Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Retro játékok

Hozzászólások

(#601) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Keresek egy régi játékot. Játékteremben játszottunk vele rengeteget. Arra emlékszem, hogy úgy kezdődött, hogy kidobták a repülőből az emberkét. Már a levegőben is jöttek az ellenségek.
Ha elfogyott a lőszer, akkor rúgni és ütni tudott. A játék végén pedig egy piros autóval vitték csajok társaságában.
Ha valaki tudja mi a neve, írja meg legyenszíves!

Köszi!

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#602) maxlanders válasza RoyalFlush (#600) üzenetére


maxlanders
tag

Kösz a segítséget de nem az. Ez egy dosos játék volt. "Csak belső nézetet lehetett választani" Nem volt utas az bizti

(#603) RoyalFlush válasza maxlanders (#602) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Akkor nem tudom :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#604) maxlanders válasza RoyalFlush (#603) üzenetére


maxlanders
tag

Azért köszi

(#605) maxlanders


maxlanders
tag

Na ez a gamma lenne az. Sógor annak idején jól nyomta, nem egy nagy émény,de szeretném felidézni az akkori időt. A neve szimplán annyi:Taxy 2, de shol nem találom hogy le tudjam tölteni.
Videó

(#606) akaido válasza RoyalFlush (#594) üzenetére


akaido
addikt

Ez a döfi nekem! Az Ősemeber meg a Stoneage! :)
Olajfoltot a Re-Volt-ban lehet hagyni meg asszem a Lego Racers-ben is.
A Re-Volt sajna még nem abandonware, így csak fizetős oldalt tudok: [link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#607) akaido válasza maxlanders (#605) üzenetére


akaido
addikt

A Taxi 3 -at tudom csak: [link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#608) maxlanders válasza akaido (#607) üzenetére


maxlanders
tag

Kösz, kipróbálom

(#609) RoyalFlush válasza akaido (#606) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Már megvan köszi, a Downtown Run volt az :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#610) akaido válasza RoyalFlush (#609) üzenetére


akaido
addikt

:R Láttam, hogy sikerált.
[A fiam pont most játszik újra a Re-volttal és szupi jó játék. :) ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#611) RoyalFlush válasza akaido (#610) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Én pár hete játszottam Re-volttal, most Test Drive Unlimited-ezek :DDD
Volt anno egy olyan dos-os sakkos játék, melyben 1-1 lépést követően megelevenedtek a figurák .. Azzal nagyon sokat játszottam régen. Ismered?

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#612) sasa134


sasa134
addikt

sikerült innen vkinek leszedni régi játékot?

http://www.the-underdogs.info/

nekem az istennek sem sikerül, pedig beírom neki a képen látható karaktereket, majd Enter, de hibát ír ki. pedig mindent úgy csinálok ahogy kell - elvileg

Jó sok régi freeware cucc van fenn, igazi Kánaán.

Avanti Roma

(#613) maxlanders válasza sasa134 (#612) üzenetére


maxlanders
tag

Nekem lazán megy a letöltés. Szerintem a kis és nagy betk között különbséget kell tenni!

(#614) RoyalFlush válasza sasa134 (#612) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A pop-up blocker-t alaposan megdolgoztatja a site :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#615) Viktor77 válasza RoyalFlush (#611) üzenetére


Viktor77
titán

Archon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#616) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

A cyclones-t ismeri valaki? Ilyen FPS szerű játék. Startegic Simulations Inc.1994-es XP-n küldöm és tökre leköt.Eredeti CD-n van meg. :DDD

Bye!

(#617) akaido válasza RoyalFlush (#611) üzenetére


akaido
addikt

Sajna nem, de érdekel, és megkeresem. (Az abandonware.lap.hu-ról szoktam indulni)
Látom ez is megvan már. :)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#618) Kis zöld izé válasza akaido (#617) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Itt nézd meg:
[link]

Bye!

(#619) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Bár nem ad sok infót de legalább képbe kerülsz :DDD Amúgy tuti kis game :K

Bye!

(#620) akaido válasza Viktor77 (#615) üzenetére


akaido
addikt

[Archon Ultra]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#621) akaido válasza Kis zöld izé (#618) üzenetére


akaido
addikt

:R THX Very Much!

szerk: Meg is van: [az abandonia.com-on]

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#622) Kis zöld izé válasza akaido (#621) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Ez az! :DD Király vagy!! Még én sem találtam volna ennél több infót.Szuper.Ebayen nézz körül én is onnan rendeltem.Sztem postaköltséggel együtt 1500ft környékén hozzá is juthatsz.Ha szereted az ilyen típusú játékokat akkor tutira nem fogsz benne csalódni. A hangultáról nem is beszélek.

[ Szerkesztve ]

Bye!

