Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) Doosa


Doosa
aktív tag

Most PhilZ kernel van a telefonomon, de szeretnék Backlight notification-t és tudom, hogy ahhoz olyan kernel kéne ami támogatja a BLN-t. Ezt nem lehet valahogy felmodolni mindenképp kernelt kell cserélni? Persze gondolom mindenképp csere :DDD Szóval arra irányulna a kérdés, hogy ha én alapjába véve meg vagyok elégedve a PhilZ-el akkor milyen ehhez hasonló kernelt tudtok ajánlani amibe van BLN? :)

(#24502) LÁZ


LÁZ
addikt

elég meleg az utolsó fw a sammobile-on, 1970 januári dátummal :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24503) rootkiller válasza rootkiller (#24500) üzenetére


rootkiller
őstag

Full Wipe sem oldotta meg...:(

Artengo TR 990 Pro

(#24504) etooo válasza Doosa (#24501) üzenetére


etooo
senior tag

(#24505) mivan80 válasza rootkiller (#24500) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hali!

A tünetek alapján sanszos, hogy halódik az usb portod...
HA garis a telefon, akkor rendelj egy szerviz futárt,
ha már nem garis, akkor keresd itt a fórumon a Kék Békát!
(nggabi)

[ Szerkesztve ]

(#24506) rootkiller válasza mivan80 (#24505) üzenetére


rootkiller
őstag

Továbbá kikapcsolom újraindul, kiveszem berakom az akkut megintcsak elindul...

Artengo TR 990 Pro

(#24507) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Szevasztok!

Elsején kérdeztem tőletek, hogy baj-e ha kihagyom a factory reset-et. Tapasztalat: 10-12 órán keresztül hibamentesen működött majd mikor hdmi átalakítóval a TV-re kötöttem, hogy megnézzek egy sorozatot megfagyott a telefon 2-3 perc használat után. Kivettem az aksit majd nem akart bekapcsolni csak a Samsung logo villogot vagy 5 percig. Meguntam majd felraktam újra a JB-t (a spanyolt) és utána nyomtam egy factory reset-et..

A lényeg a történetben: ezáltal ügye elvesztek az alkalmazásaim beállításai köztük az egyik legfontosabb a beépített E-mail programban szinkronizálva volt a G-mail, Microsoft Exchange módban..
próbáltam újra beállítani de semmi, nem akart csatlakozni a szerverre.. rágugliztam és ez a hír ütötte a szeget a fejembe.... [link]

Akkor ennyi volt? :F Én soha többé nem tudok használni majd push e-mail szolgáltatást a G-mail-el?
Mert én január 30. előtt használtam.. csak ügye resetelni kellett a telóm a fent említett ügy miatt...

(#24508) notaproblem válasza mAtThEw0319 (#24507) üzenetére


notaproblem
csendes tag

a natív gmail app is tud push e-mailt, használd azt!

(#24509) mAtThEw0319 válasza notaproblem (#24508) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Üdv!

Én úgy tudom, hogy nem. Hol lehet beállítani push -ra?

(#24510) Kékes525 válasza ntomi0730 (#24405) üzenetére


Kékes525
félisten

Ügyesnek tűnik a RAM kezelése, de ezt negatívan ellensúlyozza, az hogy nem lehet a programokból egyszerűen kilépni, mint pl. a windows 7 esetében (hasonló ebben a windows 8 hoz). Ami elég furcsa, mert így erőforrás zabálóvá válik az amúgy is kicsi processzor teljesítmény és kevés RAM mellett. Trükkökhöz kell folyamodni mint pl. hibernálás, kilővés stb...

Költői kérdés: MIÉRT??? :F

Kinek jó ez??? :(( :W

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24511) Weeman1 válasza Kékes525 (#24510) üzenetére


Weeman1
veterán

(#24512) oba


oba
addikt

Az "l2_hsic" processzről vagy miről tudtok valamit mondani? BetterBatteryStats szerint wakelockolt nekem az éjszaka folyamán és nem hagyta deep sleepbe menni a telefont. Merült is 10 százalékot... (Neatrom Lite, Dorimanx v8.16)

A másik ami néha-néha felébreszti a telefont (még flight mode -ban is) a facebook... Ekkora trágya app. Ki van kapcsolva benne mindenféle sync, push, notification...stb. Akkor minek "arcoskodik" mindig? :D

(#24513) tresh: sajnos használom a fb appot rendszeresen :( csak ott tudok kapcsolatot fenntartani valakivel

[ Szerkesztve ]

(#24513) tresh válasza oba (#24512) üzenetére


tresh
addikt

Mert sz@r a FB app delete és nincs gond :P

(#24514) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Tudtok olyan modot, ami átlátszóvá tudja tenni a statusbart (esetleg a notification area-t is)? XWLSN alá. NeatRom listában van egy ilyen mod, de nem állítható menüből és az ikonokat is megváltoztatja. Így meg nem tecc.

