Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13601) srq


srq
tag

Bocs, hogy kicsit elragadtattam magam, de már egy napja bajlódok ezzel a 130e-s telefonnal, amibe nem sikerült olyan kamera modult tenni, amihez létezik normális firmware, hogy ne szaggasson már 720p-ben fókuszáláskor VAGY nem sikerült rá normális firmware-t írni. lgCamera csak akkor tűnik jónak nekem, ha fixed focus-on van, de hát épp ez a lényeg, hogy amikor rátettem egy SII Skyrocket kamera firmware-t, akkor az enyém sem szaggatott semmilyen körülmények között, akármilyen sötétben fókuszált és rángattam... Úgyhogy ez nem megoldás és ha sikerült kicseréltetnem, kíváncsi leszek mit szóltok hozzá. De ne igyak előre a medve bőrére:)

A lényeg: sikerült elindítani a Kiest és kapcsolódott a telefon. Csupán egy Windows Media Player 11 kellett neki a szűz XP SP3-hoz még. Többet nem kért.:))

(#13602) mogyesz válasza mogyesz (#13599) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Ja, és mióta nincs bcm_support.conf-om, és újra lett generáltatva a wpa_supplicant.conf-om, a wifi release probléma sem jött elő... Ez korábban a VPN-közben jött elő, kb. 2-3 percenként újra release/renew-olta a router a telefont, és bomlott a VPN. Ez megszűnt, már 25 perce rajta vagyok vpn/rd-n egy szerveren és nem bontott le... :DD A routerhez nem lett piszkálva, csak a conf fileokhoz...

ja kimaradt:

a device_type=1-0050F204-1; device_type=0-00000000-0 sem egyezik a bcm és a wpa confokban! Lehet ez volt a gond, passz...

[ Szerkesztve ]

(#13603) toto0569 válasza srq (#13601) üzenetére


toto0569
addikt

Spitya féle Miui-ban tökéletesen megy a kamera,csináltam már pár videot és :C

(#13604) zseko válasza Rotate (#13591) üzenetére


zseko
veterán

Telenoros vagyok, most felhívtam őket, ám nincs semmi letiltva azt mondták. Egyébként érdekes, hogy szinte csak a google alkalmazások nem mennek mobilhálózaton.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#13605) ERPY válasza zseko (#13604) üzenetére


ERPY
őstag

Valami probléma van. Ha felteszel egy full szűz rendszert, akkor is van ez a hiba?

(#13606) WaterWave


WaterWave
veterán

battery monitor widget pro-t használja valaki??

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13607) srq


srq
tag

Kezd vicces lenni a dolog, mert már ott voltam, hogy firmware frissítés, erre kevés volt neki az akku 49%-os töltöttsége. Jó. Feltöltöttem 60-ra, újrakezdtem, most az volt a baj, hogy pont azon a partíción nincs neki 3000 (háromezer) MB szabad hely:)) De minek az egy legfeljebb 600-700 MB-os rom miatt, azt nem értem, nem baj, ezt a kívánságát is teljesítem méltóságos Kies úrnak. Vajon mi lesz a következő fájása... Végül rájöttem, hogy szerintem a .net frameworkok nem tetszettek neki, mert a szűz xp-re azt kezdte el maga alá telepíteni elsőnek, aztán ugye kellett neki egy wmp11, >50% akkuszint, 30000000 MB terület, vannak igények:)

[ Szerkesztve ]

(#13608) fireman3 válasza srq (#13587) üzenetére


fireman3
tag

Szerintem az MTP drivert hiányolja ami nincs a samsung driverben viszont a 11-12-es media playerben benne van (az xp-mp ennél kisebb számú).
KIES nélkül is van élet, egy boldogabb élet.

<Xiaomi MI 9>

(#13609) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok! Nagyon gyik vagyok sajnos:( tudom,mindenki hülyének nêz de 15k-ért vettem egy 32 gb-os hama sd hc kártyát!Hogy lehet átalakitani micro sd re csak szimplán ennyire sötét vagyok,és ezt átse lehet alakitani??

HTC U11 & Nikon D5300

(#13610) leslien


leslien
nagyúr

pls vki link SiyahKernel v3.1beta1

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13611) rankesz válasza maki12 (#13609) üzenetére


rankesz
veterán

Ha a nagy kártya végében nincs egy kihúzható kisebb kártya akkor bukta. Ha a 3 napon belül vagy akkor téves vásárlásra hivatkozva visszaviheted.

Egyébként rohadt drága is volt.

(#13612) pzstm válasza leslien (#13610) üzenetére


pzstm
titán

[link] :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13613) leslien válasza pzstm (#13612) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi :R most látom :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13614) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Helló!

Holnap sokat kell a GPS, úgy hogy nem akarom tovább feszegetni a húrokat, ma a maradék 43%-ot a telefonomról lenyomom.

