Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) Samael válasza Laris2 (#6698) üzenetére


Samael
csendes tag

Szia! Köszi a forditást. Ez melyik verzióhoz passzol? Én ezt találtam,ami a legfrisebb
[link]

(#6702) Laris2 válasza Samael (#6701) üzenetére


Laris2
aktív tag

Én úgy tudom, csak egy verzió van belőle, van hozzá egy javítás, az benne van a magyarításban. Ha nem játszottad a játék első részét, (Doppelganger) kicsit nehezebb lesz, mert nem ismered a földalatti zónát, ami itt már sötét, és csak világító gránátok használatával tájékozódhatsz. Ebből azért van bőven. Én egyébként csutkára feltekertem a fényt, ez kicsit segített. Ha elakadsz, nyugodtan kérdezz, :)

(#6703) Laris2 válasza hubai38 (#6680) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szia, még a nyáron jelezted az Istokkal kapcsolatban kellene egy kis segítség. Azóta javítottam a fordításon, lejjebb meg is találod. Tavaly azért nem jelentkeztem, mert ki akartam lépni ebből a stalker mizériából, és töröltem minden fórumot de az idén meggondoltam magam, :D Ha még játszani akarsz vele, a végigjátszással csak óvatosan, ha nem tudsz jól oroszul, mert benne van minden alternatív megoldás, és az alapján beleszaladnál pár ütközésbe. Bár erről kapnál SMS-t de csak egy feladatsor végén.

(#6704) Samael válasza Laris2 (#6702) üzenetére


Samael
csendes tag

Köszönöm, ehhez a doppelganger,-hez létezik magyarítás?

(#6705) Dhampir válasza Laris2 (#6698) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Megemlítettem fordítási munkádat a S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha topikban.

Köszönjük szépen fáradozásodat! :R

[ Szerkesztve ]

(#6706) Laris2 válasza Samael (#6704) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Doppelganger magyarítás
A végigjátszásról sokat beszéltünk tavaly tavasszal a SoC topikban. Sok kérdésre választ kaphatsz ott. Ez a kétrészes Reborn első része, gyakorlatilag elég ha megszerzed a három zsoldos doksit az O-tudatos ürgének, feléleszted Ghostot Luket és Fangot. és a lényeg, hogy a bárban találkozz a déli őrposztnál az igazi Strelokkal. Ezzel vége is a játéknak, és kezdődik a szabad játék. Itt érdemes végigjárni a pályákat, főleg a földalatti járatokat, hogy legyen némi helyismereted a második részhez. Még annyit, hogy a Doppelgangerben a hiányos feladatlista miatt kicsit nehézkes az ésszerű végigjátszás, az Istok-ban viszont folyamatosan kapod a fontos infókat az Auto szkenner hálózatról, és jó a feladatlista is (minden feladat jelezve is van a térképen) De azért ebben sem minden tejföl. :F :)) :)

Köszi Dhampir :)

[ Szerkesztve ]

(#6707) Samael válasza Laris2 (#6706) üzenetére


Samael
csendes tag

Köszönöm az információt és a magyarítást!

(#6708) ' Tzs , válasza Laris2 (#6700) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Császár vagy! Ennek most örülök nagyon! Már ugrok is neki! A Doppel 2. részébe hogy kell bejutni? Még valamilyikőtök profi mentésével sem sikerült. Akinek van a 2. rész kezdésétől mentése megdobhatna vele ;]
Előre bocsánatot kérek a kérdésért: direkt álíltottad a MEGA letöltési sebességét a leglassabbra? 2022-ben 12 perc mire 32kb/s-el lejön egy 15mb-os file az felér egy kisebb agyvérzéssel :((( :O

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6709) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#6708) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Bocs 4KB/s. :W
Köszi a magyarítást, tesztelem :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6710) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#6709) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Sorry a több egymás utáni posztért, pótolom a lemeradást :D
Az első kérdés máris. A banditák kipucolva, mégis a a sárga marker jelöli, mintha végezteltlen lenne a feladat. Mit rontottam el? (Ez az a feladat az elején, hogy jobb hírnevünk legyen)
A másik: van egy zöld pont ami egy fát jelöl. Odamegyek, semmi. Mintha bug lenne, bele lehetmenni a fába. Ez valóbaan bug, vagy valami trükk van itt amiről nem tudok? :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6711) Laris2 válasza ' Tzs , (#6710) üzenetére


