Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lanw


lanw
aktív tag

Üdv! Azért nyitottam ezt a topikot,hogy aki esetleg ennek a gyógyszernek a rabja,vagy sikerült leszoknia róla megoszthatja a gondolatait ezzel kapcsolatban! Flame OFF !

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#2) lanw válasza lanw (#1) üzenetére


lanw
aktív tag

jöhet bármi ezekkel a szörnyetegekkel kapcsolatban ;]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#3) zolisx4 válasza lanw (#2) üzenetére


zolisx4
őstag

Miért szedsz rivotrilt?? pánikbetegség??

(#4) lanw válasza zolisx4 (#3) üzenetére


lanw
aktív tag

Önértékelési probléma,depresszió....

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#5) zolisx4 válasza lanw (#4) üzenetére


zolisx4
őstag

Mellé szedtél még valamit? Cipralex vagy valami?
Mivel ezt magadtól nem szedheted szerintem a szakorvossal kell ezt megbeszélned ,nem véletlenül írta fel ha úgy érzed akkor az orvos fogja mondani hogy csökkentsd az adogodat és lassan leszoksz .

[ Szerkesztve ]

(#6) lanw válasza zolisx4 (#5) üzenetére


lanw
aktív tag

mellé csak mirtazapine-t szedek 45mg-t esténként...közben megjártam tündérhegyet,sikertelenül..Igazából nem is nagyon akarok leszokni róla! 3 hétig ment ,hogy nem vettem be,de Istenestül szarul voltam.Aztán visszaálltam a napi 10-12mg-ra....Nekem így csillog a világ.

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#7) Eagl3 válasza lanw (#6) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért nem akarsz leszokni róla? :F

(#8) zolisx4 válasza lanw (#6) üzenetére


zolisx4
őstag

Azért orvoshoz szoktál menni?
De ha így tünetmentes vagy akkor kell szedni ennyi az egész.
Ha folyamatosan szeded a rivotrilt kb 1 hónap a tisztulási ideje ,ahogy tisztul egyre rosszabb és újból beveszed .
Egyik ismerősöm pánikbeteg ő cipralex és rivotrilt szed onnan tudom ezt de itt ki is merül a tudásom sajnos :(

(#9) lanw válasza Eagl3 (#7) üzenetére


lanw
aktív tag

Bonyolult ...Igazából olyan mint a pezz cukorka...sajnos.Meg így érzem jól magam a bőrömben!

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#10) lanw válasza zolisx4 (#8) üzenetére


lanw
aktív tag

Ha elhagyom azonnal visszajönnek a tünetek.Egyből letört leszek,és utálok tükörbe nézni.Meg persze vannak más gondok is amit ezzel a vacakkal oldok meg.Orvoshoz meg már nem járok,mert már bizalmam vesztettem bennük!

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#11) zolisx4 válasza lanw (#10) üzenetére


zolisx4
őstag

Ezt viszont ismerem ha nem veszed be a gyógyszert és eszedbe jut szinte azonnal rosszul leszel :K
Az ismerősöm pont igy van vele ha eszébe jut hogy nem vette be a gyógyszert rosszul lesz :K
Ha megyek vele valahova az az első hogy megkérdezem hogy gyógyszer megvolt ????

[ Szerkesztve ]

(#12) pro70


pro70
tag

Két ismerősöm (az egyiknek az anyja is) tolja...ne sértődj meg, anyuka + fia mind a ketten bolondok :DDD ..Mondjuk anyuka kemény, a 2mg-ost veredesi befele már vagy 10 éve...gyerek beéri a 0.5-össel is ;] A srácok makk egészségesek voltak csak egy nagy bulizás alkalmával túllőtték az extasyt és azóta kell nekik hogy jól érezzék magukat a bőrükben :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Ismerős Rivo-t és Frontint szed plusz mellé néha iszik.

Az én tapasztalatom szerint egyszerűen nem lehet beszélni vele.
A legártatlanabb vicces is magára veszi, akkor megy a sértődés, duzzogás, hogy mindenki, az egész világ ellene van.
Ekkor inni kezd vagyis inkább folytatja amit előző nap abbahagyott.
A körzeti doki írta fel a gyógyszereket, de szerintem inkább kuruzsló, mint doktor.

