Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14151) Snücü válasza Brenyo (#14148) üzenetére


Snücü
tag

Nekem rajta a Play és megy is...

(#14152) Brenyo válasza Snücü (#14151) üzenetére


Brenyo
tag

Akkor felteszem újra :)
Továbbá a névjegyeket sem tölti be google fiókból, valami exchanget kér, ami szintén nem működik/én vagyok a béna :)

szerk: Még mindig nincs, full resettel sem :(

[ Szerkesztve ]

(#14153) Snücü válasza Brenyo (#14152) üzenetére


Snücü
tag

Akkor tuti becsúszott valami hiba. Ha nem megy, akkor szerintem próbálj egy wipe-t csinálni.

(#14154) Szelley válasza rankesz (#14149) üzenetére


Szelley
senior tag

10.8 nem rossz nálam. Ez alatt már nem siyah kernel megy, cf root lp7. 2napja van fent, kezd már beállni az üzemidő is f*szányosra! Egyedül ami zavar azaz e-mail beállítási lehetőség. 10.7-be benne volt még, de ebből meg kipucolta kollégánk :U

(#14155) rankesz válasza Szelley (#14154) üzenetére


rankesz
veterán

HA jól emlékszem, erre a hibára jött a 10.8.1

(#14156) Piwi válasza rankesz (#14155) üzenetére


Piwi
addikt

Én is igy emlékszem rá

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#14157) Brenyo válasza Snücü (#14153) üzenetére


Brenyo
tag

Továbbra sem jó, sehogy sem telepíti fel, se gyárilag se kézzel. :(
Megpróbálom wanamot...

[ Szerkesztve ]

(#14158) zseko válasza mycso (#14150) üzenetére


zseko
veterán

Ezzel végre működik, köszönet :R Már mindenfajta variációt kipróbáltam szinte, mivel redbbullmobile-os vagyok kellene a proxy is az ingyen tartalmakhoz, de már lexarom. Azt nem értem, hogy GB alatt működik rendesen az általuk megadott értékekkel, itt mi a ló..fütty változott, hogy nem megy fel a google alkalmazásokkal??? Mert maga a net működik. Tuti az ICS-ben van valami elqrva, mert visszatéve a GB-t rendesen működik minden.

(#14157) Brenyo A se gyárilag se kézzel alatt mit értesz? Kézzel bemásolod a /system/app/ vagy /data/app/ mappába?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#14159) R2D20208 válasza rankesz (#14155) üzenetére


R2D20208
addikt

10.9 ? LOL. Wanam heti 7 Rommal nyomul most :) ( miért nem Updatéket csinál vajon ugyanarra az FW - re ? ) :U

Hova tűnhetett Illusion ? Ha jól emlékszem nyomott egy LPB - t az elején. Azóta csend van náluk.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14160) Snücü válasza Brenyo (#14157) üzenetére


Snücü
tag

Installkor belépsz a google fiókodba? Ezt én most full wipe után tettem fel, de teljesen hibátlanul felment elsőre. Ráadásul így első blikkre elég jó lett.

(#14161) Brenyo válasza Snücü (#14160) üzenetére


Brenyo
tag

A vicc az hogy semmit sem kér, furcsálltam is. PINkód, majd megmutatja hogy a középső kör a főmenü stb.
Kézzel alatt a .apk telepítését értettem

(#14162) Snücü válasza Brenyo (#14161) üzenetére


Snücü
tag

Érdekes... akkor szerintem kézzel állítsd be a fiókok és szinkronizálás menüpont alatt. Hátha utána feléled. :)

(#14163) SzlobiG válasza R2D20208 (#14159) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem szarozik.:D

Volt egy update ami 10,8-ra ment rá, de gondolom inkább csinál full romokat, hogy aki esetleg vált ne kelljen updatelgetnie utána.

(#14164) Brenyo válasza Snücü (#14162) üzenetére


Brenyo
tag

Mindenképp ilyen exchange-t kér ott is (különben csak az e-maileket szinkronizálja). Eddig semmi ilyen nem volt, de még csak csinálni sem enged. Domain\logint-t kér ?!