Eddigi adatok:

2 nap 9 óra -> 1 óra 44 perc kijelzö (durván 45 perc navi, többi facebook, böngésző); másfél óra fm rádió; kevés játék.
Ha így folytatnám, átlépném az eddig el nem ért 3, illetve 4. napot is, de nem bírná ki a holnapi sok navi-t a telefon, úgy hogy addigra fent lesz az XWLP7 R2D2 version, és azt teszteljük, lássuk, van-e olyan jó, mint az XWLP4!

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13615) pzstm válasza kecsetihunor (#13614) üzenetére


pzstm
titán

várjuk szeretettel a teszteredményeket :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13616) rankesz válasza leslien (#13613) üzenetére


rankesz
veterán

Mondjuk én várnék egy kicsit, és feltenném a 3.1 RC1-et, gondolom estére lesz letöltési link, bár úgy látom nem sok változás van ami minket érint

(#13617) zseko válasza ERPY (#13605) üzenetére


zseko
veterán

ICS óta van ez a hiba. De az az érdekes, hogy nem rögtön jött elő. Van kk5-ös recovery mentésem, de nem tudom rá merjem-e engedni az ICS-re.

HR24.hu

(#13618) leslien válasza rankesz (#13616) üzenetére


leslien
nagyúr

neked melyik van fent?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13619) zseko válasza rankesz (#13592) üzenetére


zseko
veterán

Nem futtattam még, de ezek után nem is fogom, mert a mobile odin megoldotta. Ha hazaértem lehet nyomok neki egy full resetet és újra felteszem az lp7-et.

HR24.hu

(#13620) zseko válasza rankesz (#13592) üzenetére


zseko
veterán

Nem futtattam még, de ezek után nem is fogom, mert a mobile odin megoldotta. Ha hazaértem lehet nyomok neki egy full resetet és újra felteszem az lp7-et.

HR24.hu

(#13621) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék.

Hogyan törölhető a saját alkalmazások listája? Van egy csomó olyan app, ami már nem kell.
Jó lenne, ha lehetne egy aktuális frissítést csinálni, tehát csak azokat telepítse legközelebb, amelyek pillanatnyilag fel vannak telepítve.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13622) F-ECT$ válasza kecsetihunor (#13621) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyet sajnos tudtommal nem lehet csinálni.

Dive ever, work never.

(#13623) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Használ itt valaki Wanam 10.7-et?
Nekem elég tré a kijelző érzékenysége, sokszor hiába kattintok az ikonra akár többször is, baszik reagálni. Továbbá merül mint a Titanic... Azt hiszem keríteni kell egy másik romot, mert ez katasztrófa (nálam).

Sebességre azonban nagyon jó, el kell ismerni, "no lag", az tuti :)

[ Szerkesztve ]

(#13624) Laraxior válasza ForRedGlory (#13623) üzenetére


Laraxior
titán

10.6 mié' nem jó? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13625) ForRedGlory válasza Laraxior (#13624) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mert azt még sosem próbáltam, így nem tudom miért nem jó.

(#13626) turika86 válasza ForRedGlory (#13623) üzenetére


turika86
aktív tag

Én is 10.7-t használok, de a kijelző érzékenységével nincsen gondom... bár most tettem fel hozzá a SiyahKernel v3.1beta3-t.... talán ezzel már nem merül majd annyira... bár nekem 1400mhz-en megy a teló úgyhogy lehet az is rátesz még 1-el.... :)) :))

"Time is the fire in which we burn"

(#13627) Wisdome


Wisdome
tag

Tud valaki megoldást arra, hogy miért nem kapcsol be a mobilnet? Bár nem s2-ről, hanem egy haver ace-jéről van szó.. odinból felraktam neki a legújabb hivatalos meg utána egy fél-hivatalos romot, de egyiken se akar bekapcsolni. APN-nek rendben beállítva a t-s címekkel. Hardveres dolog lehet?

(#13628) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

kis segítség kérése....
szerintetek lehetséges a keretet cserélni az SGS2-őn....leejtettem és mivel a vastag akkum volt benne, nyema tok hozzá, letört egy darab a telefon burkolatából.....ha jól néztem az talán a keret, az akku fedő műanyag lap mellett baloldalt...
szóval ez egy cserélhető cucc a telefonon, vagy egyben van a kijelzővel, vagy a franc tudja mivel?
ja, és szerintetek így garizható?

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#13629) F-ECT$ válasza turika86 (#13626) üzenetére


F-ECT$
titán

Az 1400 Mhz kb semmit sem számít, max frekin alig pár percen át megy a telefon egy átlagos napon.

Dive ever, work never.

(#13630) WaterWave


WaterWave
veterán

battery monitor widget pro-t nem használ valaki?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13631) ERPY válasza F-ECT$ (#13629) üzenetére


ERPY
őstag

Jaja, nincs is ami kihasználja.

(#13632) Shummo válasza WaterWave (#13630) üzenetére


Shummo
aktív tag

De. :D

(#13633) WaterWave


WaterWave
veterán

küldtem privátot

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13634) cassius.clay válasza ERPY (#13433) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Tudod mi volt a gáz?

