Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63) Yany


Yany
addikt

Nnnoo, közben testrvérem rendelt egy ilyet: Avantree Audition Pro

Annak sem rossz az összeszerelése és tetszik a formai minimalizmusa, de...

DE!
- A Bluetooth kapcsolata nem stabil.
- A mikrofonja egy vicc (de hozzá kell tenni, hogy a V200-as mikrofonja viszont magasan átlagon felüli, ezt már biztosan tudom)
- A fülpárnái túl laposak (amiről beszélek is a videóban)
- A hangzása nem vészes, sok basszussal hasonlóan a V200-ashoz, viszont a közép dobozos, a magasból pedig alig van.
- Késleltetése tényleg valahol 40-50 ms környékén lehet, tesóm gépén meg tudtuk csinálni, hogy a vezetékes fülessel együtt szóljon és hallottuk a késleltetését, de nem volt komoly.

A TaoTronics cuccáról:
- Kisebb, mint hittem.
- Működik az optikája faszán.
- Analóg bemenettel zajos, mint az állat, ha közben a gépre van dugva USB-vel, hogy töltsön. Konnektoros töltővel kristálytiszta.
- Nem alkalmas arra, hogy egy headset mikrofonját visszirányba is kezelje, ahhoz spéci cucc kell, mint pl. ez a Creative BT adapter, de nem próbáltam, hogy tényleg jól megy-e, vannak rá panaszok.

Időközben "kirándulást" végeztem a vezetéknélküli gémer headsetek piacán. Konkrétan vicc kategória, hogy mennyire nincs megbízható, problémamentes termék, és ez még a vezetékes kütyükre is igaz. A legdicsértebb Sennheiser GSP 300 és Hyperx Cloud 2-eseknek is tipushibáik vannak. Nevetséges az egész headset piac.

Mindenesetre öcsém most berendelt egy ilyen Turtle Beach Stealth 450-eset, kíváncsi vagyok a tapasztalataira.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.