Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13201) dekanov válasza rankesz (#13198) üzenetére


dekanov
tag

Thx!
A ti play storeotok rendben van?

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#13202) ERPY válasza dekanov (#13201) üzenetére


ERPY
őstag

Ez az új market sztem egy nagy rakás .......
Én a régi marketet használom, a play előtti utolsó verziót, azzal minden rendben. Csak ki kell venni a system / appból a marketupdater apk-t, mert ha bent van akkor az frissíti mindig play-re.

(#13203) Ironing válasza Szelley (#13199) üzenetére


Ironing
tag

Pannon szintén zenész :/

(#13204) Varszegig válasza dekanov (#13201) üzenetére


Varszegig
veterán

teljesen rendben, semmi gond nincs vele

(#13205) gezatata


gezatata
aktív tag

mivel lehet rootolni az I9100XWLP4 romot?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#13206) dekanov válasza ERPY (#13202) üzenetére


dekanov
tag

Egy kis segítséget kaphatok hozzá?
Nem igazán találom ezt a system/app könyvtárat...
A fene vigye el annyira bosszantó...

Szerk.: időközben megtaláltam, de nem tudom törölni, nem engedi. Astro file managerrel próbálkoztam.
A market amit használsz melyik verzió?

[ Szerkesztve ]

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#13207) turika86


turika86
aktív tag

Szerintetek mikor kerül bele a magyar nyelv a google diktáló progijába?!

"Time is the fire in which we burn"

(#13208) C.Brigante válasza dekanov (#13206) üzenetére


C.Brigante
veterán

kapcsold át írható állapotba (felül) után tudod törölni! (alapból csak olvasható állapotban látod)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#13209) ToMmY_hun válasza dekanov (#13206) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Látom Wamanlite romod van. Elvileg akkor rootolt a telefonod, szóval azzal már nem kell foglalkozni.

Azt javaslom, hogy tedd fel az ES File Explorer nevű programot (ingyenes).

Ha ezzel végeztél, akkor indítsd el és menj az alkalmazás Settings menüjébe.
Itt keresd meg a következő opciókat, majd pipáld be őket:

Up to Root
Root Explorer
Mount File System

Ekkor az "Up" gomb használatlával fel tudsz lépni egészen a gyökérkönyvtárig, ahol ilyeneket fogsz látni: acct, cache, data, dev

Itt keresd meg a system/app mappát és abban lesz a keresett program.

Annyit javasolnék még, hogy csak nevezd át a kiterjesztését apk-ról mondjuk apk.bak-ra. Még elegánsabb megoldás lenne az, ha az attribútumoknál a futtatható/executable opciót kitörlöd.
Így ha később szükséged lenne rá akkor csak szimplán visszanevezed/visszaállítod és már megy is.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#13210) ibenny válasza turika86 (#13207) üzenetére


ibenny
senior tag

Igen jó eséllyel soha, ne várd.

(#13211) doongoo válasza gezatata (#13205) üzenetére


doongoo
addikt

pl. ha mobil odinnal teszed fel és bepippantod a root-ot
vagy felteszel bármilyen rootolt kernelt (speedmod, Siyah, Abyss, stb.)

vagy ezzel:
[link]

(#13212) agabe válasza rankesz (#13198) üzenetére


agabe
addikt

valaki kipróválta már az orsz XLP7 -est ? ;]
Úgy meguntam a romok pakolgatását, hogy már csak egy végelegesen jó ICS-t akarok majd feltenni... Lehet az akár CM9 is, bár ritkán rádiót is hallgatok, de lehet kibírom nélküle ha minden másban jó lesz.

(#13213) Laraxior


Laraxior
titán

tudom nem ide tartozik, de hátha ti többet értetek hozzá :D
Galaxy Mini, és a Galaxy Ace közül melyik a "jobb"? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13214) dekanov


dekanov
tag

Sehogysem akar összejönni, nem tudok letölteni semmit! Egyszerűen hihetetlen... itt szívok vele harmadik napja...

