Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Fórumtémagyártópofátlanelsőhozzászólás.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) talmida


talmida
Közösségépítő

:( :N (ez csak a magánvéleményem) :B

Pontosan úgy van, ahogy mondod
"míg egy fülbe lőtt lyuk beforr napok alatt, addig egy tetkót az idő sem hoz le, nem hogy a szappanos víz." És az ember nagyon sokat változik az évek során... :K Lehet, hogy megbánnád később... :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3) Wictor válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

Sosem értettem azt, aki tetováltatni akar magára bármit is (pláne, aki pl. már a fél kínai abc-t magán viseli)... De ez egyéni defekt... Szerintem nem éri meg.

Az orr,- nyelv,- istentudja piercingről ugyanez a véleményem. Esztétikailag hányadék.

[ Szerkesztve ]

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

legfeljebb 10 év múlva bizonyosan megbánnád, és mivel akkor még az életed felét sem élted le, kérdés, hogy érdemes-e...
meg aztán mit mondasz majd az unokáknak, ha kérdezik, hogy nagypapa, mi az a logó paca ott a lábadon?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) z0d1AK válasza Wictor (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

A testékszereket nem kultiválom én sem.
Egyedül a fülbevalóm amit megtűrök, azt is csak azért, mert régen belelövettem.
Kicsi, alig látható, így nem kihívó.
De a többi helyen hordott fémeket nem szeretem.
(Nagybátyám annyira durván tolta, hogy ő testékszernek platinát választott. Volt belőle mind a két combjában :DDD - bár ez nem volt annyira vicces, de így leírva nekem az.)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

PH! logót mellkasra! ;]

Személyes vélemény, hogy egy igényes, személyhez szabott és választott, megfelelően elhelyezett tetoválás nagyon jól mutathat. Szerintem nonfiguratív, vagy kínai írásjelekbe érdemes csak gondolkozni, a mindenféle extra mintás-szines tetoválások idővel nagyon tudnak romlani (na meg nagyobb is az esély, hogy a tetováló képessége és a megrendelő elképzelése nem fedi egymást).

Azt viszont nem teljesen értem, miért akarod olyan helyre rakni, ahol szinte sose látni. Akkor miért van? :)

(#7) szablya


szablya
tag

Ha kopasz lennék, ilyesmi a tarkómra (persze nem kifejezetten ez, mert ez ugye... ne beszéljünk róla :) )

Szerintem egy jól megválasztott, hitvallás szerű, vagy jellemző tetoválásnak igenis lehet helye az ember testén, és itt most nem kínai sárkányokra gondolok. :K
Ha tudod mit akarsz, és úgy gondolod, hogy nem fogod megbánni... Te döntésed :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) z0d1AK válasza Cathfaern (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azt hiszem, még senkinek nem említettem a tervem. Leginkább valahogy így képzelem el azt, amit magamra varratnék:
Egy szétnyílt seb lenne, melyben egy integrált chip látszana. Persze nagyon felületesen, de felismerhetően.
"Egy szeletke történelem a 20-as éveim elejéből, mikor többet gépeztem,mint amennyi időt emberek közt töltöttem."

Látszana az, nyáron, rövidnadrágban. De nem a mutogatás a cél.
Az látná, aki közel áll hozzám.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9) pohár


pohár
félisten

Én is szeretnék egy nonfiguratív skorpiót magamra már elég régóta :))

De kérdezd csak I_Am kollegát, teli van varrva az állatja :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10) Wictor válasza z0d1AK (#8) üzenetére


Wictor
senior tag

Kockaaa... ;]

A beépített chip-ről van egy nagyon jó kis történetem, majd egyszer elmesélem...

(#11) z0d1AK válasza Wictor (#10) üzenetére


z0d1AK
veterán

Gondolj belel, mint egy terminátor :DDD
Bár akkor már Parci avatarja is mehetne mellé :DD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#12) Wictor válasza z0d1AK (#11) üzenetére


Wictor
senior tag

És egy időn belül bővítenéd a "géped"? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Én is régóta gondolkozok tetováláson, de főként a mai magyar társadalomban feltehetőleg rengetegen megbélyegeznének és túlmagyaráznák, amit akarok.
Meg hát igen, szakmai előrementel szempontból is, a fene tudja, de necces lehet :U

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#14) z0d1AK válasza PazsitZ (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

A vicc, hogy olyan embereken is láttam már tetoválást, akiken meg sem mondtam volna.