Mit lehet tenni?
Hova kell fordulni, hogy ezen az állapoton változtatni lehessen?
Már volt elvonón, de gyakorlatilag szart se ért.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Eagl3 válasza banhammer (#13) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem a körzeti orvosnak kellene felírni ezeket a gyógyszereket... nem véletlenül vannak szakorvosok, csak ugye a jobbakat meg kell tudni fizetni. Illetve akarni kell, mert anélkül nem lehet.

(#15) Lauda válasza banhammer (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Semmit se lehet tenni, ha az egyen nem akarja a valtozast. Nekem is volt ismerosom, aki ilyeneken elt, pia meg tabik, ha abba is hagyta egy hetre (az ivast, mert a tabikat akkor is szedte), utana meg jobban belehuzott a piaval. Csinalhattak vele akarmit, meg az elvonorol is kiszokott a kocsmaba, meg bent vett piat a tobbitol. Csunyan hangzik, de az ilyet hagyni kell, ha mar eljutott erre a szintre....

[ Szerkesztve ]

(#16) pro70 válasza Lauda (#15) üzenetére


pro70
tag

Igen hagyni kell, de tényleg csak akkor, ha az állatja még iszik is rá! Tudomásom szerint kizárólag dilidoki írhatja fel..legalábbis a 2-est ;] Másik srác nem tolja, de ott van mindig a zsebébe....ő a pacsába lett rosszul...iszonyat nagy félreértés volt..úgy ment le szórakozni hogy előtte összerúgta a port a barátnőjével..bement pacsába jól becuccozva, meglátta a barátnőjét egy pasival dumálni és félreértette, azt hitte az új kanifaszi..na vége is lett a srácnak..azonnal ügyelet úgy beparált..ez 90-es évek végén volt, de azóta is nála a rivósfiola :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Lauda válasza pro70 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Biztos megeri egy no miatt tonkretenni az eletet. Hulyegyerek...

(#18) pro70 válasza Lauda (#17) üzenetére


pro70
tag

Együtt van vele, elvette...2 gyerek is született, ha nem tévedek :DDD
Ez a pár fiatal akiket "ismerek", sajnos az amphtminnal is összeköthetőek voltak..forogjon a sírjába aki kitalálta...roh@dék adolf is azt tolta intravénásan! ...Száz szónak is egy a vége, rivotrilt télleg csak akkor adják, ha már nagy a baj!

[ Szerkesztve ]

(#19) banhammer válasza Lauda (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Sajnos az a baj, hogy nem nagyon akar valtoztatni a dolgon, ugy allitja be a dolgot, hogy o egy aldozat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) lanw válasza pro70 (#18) üzenetére


lanw
aktív tag

nem feltétlenül....Én csak azért kaptam ,hogy elnyomjam a szar érzéseimet....de már buta is vagyok tőle mint a segg...(elnézést).S ami a legfontosabb pszichoterápia sem segített..így marad a sóvárgás a kis fehér tabiért....

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#21) lanw válasza Lauda (#17) üzenetére


lanw
aktív tag

Ahány ember annyi féle cselekedet.Pl: ha nagyon szerelmes lennék....bármi előfordulhat.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#22) Lauda válasza lanw (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Ez amugy teljesen igaz. Ahany ember annyi fele cselekedet es erzes. ;)

Nekem csak az a fura, hogy hosszabb tavon azert el kene gondolkodni, hogy mivan. Mert az ember elete tobbet er, mint hogy 1 no utan virnyakoljon es rivotrilozzon egesz eleteben.

[ Szerkesztve ]

(#23) lanw válasza Lauda (#22) üzenetére


lanw
aktív tag

Ezért vagyok "orvosi" eset , mert nem becsülöm az enyémet.Pedig más mit meg nem adna ha egészséges volna..

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#24) Lauda válasza lanw (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Majd ha veszelybe kerulsz Te is megadnal barmit, hogy egeszseges maradhass. Csak ha keson kapcsolsz, akkor megszivtad, orokre. Csak rajtad mulik mit akarsz. Hagyd abba azt a hulye tabit es jarj el futni, edzeni, teniszezni, mashogyan ebbol nem fogsz kijonni. Nekem amugy tok mindegy mit csinalsz, de valamiert azt erzem, hogy segitsegre vagysz, kulonben nem nyitottad volna a bejegyzest sem.