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#13215) maki12 válasza Laraxior (#13213) üzenetére


maki12
senior tag

Ace 2 szvsz :O

HTC U11 & Nikon D5300

(#13216) rento válasza Laraxior (#13055) üzenetére


rento
őstag

nálam működik az FTPServer a gyári ics alatt...

más: TTorrent programot használ valaki? az a gondom vele, hogy akár mit töltök le vele, max. ilyen 250-260k-al jönnek a dolgok. valaki tapasztalt már hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#13217) Laraxior válasza rento (#13216) üzenetére


Laraxior
titán

Wanamlite 10.6 van fennt nekem, de azzal nem nagyon találja a telefon-t.. elakad félúton :W

használj másik klienst. Én az adownloadert használom. Elég jól jön minden, néha a filmet is közvetlen telefonra töltöm, nem FTPvel másolgatom :D

(#13218): bizony. Semmi más nem történt csak frissítettem ICS-re, beírtam amit kellett, csatlakozik is, csak elakad annál hogy csatlakozás... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13218) rento válasza Laraxior (#13217) üzenetére


rento
őstag

total commanderrel próbálsz csatlakozni?

(#13219) Varszegig válasza Laraxior (#13213) üzenetére


Varszegig
veterán

a galaxy w :DDD

(#13220) galfi2001


galfi2001
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy ICS alatt, hogyan tudom véglegesen kikapcsolni a zajszűrést, hogy ne kelljen minden alkalommal mikor telefonálok kikapcsolni azt?! Köszi!

(#13221) ForRedGlory válasza Laraxior (#13213) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ace egyértelműen. Apámnak Minije van, barátnőmnek Ace. Össze sem lehet hasonlítani.

(#13222) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Igen, a free verzió le van butítva, de a beállításaiban valamennyire lehet növelni 400 a max ha jól emlékszem, nekem nincs most fenn.

ForRedGlory Így van nekünk is van mind kettő, de az árban is van pár száz forint külömbség :K

[ Szerkesztve ]

(#13223) zack


zack
nagyúr

GoLocker tökéletesen működik ICS alatt! :K
Annyi lockscreen van, hogy sosem fogom megunni. ;]
A legjobbak és legújabbak is max. 400ft-ba kerülnek.
Ajánlom mindenkinek.

És bár ingyenes, meg nem csili-vili, de még mindig a legkomplexebb launcher a GoLauncher a rengeteg kiegészítőjével együtt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13224) Laraxior válasza ForRedGlory (#13221) üzenetére


Laraxior
titán

:R mindenki az Ace-t mondja. Már le is zsíroztam 12k újonnan :K Ákcióban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13225) trident1


trident1
tag

Valaki találkozott már olyan hibával hogy a külső memóriakártyára nem lehet másolni mert irásvédett?Egyszerűen nem tudom kikapcsolni hogy ne irásvédett legyen.

(#13226) agabe válasza Laraxior (#13224) üzenetére


agabe
addikt

annyiért megéri...még gari nélkül is ;)

(#13227) Laraxior válasza agabe (#13226) üzenetére


Laraxior
titán

garis, nincs vele semmi gond, teljesen új :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13228) Jadro válasza zack (#13223) üzenetére


Jadro
veterán

Egyetértek. Én is épp most vacilláltam hogy melyik launcher legyen, de a Go tökéletesen megy CM9-alatt is. Annyival komplexebb, hogy ez maradt. Témák, kiegészítők, személyre szabhatóság a végletekig... Tuti!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13229) futor


futor
aktív tag

WanamLite Rom: I9100XWLP7
Odexed & Deodexed Stock
(4.0.3)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13230) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! Segítségre lenne szükségem. A facebookon próbálok feltölteni fotót, végigfut,de a végén kiírja,hogy hiba történt és nem megy fel a fotó. Ötletek? Újra lett telepítve a facebook app.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#13231) Myair válasza membrandj (#13230) üzenetére


Myair
tag

a facebook app a hibás. normal face-ra kell felmenni, app nélkül,ott már jó lesz

(#13232) dancsuri válasza agabe (#13212) üzenetére


dancsuri
veterán

Már egy ideje hibátlan a CM9 (kivéve rádió) itt a tegnapi

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13233) pzstm válasza futor (#13229) üzenetére


pzstm
titán

szedem is le, este felrakom :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13234) zack válasza Jadro (#13228) üzenetére


zack
nagyúr

Azt azért megnézhetnéd ha nem nagy gond, hogy a GoLocker nálad tuti? Nálam furi...Egy darabig jó (no locker-rel kilőve a gyári lock-ot) aztán random, visszadobálja a gyári lockscreen-t is. Ilyenkor meg 2x kell feloldani. Először a gyárit, utána a GoLocker-t.
Nem találtam stabil megoldást arra, hogy lehetne végleg kiiktatni a gyári auto lock-ot. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13235) belashx válasza zack (#13234) üzenetére