(#623) akaido válasza Kis zöld izé (#622) üzenetére


akaido
addikt

Több 100 DOS időkből származó játékom van ...csak időm nincs játszani, sajnos.
40 fölött meg néha türelmem sincs. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#624) RoyalFlush válasza akaido (#617) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Megkeresem neked, valahol megvan.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#625) RoyalFlush válasza Viktor77 (#615) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem, nem arra gondoltam, hanem erre. Azért köszi, mert google-be rákeresve találtam egy másik régi játékot, amivel szintén sokat szórakoztunk :R

akaido, nézd meg a game play vidit ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#626) Kis zöld izé válasza akaido (#623) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Azt meghiszem.Meg gondolom akkor család is van!?Nehéz összeegyeztetni a játékot a munka és család mellett.De azért néha kell egy kis kikapcsolódás,40 felett is ;) Jó ha az ember meg tud őrizni vmennyit a gyermeki énjéből :K

Bye!

(#627) akaido válasza RoyalFlush (#625) üzenetére


akaido
addikt

Ahaaa élményem nőtt:) : a játék neve Battle Chess.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#628) akaido válasza Kis zöld izé (#626) üzenetére


akaido
addikt

Nehézkes, de:
maxlanders kolléga említette nemrég a Quake1-et, most kezdtem el újból a Quake2-vel egyetemben. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#629) maxlanders válasza akaido (#628) üzenetére


maxlanders
tag

:) a Quake 2 vel mindíg lehet játszani. különben jó hogy említed, mert van 2 mission pack lemezem és még csak el sem kezdtem!

(#630) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Én anno a Doom2-vel, Duke Nukem 3D-vel játszottam rengeteget. Azok is jó gémek voltak.

(#631) RoyalFlush válasza akaido (#628) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Wolf3D :) Azzal játszottunk sokat :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#632) akaido válasza RoyalFlush (#631) üzenetére


akaido
addikt

Az kimaradt, sajna. :O

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#633) akaido válasza maxlanders (#629) üzenetére


akaido
addikt

A Ground Zero és a Reckoning nekem is megvan. :K

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#634) RoyalFlush válasza akaido (#632) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Egy kis game play video :D Űber király volt anno ez a játék is ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#635) akaido válasza RoyalFlush (#634) üzenetére


akaido
addikt

Nah ez is a beszerzendő listára került. :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#636) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

C64-en játszottam nagyon régen vele, sorry ha a részletekre nem nagyon emlékszek. Verekedős játék volt, amolyan Bruce Lee-s. Pályákon kellett darázsfészek szerű dolgokat lerúgni, vagy leütni .. ilyesmi rémlik. Oldalnézetből lehetett látni mindent. Pff, több mint 15 éve lehetett ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#637) maxlanders válasza akaido (#633) üzenetére


maxlanders
tag

(#633) akaido válasza
Én csak egyszer felraktam és azt sem tudom a két kiegészítő cd neve mi :O

(#635) akaido válasza
Nem mondod hogy ez nincs meg neked?! :Y

(#638) RoyalFlush válasza maxlanders (#637) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Köreinkben elég népszerű volt :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#639) akaido válasza maxlanders (#637) üzenetére


akaido
addikt

A Quake 2-vel kedveltem meg az FPS stílű játékokat.
Igen, sajna így jártam, hogy a "Wolf nem üvöltött" nálam hideg téli estéken, :) de pótolom majd.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#640) RoyalFlush válasza akaido (#639) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mindenképpen tedd azt :K

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#641) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#625) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mégpedig ez volt az, amire közben rátaláltam:

Ezt ismertétek?

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#642) maxlanders válasza RoyalFlush (#641) üzenetére


maxlanders
tag

Naná! C64-ről :K Boulder Dash

(#643) Viktor77 válasza RoyalFlush (#636) üzenetére


Viktor77
titán

Bruce Lee a játék neve. Szerencsére készítettek belőle egy remake-et, ami egy az egyben az eredeti változat csak pc-re.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#644) RoyalFlush válasza Viktor77 (#643) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ez az !! :R Akkor elég jól beletrafáltam a Bruce Lee-vel :) Pedig nagyon nem emlékeztem már rá. Köszi szépen :R Még keresztapámmal játszottam anno sokat vele, neki is nagyon tetszett. Ohh de jó, még1x thx :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#645) HaaS válasza RoyalFlush (#641) üzenetére


HaaS
addikt

Jaja, C64 itt is... volt vagy 8 része:)!

A Bruce Lee-ről meg egyből a Zorro jutott eszembe, dettó ugyanez a stílus...az is jó volt nagyon.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#646) RoyalFlush válasza HaaS (#645) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Azt nem ismertem, nem játszottam vele. A Bruce Lee PC-s verzióját amint nézem, lehet moddolni :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#647) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Erről jutott eszembe egy másik jó kis játék, legalábbis nekem tetszett: Terep 2.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#648) 14adam


14adam
addikt

hy.aki tudja honan lehet leszedni a gta 2 az szoljon :D

[ Szerkesztve ]

(#649) RoyalFlush válasza 14adam (#648) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szerintem max a demoját lehetne letölteni ingyenesen valahonnan .. Erősen kétlem, hogy freeware kategóriába tartozna a játék :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#650) 14adam válasza RoyalFlush (#649) üzenetére


14adam
addikt

ok.és kösz a gyors segitséget ;) :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Retro játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.