[ Szerkesztve ]

(#14165) zseko válasza Brenyo (#14161) üzenetére


zseko
veterán

Nálam is csinált olyat, hogy romcsere utáni elinduláskor nem kért semmit, egy factory reset és egy kódos reset után lett jó csak. A kódos reset ugye törli a belső sd tárat is.

Ha jól tudom vannak olyan alkalmazások, talán a play is olyan, hogy telepíteni nem tudod, be kell másolni a fent említett mappába, jellemzően a /system/app/ mappába, és kell egy újraindítás. Ehhez persze root jog kell.

HR24.hu

(#14166) Snücü válasza Brenyo (#14164) üzenetére


Snücü
tag

Akkor szerintem flashelj rá egy ICS Gapps-t.

Ezt: [link]

(#14167) Brenyo válasza zseko (#14165) üzenetére


Brenyo
tag

Köszönöm! Megpróbálom wanam-ot is hátha... Ha az sem jó akkor megpróbálom ezeket a módszereket is. Most már a kisebb gond a google play, nem túl kellemes ha eltűnt 1200 telefonszám :DDD (mentettem .vcf-be de az is megsemmisült...)

(#14168) Brenyo válasza Snücü (#14166) üzenetére


Brenyo
tag

Ő mit tud?

(#14169) R2D20208 válasza SzlobiG (#14163) üzenetére


R2D20208
addikt

Ez frankónak tartom, hogy minden esetleges bugot mindig javít, de mire kész, jön a következő FW. Van ám dolga.Főállásban nyomja lehet ;]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14170) kecsetihunor válasza R2D20208 (#14169) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

De hát ebböl nem hiszem, hogy meg lehet élni... És tudok ROM-ot, ami jobb mint Wanam... :DD

(#14171) Brenyo

LINK

Itt vannak a kódok összefoglalva.
Annyit kell tenni, hogy tárcsázóban beírod, és azonnal kezdődik a factory reset, sd kártya formázás stb :)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#14171) Brenyo


Brenyo
tag

Wanam működik, viszont a másik sokkal jobban tetszik :W

[ Szerkesztve ]

(#14172) crane75


crane75
senior tag

Azért ma újra be kellett látnom, hogy akármilyen jó kis telefon az S2, a kamerája repedt fingot nem ér egy N8-as Nokiához de még az n82-höz viszonyítva sem. Én elhiszem, hogy az ilyen-olyan kamera teszteknél jól teljesít, de élesben csak a baj van vele. Ma kimentem kirándulni, gondoltam egy-két bogarat, virágot lefotózok- ez a Nokiával nem okozott gondot. Az S2 alapból nem képes makró módban normálisan fókuszálni csak kinlódik. a végén már a cipőm orrára fókuszáltam majd a fotótémához kb olyan közel raktam a telót. Az exponáló gomb hiánya horror. Nem tudod fél kézzel rendesen megfogni-ha esetleg arra kerül a sor- és exponálni is egyben. Négy-öt képet kell lőni egy témáról és vagy jó lesz vagy nem. Tudom, hogy ez nem fényképező, de azért csak röhej, hogy egy N82 lealázza. Rózsaszín foltról ne is beszéljünk. Számomra teljesen érthetelen, hogy miért nem létezik egy ütős androidos kamerás mobil. Úgy hírlik az S3 is marad a 8 mp-nél- ami még nem is lenne baj, de se nagylátószög se xenon :O
Bocs de felment a pumpa-aki szeret fotózni és esetleg makrókat is csinál talán megért. Kiváncsi leszk a Nokia 808-ra nagyon....

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#14173) Snücü válasza Brenyo (#14168) üzenetére


Snücü
tag

Ő pont az összes Google cucc. Ha nem lehet google accountot beállítani, az sokszor ennek a hiánya miatt van. Ebben a csomagban van a Gmail, Térkép, Play, stb.

Ha Google fiókoddal szinkronizálsz, akkor nem veszhettek el a telefonszámaid!

