Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#386) Pistabaaa válasza Zsolto (#383) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Lejátszási listák: összesen 4. darab van, ezekre mindegyikre 30-30 szám fér el (sajnos ezt nem lehet növelni). Ha azt a zenelejátszót akarod üzemeltetni, ami fut a háttérben is, akkor muszáj lesz lejátszási listába szervezned amit hallgatni akarsz. Ezt lehet mappából választani, stb. stb., ezzel nincs gond, lehet rendezni őket (név, méret, típus, dátum).

Készenléti állapot: az i verzióban már nincs hangerőgombnyomkodás, helyette a bekapcs/kikapcs gombot kell megpittyenteni egyszer.

Sztereó bt füles: bár nekem nem az említett Motorola van, hanem Plantronics Pulsar 260, szerintem semmi gond nem lesz vele, sok boltban minden BT fülest úgy árulnak, hogy "minden kompatibilis profilt támogató telefonhoz".

Ha van még kérdés szívesen válaszolok, én is nem rég vettem a telót. És szupi nagyon, 1-2 szoftveres butaságtól eltekintve. :K :C

[szerk.]: igen, max. 120 szám lehet bent listákban egyszerre, valamint még annyit tennék hozzá, hogy ha (azt hiszem) 42 karakternél hosszabb fájlnevű zenét teszel fel, kiírja ugyan, hogy van ilyen, ami hosszú és nem tudja megjeleníteni, de átnevezni nem tudod, csak gépen keresztül, ugyanis a teló nem is mutatja ezeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.