belashx
senior tag

Kapcsold ki a gyári képernyőzárat. Nekem ez megoldotta a problémám.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13236) zack válasza belashx (#13235) üzenetére


zack
nagyúr

És ezt hol tudod? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13237) belashx válasza zack (#13236) üzenetére


belashx
senior tag

Hááát... Épp ROMolok, de valahol a kijelző beállításánál... :)

update 1.:
Bocsi.

A biztonsági beállításoknál, ahol kiválaszthatod, a feloldás módját. (rájöttem, hogy még csak másolom a romot. :DD

Update 2:
A magyar szövegezéssel meg nem vagyok tisztában, mert angolul használom.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13238) ERPY válasza zack (#13236) üzenetére


ERPY
őstag

Beállitások / biztonság / képernyőzár és itt válaszd a nincs-et.

[ Szerkesztve ]

(#13239) zack válasza belashx (#13237) üzenetére


zack
nagyúr

ERPY:

Köszi. :B Pleff, hogy ezt nem tudtam, de ez van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13240) HardRic


HardRic
addikt

Melyik időjárás appal vagytok legjobban megelégedve a pontosságot tekintve?

(#13241) bakos1


bakos1
tag

Az LP7-s orosz romot próbálta esetleg vki? Van benne XEH? Üdv.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#13242) Szelley válasza HardRic (#13240) üzenetére


Szelley
senior tag

goweather...jó volt míg el nem kezdték frissítgetni :( jelenleg a gyárival egyszerre használom.

(#13243) F-ECT$ válasza zack (#13239) üzenetére


F-ECT$
titán

GB alatt még nem volt ilyen lehetőség.

Dive ever, work never.

(#13244) zack válasza HardRic (#13240) üzenetére


zack
nagyúr

Elecont. Szinte órára pontos. Pesten használom.

(#13243) F-ECT$

Mondjuk jól eldugták. :U Eszem ágában sem lett volna a "biztonság" alatt keresni ha nem szóltok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13245) HardRic válasza zack (#13244) üzenetére


HardRic
addikt

Megnézem, köszi. A szépsége miatt most az 1Weathert használom, de pontatlan. (Balassagyarmat)

Nem igaz, hogy nincs trial/free version. :W

[ Szerkesztve ]

(#13246) zack válasza HardRic (#13245) üzenetére


zack
nagyúr

Azt kell hogy mondjam, szokj hozzá, hogy a jó progik fizetősek. :U
Van elvétve 1-1 ingyenes ami jó, de itt-ott mindig rájövök, hogy a f@szom szenvedjen velük, ha jóval többet tud a pro változat. Engem speciel a reklámok is zavarnak, és ha a pro verzió csak abban különbözik, hogy nincs benne reklám, akkor inkább mást választok, mert ezért nem adok pénzt. Akkor inkább az ingyeneset se használom.

A napokban az LgCamera Pro-t is megvettem, és nem bántam meg (700-800ft környéke). Chainfire 3D Pro-t is megvettem, de szinte azonnal vissza is igényeltem, mert csonttá fagyasztotta a rendszert, pedig többször nekifutottam és mindig fagyás lett a vége.
Mondom köszi...Adóval együtt 1080ft-ért akkor inkább mást veszek.
Szóval a pro verziók között is van kakukktojás.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13247) HardRic válasza zack (#13246) üzenetére


HardRic
addikt

Minig megveszem a kedvenceket, de csak miután meggyőződtem, hogy valóban megérdemlik. Most lekalózkodtam az Elecontot, sokat markol, keveset fog érzés elsőre. Majd meglátom hosszabb távon mennyire pontos.

(#13248) futor


futor
aktív tag

WanamLite ICS XWLP7 V10.7

[link]

(#13249) pzstm válasza futor (#13248) üzenetére


pzstm
titán

nálam lemegy a backup és megy is fel a stock deodexed ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13250) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy már kérdezték, ha így van elnézést, de nem láttam ezen az oldalon.

T-s S2-re van már ICS frissítés? Vagy még csak a független telefonokra jött ki?

What else?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.