Laris2
aktív tag

Azok a zöld pontok rejtekhelyek (általában fák, csontvázak) A szeméttelepen ha kapod az SMS-t, hogy kipucoltad a banditákat, akkor a feladatot elvégezted. Az hogy maradt maradt a sárga jel, az előbb utóbb úgyis eltűnik. Egy tipp, ha átmentél a holt kordonra, egyből menj tovább a zóna külterületére, és intézd el a zombikat, mutánsokat és lődd ki a két BTR-t is mert Lizát azon a területen kell megszabott időn belül elkísérni a teleporthoz, és ezek bekavarhatnak. (ha Lizát megmentetted, Olgát felejtsd el ez döntő fontosságú! vagy fordítva)
A mega letöltési sebességét szándékosan biztosan nem állítottam el, mert nem is tudtam erről a lehetőségről.

(#6712) Laris2


Laris2
aktív tag

' Tzs , Még azt akarom hozzáfűzni, hogy próbáld meg kiismerni, melyik zombi és mutáns mivé alakul át ha kilövöd. Ez nagyon megkönnyíti a játékot, a vérszívó elől csak hátrálni kell, és amikor láthatóvá válik akkor lődd le, de ez is átalakul vagy burerré, vagy zombi náci katonává. Ez azért van mert más időkből, időhurkon keresztül jönnek mennek. Ha több vérszívó támad, pl a radar-2-n ott célszerű egy domboldalt keresni, ahol egy bizonyos magasságban védve vagy, de látod őket. A zombiknak ne dőlj be ha kifeküdtek, nem mind pusztul el ellenőrizd távcsővel őket, főleg ha kísérned kell valakit. A psi fantomok, és a psi öt kar sugárzását át állítottam, így nem ölnek meg.

[ Szerkesztve ]

(#6713) ' Tzs , válasza Laris2 (#6711) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

KÖszi! Az van, hogyha átmegyek egy másik map-ra egyből szól, hogy a banditás feladat törölve. Ez gondolom nem túl jó nem? Hiszen kiírja hogy nagyon fontos. Az sms nem jön meg, pedig mindenki fekszik, még a szörnyek is amivé átalakultak. KÖszi a második hsz-es tippeket. Nagy kár a spawn elleni védelem, igen sok órát csak azzal szórakoztam el :)
A lényeg, ha a banditás feladat nem sikerül az nagy baj? Csúnya lenne rögtön az elején elrontani a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6714) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#6713) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Szerintem szivat ez a játék :D Második küldetés: banditák törölve. Pusztítsd el a jelvevőt. Ámbár félúton odafelé futva egy láthatatlan teleport visszadob a pálya elejére. Nem lesz ez könnyű így :D Most akkor ezt hogyan?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6715) Laris2 válasza ' Tzs , (#6714) üzenetére


Laris2
aktív tag

Ez a visszadobás a játék része, ott megjelenik egy tag, beszélj vele, vegyél tőle rejtekhelyeket ha tudsz pénzre váltani valamit nála. Utána le a csőbe irány a holt kordon, Útközben lekapcsolod a jeladót. Az lenne az igazi, ha egymást segítve többen tolnátok a játékot, megosztva a játék élményt :)
Ha van végigjátszásod, időnként nézz bele, Ő nagyon lazán tolja, igaz ő készítette a játékot.

(#6716) ' Tzs , válasza Laris2 (#6715) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Megjelent beszéltem, rejtekhelyet akart adni drágáér' nem kellett :D Végigjátszást tudsz küldeni? :D Ja coop-ban király lenne.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6717) Laris2 válasza ' Tzs , (#6716) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Menj Zuluval az ATP mögötti alagútba, öljétek meg Strelokot, majd kapod a feladatokat.
Itt már ki van takarítva a zóna külterülete.

