Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az érdekes, hogy kevés a mély. Nekem egy Z-2300-hoz volt szerencsém, annál pont hogy nagyon sok volt. A szatelitekről meg inkább nem nyilatkozok, mert a bögreszett-fanok leszedik a fejem már ezért a mondatért is. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nem rossz, mennyibe fájt? :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) proci985 válasza lezso6 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az eléggé vicces egy rendszer volt. x-fivel hallottam ismerősnél, fél órát nézegettem a beállításokat, hogy nincs e valami nagyon elkatlibrálva. nem volt:)

cikkhez: köszi a leírásért.

a hűtés sajnos minden esetben probléma, amikor az erősítő nem tud rendesen szellőzni. nekem egy genius swhf2500 sült meg ugyanígy.

amikor megsült a genius, nem véletlenül csak olyan rendszert néztem, amihez volt rendes méretű erősítő. na így lett onkyom, diszkrét erősítővel (és soksok bemenettel), normális távirányítóval és kiegyensúlyozott szatelitekkel:).

aztán, cserélhető fuset én elég ritkán láttam hangfalakon. a zachry páros ilyen a szobámban, de azok régiek is, meg nem is ebben a ligában játszanak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4) samfishR


samfishR
senior tag

hát tegyél rá egy kicsit a 30Hz-re equalizerrel!

(#5) zolikaDB


zolikaDB
veterán

A Z2300 tényleg brutális, a Z5500 pedig ezt is übereli. Voltak, akik mondták, hogy ennek a kezelőpanele butább, kvázi visszalépés az elődhöz képest, én kipróbáltam, szerintem ez is egyértelmű.
A régieken van borda, az újakon nincs. Én tkp azt tapasztaltam, hogy ennek pofára ugyanaz a subládája, mint a Z623-nak. Nekünk ez utóbbi van, a belemet nem rázza ki a basszus (sajnos, főleg Z2300 után hiányzik), de tény, hogy szebbek a mélyek.
Itt, Németországban 329 euró a MM-ban.

(#6) Thunderzolee válasza samfishR (#4) üzenetére

..hehhehh.. ez de gonosz.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) samfishR válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


samfishR
senior tag

miért? biztos van még abban a ládában erő, csak valamiért nem akarja kiadni magából. akkor bizony más eszközökhöz kell folyamodni!

(#8) jookomak


jookomak
őstag

Kíváncsi lennék, hogy szól, mondjuk egy ilyen Onkyo egybe-rendszerhez képest. Ha tippmixelni kéne, én azért inkább onkyo-ra fogadnék.

(#9) proci985 válasza jookomak (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az onkyo elődje van itthon. anno hasonló árú z5400/5500al összevetettem vásárláskor. az alapján bejönne a tipped. az se tökéletes (persze ilyen árban ez nem is elvárható), de eléggé kiegyensúlyozott versenyző, játszani is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) Pete87 válasza proci985 (#9) üzenetére


Pete87
tag

Én egy Z906 vs. Z5500 tesztre/véleményre lennék kíváncsi.
Nekem az utóbbi van. Kiváncsi lennék megérné-e lecserélni az "utódra" :U

(#11) Źşë' válasza Pete87 (#10) üzenetére


Źşë'
addikt

sajna nem hallottam még a z5500at akcióban :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12) odani


odani
tag

Üdv!

Tényleg nem lehet a távirányítóról váltani a bemenetek közt? Pedig ez lenne az igazi okosság...

(#13) kukszika


kukszika
újonc

nemtudom mit sirtok hogy nincs rajta hütöborda meg h a biztositék nem lóg ki belöle ezt nem hülye emberek tervezték nyilván birni fogja a kiképzést kivan az találvahaggyatok helyet neki körbe és ne rakjátok fütötesthez radiátorhoz konvektorhoz tul közel...

(#14) Źşë' válasza kukszika (#13) üzenetére


Źşë'
addikt

ez csak egy potenciális meghibásodási lehetőség... az említett dolgok csak az ember kényelmét (nem kell szétszedni ahhoz h a biztit kicseréld) ill. a készülék megóvására lennének kimondottan jók (t.i. az elektronikai készülékek egyik legnagyobb ellensége a meleg másik meg a por, mivel a meleget "megfogja")!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.