[ Szerkesztve ]

(#14174) Brenyo válasza Snücü (#14173) üzenetére


Brenyo
tag

Megvannak a számok a google accon szerencsére, viszont mindenképp a hidrogénest szeretném használni, sokkal jobban tetszik.
Továbbra sem jött ki a kezdőképernyő, mint a wanamon. Névjegyzékbe belépve ezt kapom:
No contacts. 1. Create a new contact 2. Sign in to acc. 3. Import/Export contacts.
2. ba belépve: Add an Exchange acount

Beállítátok / acc & sync / add
- Corporate -> innen visz exchangehoz
- Email -> csak mailt syncel

(#14175) Motyi válasza Piwi (#14146) üzenetére


Motyi
senior tag

Relatív én nem is rakok asszonyéra főzöttet.Most kapta meg az ICS-t.Elötte LA4 volt neki, hard reset + külső és belső sd format volt és úgy ment föl a holland LP7 + CF Root.Minden szempontból hibátlanul működik a teló, wifi és minden más is rendben van, minden szempontból hozza a legjobb GB-s romok szintjét és asszony hazsnálja rendesen minden funkcióját. :)

(#14176) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Pár kérdés :D
Milyen a CM9? Működik rendesen, akadás, hiba nélkül? A másik meg, hogy ha felrakom, akkor a gyári swype billentyűzet bennmarad? Nagyon megszerettem, nem szívesen mondanék le róla. Előre is köszönöm a válaszokat. Sajna nagyon már nincs választásom, a 2.3.4 már nem az igazi, ICS meg egyhamar félek nem lesz T-s telóra, szal maradnak a főzöttek, korábban használtam CM7-et, az nagyon rendben volt, de ha van más ROM ajánlat, szívesen meghallgatom. Elég fontos lenne, hogy olyan ROM legyen, ami a rendszert 24 bites színnel használja. (A gyáriban a mali 400 16 bitesben megy, amiatt erős, bár kibírható colour banding látható a kijelzőn)
A válaszokat előre is köszönöm.
u.i. tudom, hogy rengetegszer hangzanak el hasonló kérdések, de az SGS2 topicban nem könnyű visszakeresni, ilyen sok hozzászólással :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#14177) Snücü válasza Brenyo (#14174) üzenetére


Snücü
tag

Akkor csak azt tudom mondani, hogy flasheld be a korábban linkelt Gapps-t CWM-ből. Meg fogja oldani a gondodat!

(#14178) kecsetihunor válasza crane75 (#14172) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Én is kijártam ma, és hazafele lőttem 1-2 makrót.

A képek csak tömörítve vannak, vágva, szerkesztve nincsenek.

Én elégedett vagyok, nem várok el többet egy telefontól, nyáron úgyis fényképezőgépet akarok venni.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#14179) HardRic válasza crane75 (#14172) üzenetére


HardRic
addikt

Válts át makró módba, vagy használd a touch focust, és mingyárt semmi probléma. User error.

Btw én is ma fotóztam kint a fáinkat.Összekicsinyítettem telóról most nem akarok naggyal szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#14180) hdman


hdman
őstag

Google musicot működésre lehet birni nálunk, vagy csak amerika?

Sopron city :)

(#14181) Brenyo válasza Snücü (#14177) üzenetére


Brenyo
tag

Gapps megoldotta! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R :R

(#14182) futor válasza kecsetihunor (#14178) üzenetére


futor
aktív tag

+1

(#14183) futor


futor
aktív tag

SiyahKernel v3.1rc4

Changelog:

No boot logo will be displayed if the file /sdcard/.nobootlogo exists. the content of the file doesn’t matter.
checked all freq and voltage interfaces and found no problem. make sure you remove boot settings and reapply after flashing rc2 or newer because the number of frequency steps has changed. we do not have 8 steps anymore, we have 6 steps. you have to update your init.d scripts or reapply boot settings accordingly. Just in case, I have added parsing 8-step freq settings and discard first and last settings and apply 6 in the middle.
added progress bar to cloning process.
new feature: swap primary and secondary ROMs. It takes about twice the time of a cloning process. This will help you to update your second ROM until I finish flashing zips to second ROM.
updated smooth_scaling defaults to new step level. (smooth_target=1, smooth_offset=2, smooth_step=2)
added available space checks to cloning and swapping ROMs.
updated to linux 3.0.28
BLN: fixed cm9 ROMs having touch lights off after BLN notification

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14184) mycso válasza crane75 (#14172) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én abszolút megértem amit írsz, csak annyi, hogy nem értek veled egyet. :DDD