[link] Egy végigjátszás a Reborn Istokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#6718) ' Tzs , válasza Laris2 (#6717) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

A nap legjobb bejegyzése! Köszi a mentést és a végigjátszást! Hamarosan indítom is. Ez még a játék eleje ugye, nem maradtam le sokmindenről? :)
Külön köszi a MEGA sebesség maxolást! :R

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6719) Laris2 válasza ' Tzs , (#6718) üzenetére


Laris2
aktív tag

Csak az ATP-n nyírtam ki pár nácit, meg beszéltem a kalauzzal. Nem mondott semmi különöset, ( annyit mondott, hogy sok érdekesség történik vele mostanában, nézd itt beszélgetünk, és a hullám meg itt fekszik előttünk) de beszélni kellett vele.

(#6720) ' Tzs , válasza Laris2 (#6719) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Tuti, hogy nincs szerencsém amúgy :D Strelok kinyírva, és egy feladat marad, valami cirill betűs amit nem értek. Amúgy az a viskó amit át kell nézni azt csak én nem találtam meg?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6721) Laris2 válasza ' Tzs , (#6720) üzenetére


Laris2
aktív tag

Valami kimaradt neked, az alagútban beszélned kell Zuluval miután Strelok meghalt. Akkor kapod a kunyhós feladatot. Ott lesz egy feladatokkal teli PDA, az alapján menj a banditához egy völgyben található barlangban van, nagyon fontos PDA van nála. Majd meglátogathatod Sidorékat is a buszban van egy jó arti, mellette a teherautó platójára ugorj fel, itt valami emlék ugrik be Scarnak. Utána az ikonikus ferde fenyő, strand, és egy templom, itt megérinted a halotti leplet, és irány Agroprom.

(#6722) ' Tzs , válasza Laris2 (#6721) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ez a játék kezdi kivinni a hajamat. Nem tudom megemészteni, hogy nem hajlandó a beállításaimat menteni, minden egyes mentés betöltésnél elállítja azokat... de a másik ami miatt kiléptem most. Kordon, Olga. Eladom a cuccokat, hogy megcsináltassam a páncélt. Erre mire újra megnyitom az invertory-t nulla pénzem van! Bármit eladok nulla pénzem lesz. Ilyen lesz szivatások lesznek végig?

Zulu nem jött el az alagútig, ill. én nem láttam. Tök nem itt tartok ahol te mondod. Visszamegyek akkor...

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6723) Laris2 válasza ' Tzs , (#6722) üzenetére


Laris2
aktív tag

Ha a mentésemmel játszol, akkor ott baktat a hátad mögött, ne hagyd hogy lemaradjon.
A beállítások eleinte, párszor nekem is elállítódtak, de csak az elején.
Olgához ne is közelíts, mert akkor kijön magától is, és ővele többszörösen több dolgod lesz mint Lizával. Egy régebbi Doppelgangeres kérdésedre is válaszolnék, a rádiós csajszival találkozol majd a generátoroknál, meg kell mentened őt, mert fellázadtak a fák. De valami nem stimmel vele, mert a szürke mezőket említi, hogy hívják őt, Ez rajta lesz az egyik PDA-n amit nemsokára megtalálsz. :D

(#6724) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#6722) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Na jó ott állok ahol a pont van. De hol van? Mit keressek?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6725) ' Tzs , válasza Laris2 (#6723) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ah köszi! Találtam a templomban is egyet, valami fára kell felmászni, de nyilván azt sem találom... :)
A pénzem miért veszik el mindig ezt tudod? Képtelen vagyok a frankó páncélodat megjavítattatni. Kéne nagyon az a spawn menü, de hát le van tiltva ugye :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6726) Laris2 válasza ' Tzs , (#6725) üzenetére


Laris2
aktív tag


Ez választ adhat a pénz eltűnésre. Lesz ahol nem tűnik el a pénz, de ott nagyon fontos szerepe is lesz. Lesznek olyan átjárók is, ahol mindened eltűnik. De ezt jelzi majd az auto. info (azért a második világháborús német bunkerekbe nem lehet akármilyen felszereléssel bejutni)
Pénzed lehet kereskedésből, sokkal több mint amennyire szükséged lesz, vásárolhatsz rajta sörétet, eü. csomagokat másra nemigen lesz szükséged, ja meg javításokra fejlesztésekre is kell még pénz.
Az a valami fa, ferde fenyő a neve, az itt olyan mint az a szólás, hogy minden út Rómába vezet. Vagyis több feladatot kell elvégezned, hogy megnyíljon rajta az átjáró. Gondolom megtaláltad a kunyhóban a PDA-t, abban megtalálod a kordinátákot, ami elvezet az alagutak melletti völgybe, ahol egy banditánál lesz még egy fontos PDA, Ez egy barlangban lesz.

