Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Retro játékok

Hozzászólások

(#1001) krisz67 válasza Golden9 (#1000) üzenetére


krisz67
tag

Sajnos nem ez :(

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

(#1002) Viktor77 válasza krisz67 (#1001) üzenetére


Viktor77
titán

Lurid Land esetleg? Bár ott csak kék és piros varázsló van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1003) krisz67 válasza Viktor77 (#1002) üzenetére


krisz67
tag

Sajnos ez sem :(

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

(#1004) Viktor77 válasza krisz67 (#1003) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor szerintem az lesz amit Golden írt, csak egy régebbi verzió.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1005) krisz67 válasza Viktor77 (#1004) üzenetére


krisz67
tag

Másmilyen ilyen varázsló áll egy lépcső tetején és ha jól akkor mehetsz feljebbb talán

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

(#1006) batyuska100


batyuska100
senior tag

Hali

Honnan tudnám letölteni a Sven Bømwøllen-t és ha van magyarosítás akkor azt is?

(#1007) akaido válasza batyuska100 (#1006) üzenetére


akaido
addikt

[link] De ez a 32 bites német verzió.

[link] na ez a jobb verzió

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1008) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Sziasztok! :)
Nálam a legelső PC-s játék... nem is vagyok benne biztos mi volt, vagy a Mario & Luigi, vagy az Oroszlánkirály, vagy a Cool Spot, vagy a Simcity 2000. Mindegyiket szerettem. :)
Doom természetesen az úttörő volt itthon, szüleim nem bírták annyira gyors volt nekik a gameplay... :DDD
Aztán jött a PS2, és onnan indult a konzolért való rajongásom, Gran Turismo 3-at mai napig néha előveszem. :)

Na most egy kis dilemmában vagyok, ugyanis nemrég építettem egy retro gépet Windows XP-s játékokhoz (a Geforce 8800Gts van elég erős hogy a Crysisből kipréselje a 25-30 képkockát :) ), csak nagy fellendülésemben épp a játékokról feledkeztem meg. Persze az alap FPS-ek (mint az említett Crysis, vagy Doom 3, HL2) megvannak, inkább más műfajokra gondoltam, tudtok pár játékot javasolni, ami szépen el tud rajta döcögni (vagy esetleg száguldani)? 2002-2010 közötti címekre gondolok.

[ Szerkesztve ]

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#1009) batyuska100 válasza Czeky (#1008) üzenetére


batyuska100
senior tag

Dirt 2, NFS Undergound, Underground2, Most Wanted és a Carbon. Hirtelen valamiért csak versenyzős játékok jutottak eszembe. :))

(#1010) cappa72 válasza batyuska100 (#1009) üzenetére


cappa72
nagyúr

fú... rögtön eszembe jutott a testdrive sorozat. :D
90-ben azért még nem volt a maiakhoz hasonló élmény, de akkor marhára' örültünk neki.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1011) MaxxDamage válasza batyuska100 (#1009) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Emlékszem az underground-ra...ohhh mikor megjelent és geforce 2-s kártyám volt ami tudta a "mosódást" nitronál :D

Street Legal Racing Redline is nagy kedvenc volt...meg volt még jó pár autós játék az NFS szériákon kívül is.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1012) batyuska100 válasza MaxxDamage (#1011) üzenetére


batyuska100
senior tag

Nekem a Most Wanted megvolt Xbox Classicon és engem a sárga filter zavart nagyon. Az az Xbox volt az első játékgépem, az eredeti német NFS lemez mellett még fel volt rakva a belső hddjére (custom szoftver volt rajta) a Crash Bandicoot The Wrath of Cortex, na ez ment orrvérzésig. Emlékszem hogy a tesómmal játszottunk felváltva, mert csak egy kontroller volt, de soha nem tudtunk eljutni a 10. pályáig (kb).

(#1013) Egon válasza Czeky (#1008) üzenetére


Egon
nagyúr

Csillió jó játék jelent meg ebben az időszakban, valami műfaji korlát nem ártana.
A többiek autós játékokat írtak, akkor jöjjön pár játék az én kedvenc műfajomban (stratégia), a teljesség igénye nélkül: Impossible Creatures, Freelancer, Praetorians, Massive Assault, Starcraft 2, stb.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1014) sisi22


sisi22
tag

Par honapja meghalt ez a forum?
Egy proba: keresek intelligens donteseket igenylo, offline jatszhato jatekokat.
Egy pelda talan harminc evvel ezelott amerikai win32-es jatek, egy orszagot lehetett iranyitani, koltsegvetest csinalni es donteni a haborukrol es talalmanyokrol, stb.
A jatek nevet sajnos nem tudom, nem jatszottam vele, csak egy vallalatnal lattam, hogy angolul tudok jatszottak vele.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#1015) doc válasza sisi22 (#1014) üzenetére


doc
nagyúr

a Civilization sorozat elegge hasonlo, nemreg toltam egy meccset a VI-tal, olyan erzesem volt mintha egy tablas tarsasjatek lenne :)

(#1016) Egon válasza sisi22 (#1014) üzenetére


Egon
nagyúr

Kábé az összes (körökre osztott) stratégiai játék "intelligens döntéseket" igényel. Ajánlom a gog.com-ot, ahol nagyon jó (régi) játékok szerezhetők be szinte fillérekért, gyakran még azon belül is akciózva.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1017) sisi22 válasza doc (#1015) üzenetére


sisi22
tag

Ezek valamelyikebol letezik egy ingyenes valtozat?

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#1018) doc válasza sisi22 (#1017) üzenetére


doc
nagyúr

http://www.freeciv.org/
de itt is erdemes korulnezni: [link]

(#1019) Egon


Egon
nagyúr

Kis nosztalgiaképp előszedtem az Incubation-t. Az alapjáték már anno sem okozott különösebb kihívást, de a kieg (Wilderness Missions) annál keményebb. A 10. pályán az eredeti, PC Guru-s leírásban is azt írták, hogy a középen levő 16 ládából mindössze 5 db-ot sikerült a cikkírónak kinyitnia. Nekem eddig 14 db volt a rekordom, de akkor a pálya két szélén levő, összesen 6 db ládát hanyagoltam. Most sikerült egy híján az összes ládát kinyitnom a pályán (az egyik középen levőt nem erőltettem), azaz 20 db-ot. Eléggé durva volt.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1020) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,
bocs, ha rossz helyre... de kínlódok a megfelelő topic megtalálásával.

ZX Spectrum gépet akarok 30 év után újra működésre és főleg játékra bírni, itt a hardver része is téma vagy csak a szoftver?

Aurea mediocritas

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Retro játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.