(#25) lanw válasza Lauda (#24) üzenetére


lanw
aktív tag

Edzés megvan..Öröklődő depresszióm van :D Nagyon mélyen nem akarok belemenni,de ha nem veszem be akkor azt érzem,hogy nincs jogom élni vagy ilyesmi...

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#26) Eagl3 válasza lanw (#25) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez jól hangzik...

(#27) kenwood3


kenwood3
őstag

Hagyd abba! Jobb lesz hidd el nekem :K

Én is szedtem 1 fél évig kb, sajnos szükségem volt rá . Amíg szedtem egyebet se csináltam, csak aludtam tőle, akár napi 16-18 órát is. Én paroxat-ot szedtem mellé, az tényleg segített valamennyit, de a rivotril csak aludni volt jó, semmi másra :N Aztán kb 5-6 hónap után meguntam és abbahagytam mind a kettőt és pszichopatához (pszichiáter :D ) se mentem többet . Köszi azóta jól vagyok, vagyis lelkileg.

gonosz off: Lauda és pro70 haveromnak meg azt tanácsolom, hogy ők meg sürgősen kezdjék el :K

;] :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#28) runner 125


runner 125
nagyúr

Erről a gyógyszerről középiskolás éveim jutnak eszembe, amikor úgy 4-5 volt osztálytársam bevett 2-3 szemmel tanítási időben mer' jó buli, s egész nap folyt a nyáluk, azt sem tudták hol vannak. Volt is belőle jó nagy balhé. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29) Winner_hun válasza lanw (#20) üzenetére


Winner_hun
félisten

de már buta is vagyok tőle mint a segg

:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30) banhammer válasza Winner_hun (#29) üzenetére


banhammer
veterán

Nincs egy értelmes gondolatod.
Le vagy lassulva.
Kb. úgy néz ki az ember mintha a legmélyebb álmából zavarták volna fel és azt se tudja fiú vagy lány.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) lanw válasza runner 125 (#28) üzenetére


lanw
aktív tag

Érdekes,mert sosem altatott inkább csak zombit varázsolt belőlem..A kedvencem amikor nem tudod mennyi 7*7...VICC

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#32) lanw válasza banhammer (#30) üzenetére


lanw
aktív tag

Ez teljesen pontos ! Ilyen érzés kb: :W

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#33) pro70 válasza lanw (#32) üzenetére


pro70
tag

Főként "elszállós" dallamok és kiállások jellemzik. Sok dallam és hangszer található benne. A kiállások gyakran a legszebb, legsikeresebb szimfonikus szerzeményeket juttathatja eszünkbe, csak itt nem vonós, fúvós, (élő) szimfonikus hangzásvilágot használnak, hanem a legfülbemászóbb szintetikus már-már űrutazást idéző lágy hangszerelést

Forrás

Ne haragudj, végem van...

:R

[ Szerkesztve ]

(#34) lanw válasza pro70 (#33) üzenetére


lanw
aktív tag

Ne ne ne..A trance-t ne keverjük ide..már akkor hallgattam,és jártam bulizni amikor a közelemben sem volt a gyógyszer.. ;)

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#35) pro70 válasza lanw (#34) üzenetére


pro70
tag

Ugyeugye, tudtam én :D Nyílván nem rivóval mentél trancebuliba...azt buli után szedted be :DDD ...Tudom-tudom, egész éjszaka ásványvízzel, max. redbullal élvezted a zenét ;]
Peace :)

(#36) lanw válasza pro70 (#35) üzenetére


lanw
aktív tag

Szó sincs róla :P

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#37) Goose-T válasza lanw (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