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#14185) leslien


leslien
nagyúr


ez is jól sikerült :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14186) zseko válasza crane75 (#14172) üzenetére


zseko
veterán

Nem értem miért kell elvárni mobiltól fényképezőgép minőséget. Én úgy gondolom, hogy aki tényleg szeret fotózni az nem mobillal fogja ezt művelni, ezért ebben nem értelek meg. Ha ilyet vagy ilyet szeretnék, úgyse mobillal fogok fotózni. Nekem csak egy A610-em van ami 5 megapixeles, de igencsak kiütközik a különbség még akkor is, ha olyan mobilos képet teszek mellé amire azt mondom hogy ez most jól sikerült. Ne sértésnek vedd, nem annak szerettem volna szánni.

HR24.hu

(#14187) Richard!


Richard!
addikt

Én is lőttem pár képet.sztem nem lehet panasz a kamerára...
[link]
[link]
[link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14188) kaisers válasza Brenyo (#14181) üzenetére


kaisers
aktív tag

Most olvastam a du.-i hsz-eket, és épp akartam írni, hogy gapps!!!.

Szerintem dobd fel a GPS patch-et is.

(#14189) Rotate válasza hdman (#14180) üzenetére


Rotate
veterán

proxy-n keresztül kell regisztrálni, windows alatt mondjuk hotspotshieldet belövöd, aztán telóra leszeded valahonnan az apk-t, és menni fog :) csak a regisztrációhoz kell amcsi ip, utána már jó vagy :) tudom, nekem is így van :)

(#14190) crane75 válasza zseko (#14186) üzenetére


crane75
senior tag

Nem is szeretném összekeverni egy fényképezővel, egyszerűen használtam már N8-at. De amilyen képeket itt belinkeltetek, az nekem nem jön össze. Ismerem a telót, makró móddal, touch focos-szal együtt. Talán az lehet a baj, h az enyém nem hajlandó elepíteni a legutóbbi camera update-t. Tudnátok esetleg linkelni egyet? Előre is kösz. :R

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#14191) Rotate válasza crane75 (#14190) üzenetére


Rotate
veterán

nekem is ilyeneket csinál, mint linkeltek... lehet, hogy neked szar a kameramodul? esetleg gari?

(#14192) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez az új wanam nagyon jó, gyorsabb mint az előzőek már olyasmi szint mint a tegnapi one x. :K

Hagyom is a gyári kernelt nem szarakodok a siyah kernelekkel semmivel nem jobb.:U

(#14193) Caaabi válasza SzlobiG (#14192) üzenetére


Caaabi
senior tag

wanam stock? vagy wanamlite 10.9 ?

(#14194) ERPY


ERPY
őstag

Kénytelen kelletlen átálltam én is Opera minire. Azt nem mondtátok, hogy ha valaminél átlépek desktop módba, akkor azt megjegyzi és legközelebb már úgy nyitja meg. Szal örülök, kicsit szokni kell, de akksiban meg nagyon kifizetődő. 13 perc alatt evett 1%-ot. Kemény.

(#14195) SzlobiG válasza Caaabi (#14193) üzenetére


SzlobiG
félisten

10.9-es lite.

(#14196) HardRic válasza Richard! (#14187) üzenetére


HardRic
addikt

Halódjál meg, ezek gyönyörűek!

(#14197) Caaabi válasza SzlobiG (#14195) üzenetére


Caaabi
senior tag

zsír... akkor 10.6 lite ról mostmár megéri váltani gondolom :)

(#14198) F-ECT$ válasza zseko (#14093) üzenetére


F-ECT$
titán

2. Ha már feltettél egy képet, akkor gondoltam látni kellene rajta valami utalást, ezért kérdeztem, hogy mit is kellene látni a képen.

Dive ever, work never.

(#14199) Richard! válasza HardRic (#14196) üzenetére


Richard!
addikt

mutter virága :DDD köszi :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14200) Szelley


Szelley
senior tag

wanam 10.8-ra ráengedem wipeok nélkül 10.9-et, megmarad minden beállításom widget stb. vagy toljak egy backupot TiBivel és restoreoljak 10.9 alatt?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.