Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Hát... most vettem csak észre a bejegyzést. Nem kicsit váltottál zenei stílusban. Ami nem feltétlen baj, jó ha az ember többféle zenét hallgat és többféle zenét oszt meg az emberekkel, de nekem speciel ez nagyon nem bejövős - egyik sem. Sorry, ez pont az a két műfaj, amit fél percnél tovább biztos nem tudok hallgatni, de ez csak az én szubjektív ízlésemet tükrözi :)

Viszont amit lehetne változtatni: rakj be képes linkeket, az jól mutat, és nem egy hátrány, ha esztétikailag is jól néz ki a blogod :) Meg szerintem pár blogbejegyzés erejéig tarts ki egy zenei stílus mellett és utána változtass, ami szintén megy egy pár bejegyzés erejéig. Kicsit egységesebb lesz így a blogod, mintha naponta tökmás jellegű zenét raknál be. Persze ez csak egy ötlet :)

(#2) Z86


Z86
őstag

Az első nagyon nem nekem való, viszont a másodikban szép hangja van az énekesnőnek :K

(#3) xlife11 válasza Szten Márs (#1) üzenetére


xlife11
senior tag

Hát ige, gondoltam hogy e két zene nagyon megosztó lesz :) A képes részt mindjárt frissítem, tényleg jó ötlet.Viszont a legdurvább, hogy nem tudom hogy fogok egy stílust napokig tartani, nagyon szerteágazó a zenei izlésem, tehát van egy pár műfaj amiből pont 1-2 zenét szeretek csak (ez ilyen, a Kezdet Phiaiban a szöveg fogott meg ), ennek ellenére próbálom tartani magamat:D

(#4) Szten Márs válasza xlife11 (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mondom, az csak egy ötlet, ha szeretnél minden nap mást mutatni, hát legyen, ez a te döntésed. Viszont szerintem legalább egy bejegyzésen belül maradj meg egyféle zenei stílusnál. Ha van egy-egy stílus, amiből csak párat hallgatsz, akkor azokat az adott napi bejegyzésbe bele is lehet tenni.
(Amúgy helyes, hogy szerteágazó a zenei ízlésed, az enyém is eléggé az, de azért nem mindenre terjed ki :DDD De gondolom ezzel kb. mindenki így van.)

Ja még valami: tudsz képet linkesíteni... amikor beteszel egy képet, akkor kapsz egy IMG tagok között lévő izét a szövegdobozba, azt kijelölöd, rányomsz a link gombra és beteszed a zene webcímét - és linkesítetted is a képet.

[ Szerkesztve ]

(#5) Egorov


Egorov
aktív tag

Az Akkezdet-től jobb lett volna az Egy ház, az dallamosabb véleményem szerint. Vagy az Akkazdet című szám, bár ott figyelni kell a szövegre. :K
A másodikat meg köszi, fasza "rendet rakós" zene. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) gzbotii


gzbotii
veterán

AKPH respect :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7) EczkE válasza gzbotii (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) gzbotii válasza EczkE (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

Ujra? :DDD Mar vartalak

Nagyon :))

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) EczkE válasza gzbotii (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Meg vagy! :D

Asszem mindenféleképpen!

(#10) gzbotii válasza EczkE (#9) üzenetére


gzbotii
veterán

Logouton ket dolog biztos..abbol az egyik, hogy te beirsz, ha regeszkedek :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) Egorov


Egorov
aktív tag

Ha már így régész lelkek járnak erre, akkor az első zene feldolgozását belinkelem. Jó lett szerintem. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12) gzbotii válasza Egorov (#11) üzenetére


gzbotii
veterán

AKPH johet minde mertekben, szinte az egytelen ilyen fajta egyutes akitol akarmikor hallgatom a zenet ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) Egorov válasza gzbotii (#12) üzenetére


Egorov
aktív tag

Akkor még betolok egyet, slam poetry.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.