Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25651) Gizmo94 válasza Protezis (#25647) üzenetére


Gizmo94
veterán

Azért pontosítsunk.. Itt nem ő beszélt veled nem megfelelő hangnemben, hanem a te korábbi hozzászólásod volt nyitásnak fellengzős, nagyképű, követelőző., amint megjegyeztem én is a stílusodat..

Ebből így tuti,hogy megint botrány lesz és egy-két régi tagot vágnak majd ki a túl nagy egod miatt.
Ezért írnám itt le a végére, hogy:

znagy69: ne!!! :) (vagy finoman) :D

(#25652) Szelley válasza snooze (#25650) üzenetére


Szelley
senior tag

nyomjad tovább! bekapcsol az :D

(#25653) Gizmo94 válasza Szelley (#25652) üzenetére


Gizmo94
veterán

Jaj, jaj, jaaaaaaaaajjjjjj... :D :)) :D :DD :DDD

(#25654) snooze válasza Szelley (#25652) üzenetére


snooze
veterán

igen..igaz..12másodpecig kellett nyomni.. :) én meg szigoruan nyolcig nyomtam.. :)

GO Gunners!!!

(#25655) znagy69 válasza Protezis (#25647) üzenetére


znagy69
őstag

-Korrekt válasz a korrekt írásodra. Te olvassál, szaroztad az 1 hsz-t én linkeltem belőle.
-Az ODIN lehet nem hivatalos, de szervizben is használják, mert ott voltam. Neked nem kell.

Ha úgy kezded tudtok-e segíteni nem ODIN nem KIES frissítésben aki tud segít, de Te nem ebben a hangnemben kezdted.
Így léptél be hozzánk:

"Ha már ennyire rinyál mindenki"

És segítenek.

(#25656) znagy69 válasza Gizmo94 (#25651) üzenetére


znagy69
őstag

Azért ami sok az sok, így belépni.....

Befejeztem. :)

(#25657) Arween válasza Rotate (#25597) üzenetére


Arween
senior tag

:C :C
Gratula,így már én is nyugodtabban rotolok,hogy itt vagy segítségnek (hihi) :R

[ Szerkesztve ]

(#25658) Protezis válasza Gizmo94 (#25651) üzenetére


Protezis
őstag

A stílusommal majd foglalkoznak a moderátorok, ha akarnak. Viszont végre valaki foglalkozhatna a tartalmával is a mondókámnak. Bazdmegolni meg nem kellene, még ha nincs így szépen leírva, akkor sem (ezt nyilván ő rá értem)

Neked köszönöm a segítséget, de ezt a telefont úgy vettem, hogy csak gyári/hivatalos eszközöket fogok használni rajta. Régen sokkal bátrabb/elvetemültebb voltam, már kinőttem belőle. Azt hittem az ára garantálja az elvárható helyes működést. Hát sajnos nem.

De megint te, illetve még jó néhány ember lovagol a hsz-emen, és offolják szét a topicot. Egy objektív szemlélő észrevenné az építő jellegű kritikát - még ha nem is tetszik a stílus - a kifogásolt hsz-emben, de úgy tűnik nincs ilyen fórumozó.

(#25659) 72mviktor válasza Richard! (#25642) üzenetére


72mviktor
senior tag

Akkkóóó meg pics@ :D :D

Protezis

" Egy objektív szemlélő észrevenné az építő jellegű kritikát - még ha nem is tetszik a stílus - a kifogásolt hsz-emben, de úgy tűnik nincs ilyen fórumozó."

Hol volt építő jellegű kritika??? Hisz azonnal fröcsögéssel kezdtél....Nem értem én ezt a világot...
A feltevésedre pedig,miszerint az ics egy bugus szar,te magad adtad meg a választ.Ha normálisan tetted volna fel,akkor működne,de úgy ahogy te raktad ,hogy gb re ráfrissítettél soha nem is lesz jó!

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#25660) Gizmo94 válasza znagy69 (#25656) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hidd el, megértelek, csak újabban általában mi húzzuk a rövidebbet.. Amint pár nappal ezelőtt írtam, a csúcsmodelleknek van egy előnyük is, az áreséüknek pedig érezhető hátránya...:) Előbbit mi most elveszíteni látszunk, utóbbit meg "élvezni".. :DDD

protezis Ha építő jellegű lett volna, ráadásul értelmes, akkor észrevettük volna, hidd el.