Érdekes, hogy nagyapámon is van, szeptemberben tölti a 77-et.
Egy szív, benne a születési ideje. De úgy tudom, ez még a katonaságban került oda.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) dízelracer


dízelracer
senior tag

Én is agyaltam pár éve valamin, a hátamon középre a nyakamhoz gondoltam egy made in hungary feliratot. De az olyan izé lett volna. Mást kell keresni. Valami személyre szabott kéne de mi? Addig addig gondolkodtam mi legyen míg elment a kedvem az egésztől mivel semmi nem jutott az eszembe. Az meg milyen már, hogy egy katalógusból rábök az ember valamire, hogy na ezt kérem. Az úgy nekem nem buli. Nekem valami egyedi kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#16) Bling95 válasza tkazmer (#4) üzenetére


Bling95
őstag

nagymamámnak is van tetoválása, sőt nagypapámnak is. de nem kelett mondani semmit nem akadtam fent rajt

(#17) PierNight


PierNight
aktív tag

Én is így vagyok vele...várok míg betöltöm a 20-at (3hónap:D) aztán jöhet a matrica.
Már 3-4 éve szeretnék de úgy voltam vele várok és ha késöbb is szeretném akkor megcsináltatom. És jelenleg is szeretném..sőőt talán jobban mint akkor.Elképzelésem már megvan :) 3 hónapom van finomítani a dolgot.

(#18) ABE


ABE
őstag

Utóbbi időkben egyre többször jut eszembe, hogy mi lenne, ha csináltatnék egyet. A karomra szeretnék egy kisméretű logót, de még nem határoztam el magam. :U

(#19) 7600 GS


7600 GS
addikt

És 60-70 éves korodban hogy fog mutatni egy tetkós nagypapi? :) Mert szerintem nevetséges lesz.

(#20) Narxis


Narxis
nagyúr

Lógni fog a bőrödön öreg korodban! :DD

Thanos was right.

(#21) Thunderzolee

Van egy ismerősöm, neki egy ilyen kínai írásjel van a karján.
Megkérdeztem, mi az, mondta, h "áruház". :Y

Mondom, mi?!
Azt mondta azért ez, mert ez a jel tetszett neki a legjobban.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) ABE válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


ABE
őstag

:DDD

(#23) sbazsi


sbazsi
veterán

Bennem vannak azok az elvek, amiket majd én is bele akarok nevelni a fiamba, lányomba, de nem tehetem úgy, ha én is teszek arra az elvre.

És majd 10 évesen odamegy hozzád a gyermeked és azt mondja:
Apu, tetoválást szeretnék.
Bármit is mondasz, a válasza az lesz:
Neked is van

Ez a jobbik eset, lehet, hogy egyszercsak észreveszed :U

(#24) Eastman válasza pohár (#9) üzenetére


Eastman
őstag

Ha skorpió, akkor az már figura, nem? :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) Rover623 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Mivel a "másik oldal" még nem szólalt meg...:DDD

A fiamnak is van tetkója. (Direkt nincs szmájli!!!)

Régen agyalt már rajta, elleneztem. Előadtam a szokásos dumát: később megbánja, a mi kultúránkban a bűnözéssel társítják, stb.
Közben elgondolkoztam azon amit toltam neki:
- nem biztos hogy később megbánja...mindenki másképp gondolkozik, mások a preferenciái...gyakran hobbit, hivatást, sőt párt is választanak az emberek 15-16 éves korukban...és van akinek bejön/bejött...egy életre...:U
- sok más, általában a mienknél régebbi és/vagy fejlettebb kultúrában viszont igenis hagyománya van a tetoválásnak...
- bűnözés? Nem "Üss!", "Szeretlek Rozi!" meg hasonló f*szságot kell kizárólag a tetoválás alatt érteni...annak ellenére hogy én nem lelkesedem a testdíszítésért, el kell ismerni, hogy vannak esztétikus megoldások...pláne egy arra alkalmas testen...:DD

Szóval én úgy érzem, megtettem mindent annak érdekében, hogy tisztán lássa a helyzetet.
Kitartott...:W
A következő feltételeket támasztottam:
- igényes legyen
- profi csinálja
- a pénzt maga teremti elő a dologra...én egy vasat nem áldozok erre
- olyan helyen legyen és olyan "témájú", hogy a suliban ebből ne legyen balhé

Az összes feltételt teljesítette: a bal mellén, vállán, lapockáján, felkarján van egy japán stílusú motívumegyüttes...rövidujjú pólóban már csak kivételes esetben (nem javasolt bal kézzel jelentkezni órán:P) látszik, az árát pedig maga teremtette elő, tavaly az egész nyarat végigdolgozta érte.

