Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) GoodSpeed válasza Viktor0610 (#4849) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Egy S23 Ultránál megérhető az óvás, de nem az akkumulátor miatt, hanem jaj le ne essen, meg el ne lopják!. Akkumulátorilag azért nem, mert annyiért oldja meg a gyártó valahogy a dolgot, de igazából ki van fejtve, hogy felesleges hiszti, mert sok év alatt romlik pár százalékot, aki S23 Ultrával szaladgál idén, az jó eséllyel S24 Ultrával fog jövőre...

De az A osztály ékének számító A54 tulajok egy része is váltani fog A55-re, a jaj le ne essen, meg el ne lopják viszont ennél is igaz. Igen, van rá biztosítás.

Ezért lesz jó még, ha az EUban cserélhetővé kell tenni az akkumulátorokat (ez egyébként pl 2013-ban alap volt Androidnál, mert az LG Optimus L7 II-nél is az volt, meg azt hiszem a H340N-nél is). Csak mindenki elkezdte követni az Apple-t mondván, hogy így keskenyebb, könnyebb IP besorolást adni neki stb...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4852) kbyte1024 válasza GoodSpeed (#4848) üzenetére


kbyte1024
veterán

Bizony :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4853) tDr1v3r válasza kbyte1024 (#4847) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Opcionális...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4854) kbyte1024 válasza Viktor0610 (#4849) üzenetére


kbyte1024
veterán

Pontosan, szépen is néznénk ki ha nem használnánk ki a teljesítményt. Meg ugye ha rajta is hagyom attól nem kéne amortizációnak lennie hiszen csak csepptoltessel megy bele a cucc.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4855) GoodSpeed válasza kbyte1024 (#4854) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Meg az mekkora már, ha így kíméli, aztán ki fog egy vacak darabot, amiben előbb játszódik le az a bizonyos nem kívánt kémiai reakció, és még garanciális időn belül felpuffad úgy, hogy a kijelzőt is felnyomja (Huawei MediaPad M3 8.4)! :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4856) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#4855) üzenetére

Olyan szinten rágót csont ez, hogy borzasztó …. :W

1, Aki akarja használja a beépített akkumulátor funkciókat és ülhet mellette .

2, Van aki nem fogja használni, es egyszerűen cseréli az akkumulátort .

3, Maga a telefont fogja cserélni , mert a legtöbb ember két évente cseréli , support ide vagy oda … kell az új .
Addig az esetek többségében bírja az akku.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4857) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#4856) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Arról nem beszélve, hogy amikor eladja, a vevő sem fogja méregetni, hogy na most akkor megérkezik reggel 8-kor, 100-ról vedd le a töltőt és megnézzük bírja e egésznap :D... oké 1 órával is lehet sok mindent levonni, de arra sincs lehetőség...

Itt van a 2021-es Xiaomi 11 Lite 5G-NE-m:

5 napja járt le a 2 éves garancia, és a fentebbi képen látható üzemidőt produkálja SIM kártya nélkül! :Y

Amúgy gondolom ez ilyen évtizedes berögzöttség lehet, aminek az alapja: hogy az almáéknál a 2010-es évek elején, horrorisztikus árat mondtak cserére, ha nem volt garanciális már a készülék.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4858) unravel


unravel
őstag

Nektek csinal bármit is a Camera Assistant?

¯\_(ツ)_/¯

(#4859) GoodSpeed válasza unravel (#4858) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem mert csak fent van, de nem használjuk 😅

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4860) kbyte1024 válasza GoodSpeed (#4859) üzenetére


kbyte1024
veterán

Hát kB ja :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4861) Jack Oneill válasza unravel (#4858) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Errol irtam mar.
Nagyon keves funkcio megy. Ami szamomra hasznos:
Torzitas megszuntetese. Bar ez talan korabban is volt.
Idozitore tobb kep keszitese.
Elesites gyengitese, bar en elesen szeretem.
Ami a cikkben van, en nem lattam, hogy mukodne, mint pl a kamera lencsek automata valtasa.
Arra szamitok, hogy a kesobbiekben bovul a funkciok kore.

Amugy Felesegem jegyezte meg, hogy a szinkezeles mas lett fotozasnal. OneUI 6 vagy camera assistant miatt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#4862) TeeJay válasza GoodSpeed (#4841) üzenetére


TeeJay
félisten

-114dBm B3 1800MHz-en úgy nem csoda hogy alig van térerő nálad. B20 se jobb, a térképre meg nagyítható így látnék is valamit. Telekom ennyit tud nálad

Épületen kívül sem jobb? -100dBm felett azért már jónak kellene lennie
Milyen házban laksz?

