Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) hubai38 válasza hubai38 (#6400) üzenetére


hubai38
aktív tag

Bemásoltam ezt a kis mondatot egy gogle dordítóba és azt írta hogy Izlandi nyelv.
Ę ńîćŕëĺíčţ, ęîëč÷ĺńňâî îňđ˙äîâ â ýňîě đŕéîíĺ óćĺ äîńňčăëî ěŕęńčěóěŕ :C :DD :D

Ez után eltünt az öreg.

[ Szerkesztve ]

(#6402) shield válasza hubai38 (#6401) üzenetére


shield
őstag

Ez most mi? Mármint mivel játszol?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6403) Dhampir válasza hubai38 (#6401) üzenetére


Dhampir
félisten

Bыдерите фракцию, за которyю вы хотели играть.

Ha jól látom, valamelyik frakciót kell kiválasztanod, felvenned.
A többit összefüggésében pontosan nem tudom, remélhetőleg majd Saga vagy valaki más, orosz nyelvtudású fórumtársunk segít.

Például ezen a honlapon tudsz latin kiosztásról cirillben írni.

Bemásoltam ezt a kis mondatot egy gogle dordítóba és azt írta hogy Izlandi nyelv.
Ę ńîćŕëĺíčţ, ęîëč÷ĺńňâî îňđ˙äîâ â ýňîě đŕéîíĺ óćĺ äîńňčăëî ěŕęńčěóěŕ

Ez után eltünt az öreg.

Tán fél az izlandiaktól. :D

[ Szerkesztve ]

(#6404) hubai38 válasza shield (#6402) üzenetére


hubai38
aktív tag

Mielőtt mentem melózni azelőtt kezdtem bele,meszire nem jutottam de ahogy a Halászfaluba értem ott mindjárt mutatta hogy foglaljam el a Gépálomást meg a megszokott helyeket.

Dhampir,kösz az infót.Ezzel lehet fordítgatn is?

[ Szerkesztve ]

(#6405) hubai38


hubai38
aktív tag

Ja ezt is nézegetem,torrentes.

[link]

(#6406) Dhampir válasza hubai38 (#6404) üzenetére


Dhampir
félisten

Van benne többek között szótár rész, de a működését még ki kell ismerni. Lehet, hogy ennél jobb, egyszerűbb átíró honlap is létezik, csak utána kell járni.

[ Szerkesztve ]

(#6407) hubai38 válasza Dhampir (#6406) üzenetére


hubai38
aktív tag

A minap elég sokat keresgettem ilyesfajta,szótárakat,fordításhoz,de én nem találtam még hasonlót sem.Úgyhogy probálgasuk,talán lesz értelme.

Lefordította,most probáltam,de nem tudom hogyan másoljam ki onnan.

[ Szerkesztve ]

(#6408) shield


shield
őstag

Foglalkozott valaki ezzel az új moddal? S.T.A.L.K.E.R CLEAR SKY LAST FALLOUT

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6409) Aarpok


Aarpok
őstag

Zónában gazdag Boldog Karácsonyt minden S.T.A.L.K.E.R. -nek ;)

Аарпок

(#6411) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Boldog Karácsonyt S.T.A.L.K.E.R.-ek! Ne feledjétek, ha egy fenyőfa zölden világít az semmi jót nem jelent a Zónában! :D

Samsung S23 Ultra 12/512

(#6412) hubai38


hubai38
aktív tag

Kellemes karácsonyi ünnepeket minden kedves fórum társamnak!

(#6413) shield


shield
őstag

Boldog Karácsonyi ünnepeket!

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6414) Dhampir


Dhampir
félisten

BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT!

(#6415) hubai38


hubai38
aktív tag

Boldog új évet mindenkinek.