A többi már az ő dolga...meg az életé...ugyan ki lát a jövőbe...?

primus inter pares

(#26) pohár válasza Eastman (#24) üzenetére


pohár
félisten

Az elsőre gondoltam :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27) PierNight válasza 7600 GS (#19) üzenetére


PierNight
aktív tag

Egyáltalán nem értek egyet ezzel a felfogással.
1, Nem is biztos, hogy addig élsz..
2, 60-70 évesen alapból ronda és aszott leszel akkor meg olyan mind1
3, 60-70 lvesek nem igen mutogatják magukat, ha meg igen teljesen leszarják, ki mit gondol mert a tetkó nélkül is "rondák"
4, Annyi mindenkinek van tetkója, hogy addigra teljesen természetes lesz a lógó tetkó öregeken
5, pl 20 évesen megcsináltatod 20-30-40 évig jól néz ki rajtad utána pár évig nem...sztem megéri
Egyébként mindenki maga döntse el én csak elmondtam a véleményemet.

(#28) Eastman válasza pohár (#26) üzenetére


Eastman
őstag

Tudom. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) Gergő_


Gergő_
őstag

gondolkodtam:
1. egy skorpió a bokámra esetleg a vádlimra
2. delfin a köldökömre vagy a lapockámra egy unicorn
3. ÜSS! az ujjpercekre
Az első kettőtől félek mert később sárkánnyá vagy lamantinná változhat.
szerintetek melyik legyen? :D
Viccet félretéve
Amin gondolkodtam azt nem írom le. Maradjon egyedi. Bár nem hiszem hogy erre vetemednék elég mérget zabálok így is, ehhez pedig elég sok tinta kellene.Csak elképzeltem.
@ABE
logót? : [link]

(#30) moha21


moha21
addikt

Nekem van tetoválásom ( kettő ) és nem bántam meg egyiket sem. Olyan helyen van ahol el is lehet takarni és majd, ha csináltatni akarok még azt is takarható helyre csináltatom.
Öregen meg ki nem szarja le, hogy mi van a mellkasodon vagy a hátadon.:D

Én sunyiba csináltattam őket 1 évig sikerült titkolnom kemény 14 éves voltam.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#31) Vandit. válasza pohár (#9) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is azt. :C Jobb felkarom belsejébe. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#32) Motion_Blur válasza moha21 (#30) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem is van, pont tegnap volt 1 éve, hogy varrattam. Nem bántam meg, mert nem hirtelen jött az ötlet és számomra nem kevés jelentése van. Először alkar belső felére szerettem volna, de végül is váll/felkar lett belőle, aminek így utólag is nagyon örülök. Póló alól is csak néha lóg ki a vége :)

60, 70 évesen meg majd örülök ha élek, kit fog érdekelni egy fakó tetoválás? :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33) Cathfaern válasza sbazsi (#23) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

És majd 10 évesen odamegy hozzád a gyermeked és azt mondja:
Apu, tetoválást szeretnék.
Bármit is mondasz, a válasza az lesz:
Neked is van

És ekkor elmondhatod neki, hogy igen, nekem is van, de csak azután lett nekem is, hogy felnőttem, és csak akkor éreztem úgy, hogy egy ilyen döntést meg tudok hozni. Ha a korábban említett elvek szerint neveli a gyereket, akkor meg is fogja ezt érteni.