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#4863) unravel válasza Jack Oneill (#4861) üzenetére


unravel
őstag

Nekem az időzítő sem akar működni. Vagy én nem értem a működését. :D
A53-on és A54-en is próbálva.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#4864) Jack Oneill válasza unravel (#4863) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam megy. Csinalja tobbszorosen a képeket, annyi idokozonkent, ahogy beallitom. Beallitom, hogy ha idozitot haaznalok, tobb képet csinaljon. Majd az idozitot bekapcsolom, lenyomom az exponalast, es kis pottyokkel jelzi, mennyi kep van hatra.

[ Szerkesztve ]

(#4865) unravel válasza Jack Oneill (#4864) üzenetére


unravel
őstag

Köszönöm, így már oké. :D

¯\_(ツ)_/¯

(#4866) GoodSpeed válasza TeeJay (#4862) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Tégla, társasház, felső emelet. Leszedtem, mert folyamatosan futni akart a háttérben, az ikonja meg a státuszsoron, és egyébként merítette volna. A térképen rázoomoltam. Akkor csak annyit láttam, hogy hol lakom... azt meg tudom, de nem akartam publicba betolni... :D
Amúgy 4G+-on vagyok, mert a Telekom csak akkor engedne fel az 5G-re, ha vagy váltok Gigaerős netre (ami ugye csak Berettyóújfalui címemen lehetséges), vagy fizetek neki havonta 1690 Ft-ot az opcióért, amire a középső mutatóujjam nyílt ki, mint zsebemben a bicska!

Lakáson belül, most ilyet mértem 4G+-on:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4867) TFSi válasza GoodSpeed (#4866) üzenetére


TFSi
őstag

Én eleve 4G-n vagyok, mert bőven elég telóra és az akksit se bántja annyira. Ha 3G lenne, az se zavarna. 102mb/sec nem rossz érték.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#4868) GoodSpeed válasza TFSi (#4867) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Sőt, az egyik legjobb mióta mértem vele LTE-n lakáson belül:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4869) TeeJay válasza TFSi (#4867) üzenetére


TeeJay
félisten

Mióta Droid 14 van 5G-re hagytam és nem látom hogy jobban merülne. Nyugodtan lehet azon hagyni mert akkor minden 4G band-et tolja 5G-vel együtt.
Yettel esetén 20+20+10+100MHz-en 1,6gigabitet is mértem :K

GoodSpeed:
Én Yetteles vagyok BP 18. kerület és itt már minden tornyon 5-6 band-en megy a 4G és van rendes N78 5G is szóval nálam maxon van mindig a térerő, Telekom Berettyóújfalu 3 toronnyal van Yettel 4 toronnyal ha jól látom a rendőrkapitányság tetején van B3 1800MHz azon azért van sebesség csak lehet nálad már távolság van és gyenge

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#4870) GoodSpeed válasza TeeJay (#4869) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Hajdúszoboszlón mértem,az itteni lakásomban.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4871) cs.zs. válasza TFSi (#4867) üzenetére


cs.zs.
addikt

Pedig a 3G zavarna, mert azon többet ettek a telefonok.
A 4G amellett hogy legtöbbünknek elegendő sebességet ad(..na), még keveset is eszik, és viszonylag nagy a (települési*) lefedettség,
5G pedig nem elérhető mindenkinek/mindenhol, hiszen a nagyvárosok előnyben, a vidék még foghíjas, a kisebb előfizus csomagokban pedig Telekomnál pl még feláras is, +1600 Ft...

* a vonatozók (én is) beszopták, mert a síkvidéki, települések közötti lefedettség 3G-n valósult meg. Amióta a 3G-t lekapcsolták, a vonatokon nincs net. Telefonálni lehet, de pl a YT már kilőve..

...

(#4872) TFSi válasza cs.zs. (#4871) üzenetére


TFSi
őstag

Pedig a cikkek java arról szól, hogy minél nagyobb a G előtti szám, annál magasabb a potenciális fogyasztás. Ma felmentem 5G-re, nem mértem, de jelentős volt a fogyasztásnövekedés. Lehet beállítási hiba is nálam.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#4873) TeeJay válasza TFSi (#4872) üzenetére


TeeJay
félisten

Hetekig használtam 4G módban, mióta jött a One UI6.0 droid 14 azóta 5G-ben hagytam és nem látom hogy bármivel is jobban merülne.
Itt nálunk folyamatos 5G-t mutat mivel van panel telepen körül 5 torony is már amin fent van az N78 sugárzó így végig tartja az 5G hálózatot bármi gond nélkül.

Fogyasztást úgy szokták mérni hogy watt/GB vagy hasonló és abban az 5G nyerő mert adott forgalmat legkevesebb fogyasztáson hozza

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#4874) TFSi válasza TeeJay (#4873) üzenetére


TFSi
őstag

Tesztelem pár napig, mert ha már tudja a mobil, akkor használjam is.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#4875) Angel2014 válasza Viktor0610 (#4849) üzenetére


Angel2014
addikt

Új akkuvédő töltési módokat fognak kapni a Samsung Galaxy telefonjai.