(#24515) Kékes525 válasza Weeman1 (#24511) üzenetére


Kékes525
félisten

A cikk apropójára írtam... :K

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24516) mogyesz válasza oba (#24512) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Akkor használj Greenify-t, azzal fagyaszd le...

(#24517) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

csak nekem feltünő, vagy tényleg gyatra a készült képek mínősége CM 10.1 alatt ? :(((

(#24518) oba válasza mogyesz (#24516) üzenetére


oba
addikt

thx, kipróbálom!

(#24519) rootkiller


rootkiller
őstag

Na bevittem a T-Mobile szervízbe a telefont, mindenféle zúg gsm boltban nem bízom. 8500 körül lesz ha ki kell cserélni a panelt, 4000 körül ha tudják javítani.

Artengo TR 990 Pro

(#24520) degec


degec
senior tag

Ugye gyári T-s 4.1.2 még mindig nincs csak telemóka meg vudifonos ? jól látom-e ?
wake-e vagyok ? :F

(#24521) kano válasza oba (#24518) üzenetére


kano
nagyúr

De vannak alternatív FB kliensek is:
Pl.: Atrium; Friendcaster, stb...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24522) csabám válasza degec (#24520) üzenetére


csabám
addikt

Jól látod. Nincs még...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#24523) notaproblem válasza mAtThEw0319 (#24509) üzenetére


notaproblem
csendes tag

Amennyire én tudom ki se lehet kapcsolni egy ideje a push-t. Itt is ezt írják.

Arra figyelj, hogy a szinkronizáció engedélyezve legyen és akkor elvileg működnie kell. Mondjuk vicces is lenne, ha androidon pont a gmail app működne rosszabbul mint bámilyen third party megoldás...

(#24524) rootkiller


rootkiller
őstag

Melyik verziós ODIN ajánlott jelenleg? XWLSN-ről frissítenék XWLSS-re.

Artengo TR 990 Pro

(#24525) tresh válasza rootkiller (#24524) üzenetére


tresh
addikt

Odin3 v1.85

(#24526) Weeman1 válasza Kékes525 (#24515) üzenetére


Weeman1
veterán

Értem. :))

Xiaomi 11T Pro

(#24527) Nimda


Nimda
addikt

A neatrom boot logót el lehet valahogy tüntetni?

(#24528) hr2 válasza Nimda (#24527) üzenetére


hr2
őstag

CWM-ből tedd fel.: [link]

(#24529) Nimda válasza hr2 (#24528) üzenetére


Nimda
addikt

Köszi!

(#24530) rootkiller válasza tresh (#24525) üzenetére


rootkiller
őstag

Érzékeny egyébként az ODIN a különböző Windowsok UAC beállításaira és egyéb hülyeségeire? Múltkor XP-s gépről ROMoltam, ott nyilván nem volt kérdés az ilyesmi, de mondjuk barátnőmnek W8 van...kell ott valamire figyelni? Vagy simán elindítom és no problem?

Artengo TR 990 Pro

(#24531) tresh válasza rootkiller (#24530) üzenetére


tresh
addikt

UAC-ot én mindig kilövöm de szerintem max a biztonság kedvért nyomj neki egy rendszergazdakénti futtatást azt nincs probléma :)

(#24532) Oldman2 válasza Sanyi.il (#24517) üzenetére


Oldman2
veterán

Valószínű, mivel nálam tökéletesek a képek.

(#24533) Flyme


Flyme
senior tag

Erre valaki?

(#24534) Sanyi.il válasza Oldman2 (#24532) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

még arra gondoltam, hogy lehet a camera firmware régi lehet nálam, lehet frissíteni kellene, de a kód amivel ellenőrízhetném nem fut CM-on ... *#34971539# , csak stock rom-on.

(#24535) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Nos és ERRE senki nem tud moddot?

(#24533) Flyme: Szinte bármelyik itt javasolt jó választás. Pl. Dorimanx vagy a most sokat favorizált Apolo.