(#34) pussymano


pussymano
csendes tag

valami jó kis absztrakt-ot is mutathatnátok....a nyáron a csípőtájékomra :DDD

ρυѕѕу мαησ

(#35) z0d1AK válasza pussymano (#34) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem ezek a jelentés nélküli vonalak nagyon nem jönnek be.
A kínai írásjelekről nem is beszélve.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36) GabN73


GabN73
addikt

inkább rajzoltass egy jól rajzoló barátoddal egy mintát vagy valamit.
Mondjuk nem árt valami művészibb embernek mondanod,és hogy milyen témát,illetve rólad vagy a környezetedről rajzoljon.Kicsit elvont legyen/vidám... rajtad múllik minden.A te döntésed,és ezt alaposan át kell gondolni,nem mind1 hogy mit viselsz és hol mert közben nem csak a te tested változik hanem a világ is.

Amúgy én is szeretnék egy tetoválást a hátamra.Egyszer láttam egy nagyon jó képet,egy kardról.Ha megtalálom még1x,kicsit átalakíttatom,és miután leéretségiztem (még csak 16 éves vagyok) csináltatom is.Addig lesz időm átgondolni hogy milyen feliratok díszítsék és egyebek. Jah és +ba úszni járni,illetve hátra gyúrni,hogy kicsit szélesedjek :DDD

(#37) Thunderzolee válasza pussymano (#34) üzenetére

Tessék: ;]

Ez már tetoválás, és elég egyedi, nem mint a r×banc-rendszám..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#38) moha21 válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


moha21
addikt

Ez nagyon fain! :K

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#39) GabN73 válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


GabN73
addikt

egyik lány osztálytársam hajta hogy neki is kell egy tetkó,a feneke felé...én is mindig ezzel szivatom... ribi rendszám :DDD vagy kurv-varrat :D

(#40) pussymano válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


pussymano
csendes tag

phúú ez igen kemény...tök jól néz ki...lehet bevállalom :DD
köszi :C

ρυѕѕу мαησ

(#41) pussymano válasza z0d1AK (#35) üzenetére


pussymano
csendes tag

hát a kínai írásjelek nekem se...de a "jelentés nélkül vonalak" nagyon fainak :))

ρυѕѕу мαησ

(#42) moha21 válasza pussymano (#41) üzenetére


moha21
addikt

"jelentés nélkül vonalak"

Azok a nonfiguratív tetkók, ha nem tévedek.:) Nekem a mellkasomon van nonfi tetkó.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) Motion_Blur válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyedi?

Szerintem ez a tetoválás nevetséges..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44) z0d1AK válasza Motion_Blur (#43) üzenetére


z0d1AK
veterán

Maximum kombinációját tekintve lehet egyedi, bár az meg nem olyan...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45) moha21


moha21
addikt

Ez így egyedi, főleg az első. :)) Csillagokat én is akarok majd a csuklómra.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#46) Gergő_ válasza moha21 (#45) üzenetére


Gergő_
őstag

erről a csajról leszedték már a csillagokat. :DD

(#47) szablya válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


szablya
tag

Ez a kép undorító! :O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#48) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Már most is van olyan módszer amivel eltudják távolítani a tetoválást, nem kell 5 év és ez egy 5 perces folyamat lesz. Na meg vannak olyanok akiknek kifejezetten jól áll, van egy barátom, elég szépen megnőtt, neki az egész hátát fedi le egy üvöltő medve, és elképesztően szép :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#49) Motion_Blur válasza kovacsroli (#48) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Már most is van olyan módszer amivel eltudják távolítani a tetoválást, nem kell 5 év és ez egy 5 perces folyamat lesz."

ad1: tisztában vagy a költségeivel?
ad2: nem tünteti el teljesen a tetoválást

mod: nem tudom elképzelni, hogy egy férfi miért akar magára csillagokat varratni. ha csak nem homár az illető.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#50) Thunderzolee válasza Motion_Blur (#43) üzenetére

Természetesen arra gondoltam, h a r×banc-rendszámból százszámra látni nyáron, de ilyen csillagokkal teli hátat azért erősen keresni kell.

szablya:
Szerintem meg nem. A kép az "utolsó ecsetvonás" után készült, ez felismerhető a bőrpírból is, mára már nagyon jól mutat, de arról most nincs képem. Mellesleg egyik barátnőm a lány, és kifejezetten jól áll neki. Láttam már csillagot más testrészen én is, de mikor az Ő hátát megláttam, elismerően bólogattam.
Igen, 20 év múlva majd lehet, h bánni fogja, de még mindig jobb egy ilyen hát, mint a fültágító, vagy a telepiercingelt test.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.