Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
-
LOGOUT
2019-től a Xiaomi saját, különálló márkaként vezette be az új Redmi modelleket.
A téma címében szereplő 2 típus alapvetően azonos hardverrel készült. Előbb a Note 8 (röviden RN8), majd kicsit később a Note 8T (röviden RN8T) jelent meg. Bizonyos információk szerint ezt a modellt szánták európai használatra.
Kicsit ellentmond ennek, hogy a Note 8-nak is van Global verziója, tehát nem csak sajátpiacos értékesítésre készült. Ennek ellenére vigyázni kell a verziókkal, mert van "Global" és "Global ROM"-os verzió is a boltokban. Alapvető különbség köztük, hogy ha csak Global ROM-os, akkor nincs benne a - Magyarországon szükséges - B20 csatorna támogatása. Enélkül - főleg vidéken - gond lehet a telefonálással.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
Hát... Feltoltam gyorsan az AIDA-t, nekem ez úgy tűnik, hogy csak a papírformát adja meg az akkuról, nem a valós állapotot. Ugye fentebb írtam róla, hogy a napokban drasztikusan leromlott az akku állapota, ehhez képest szerinte jó, a kapacitása pedig 4000mAh, vagyis akárcsak az új. [kép] Vagy esetleg máshol kellene néznem?
-
dethroner
veterán
Ahogy mondtam, ki vol kapcsolva minden benne, repülőmódban volt. Nem is nagyon piszkáltam, mégis elég jelentősen merült. Aztán tegnap késő este kicsit bekapcsoltam a wifit, talált frissítést, és utána varázslatosan helyre állt a fogyasztás. Ahogy a képen is látszik, éjfélig elég szépen lejt az aksi fogyás, majd ott megcsinálta a frissítést és szinte vízszintesbe állt az egész úgy is, hogy attól kezdve nincs kikapcsolva a sim és a wifi se. Még így is sokkal kevesebbet fogyaszt, mint korábban, amikor minden ki volt kapcsolva. Frissítés előtt a "telefon tétlen" 75%-ot elvitt, míg azóta ez lement 30% alá.
-
papp54
aktív tag
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Hp ProDesk/ EliteDesk SFF/MT G4/ G5/ G6 / i5 8-9-10.gen /Win11- Számla, garancia
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Yellow-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4489, 100% Akksi
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 i7 / 32GB / Garancia 2026.11.19
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 13,3" - i5 1235U, 16GB RAM, SSD, jó akku, magyar bill. - számla, 6 hó gar
- (TÖBB DARAB, KÉSZLETEN) SAMSUNG/ KINGSTON DDR4 8GB RAM - Memoria modul
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Nem értem miért nem olyan egyszerű a képnéző, hogy kitölti az egész képernyőt. Ehelyett rendezgeti magának sorokba párat.
napokkal ezelőtt.Semmi nem történt.