(#6416) Dhampir


Dhampir
félisten

Jó volt egy kicsit Clear Sky-ozni. Mocsár után ismét Kordonban, a jó öreg Szidonál. :)

(#6417) Aarpok válasza Dhampir (#6416) üzenetére


Aarpok
őstag

A S.T.A.L.K.E.R mindig jó akármelyikkel is játszik az ember :DDD

Аарпок

(#6418) Dhampir válasza Aarpok (#6417) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez igaz. Viszont a nem túlerőltetett profi tálalás és néhány "kidobálós", összeomlós mod-tól százszor jobb stabilitás már úgy hiányzott, mint egy falat kenyér. :)

Tényleg, a CS-hez létezik orosz nyelvi "pakk", amellyel orosz nyelven beszélnek? :F

[ Szerkesztve ]

(#6419) Aarpok válasza Dhampir (#6418) üzenetére


Aarpok
őstag

Hirtelen ezt találtam [link]

Аарпок

(#6420) Dhampir válasza Aarpok (#6419) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

(#6421) Dhampir válasza Aarpok (#6419) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, még találtam egy régi, saját 2013. áprilisi hozzászólásomban fellelt russian audio mod full csomagot is. :)

(#6422) Dhampir


Dhampir
félisten

Ebben a hozzászólásban olvasható 2013-ból, a teljes magyar szinkron és felirat helye, emre jóvoltából.

(#6423) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A rétisün által ebben a hozzászólásban linkelt, de már azóta nem létező "kizsebelős" mod (:D) még fent van valahol? :F

Sajnos a data.hu oldalon azóta az adott fájl nem létezik.

Avagy ha létezik ehhez hasonló más mod, az is jól jönne.

Na, Shield korábbi hozzászólásában említve lett egy "Money_Looting_for_SRP_v1.1.2.zip" is, de nem tudom, hogy az vajon működik-e valamelyik CS játékban?

[ Szerkesztve ]

(#6424) Dhampir válasza Dhampir (#6423) üzenetére


Dhampir
félisten

Na mindegy, hanyagolom ezt a "lootolást", nehogy a játékélmény rovására történjen. :D.

Viszont amiben érdemileg érdemes lenne változtatni; a támadó ellenfél golyóállóságán, ami túl erős a másik térfélen.

(#6425) Aarpok válasza Dhampir (#6424) üzenetére


Aarpok
őstag

A CS elég kemény változat az biztos.Arra emlékszem a fosztogatók sebészi pontossággal dobálták a gránátokat a lábamhoz :DDD

Аарпок

(#6426) rétisün válasza Dhampir (#6424) üzenetére


rétisün
veterán

feltettem ide, ha mégis kizsebelnéd szegény elhunyt stalkerkollegáidat (és minden más hullát is)
mindenesetre mielőtt használod, célszerű mentést készíteni a mostani gamedata mappáról.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6427) Dhampir válasza rétisün (#6426) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, habár lemondtam a kizsebelős trükkről. Helyette inkább nem veszem meg a kevésbé lényegesnek tűnő információkat. Például a hősi halottak így is sok rejtekhely információt szolgáltatnak. :-(

(#6428) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Újból elkezdve a játékot, most már magyar szinkronnal (nagyon jó, legalábbis nekem tetszik)
A mocsárban megvan két flash drive, de a harmadikat nem kaptam meg. Egyet jutalmul kaptam, a másikat megvásárolt információért cserébe.

Lehetséges, hogy mégiscsak meg kellene vásárolni az összes infót? :F

Küldetést már nem adnak, csak ha végigjárom azt a pár embert, mindig ugyanaz a feladat, például "Célpontfoglalás: Sóderbánya", tárgyak elvitele, egy-két speciális tárgy vagy ereklye elhozása.

Már át lehetne menni Kordonba, de így nem szeretnék, hogy nem tudtam a szerelőnek megszerezni a harmadik fejlesztést.

Van valami ötletetek? :F

(#6429) shield válasza Dhampir (#6428) üzenetére


shield
őstag

A kizsebelésről lemondani!? :N
Van hozzá a Sky Reclamation Project (SRP) v1.1.2
Hálózsák, javítókészlet.
A páncél lehúzása a hulláról, na azt nem találtam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6430) Aarpok válasza Dhampir (#6428) üzenetére


Aarpok
őstag

Amennyiben jól emlékszem a legtöbb flash helye vásárlás tárgyát képezi 1 - 2 darab jutalomként is hozzáférhető.A mocsárban egyet adnak jutalmul viszont a másik 2 helyét azt meg kell venni.

