Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3609) GoodSpeed válasza cs.zs. (#3608) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Ezért váltottam iPad-re... csak eladtam 3,5 évesen, mert ha garancián túl, megmakkan, azt nem nagyon éri meg megcsináltatni. Ha táblagép, akkor nálam iPad, vagy Samsung. Mivel Samsungom még nem volt táblagépben, csak almám a kettő közül, így egyelőre elméleti :D
Vannak dolgok, amikre megéri kiterjesztett garanciát kötni. Nyilván a legjobban azt szeretem ha 36 hónap garancia jár a termékre...
Na ugye az kiveséztem párszor, hogy mennyit kattogtam az A54 és az S23 között, de basszus a garancia felett elsiklottam, hogy az osztály 1 évvel több jótállást élvez mint az A osztály. 250 E Ft felett 36 hónap, alatta meg 24 hónap.

Samsungnál garanciát nem lehet tudtommal kiterjeszteni. Mert pl nekem mosógépre kiterjesztett van vásárolva, szárítógépnél is ilyen 10-12K + 2 év. Na most Samsung mobilnál ilyenről nem tudok, olyanról igen, hogy biztosítást köt rá külön az ember, de az havi 3-4000 Ft is lehet. Xiaomi 11 Lite 5G-n volt nekem pár hónapig, aztán lemondtam :D

Táblagépnél nagyon fontos, hogy sokáig legyen támogatott, mert azt általában ritkábban cserél az ember a telefonnál is. Android alapú táblagépnél én már ilyen 4+1 év alá nem megyek!

Ezt pedig jelenleg csak a Samsung és az Apple nyújtja!

Befutott a Samsung Galaxy Tab S9 FE széria és a Buds FE is - Mobilarena Tablet / Tartozékok hír

Csak mondjuk két Exynos 1380-ra azért nem vágyok :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.