman (#23520) üzenetére


Burt1793
veterán

Mindegy, most rájuttattam a Neatrom zip-jét.
Remélem menni fog.

(#23522) zenke válasza vrgkrisztian (#23459) üzenetére


zenke
aktív tag

Ha én T-s vagyok nekem melyik kéne? :D

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#23523) nggabi válasza Burt1793 (#23519) üzenetére


nggabi
nagyúr

jöhet a rizs ;]

"szenyor dzsíííí"

(#23524) Burt1793 válasza nggabi (#23523) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem olvastam az első hsz-t, nem tudom mi ez a hülyéskedés a rizzsel... :D
Megorvoslom, ez még nem a világ vége, majd ha elmegyek a hálózat sírvafakadok! :)
Éppen a django-t nézem, nincs időm a tönkretett telefonra ;]

De hopszika, elsötétült a kijelző, mivel töltőn van, ez jó jel, gondolom felépült szegényke!

[ Szerkesztve ]

(#23525) BigT válasza Burt1793 (#23524) üzenetére


BigT
senior tag

Pedig az alatt néhányszor simán tönkre lehet tenni. Nem egy rövid filmecske

Samsung S7 edge

(#23526) cozmo


cozmo
őstag

Felfedeztem egy ÓTVAR NAGY HIBÁT a 4.0.3-mas ICS-ben. Van egy olyan a beállításokban, hogy "Időjárás megjelenítése a zárolt képernyőn". Ha bekapcsolod, mivel ehhez helyadatok kellenek ezért felugrik a "helymeghatározás" ablak majd a készülék ITT BE IS FAGY szépen. Majd újraindul magától de használhatatlan lesz, akárhányszor indítod (indul) újra, állandó jelleggel ki fog fagyni. És csak a CWM restore segít ha van mentésed, ha nincs akkor csak wipe! :W :W :W
A jelenséget többször egymás után is produkálta tehát NEM VÉLETLEN egyszeri dolog! :(((
Azért ez így ebben a formában elég meleg....feature.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#23527) Weeman1 válasza nggabi (#23523) üzenetére


Weeman1
veterán

Támogassuk Kínát? :D

Xiaomi 11T Pro

(#23528) Burt1793 válasza cozmo (#23526) üzenetére


Burt1793
veterán

Én használtam ezt anno és nem fagyott.
Engem az zavart, hogy net alapján meghatározott hely időjárását írta ki, nem egy előre beállított települését.

(#23529) nggabi válasza Weeman1 (#23527) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha samsungot veszel mindenképp támogatod :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#23530) havri1 válasza BigT (#23517) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem én már mindent próbáltam. Veszek másfajta rizst, lehet az a baj.

havri

(#23531) busman


busman
addikt

Rootbox nincs letöltve valakinek? Behalt az oldaluk.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23532) No.01


No.01
őstag

Mar kerdeztem,d e senki nem reagalt igy batorkodom ujra megkerdezni: tapasztalt mar v.ki olyat korabban, h az S tervezoben a Facebookos szulinapok mind 1 nappal korabban jelennek meg?

A masik kerdesem a Swiftkeyel kapcsolatos: Uj SMS-nel mar eleve 70-rol indul a szamlalo. Miert? Van arra, mod, h ezt kikapcsoljam es normal meretu 160 karakteres SMS-eket tudjak kuldeni?

Segitsegeteket elore is koszonom!

(#23533) havri1 válasza No.01 (#23532) üzenetére


havri1
félisten

swiftkeynél az unikód vagy milyen karakterek miatt van. ÍRj ékezet nélkül, akkor 16a karaktert ki lehet írni.
(Én a múltkor 2 mondatot 4 azaz négy smsben küldtem el :W )

havri

(#23534) bAtt001 válasza havri1 (#23533) üzenetére


bAtt001
addikt

nem tudom a gyári sms-nél hogy van de a stock droidosban van beállítás hogy az ékezetes karaktereket vagy ami megnyomná a hosszát az sms-nek kicserélni magától :) nem kell vacakolni az írással mert automatikus ;)

(#23535) busman


busman
addikt

Jóféle a Rootbox... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23536) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Az, hogy a stock JB-n lehal a wifi, az még senkinek nem jött elő?

Az összes eddigi ROM alatt vígan futó wifi a JB-n nálam azt produkálja, hogy a sebessége egy idő után szinte zéróra csökken. Ha ki-be kapcsolom, akkor újra fut egy ideig, majd szinte nullára lassul megint.