Sz@r volt a memóriakártyám. Behalt. Ma cserélték ki. Az újon jelenleg futtatok pár tesztet aztán felnyomatom rá a videókat.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#13635) zseko


zseko
veterán

Okozhat gondot ha az ICS-re cwm-el visszateszem a KK5 romot?

HR24.hu

(#13636) derrik


derrik
őstag

még 1X !!!!
KK5 stock kernelre lenne szükségem!! Az XDA-s link nem működik! Ha valakinek lenne legyen szíves tegye már fel!
A segítséget előre is köszönöm!!! :)

(#13637) zseko válasza derrik (#13636) üzenetére


zseko
veterán

Ebben benne van?

HR24.hu

(#13638) znagy69 válasza zseko (#13635) üzenetére


znagy69
őstag

Lehet egy old bootloader nem árt neki előtte vagy ha nem működik rendesen utána.

(#13639) turika86


turika86
aktív tag

itt a setcpu menüben vannak ilyen beállítások, hogy ondemand smartassv2 vagy userspace vagy conservative.... ezek miben variálódnak és ki melyiket ajánlja esetleg?!
előre is thx :R :R

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#13640) zseko válasza znagy69 (#13638) üzenetére


zseko
veterán

ok, ez most nem is volt eszemben... gyorsan vissza is tettem, most megy a visszaállítás, nemsokára elválik hogy jó-e. Vagy hogy egyáltalán jó mentést tettem-e vissza :D

HR24.hu

(#13641) derrik válasza zseko (#13637) üzenetére


derrik
őstag

Ja.....
Kettő is van benne....csak nemtom melyik milyen????mindenesetre a CL754841egyezik. Mi a különbség a NO és a LOW verza között? Tudja valaki???

[ Szerkesztve ]

(#13642) Psytech válasza derrik (#13636) üzenetére


Psytech
senior tag

(#13643) derrik válasza Psytech (#13642) üzenetére


derrik
őstag

köszcsi :) ász vagy ! én egy másik oldalon kerestem de ott az összes megaupload-os link halott.....

(#13644) ERPY válasza zseko (#13635) üzenetére


ERPY
őstag

Nem okozhat gondot.
Kimész cwm recoverybe, nyomsz egy kövér full wipeot, majd mehet vissza a kk5-ös mentésed.

Ma visszatettem tesztre a GB-met. Azt hittem más teló van a kezemben. Ami összehasonlításként tény, hogy az ICS nem kicsit akksizabáló a GB-hez képest. Ott szinte minimum mhz-en fullosan megy a rendszer, míg ICS esetében mindenre felugrik maxra, és azon pörög míg a feladat el nem végeződik. Kicsit böngészgettem a gyári browserrel, 2%-ot evett 10 perc alatt úgy, hogy minden bevolt kapcsolva. Elgondolkoztam........

(#13645) Psytech válasza derrik (#13643) üzenetére


Psytech
senior tag

Nincsmit :) plusz ez még fontos infó lehet:

"password = odia@xda"

Root kernelnek mondjuk nem ajánlom tőle egyiket sem, abban chainfire az ász, de gyári visszaállításnak ez is megteszi :)

MÁS:

Ha valakinek szüksége lenne LP7 Cf-root kernelre :)

[ Szerkesztve ]

(#13646) HUTCHDB válasza mogyesz (#13599) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

korábban már jeleztem, hogy az "előírt" wipe-ok, format-ok néha kevésnek bizonyulnak, ezért egy emmc format is kell néha a készüléknek.
sajnos oda is "szemetel" a rendszer....
tudom, hogy mások másképp vélekednek, de szerintem ez ismét egy példa erre a megállapításomra.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#13647) zseko válasza ERPY (#13644) üzenetére


zseko
veterán

Azért biztos ami tuti alapon feltettem egy old bootloadert előtte.

Edig működik, és láss csodát, megy a market meg a többi társa is mobilnettel is... :U Nem tudom mit cseszhettem el az ICS-nél. Nem is csináltam róla mentést, minek, ha nem megy minden rendesen. Ám az ICS alatti alkalmazások jobban tetszenek már.

HR24.hu

(#13648) Szelley válasza ERPY (#13644) üzenetére


Szelley
senior tag

és pont erről volt szó ics előtt, hogy maaajd ha jön az ics az a gpu-t fogja használni az asztal görgetésnél stb. nem kell a procinak felugrania magasabb órajelre. erre tessék :U

(#13649) ERPY válasza Szelley (#13648) üzenetére


ERPY
őstag

Az ICS maga szuper minden szinten, csak éppen a samu b@szta el az optimalizálást.

(#13650) Szelley válasza ERPY (#13649) üzenetére


Szelley
senior tag

táccsviz helyett sima ics launchert használhattak volna, és akkor lett volna idő az optimalizálásra :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.