Аарпок

(#6431) Dhampir válasza Aarpok (#6430) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyet jutalmul kaptam, a másikat megvettem információként (a vadkanos domb melletti tavacska szélében), de a többi kérdésnél nem tudták már megmondani (a csapos és a parancsnok közelében szundikáló sztalker), hogy pontosan mi található a rejtekhelyeken. Lehet, hogy mégiscsak minden infót meg kell venni?

A GOG-os verziót is fel kell patchelni? :F

(#6429) shield

A Sky Reclamation Project rendesen működik?

Már harmadjára nincs kedvem újból elkezdeni a mocsári részt, habár tetszik a hangulata, csak kezd unalmassá válni. :)

(#6432) xFreex válasza Dhampir (#6428) üzenetére


xFreex
aktív tag

1 pendrive küldi jutalom, ha a legelső küldinél a torony támadásakor még a kitörés előtt megölöd a 3 vadkant
2 pendrive elfoglalod a géptelepet, asszem de ez nem szokott elmaradni
3 pendrive vásárolható 800 ru egy hulla hátizsákjában.

még 1 infót szoktam megvenni "csóróként" mocsárban a csapostól 1500 ru-ért egy széfről amiben egy Chaser 13 van benne... Arra már nem emlékszem elárulja e hogy mi van a rejtekhelyben ha rákérdezek

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#6433) rétisün válasza shield (#6429) üzenetére


rétisün
veterán

úgy emlékeztem, nekem megvan, de csak a CoP-hoz találtam....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6434) Dhampir válasza xFreex (#6432) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes, ezek megvoltak, még sincs meg a 3. pendrive. :U

Na, ha újra kezdem, akkor az SGM-el fogom (csak még utána kell néznem a letöltési helynek), ebből elegem lett. Valami bug lehet, vagy csak én vagyok bug(y)-uta, vagy mindkettő. :B

A Chaser-t most azért nem vettem meg, mert Kordonban az alagút felé eső mozdony mellett hever egy, ha jól emlékszem.

Köszönöm a hasznos infókat! :R

[ Szerkesztve ]

(#6435) rétisün válasza Dhampir (#6434) üzenetére


rétisün
veterán

ha nem találsz sgm-et, szólj, azt hiszem nekem megvannak, bár lehet belepiszkáltam kicsit :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6436) Dhampir válasza rétisün (#6435) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen, itt megtaláltam egyéb összetevőkkel egyetemben. :)

(#6437) Dhampir


Dhampir
félisten

Talán inkább a COP SGM-re nézek rá, de az már a másik (COP) fórum témája.

(#6438) bmwk1200s válasza SaGa59 (#5727) üzenetére


bmwk1200s
őstag

"Lebegyev is O-Tudat tag volt" -kérlek ne kövezz meg :DDD , de ez honnan derül ki?
Ezer éve játszottam vele utoljára (még windowsos korszakomban), de ebből semmi nincs meg. Most végignéztem egy elég alapos végigjátszást (a magyar szinkronosat), de ez ebből sem derült ki számomra. Előre is köszönöm a választ! :)

Semmit sem írok alá!

(#6439) rétisün válasza bmwk1200s (#6438) üzenetére


rétisün
veterán

SaGa fordítja a Stalker könyveket.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6440) Dhampir válasza bmwk1200s (#6438) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán azért, mert magyarul is tudott, ami eleve gyanús. Persze kissé törve, oroszosan beszélte édes, de olykor sós, keserű, maró, máskor szirupos, mézes-mázas anyanyelvünket, ám ez feltehetően az Ó Tudat hatása miatt történt, ami a talajszint alatti hűvöskés borospincéből felkapaszkodván a napvilágra talán erősebben fejthette ki a hatását még a Kozák vodkánál is. :D

(#6441) shield válasza Dhampir (#6431) üzenetére


shield
őstag

Én nem próbáltam a Sky Reclamation Project-et, a SoC ZRP-t tolom most.

A GoG-os verzió,ShoC fel van patch-elve. Találtam egy univerzális patch-előt, amivel elvileg egy gombnyomásra a választott verzióra patch-el.

Tegnap egy újabb kiadású GoG-os SoC-ot telepítettem, ami angol volt, el sem indult. A régebbi orosz ugyanazokkal a plusz texture pakkokkal simán megy.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6442) bmwk1200s válasza Dhampir (#6440) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Mi? :DDD :))

Semmit sem írok alá!