De személyreszabott első hsz. nincs. Ami fontos benne van, aki készítette, a többiekért csinálta, érdekes módon nagyon sok ember számára (aki hajlandó elolvasni) megfelelő..
Ha szóváteszel valamit, az pedig nem egyenlő azzal, ha követelőző hangnemben oktatsz és fröcsögsz..:)

[ Szerkesztve ]

(#25661) Tosee válasza Gizmo94 (#25623) üzenetére


Tosee
őstag

Köszönöm! Ki is próbáltam, de nálam nem akart működni, pedig a beállításokat jól adtam meg... nem akarta elfogadni a bejövő szerver beállításait! Ráadásul nekem valahogy nem kézenfekvő! A gyári jobban tetszik...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#25662) C.Brigante válasza Protezis (#25658) üzenetére


C.Brigante
veterán

szarul kezdted, szarul folytatod! Tudod mi az az odin? tudod mire való nem? csináltad már korábban, mit kell kínlódni? belerakod a qrva fájlokat, felteszed a telefonra! end of story! Ha "bug" mentesre akarod wipe-olsz, mi nem világos?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#25663) Richard! válasza C.Brigante (#25662) üzenetére


Richard!
addikt

de nem akar odinolni!! csak hivatalos frissítést hajlandó feltenni!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#25664) Gizmo94 válasza Tosee (#25661) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szívesen. Nekem is jobban tetszik a gyári, csak sajnos én sem tudtam kedvem szerint behangolni. A K-9 is testreszabható, a sötétemm háttérel szebb, választhatsz színeket is.. A bejövő szerver nálam freemailnen hibátlan, kifelé gmail van ennél is ugye..
De a gyári jobb (LENNE) , ez tény.. :)

(#25665) Protezis válasza Gizmo94 (#25660) üzenetére


Protezis
őstag

a csúcsmodelleknek van egy előnyük is, az áreséüknek pedig érezhető hátránya... Előbbit mi most elveszíteni látszunk, utóbbit meg "élvezni"..

Nem semmi, mekkora arcos harcosok vannak itt. '94 a születési éved? Mert ha igen, akkor talán megértem. Azt hiszem egy időre kivonom magam ebből a témából (nem kell ujjongani :) ).

Tudod mi az az odin? tudod mire való nem? csináltad már korábban, mit kell kínlódni? - beszarás. És még én nem tudok olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#25666) C.Brigante válasza Richard! (#25663) üzenetére


C.Brigante
veterán

aki meg nem érti meg, hogy az odin a samsung nem hivatalos, de mindenki által javallott és használt flesselője az keressen jobb megoldást!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#25667) Gizmo94 válasza Protezis (#25665) üzenetére


Gizmo94
veterán

El kell keserítselek. 94' a kutyám születési éve volt. ..

És ha te is tapasztalnád, amit mi itt, akkor értenéd az évszám nélkül is. Az arcos harcos megjegyzésed nagyon ütős volt húsz éve, de vedd úgy,hogy megtapsoltalak érte a jelenben is..
Ujjonganom pedig azért kellene talán, hogy egy hülyével kevesebb? Majd jön másik, ahhoz ez nem elég nagy esemény, nem a lottó ötöst nyertem meg.. :)

(#25668) C.Brigante válasza Protezis (#25665) üzenetére


C.Brigante
veterán

kiessel downgrade-elni? mit ittál, lehelj rám! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#25670) Gizmo94 válasza Protezis (#25669) üzenetére


Gizmo94
veterán

Varietas delectat... :)

Nyugodj már meg, kivel harcolsz és minek? Légy visszafogottabb kicsit, örülj annak a szar telefonnak, szabd személyre, használd, és a topikban is jól tudod érezni magad hidd el, nem esküdt ellenségek vannak itt. Csak a nyitány volt szar, ettől a kezdeti nehézségek. Más is volt már így. Lazíthatnál.

[ Szerkesztve ]

(#25671) C.Brigante válasza Protezis (#25669) üzenetére


C.Brigante
veterán

az már nem aktuális én néztem be, különben ott hagytam volna bammeg!
és protézis is vagy!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#25672) Protezis válasza Gizmo94 (#25670) üzenetére


Protezis
őstag

Lazítsak? Itt a következő delikvens felettem/alattam, aki bazdmegol. Elgondolkodhatnátok magatokon. A kifogásolt szó a hsz-emben (ha nem tévedek): a rinyálás. Ennek fényében gondoljátok újra a korábbi kommentjeiteket. Már ha kérhetek ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#25673) Gizmo94 válasza Protezis (#25672) üzenetére


Gizmo94
veterán

Miután egyre húztad magad, lásd "arcos harcos" stb.. naná,hogy kaptad visszafelé is.
Lásd be, te nem nyitottál jól. Te nem benyitottál az ajtón, hanem berúgtad, aztán amóta visszabaszták az orrodra, azóta "rinyálsz" Nahh, ennyi csak.
Szerintem zárjuk rövidre, gondolkodik mindenki, legyen béke. :)

Nem mellékesen így tényleg egyfolytában offolunk..:)

[ Szerkesztve ]

(#25674) Szelley válasza Protezis (#25672) üzenetére


Szelley
senior tag

Saját magadnak mondasz ellent...egy ilyen makacs embernek nem lehet segíteni...lefikáztál minket, majd csak azért sem hanyagolod a témát és terjeszted hogy szar az ICS! Jó pár oldalon emiatt alakult ki az a képzelet hogy szar az ICS a gs2-re, miközben user errorról van szó!