A Samsung ugyan még csak a közepén van az Android 14-en alapuló One UI 6.0 terjesztésének telefonjaira, de a cég már dolgozik a rendszer következő jelentős frissítésén is. A One UI 6.1-ról most kiszivárgott egy képernyőmentés - ezzel pedig az is, hogy mi lehet az egyik legfontosabb fejlesztése.

Ezek szerint a jövő évben a Galaxy telefonokhoz megjelenő frissítés egy továbbfejlesztett akkuvédelemmel fog érkezni, ami több lehetőséget ad majd a felhasználóknak az energiatároló celláinak kímélésére. Bár a One UI már a 4-es verziója lehetőséget ad az akku töltésének 85%-ban limitálására élettartamának meghosszabbítása végett, a One UI 6.1-ban már három különböző kímélési mód közül is választhatnak majd a felhasználók.

Az alapértelmezett Basic módban a Galaxy telefonok 100%-ig fogják feltölteni magukat, de ezek után leállnak azzal, és egészen addig, amíg az akku 95%-ra nem esik vissza, nem kezdik újra a töltést.

Egy másik módban, a Max-ban ezzel szemben csak fixen 80%-ra engedik tölteni az akkut, ezáltal a lehető legjobban kímélve azt - viszont egyben egy ötöddel rövidebb üzemidőt is biztosítva annál, mint ami lehetséges lenne.

A legérdekesebbnek a harmadik, Adapt mód tűnik, ami megpróbál egyensúlyozni a két véglet között. Ez ugyanis szintén csak 80%-ig engedi feltölteni a készüléket az éjszaka során, de nem sokkal a felhasználó ébredése előtt feloldja a korlátot, és 100%-ra tölti a készülék akkuját. Így az idő nagy részében utóbbi kímélésre kerül majd, viszont a felhasználó mégis az akku teljes kapacitása által biztosított, a lehető leghosszabb üzemidőt élvezheti majd nap közben telefonján.

Jelenleg nem tudni, hogy a Samsung mikor fogja elérhetővé tenni a One UI 6.1 frissítést készülékeire, és hogy az milyen egyéb fejlesztéseket hoz még majd. A cég jelenleg úgy tervezi, hogy február befejezi az összes még támogatott mobilja átállítását az új Android 14-en alapuló One UI 6.0-ra - és a 6.1 verzió terjesztése valószínűleg ezt követően kezdődik majd meg valamikor, az év hátralévő részében.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4876) cs.zs. válasza Angel2014 (#4875) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jó nagy f.szság az egész. Ha nem használod az autódat, nem mennek bele a km-ek, persze hogy években mérve tartósabb a motor.

Se nagyobb kapacitású-, változatlan méretű akku, se gyorsabb töltés. Zéró innováció, ehelyett beharangoznak egy ilyet, Mari néninek még szenzáció.
"Csókolom! Ha vissza tetszik fogni az akku teljesítményét azzal, hogy nem tetszik teljesen feltölteni, és lemeríteni sem, tehát az 5000mAh-ból csak 3900-at tetszik használni, akkor pár év múlva kisebb lesz az elhasználódás !!"

És mivel ő egy szót sem ért abból hogy spanyolviaszt adnak el neki, kikerekedett szemekkel, örömkönnyekkel tapsol.

...

(#4877) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezt az egészségügyi adatlapot honnan lehet előszedni? Mert véletlenül elvetettem...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4878) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#4877) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Közben meg lett találva. Nem egészségügyi a kulcsszó, hanem orvosi:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4879) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Uj infok a OneUI 6.1-rol
[link]

(#4880) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#4879) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ebből a hanghívás fordításos dolog viszont úgy tudom, hogy S osztály specifikus lesz, és hardveres okokra hivatkozva, ami igaz is lehet.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4881) kutyek válasza TeeJay (#4873) üzenetére


kutyek
senior tag

"úgy szokták mérni hogy watt/GB vagy hasonló és abban az 5G nyerő mert adott forgalmat legkevesebb fogyasztáson hozza "

Ez OK, de ebben az időarányos (készenléti) fogyasztás nincs benne. Ha valaki keveset forgalmaz, akkor a tisztán mennyiség (GB) alapú fogyasztás nem tükrözi a valós használatot.

(#4882) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

71 óra 6 perc töltő nélkül, 4250 mAh-as akkumulátor kapacitással... Impozáns. A kérdés: valakinek nincs esetleg olyan A54 egyese amiben nincs Sim, eSIM sem, és meg tudná csinálni azt amit én a Xiaomival,hogy WiFi6on lógva Simek nelkul , mennyi idő alatt megy be 40% alá a töltöttség?

