Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12980) KSparrow válasza csoda120 (#12977) üzenetére


KSparrow
senior tag

menj a fenébe a kotonszökevénnyel :D
én csak olvasó modban vagyok, (mondjuk gyakran csekkolom a fórumot) de tényleg kihalt.
jelenleg egy 3510i-t egyediesítek :D
Ez abban áll, hogy egyelőre áttettem egy fehér házba, ugyebár ez a simának lenne, de sokkal jobban néz ki a fehér led a fehér házban. Meg kaptam mellé egy egyedi előlapot (aztán lehet, hogy gyári, de nekem ink. lefújtnak tűnik) na mindegy, a lényeg, hogy iszonyatosan jól néz ki. kék-fehér, de nagyon komoly.
meg legutóbbi piacozásom alkalmával vettem egy 6822-est, de ezt szerintem meséltem. Most meg nyúzom a 9500-át, egyszerűen imádom, nagyon praktikus. nagy, meg kicsit kezdem unni (már lassan 4. hete használom, ehhez képest 3-4 naponta cseréltem eddig), de nincs semmi ami a nyomába érhetne. N82-vel tökéletes páros :D
Na mindegy, most majd veszek új elő-hátlapot a 8310-re, a 6510 is kap dokkolót, és a 3310-3510i széria és az 5110-7110 is kapni fog. most csinosítok, újak már nem nagyon lesznek szerintem. amit lehetett, beszereztem. amit még akarok: 6650, N91, 3660, 6630.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.