[ Szerkesztve ]

(#24536) busman


busman
addikt

Elbaszódott a billentyűzetem....ilyen kicsi xar lett össze vissza lehet hùzogatni.
Nincs valamilyen visszaállitási lehetőség?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24537) busman


busman
addikt


Ilyen...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24538) laszlolczka válasza Flyme (#24533) üzenetére


laszlolczka
őstag

[link].Pl ezt.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#24539) Flyme válasza D-Phrag (#24535) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszönöm :R
Én félig átlátszó statusbart ismerek, ha az jó: [link]
Ha odexelt ROM-ot használsz, akkor törölnöd kell a system >> app mappából a SystemUI.odex-et, és rendesen működni fog, ha deodexelt, akkor nyilván semmit sem kell tenned. Nálam odexelt ROM-on sajnos elég bug-os volt, még a systemui.odex törlése után is, például zárolt képernyőn más hátteret állítottam be, és a statusbar-on a kezdőképernyő háttere jelent meg. Deodexelt ROM-okon viszont tökéletesen megy. Biztonság kedvéért csinálj mentést a SystemUI.apk-ról, és a systemui.deodex-ről is.
Most látom, van egy 50%transparentsys.zip és egy transparentsys.zip is, akkor az utóbbi valószínűleg 100% átlátszó.
(#24538) laszlolczka: :R

[ Szerkesztve ]

(#24540) AlmaZoli válasza busman (#24537) üzenetére


AlmaZoli
tag

Egyszer én is csináltam ilyet, vhol a billentyűzeten fel fog ajánlani egy opciót, hogy rögzítheted. Sajna, már nem emlékszem pontosan hol, de kicsit keresgess rajta, meg fogod találni :)

"Korán keltem, hol az arany?"

(#24541) muratomi1


muratomi1
senior tag

Sziasztok
ha kifuggetlenitek egy androidos telot akkor ugye a bootloader meg zart. Azt hogy lehet megoldani hogy nyitott legyen?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#24542) Eclips21


Eclips21
őstag

Dorimax kernellel szokott valaki OC-t nyomni vagy esetleg performance profilt használni? Mert nem értem miért esik vissza az antutu eredményem 1200-on ~4000pontot ad a procira 1500-on ~1500pont ez hogy lehetséges? Nem fagy ki soha nem kapok SOD-ot, sőt soha nem is volt. Még StabiliyTest-et is futtattam fél órán keresztül izzadt is rendesen de nem indult újra vagy fagyott le. Szórakoztam a feszültséggel is adtam neki vettem el belőle de így se volt jó, de valahogy mégis stabil. i9000 volt előtte és azzal nem volt ilyen lazán vitte UV-val 1400at. Arra is gondoltam hogy takarékosságból csak egy magot használ vagy mi lehet az oka?

esetleg valami terminálos parancs vagy STweeks beállítás kell még?

[ Szerkesztve ]

(#24543) D-Phrag válasza Flyme (#24539) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Nah. Ez jónak tűnik! Köszi. :R
Deodexelt Omega v23-ast tolok. Szóval nem lesz gond, de backup meglesz, hogy biztos ami tuti!! :)

[ Szerkesztve ]

(#24544) Centaurus


Centaurus
tag

sziasztok!
Az a dolog merült fel bennem hogy ha S 3-om ra rá lehet dugni az xbox joyt akkor erre miért is ne lehetne :D
valaki próbálta már ?Esetleg valakinek valami ötlet,hogy hogyan tudnám megoldani? Előre is köszönöm a segítséget :D

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#24545) Oldman2 válasza Sanyi.il (#24534) üzenetére


Oldman2
veterán

Mikori a fent lévő CM?

(#24546) Sanyi.il válasza Oldman2 (#24545) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

06.02. nightly, dorimanx kernellel. megnéztem jobban lámpa alatt a lencsét védő plexit, elég karcos, szerintem ez lesz a bibi. :(((

(#24547) Xirtam


Xirtam
veterán

Függetlenre kijött már az update? :R

(#24548) hdman válasza Xirtam (#24547) üzenetére


hdman
őstag

nyet.

Sopron city :)

(#24549) Xirtam válasza hdman (#24548) üzenetére


Xirtam
veterán

Há mikor akarják? :W

(#24550) tresh válasza Xirtam (#24549) üzenetére


tresh
addikt

Amikor úgy lesz kedvük szerintem nagyon ne várd ha ennyire unod az ICS-t dobj fel egy JB-t azt jóccakát én csak azért nem teszem fel mert nekem jó így ahogy van :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.