Nagyobb akkumulátor kapacitás miatt, elvileg még ezt is meg kellene tudnia döntenie az A54-nek.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4883) Viktor0610 válasza GoodSpeed (#4882) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem tejesen mindegy, másnak mennyi idő alatt megy 40% alá.
Más appokat használ, eltérő használati módd.
Ezt nem lehet összevetni.

Samsung Galaxy A54

(#4884) Angel2014 válasza cs.zs. (#4876) üzenetére


Angel2014
addikt

Én arra gondolok sok a probléma vele és be akarják hozni hogy a garanciát legyen mire elutasítaniuk.

A készülék nem nyitható és csak így lehet megmenteni az akkut, ha nem használod megfelelően az UI 6.1 -et akkor veszted a garanciát. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4885) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Tudtatok, hogy elvileg a OneUI 6.0 ertesitesi sav beegesi hibajat javitotta a Samsung? Cikket nem talalok, de egyik topikban irtak, hogy a Store-ban a OneUI kezdokepernyo alkalmazas frissult es abban javitottak.

[ Szerkesztve ]

(#4886) Skod válasza Jack Oneill (#4885) üzenetére


Skod
tag

Frissült az biztos de csak bug fix volt a leírásban ha jól emlékszem.

(#4887) fogselyem válasza Skod (#4886) üzenetére


fogselyem
tag

Nem akarták nagy dobra verni a beégéses blamát és egy mindenre ráhúzható bugfixet írtak a hibajavításnak.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#4888) tDr1v3r válasza Jack Oneill (#4885) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Frissülni frissült nálam is, de visszanéztem pár napos screenshotokhoz képest az elemeket és nem mozog ahhoz képest, sztem ezt csak nagy update-el tudják csak javítani...

Nekem a kezdőképernyő alkalmazás csak az ikonok méretét csökkentette.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4889) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez lenne a jó verzió:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4890) djtörök89 válasza tDr1v3r (#4888) üzenetére


djtörök89
kezdő

Remélhetőleg addig nem ég be.

(#4891) Luck Dragon

Van itt valaki aki használja Amex GBT applikációját , neki is egy idő után bezáródik automatikusan ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4892) Skod válasza GoodSpeed (#4889) üzenetére


Skod
tag

Erre a verzióra frissült.

(#4893) Angel2014


Angel2014
addikt

Anyunak akartam egy Galaxy a70 et megcsinálni ami törött volt.

Rendeltem egy oled kijelzőt aminek a bal sarkán az üveg fel van jőve igy huppog az egész és fagy a telefon.

Mikor belépek a recoverybe megcsináltam a visszaállítást de amikor a bootloaderbe akarok belépni csillagozik és egy vonal van benne középen.

Szerintetek ez kijelző probléma lesz?

Videót itt nézhetitek meg: Videó

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4894) GoodSpeed válasza Angel2014 (#4893) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezt házilag, te akartad feltenni?

#4892Skod: Egyelőre, ameddig nem biztos, hogy javították, addig azért elővigyázatossággal használom. Ami mondjuk azt jelenti, hogy HBO Max és úgy minden Stream, ahol nincsen embléma mehet ... csak fórumozásra nem használom, annyira. Illetve azt szoktam csinálni, hogy időnként, hogy elmozduljon, lehúzom az értesítési sávot :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4895) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Egy operációs rendszer általában mindent naplóz, vajon meg lehet tudni, hogy ilyenkor:

Miket tisztít ki?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4896) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#4891) üzenetére

Megoldódott.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4897) Jack Oneill válasza GoodSpeed (#4895) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Bezarja a hatterfolyamatokat, ugyanugy, ahogy te is bezarnad. Semmi kulonos. Manualisan ugyanezt csinalod a memoria resznel.

[ Szerkesztve ]

(#4898) Angel2014 válasza GoodSpeed (#4894) üzenetére


Angel2014
addikt

Persze csak át kell pakolni az alaplapokat, rezgőt, mikrofont, kábelt, akkut és kész. A felső a törött, az alsó a zárlatos vagy hibás kijelző.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4899) GoodSpeed válasza Angel2014 (#4898) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi, akkor remek, hogy van benne gyakorlatod.

https://mobilarena.hu/hir/megerkezett_a_samsung_galaxy_a15_a15_5g_es_a25_5g.html

Az A25 képében megjelent az A53 lényegében két évvel és két Android főverzióval frissebben.

Tehát az A54 alá érkezik teljesítményben.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4900) fogselyem


fogselyem
tag

Hany napota inditjatok ujra a telefont?

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.