(#6443) bmwk1200s válasza rétisün (#6439) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Értem. Esetleg meg tudod mondani, hogy melyik könyvből derült ki? :)

Semmit sem írok alá!

(#6444) rétisün válasza bmwk1200s (#6443) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól rémlik, a Hemul trilógiában volt róla szó (ha csak nem keverek össze nagyon valamit)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6445) bmwk1200s válasza rétisün (#6444) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nagyon szepen koszonom! 😊

Semmit sem írok alá!

(#6446) Dhampir válasza shield (#6441) üzenetére


Dhampir
félisten

Kényszerűségből GoG-osat használtam, nem patch-eltem fel és rátéve a magyar szinkront, nagyon szépen működött vele és a hálózsák moddal is.

(#6447) SaGa59 válasza bmwk1200s (#6438) üzenetére


SaGa59
őstag

Részben a Hemul trilógia regényeiből, ahogy Rétisün is írta, részben A változás ideje CS modból. Fordítása a googledrive-omról tölthető. Az ovass-el.txt elolvasása erősen ajánlott.
Ebben folytatod a CS történetét, onnan, hogy az alapjáték vége után felébredsz a Szarkofág alatt… Sokminden kiderül arról, mi is volt ez az egész…

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6448) ' Tzs , válasza SaGa59 (#6447) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

bmwk1200s: Ja, ha ezt végig tudod játszani fizetek egy sört...kezdésnek :D Ha Pripyat-ból ki tudsz jutni még egyet és ha adsz mentést onnantól jöhet a következő :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6449) SaGa59 válasza ' Tzs , (#6448) üzenetére


SaGa59
őstag

Hol akadtál el? A pályaváltás azokon a pontokon, amik nincsenek benne az alap CS-ben (pl az erőműből kivezető vaskapu) kicsit érdekesen sikerült. Nem jelenik meg a kérdés, hogy akarsz-e tovább menni, hanem pár percig nem történik semmi, mintha kifagyott volna, de utána tovább megy. Ezen kívül programhibára nem emlékszem, arra igen, hogy az elején elég nehéz életben maradni, egész addig, míg el nem éred a Bárt.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6450) ' Tzs , válasza SaGa59 (#6449) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Többször is nekifutottam a modnak már, de évek óta nem tudom végigvinni, pedig már szerintem majdnem mindent megpróbáltam. A probléma a mentések vissza töltésével van. Erre semmilyen orosz fórumon nem találtam megoldást, pedig sokat nyomoztam utána. A végig játszás után is, de abból se találtam annó véglegest. Megvannak a mentéseim, ha esetleg elküldök 1-2-öt és időd engedi ránéznél, azt megköszönném! :)
Igen sötét a kép elvileg tölt...de amikor már 15 percet vártam a pályaváltásra ctrl-alt-del, aztán kiderül, hogy egyébként a program "nem válaszol"... 7-en, 10-en is próbáltam már, más gépeken, más konfigokkal is ugyanez van. Felbontásokon változtattam, DX verziókon, semmi nem segített. Hamar kinőtte volna magát a mod az egyik kedvencemmé, ha nem jönnek elő ilyen hibák. Jó a sztori, érdekelne a vége, de feladtam, az állandó csalódás eléggé elvette a kedvemet.
Az elakadás pedig...asszem a borongósról (mintha itt is ez lenne a pálya neve) átjutottam pripyatba (a játékban egyszer már voltam ott, most másodszor visz oda egy küldetés) és onnan egész egyszerűen nem lehet kimenni a további pályák egyikére sem. Sok pénzem van jó felszerelésem a hangulat is adott, de egyik kijáratról sem lehet elhagyni a pályát. Az van, hogy menne tovább, tölt... a mentések közt látom hogy az autosave elkészül és hogy el is menti hogy továbbment aztán a játék crash-el. A mentés megvan, de hiába, nem tölti vissza.
Próbáltam repack verziót meg nem repack-ot, másold ide-oda ezt azt, patch nélkül, patch-el stb. Nulla ötletem van a megoldásra.
Nem könnyű az életben maradás valóban, de ennek ellenére nekem nagyon is bejött ez a feeling.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.