[ Szerkesztve ]

(#25675) Bela52


Bela52
tag

Édes gyerekeim ,ne civakodjatok, segitsetek egy másnak. Külömbben elöveszem a 3210 telefonomat.60 éves leszek hamarossan ,megfordultam már 1-2 fórumban,de ennyit veszekedni ,még nem láttam. :W

(#25676) 72mviktor


72mviktor
senior tag

Anyám :Y :Y Mi folyik Gyöngyösön??? :Y

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#25677) visionbp


visionbp
tag

Srááááácok................... :)
Hétvégén én voltam az egyik fő kifakadó, úgyhogy most próbállak csitítani benneteket...

Szegény újdonsült telótulajok, épphogy végeznek az alighasznált telefonjaikon a karcok megszámlálgatásával, belépnek ide, és azt látják, hogy tartós veszekedés van.
Nincs ez rendjén...

Az újak minden esetre ballagjanak az 1-es hsz-hez, ha nem találják a kérdésükre adott választ, akkor vagy ebben, vagy az előző topikban használják a keresőt, és változatlanul mondom, ha nem boldogulnak, de tudják, mit akarnak kérdezni, akkor bátran és okosan tegyék fel a kérdéseiket. Itt meg mindig van, aki válaszol és segít.
Csak az entrée nem mindegy.

Protezis: Mellesleg ha a telefon menüjéből frissítettél ICS-re, akkor cseszheted, downgrade-elni csak odinnal érdemes. "Hivatalosan" (é: kies-szel) nem fogsz tudni. Ezért mondja mindenki, nagyon helyesen, hogy Odin. Annak a leírása meg az 1-es hsz-ben. Ha meg te nem akarsz vele bohóckodni, akkor irány egy szerviz, aztán mondd meg nekik, hogy downgrade-eljék GB-re a készülékedet, és tessék neki örülni.

Peace, továbbra is.

[ Szerkesztve ]

(#25678) zack válasza Protezis (#25658) üzenetére


zack
nagyúr

Mint ahogy olyan se lesz, aki segíteni fog neked ezek után. :U
Lehet köpködni, meg követelőzni továbbra is, aztán utána lehet várni a segítséget. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25679) toto0569 válasza Protezis (#25672) üzenetére


toto0569
addikt

az a baj,hogy azokkal az emberekkel harcolsz akik nagyon sokat segítenek itt mindenkinek.Becsüld őket! :K

(#25680) lafaty80


lafaty80
őstag

Pedig már hoztam a colát meg a popcornt, de most akkor vége??? Mindenki lehiggadt??? Ne máááááár....... :DD

Amúgy tényleg igazat adok minden segítő kollégának, csak nyugodtan....
Nekem is nagy néha el kell számolni 10ig hogy ne írjak olyat, amit esetleg később megbánok.

Amúgy király a fórum :D Meg a teló is :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#25681) SuperVerda87


SuperVerda87
csendes tag

Nos! Többen íirtátok irjak tesztet töben hogy nem.de látom itt veszekedös emberek vannak.ilyent még nem láttam egy fórumon se.nem is merek irni semmit mert itt csak veszekedés és a másik kinevetése van majd elolvasom kit érdekelt a tesztem és elküldöm neki innen meg megyek mert ez, tényleg nem szakmai fórum sajna amit csináltok. :( :(

Üdv : Marton Gabi Rallykirály

(#25682) znagy69


znagy69
őstag

Nos hogy témát váltsunk, igaz nem szakmai, de szerintem érdekesek.

Videó háttérkép

Ez szerintem jobb

Ha volt bocsi.

(#25683) bruti01


bruti01
őstag

ez azért nagyon komoly! :(

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25684) pzstm válasza bruti01 (#25683) üzenetére


pzstm
titán

ha ez igaz, akkor lehet még idén WP8-ra váltok és 18hónapig hátradőlök :B

én nem hinném hogy így lenne. Twitteren rákérdeztem, meglátjuk (bár ha amiatt nem jön 4.0.4 mert egyből Jelly Bean jön akkor megbocsájtok :D)

bár azt írják Jelly BEAN sem lesz. Nem úgy volt droidnál is hogy 18 hónapig jár frissítés? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25685) Snücü válasza bruti01 (#25683) üzenetére


Snücü
tag

Ha ez igaznak bizonyul, valószínűleg ez lesz egy darabig az utolsó Samsung mobilom. Azért 1 év után belesz.rni a vásárlók fejébe egy kicsit sok(k).