Csak egy tipp, ami nekem be szokott jönni. Ha már eléggé belekeveredtél, és elég jól összezavarodtál, hogy mit miért, és hol, de már kezded kapizsgálni a játék sajátosságait, kezdj egy új játékot, mivel az elején sok információt kapsz, amit szerintem mindenki figyelmen kívül hagy, vagy nem jegyzi meg. Új játékot akkor indíts, amikor a Bár viszonylag csendesnek tűnik. Tehát ha kell többször is új játékot kell kezdened. :)

(#6727) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#6725) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Most akkor mi van? [link] Merre, hova, mikor? Esetleg innentől nincs működő mentésed?
Lehet előlről kell kezdenem harmadszor? Kész vagyok komolyan :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6728) Laris2 válasza ' Tzs , (#6727) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Itt már megvan a kőagyar biomintája. Kérj feladatot, (fekete husi bioanyag) és mehetsz a Sötét völgybe. Sok zombi meg mutáns lesz ott, de ezeket is csak azért kell alaposan megritkítani, hogy ne irtsák ki az NPC-seket, mert ők adják neked a feladatokat. Mindig egyszerre csak egy feladatot kaphatsz.

(#6729) ' Tzs , válasza Laris2 (#6728) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi, nézem is!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6730) Zsoxx válasza ' Tzs , (#6727) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Szia, ez melyik mod? (Az előzményekből nekem nem egyértelmű.)

(#6731) ' Tzs , válasza Zsoxx (#6730) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

REBORN-ISTOK. Halálos. Átmentem a Sötét völgybe egy teremtett lélek sincs ott, de a pálya ÖSSZES szörnye odasereglik a tiszteltemre. Ha kinyírok itt párat utána? Látom a ruha védelme nulla amúgy és persze nincs pénz megjavíttatni. Kiosztanék pár nevelőszándékú sallert a fejlesztők közt azt már biztos.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6732) Zsoxx válasza ' Tzs , (#6731) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nincsenek fizető küldetések?

(#6733) ' Tzs , válasza Zsoxx (#6732) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Nem találkoztam olyannal eddig :D Nem nézek végigjátszást azért ez a sok kérdés, nem akarom elrontani a játékélményt. De a Sötét völgyes résznek még nem látom értelmét :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6734) Laris2 válasza ' Tzs , (#6731) üzenetére


Laris2
aktív tag

Fogod még dicsérni a fejlesztőket. De az gáz, ha üres a Sötét völgy. Vagy tízen a gyárban, és néhányan a benzinkút mögött kell lenniük. Akkor ez a terület kiesik, és máshol kell feladatokat kérned. Legalább 26-27 zsoldos küldetés kell, hogy meglegyen a szükséges felszerelésed, és olyan helyekre is eljutsz, ahol lesznek fontos feladatok is. Mindenhol beszélj a "stalkerekkel" főleg a külvárosban, Zatonon Jupiteren mindkét mocsárban vörös erdőben. (elvileg mindenhol, ahol van valaki, pl a Pilóta, Fake Erdész Szakáll stb) Ők is adnak feladatokat. Ezek azért szükségesek, hogy fölépüljön a játék. Ha megnyílott a ferde fenyőn az átjáró, akkor kezdődik az igazi játék. Egyből csapdába is esel, de ez egy ilyen játék. :)

