Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#808) pekbalint


pekbalint
újonc

sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönöm a legutóbbi kérdésemre adott válaszokat :)
Most ismét egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Előjáróban xiaomi note 5 készülékem már kétszer volt szervizben (első alkalommal a kijelző megvilágítása szűnt meg, majd második alkalommal a sim kártyákat nem ismerte fel a telefon).
Tegnap (péntek délután) kaptam meg a telefonomat a szervizből (közel 3,5 hétig szerelték a fent említett problémák miatt).

Az újabb probléma néhány program futtatásakor jelentkezett. Letöltöttem a play áruházból a Google Play Játékok appot, majd ezt követően a Need for speed no limits, valamint Mortal kombat x játékokat, a telepítést követően egyik játékot sem tudta betölteni a telefonom. (A telefonom újra indításával is próbálkoztam, de így sem lett jobb a helyzet.)
Ezután letöltöttem és feltelepítettem az Asphalt 9: Legends - 2018’s játékot, ezt sikeresen futtatta a telefonom.
Megjegyzem korábban mielőtt még nem vittem szervizbe a telefonomat és persze jó volt, akkor gond nélkül tudtam játszani a Mortal kombattal és a Need for speeddel is.
Végül rendszer-visszaállítást csináltam, de a problémát, akkor sem tudtam orvosolni.

Kérlek benneteket, hogy legyetek szívesek leírni, hogy most ez esetben mit tehetek.
Köszönöm előre is a válaszokat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.