(#25686) ERPY válasza bruti01 (#25683) üzenetére


ERPY
őstag

Szinte gondoltam hogy megszopatnak bennünket. Pont erről írtam ma.

(#25687) tucsok. válasza Bela52 (#25675) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igazad van.

Jó lenne ha befejeznétek már egymás szidását, kezd unalmas lenni.....

Süncü: melyik Spityát nyúzod?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#25688) pzstm válasza ERPY (#25686) üzenetére


pzstm
titán

fáj hogy nem váltottak S2-esek S3-ra? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25689) bruti01 válasza Snücü (#25685) üzenetére


bruti01
őstag

pedig minap olyan cikket olvastam hogy a samu új főmuftija mindha olyat nyilatkozott volna hogy a szoftveres részen erősiteni fognak nem?

hmm és a cikk se régi! tegnapi! és csak kérdés szinten! akkora lenne a 4.1 jelly-nek a rendszerigénye hogy nem bírja el az s2?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25690) toto0569 válasza SuperVerda87 (#25681) üzenetére


toto0569
addikt

Nem bántani akarlak, de előtte nézz szét,hogy egy ilyen tesztet miként fogalmaznak meg.Azért azt is jó lenne tudni,hogy ezek közül igazából melyik telefonnal rendelkezel?Vagy csak egy boltban nyomogattad(tapiztad)?Én is kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.A helyesírásra pedig figyelj!Ez egy nagyon jó fórum csak a hétvégi új srácok mosolyt csaltak az arcunkra :) írd meg ! :K

(#25691) znagy69 válasza tucsok. (#25687) üzenetére


znagy69
őstag

Nálam 24-e megy hibátlanul.

(#25692) tucsok. válasza znagy69 (#25691) üzenetére


tucsok.
senior tag

Most szeretném feltenni a 24-et mert a 23-nál fc-zik a biztonság. :(((
Az élő háttérkép már megjavult :C

Razr után megváltás ez a telefon....
Teljesen elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#25693) Rakeem válasza znagy69 (#25682) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Leszedtem mind2 progit. Feltelepítve mind2. És mit látok??? Nem tudom őket használni.
Annyira szétheréltem a romot, hogy a "Live wallpaper" szekciót is ledaráltam.
Valaki tud valami megoldást? Újra romolni nem szeretnék, annyira jól belaktam már a rendszerem :D
Létezhet hogy valami trükkel újra feltelepítsem?

(#25694) znagy69 válasza tucsok. (#25692) üzenetére


znagy69
őstag

Megy minden. Ha az óra mozgásra gondolsz az is megy.

(#25695) Snücü válasza tucsok. (#25692) üzenetére


Snücü
tag

23 nekem is beteg volt, a 24 viszont teljesen jó. Bár az élő háttérképek nekem itt sem mennek, de mivel nem is használom, nem zavar. Más gondom egyelőre nincs vele. :)

(#25696) znagy69 válasza Snücü (#25695) üzenetére


znagy69
őstag

Tegyük már rendbe az élő háttérkép alatt (lockscreen)mit értettek?

Rakeem Nem tudom mit tettél, nálam a 2. régóta megy, 1 pedig csak próba volt, de nem jött be.

System/app-ben LiveWallpapers.apk meg van?

[ Szerkesztve ]

(#25697) Snücü válasza znagy69 (#25696) üzenetére


Snücü
tag

Élő háttérkép alatt az élő háttérképet értem, nem a lockscreent. :) Pl az S3 féle "mozgó" képeket, tehát a nem statikus jpeg háttereket.

[ Szerkesztve ]

(#25698) pzstm válasza pzstm (#25688) üzenetére


pzstm
titán

SamMobile ‏@SamMobiles
@pzstm 100% bully...

Tudtam én hogy hülyeség :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25699) edgelaszlo válasza ERPY (#25686) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

hát ez szar......most megköveztek, de esküszöm áttérek Almára...egyrészt kevésbé esik az ára és tuti nem szarják tele a topikot majd baromságokkal...... :D :DD :DDD
komolyra fordítva: ez sztem kicsit tré.....oké hogy fogyasztói társadalom és azt fent is kell tartani, de lassan ott tartunk hogy mindegyik androidos sz@r kap egy frissítést és annyi....
hogy egy újabb gyöngyszemet írjak(sajnos a kurvás megjegyzésemet törölték):
ezzel a Samsung vaddisznókat kerget barátságunk virágos kertjébe! :C

(#25681) SuperVerda87: hidd el haver, én sajnálom is......és ezt komolyan mondom, szarkazmus és savazás nélkül, előnyt kovácsolhattál volna ezzel a teszttel :(

(#25700) pzstm és mit írtak?

update: ja látom, felettem...

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#25700) pzstm válasza edgelaszlo (#25699) üzenetére


pzstm
titán

most érdeklődtem meg twitteren és azonnal szinte választ is kaptam :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.