(#6735) Laris2 válasza ' Tzs , (#6733) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] A Sötét völgyről egy mentés. Innen egyből mehetsz a vörös erdőbe. Kicsit ismerkedj a játékkal, de szerintem előbb utóbb új játékot kell kezdened.
Tettem bele még egy mentést, még ez is aránylag a játék eleje ez a sötét hurok. Itt nincs senki, de nézz szét alaposan. A ládáknál F5-F9, és rengeteg cuccot vehetsz föl. Az O-tudatos exóból minimum négyet is. Ezek megölik a mutánsokat, és kell a főfeladathoz is. Vigyél magaddal annyi könnyű, de értékes exót, amennyit el bírsz vinni, Sidor egy az egyben megveszi, csak Wágner tudja fejleszteni a mocsarakban. kb 400000 rubel kell, és nem fog eltűnni a pénzed a teleportáláskor a mocsarakba. (ez a zóna külterülete)

(#6736) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Azta, egy napig nem vagyok pörgés van! Kérlek a mentést rakd fel megint, mert hibás a link. Köszi a segítséged! Nem akartam írni, de közel voltam hozzá, hogy leformázom a C-t olyan ideges lettem ettől a modtól... :D A dícséret még messze van! Majd ha nem kell minden egyes F5-F9-él a rohadt zseblámpát L-ről F-re állítani, meg nem akad ki random a játék, főleg akkor ha a lelőtt emberkék hátizsákjába belenézek és még sorolhatnám a hasonló apró, de hosszú távon "kissé" mérgesítő dolgokat. Jó, hogy a WASD-t nem bírálja felül, hogy a 4 nyílllal lehessen csak irányítani :D A küldetéseket kérek én, de mindegyik mellék küldetés. Ilyen karakterekkel hírből sem találkoztam edidg ebben a modban. A ferde fenyős átjáró sztem igen messze van még :) A ládás trükk működik? Beleteszek egy pár cuccot és F5. Majd F9 és még tehetek? Ezek az infók nagyon jól jöttek, mivel totál fogalmam sincs mi a jó Isten folyik ebben a modban komolyan! Az a nagy szerencséje, hogy tetszk a sztorija és nagyon érdekel mit hoztak ki ebből... :) Csak ezt a szivatást mellőzhették volna, meg a spawn menü működne :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6737) Laris2 válasza ' Tzs , (#6736) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Ez a halott hurok, ide vonatkozik az F5-F9. Egyébkén letöröltem, mert utólag úgy gondoltam, sok lesz ez a segítség. Szerintem nem árt, ha tudod miről is szól ez az egész őrület. A kísérletező kedvű tudósok jól föltekerték a radar (duga) sugárzását, és észrevették hogy nagyobb fémtárgyak mentén, főleg vasúti sínek mentén az anomáliás területeken teleportok, féreglyukak, időhurkok keletkeztek. Minden kísérletet dokumentáltak, és ez felsőbb körökbe is eljutott, Gondolták visszamennek a múltba érvénybe juttatni a Ribbentrop paktumot, ezáltal megmentve sok millió életet. Egy Szovjet únió nevű csoport el is indult- Velük találkozhattunk Pripyat észak keleti részén, de ővelük nem kell foglalkozni. Lényeg a tudósok megpróbálták stabilan tartani ezt az állapotot, amit el is értek négy műtárgyal az aktiváló teremben , de egyet valaki ellopott, és instabillá vált a zóna. Ezáltal folyamatosan eltűntek, és keletkeztek új átjárók.Ráadásul jöttek a múltból a zombi németek mutánsok stb. A mi feladatunk kicserélni ezeket a műtárgyakat az aktiváló teremben, és visszaállítani a zónát az eredeti állapotába. Na innen kezdődik a mi történetünk Senki sem tudja hol lehet ez a hely, de többen is tudnak valamit erről. De senki sem adja ingyen az infóját, Strelok elküld az erdészhez a radar -2-be, onnan a ferde fenyőn keresztül eljutsz a rejtett útra, ez kb a játék fele. Meg kell szerezned a két hiányzó műtárgyat. Nem lesz egyszerű, de nagyon izgalmas és főleg látványos, pláne a földalatti laborokban, ahol alig látsz valamit. A játék végén nem lesz hiányérzeted, hogy valami kellett volnna még hozzá, sőt kapsz egy meglepetést is amin elgondolkozhatsz, hogy mit is...........

