Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Mike


Mike
veterán

Jó lenne vmi más név, mondjuk RDR2 vagy elé, mögé hogy PC, mert így nem tudom, melyik, melyik
már nem mintha akarnék annyira ideírni, mivel NEM fogom megvenni PC-re, ahogy egyesek is elhajtottak ;)

(#42) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Akkkó nem szóltam.

SZÓtyi, mivan már még mindig dolgozol?
Dzsi Ti éj ?

Mike : Mi van veled? öregszel?
Tiszta negatív meg mindent leszóló vagy mostanában ! :DDD

Ki bántott? ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43) Mike válasza Kiskokó (#42) üzenetére


Mike
veterán

hát nem is tudom...
nem vagyok én negatív, csak kicsit beszólogatós
mert megérdemlitek :) már akire vonatkozik

(#44) szTotyy válasza Kiskokó (#42) üzenetére


szTotyy
őstag

Nyomtam én a héten sokat a gta-t, csak napközben, nem este :( .

Szóval a fontos kérdések:
-mintha korábban valaki írta volna: tényleg nem lehet barátra/crew társra joinolni? :F Ezt az opciót csak belerakják késöbb!
-ha valaki ehhez is tud majd "üres session csináló progit", kéretik azonnal megosztani! :DDD Túl szép lenne, ha a GTA-s itt is működne!
-és hova a bánatba lett itt a PH-n az a gomb, amivel értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik a topikba? :B

[ Szerkesztve ]

(#45) Plata válasza szTotyy (#44) üzenetére


Plata
félisten

Ott van oldalt,ott villog hogy a ragyásra döngölt radiátor 2 topicban 4 új hsz van. :DDD
Várjuk meg míg kijön a PC-s paciszimulátor,akkor meg látjuk milyen lesz,de szerintem simán ugyan az mint a GTA Online,átrakják azt ide oszt csókolom.Csak más néven,ebben nem repülő autók lesznek hanem repülő csillámpónik.

[ Szerkesztve ]

(#46) szTotyy válasza Plata (#45) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem arra gondoltam, azt látom! :P E-mail értesítésre gondoltam, még a végén lemaradok valami fontos infóról! :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Mike válasza Plata (#45) üzenetére


Mike
veterán

Mit raknak, hova?

(#48) szTotyy válasza Mike (#47) üzenetére


szTotyy
őstag

Játékmechanikát, Red Dead-be.
Ahogy néztem videókat a lövölde rész kb. ugyanaz, ami nem is baj, a fegyverpárbaj a gta-ban is jó.
Lehetsz valamiféle kereskedő is, ahol supplyt (állati tetemeket) kell vinni az emberednek, aki szépen feldolgozza azt. Az eladásnál meg választhatsz, lehet közelebbi vagy távolabbi pontra vinni a szajrét. Hmm, eléggé ismerős.

(#49) Mike válasza szTotyy (#48) üzenetére


Mike
veterán

De mégsem ugyanaz

(#50) syIex válasza Mike (#49) üzenetére


syIex
veterán

Nyilván nem, hiszem a kor teljesen más, de az irányítás meg szerintem nagyon jó volt PC-n a GTA esetén! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#51) Plata válasza szTotyy (#48) üzenetére


Plata
félisten

Igen arra gondoltam.
Valszeg ugyanúgy lesznek a sessionok is mint GTA-ban,biztos lehet majd barátra csatlakozni.
Na és biztos ugyanúgy lesznek modderek is. :D

(#52) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Death Macth Jobnak nincs benne pisztolypárbaj ? :D Aki gyorsabb és pontosabb nyer azaz él

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53) Mike válasza Plata (#51) üzenetére


Mike
veterán

vannak sessionök. az online missziók, eventek külön sessionben mennek. de nincs closed session csak public, amit free roamnak hiv. elején láttad ki hol van a térképen, most már nem. frekventált helyeken tudsz belefutni a többi játékosba.
lehet barátra csatlakozni, posseba belépni, együtt játszani, egymást segíteni

(#54) Mike válasza Kiskokó (#52) üzenetére


Mike
veterán

van battle royal

(#55) negyven2 válasza Kiskokó (#52) üzenetére


negyven2
veterán

Nincs. Anno a Red Dead Redemption Multiplayer-ben (a 2010-es RDR multija) minden csapat alapú PvP meccs úgy kezdődött, hogy felállt egymással szemben a két csapat, és aki nyerte a párbajt az 15mp előnnyel indult, vagy sima DM esetén pedig Mexican standoff-al...

Mike: Az a baj, hogy manapság minden Last Man/Team Standing szerű játékmód Battle Royal-nak hívnak...

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#56) rup1u5


rup1u5
nagyúr

No akkor ismét költözünk, ide.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#57) CactuS válasza rup1u5 (#56) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kedvencekben remekül néz ki a 2 RDR2 topik egymás alatt. Ráadásul, ha valami infó kell, akkor még a másikba kéne menni, mert a konzolosok tudnak segíteni. Ki van ez találva. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58) syIex válasza CactuS (#57) üzenetére


syIex
veterán

Hat igen, de azért csináltam külön állót mivel mindenből szokott lenni és azért különbség is. Plusz persze aki PC-n fogja először játszani az lehet nem akarja a spoilereket olvasni. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#59) CactuS válasza syIex (#58) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Idővel valószínűleg jobb lesz, amíg megjelenik, addig meg rosszabb. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyi lesz a tényleges különbség a konzolos és a PCs változat között, tartalom szerint. GTA Vnél ugye egyértelmű volt, mert az oldGen konzolokon egy idő után nem jött több frissítés a hardver miatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60) syIex válasza CactuS (#59) üzenetére


syIex
veterán

Igen, de szerintem valamilyen szinten biztos akarnak különbséget tenni itt is, ha nem is annyira komoly szinten, mint annak esetén. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.