A feleségem pszichiátrián dolgozik, ott is ilyen szerencsétlenek vannak. Ne akarj odakerülni, csak ennyit mondok. Ha van elég akaraterőd, akkor le tudsz szokni magadtól is. Az edzésen meg ne a gyúrást értsd, hanem csinálj valami rendes sportot, ahol az oxigéntől dús vér át tudja járni a testedet.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#38) lanw válasza Goose-T (#37) üzenetére


lanw
aktív tag

Amikor fociztam sem volt különb a helyzet..10évig játszottam,de megmaradt...azután is! Szóval nem feltétlenül a sport hiányzik az életemből.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#39) Goose-T válasza lanw (#38) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor tanulj meg egy hangszeren játszani és alapíts metálzenekart. Bár gondolom ez nehezen fog menni a trance-imádatod miatt. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#40) lanw válasza Goose-T (#39) üzenetére


lanw
aktív tag

Ez így igaz! :D Amúgy meg nem panaszkodás céljából nyitottam meg a topikot,hogy elsírjam a bánatom hanem aki szedi vagy van vele tapasztalata megoszthatja...Iszonyatos fájdalommal jár ha leteszem már próbáltam,így megint tettem egy lépést hátra :D

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#41) Goose-T válasza lanw (#40) üzenetére


Goose-T
veterán

Minden leszokás fájdalommal jár. Ha le akarsz szokni, akkor egy kis ideig el kell viselned ezt a fájdalmat, hidd el, pár hét alatt elmúlik. Ha nem akarsz leszokni, akkor idővel olyan leszel, amilyeneket én szoktam látni a feleségem munkahelyén, amikor érte megyek. Üveges tekintettel mászkáló fogalmatlan, begyógyszerezett zombik.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#42) lanw válasza Goose-T (#41) üzenetére


lanw
aktív tag

Az a baj,hogy 1 hónap alatt nem csillapodott..sőt nagyon csúnya memzavarom lett tőle.Próbálni próbáltam,de nem ment hiszen akarat erő híján zero van! DE igyekszem..

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#43) Goose-T válasza lanw (#42) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor inkább szívj füvet! Az lassabban épít le és elvonási tünetek nélkül le lehet róla szokni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#44) banhammer válasza Goose-T (#43) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem ez nem a legjobb ötlet egy olyan embernek aki a Rivo-n rugózik.
A füvescigi miatt meg hüvösre is lehet kerülni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#45) Eagl3 válasza Goose-T (#43) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerintem meg inkább maradj csendben és ne beszélj ekkora ostobaságokat.
A fűtől akár még gyorsabban épülhet le és sokkal rosszabbul lehet egy önképzavaros\depressziós ember. Ahhoz képest, hogy a párod pszichiátrián dolgozik, nem tudom, hogyan tudsz ilyen f@szságot írni.

[ Szerkesztve ]

(#46) pro70 válasza Eagl3 (#45) üzenetére


pro70
tag

Hagyd, ne húzd fel magad :N ..Mindenki úgy segít ahogy tud...gondolom azért esküszik erre, mert ő így csinálná, esetleg csinálja ;]

lanw

Azt mondom koma, nagyon csúnyán bsszál be...persze ne minden nap ;] ...Hétközbe sportolj és ha jön a szombat, adjál az érzéseknek...így csinálom én is és nem kell rivotril...igaz krva szarul vagyok most is :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) Goose-T válasza Eagl3 (#45) üzenetére


Goose-T
veterán

Inkább te olvasgass, mielőtt hülyeségeket beszélsz. Ezt és ezt.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48) Eagl3 válasza Goose-T (#47) üzenetére


Eagl3
veterán

Mindegy, azt hiszel amit akarsz. Olvass wikipédiát...
Ajánlgass füvet egy önképzavaros depressziósnak. Részemről téma lezárva, de azért ezt mégsem lehetett szó nélkül hagyni úgy gondolom.

(#49) moha21


moha21
addikt

Le lehet szokni. ( Annak nincs értelme, hogy hirtelen abbahagyd, fokozatosság kell. )

(#48) Eagl3 : Maximálisan egyetértek veled. Semmi értelme a füvet, mint alternatívát emlegetni.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#50) lanw válasza moha21 (#49) üzenetére


lanw
aktív tag

Igen.Az volt a baj,hogy egyből abbahagytam. Sokan javasolják napról napra felezzek vagy negyedeljek ,és a végére már el is tudom hagyni...

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.