(#6738) ' Tzs , válasza Laris2 (#6737) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Óriási! Bőven felkeltetted az érdeklődésemet! Na, tesztelem a mentést, köszi! :) Akkor most ez 2 mentés helyett csak egy ami a hurok ugye? Nyugtass meg, hogy innen ki lehet jutni, mert a térképen nyomát se látom erre utaló lehetőségnek...

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6739) Laris2 válasza ' Tzs , (#6738) üzenetére


Laris2
aktív tag

Vasúti sínek. Elképesztően csavaros története van a játéknak, és a különleges atmoszférája, garantálja a folyamatos játékélményt. Igaz a navigálás nem olyan, mint az alapjátékokban, és legtöbb modokban, de rengeteg útmutatót kapunk PDA-ban, SMS-ekben, a társainkal való beszélgetések alkalmával, ráadásul az auto szkennel figyeli minden lépésünket, és sokat segít, fontos dolgokban, pl mi a helyzet a területen ahol vagyunk, mi a feladatunk, mire vigyázzunk. elmondja a hibáinkat, igaz jó későn,! Tehát azért infóval ki vagyunk szolgálva. Ebben a modban nem foglalkozhatunk más modokkal, pl hogy itt a feladatlista miért nem olyan.

(#6740) Dhampir válasza Laris2 (#6737) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon jó sztorinak tűnik! :C

(#6741) ' Tzs , válasza Dhampir (#6740) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Az csak...na írtam fentebb :D O-Tudatos exo még nem jött szembe, de valóban van egy csomó minden itt. A síneket megkeresem akkor most. Amúgy a Szabadságos infóval itt mit kezdjek? Irány a Katonai raktárak? Vagy később lesz fontos szerepe ennek?
A segítség pedig nekem nem "sok" előbb tesztelném ezt a modot -segítséggel- aztán úgyis elkezdem előről szépen élesben. Meg hát mondjuk ha írnék belőle ajánlót ahhoz az, hogy nem haladok vele semerre igen kevés lesz. A feladat lista nem olyan? Kb. nincs :D Ha nem olvastad el a PDA-kat, sms-eket akkor csak kóborolsz mint én az előző részben :) Na irány a Zóna! Dhrampir kezd el te is, nyomjuk együtt! :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6742) Laris2 válasza ' Tzs , (#6741) üzenetére


Laris2
aktív tag

A halott hurokban a ládákra értettem, hogy mentsél, mert minden újratöltéskor más van a ládákban. Célszerű monolitos, és O-tudatos exókat, amennyit elbírzs, de az is jó megoldás ha zsákba rakod GPS. jelzővel. Járd be az egész pályát, északon egy pincében lesz gravigun, és távcsöves ekvalézer sok lőszerrel. A pálya közepén keresd meg a farmot is. Ezután menj Sidorhoz a halott mocsár felé, add el a cuccot, és lesz pénzed a fejlesztésre. Az odavezető út alul középen egy dombon lesz. (Szólj, ha sok infót mondok, hogy állítsam le magam, de tudom, hogy én is így kezdtem, ráadásul még meg kellett küzdenem a hibákkal is. De én a végigjátszást is néztem)

(#6743) ' Tzs , válasza Laris2 (#6742) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Dehogy. Lődd csak az infókat ami csak jön! Én tuti, hogy állandóan a széllel szembe megyek, mert Jupiteren vagyok :D Keresd meg az élőket küldetés. Szakáll ez mekkora hülye. 6x próbáltam megmenteni...megmentettem a semmiből feltűnő repülőtől, a gigaóriás toppantótól -vagy nem tudom itt hogy hívják- az irányítótól -igen ebben a 300 méterben igen sok minden elér- még a 10 fullos monolitost is lenyomtam akikbe 3x beleszaladt erre egy anomália közepén megáll nézelődik, majd meghal. Mára kiégtem.
Ja a fentit nem tudtam most viszem akkor majd végig újra...Tehát akkor: hány kijárat van innen? Egy az alagút végén trükkösen beugorva a polc mögé -ez vezet Jupiterre-, van másik is ez a domb?
Gyors kérdés: Jupiter nem messze attól a teleporttól ahol átjöttem van egy átjáró, valami alagútba vezet, ahol az exo elemei/lámpái lemerülnek és menni se lehet benne. Ez mégis WTF? Ha eldobom a ruhát akkor se lehet továbbmenni. (Ebbe a részbe csak belepillantottam)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6744) Dhampir válasza ' Tzs , (#6741) üzenetére