A telefon nem routolt, de állítólag nem is kernel-függő a probléma:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2161978

Wifi bekapcsolva tartása alváskor a "mindig"-en van.

Probáltam már több gyári JB romot, de mindegyiknél belefutottam ebbe a problémába. Aztán meguntam és visszamentem ICS-re, ahol remekül működik a wifi. Tehát nem a routerrel van a baj.

Mivel Telenoros vagyok, OTA-n feltettem az új magyar ROM-ot, ami ugyanazt műveli.

(#23537) tucsok.


tucsok.
senior tag

van egy eladó Tough Case tokom Samsung Galaxy S II telcsihez ha valakit érdekel privi

"So say we all"

(#23538) belavagyokbp válasza busman (#23535) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Nekem megvan, pont tegnap töltöttem le. Ha még aktuális, felteszem dropboxba ;)

(#23539) zoleeno1 válasza fullmanytime (#23536) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én még nem vettem észre ilyet, tökéletesen működik a wifi. (már ha van jel ;] )

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#23540) bajusz66 válasza fullmanytime (#23536) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Nálam képes lefagyasztani a routert, ujrakapcsolódáskor.

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#23541) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Olyan gondom volna, hogy most raktam fel a 25.-i nightlyt, de nem látja az sd kártyámat. Előtte 4.1.2-es gyári rom és utánna Netrom Lite volt fent és mindkettö tökéletesen látta. Amúgy egy 64GB-os Samsung microsd.

Van erre valami megoldás. CM-et szeretnék használni.

És még egy dolog. Nagyon sokan dícsérik a Netromot, hogy milyen jó fogyasztásba. Nekem semmivel nem hozott többet mint a CM és jóval lassabb is volt.

Üdv!

(#23542) belavagyokbp válasza belavagyokbp (#23538) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

(#23543) #03445504


#03445504
törölt tag

Valakinek megvan a [ROM][LSN][22.05]Custom Stock ROM 5.0™ Edition (Codename: ETERNITY) Finally Release ? Goo.im-es link halott. Akinek megvan, feltudná dobni drive-ra vagy dropbox-ra ? Köszi.

(#23544) sbalu1 válasza fullmanytime (#23536) üzenetére


sbalu1
senior tag

Érdekes, én meg pont a wifi probléma miatt térnék át a gyári ICS-ről JB-re.Állítólag ez a wifi lefagyás ICS-és probléma az S2-őn.

(#23545) kano válasza zenke (#23418) üzenetére


kano
nagyúr

És miért nem jó neki a CL6? Mindenre elég amit a telefonnal meg tudsz csinálni (pl. full HD video felvétel). Lehet venni CL10-et is, de az +4k, nem biztos, hogy megéri...
Persze, ha teheti akkor CL10. :K

oldman2
FullHD videó készítésre és lejátszásra is elég a CL6.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#23546) Burt1793 válasza kano (#23545) üzenetére


Burt1793
veterán

Én CL4-es 32 gigás vacakra simán fel tudom venni a fullhd-s videókat, egyáltalán nem akadoznak a lejátszáskor sem...
4 ezer forint volt ez a kingston sd kártya, nem volt kedvem tizenezreket költeni rá, de megérte.

(#23547) oba válasza Burt1793 (#23546) üzenetére


oba
addikt

mondjuk azt nem értem, hogy 480x800 -as kijelzőn miért kell fullhd felbontású filmet nézni? :)

szerk.: ja hogy felvenni... félre olvastam :)

[ Szerkesztve ]

(#23548) oba


oba
addikt

én most EZT akarom kipróbálni :)

GB alapú Neatrom Lite... nem zavar végülis hogy GB mert launcherrel olyan kinézetet szabok rá amilyet akarok
csak hátha az akksival kíméletesebb a "mézeskalács" mint a "zselébab"

(#23549) kano válasza Burt1793 (#23546) üzenetére


kano
nagyúr

Azért mondom, hogy fullHD-ra is bőven elég a CL6. Más kérdés, hogy persze a CL10 gyorsabb, de az ára már aránytalanul több.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#23550) Burt1793 válasza kano (#23549) üzenetére


Burt1793
veterán

A görgetésnél, a zenéknél, amikor már bent vagyok egy előadó számai között, szokott megakadni egyszer-egyszer, de ez nem biztos, hogy az sd kártya hibája. Az biztos, hogy tele van :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.