Dhampir
félisten

Félő, hogy még a következő sarokig sem jutnék el ezeken a kemény pályákon. :D

(#6745) Laris2 válasza ' Tzs , (#6743) üzenetére


Laris2
aktív tag


Kb ilyen felszereléssel mentem Sidorhoz, ebből ki tudsz üzletzelni 3 O-tudatos exo fejlesztésre elegendő rubelt. Majd átmentem a mocsárba, itt egy kis feladat Wágnernek Jill elkísérése a doki házához, és semmi több. Bár az orosz tiszt küldött egy SMS-t- hogy éjfélkor találkozzunk a kunyhónál, de sok volt ott a mutáns, és a katonák is felfedeztek a hídnál.Ez a feladat kimaradt nekem, mind a három végigjátszásomnál. A holt hurokból három kijárat is van de te a pálya alján lévő középső kijáratot használd először, és a mocsár után menj Jupiterre, ahol elsőként kitakarítod az utat Szakállnak. Egy tipp: a műtárgyk kb egy nap után lemerülnek, tehát csak annyit vigyél magaddal amennyire szükséged lehet. A ládákban tárolókban nem merül. Ha hallasz egy folyamatosan idegesítő női hangot, ne eü. csomaggal tömd magad, hanem azonnal egyél, mert ezt nem jelzi semmi. Figyelj a műtárgyakra, amelyik növeli az éhséget, legyen mellette egy éhség csökkentő arti is. Egyébként nagyon hatékonyak ezek a műtárgyak, nélkülük nem lenne teljesíthető a játék.

Ez is egy Agronomi pince a sok közül. Érdekessége, hogy a bejárata a radaron van, és el lehet jutni az x18-ba is, de ezt semmiképp nem ajánlom, mert egyből padlót fognál.

(#6746) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

S.T.A.L.K.E.R.: Hullócsillag - Egy Zsoldos becsülete, kiadták OGSR motoron! Érdemes lenne megnézni, hogy mi a különbség az általunk már ismert verzió és ez között na meg persze, hogy a magyarítás működik-e ezzel a verzióval! [link] [link] SaGa rá tudnál pillantani?

"a már amúgy is népszerű és nagy valószínűséggel a stalker közösség egyik legjobbjának, az Apokalipszis trilógiának a folytatása" biztosan rossz a memóriám, de melyik az Apokalipszis trilógia?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6747) Laris2


Laris2
aktív tag

[link] Ez a javítás kell még az Istok-hoz. Bár egy része benne van a magyarításban. Lényege, hogy egy karakter ott legyen ahol kell, főleg ne öljék meg, és ne kelljen más pályákon keresgélnünk. Ha nem tetszik a megváltoztatott grafika, pl hatalmas pókhálók, pálma levelek méregzöld levelű fák, mindkét textures mappából törölni kell a Trees mappát.

(#6748) ' Tzs , válasza Laris2 (#6747) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi! Ezt csak bemásolom, felülírom, kész?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6749) Laris2 válasza ' Tzs , (#6748) üzenetére


Laris2
aktív tag

Igen, és sem a mentéseket, sem a magyarítást nem bántja. Ha a mocsárban jársz és a Clear sky bázison működik a tv, akkor a játék vége nem bonyolódik, mint a végigjátszás videóban.

(#6750) speki1982 válasza Laris2 (#6749) üzenetére


speki1982
tag

Szia Laris2! Megpróbálnám a Reborn Istok-ot ismét - fél év stalkermentes idő után - de a magyarítás, a fix(ek) és az egyéb kiegészítő fájlok már nem elérhetőek a megán. Feldobnád őket ismét, ha megkérhetlek?
a telepítő mevan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.