Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Potyka03 válasza #00786944 (#599) üzenetére


Potyka03
senior tag

Szia.Igen,ha este megrendeled,keddre feldolgozzák,szerdán már jön. Nekem speciel 11-12 óra között délelött.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#602) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Még gondolkodom a 3/32 és a 4/64 között, de árukeresőn pl akkora összevisszaság van, hogy nem igaz.

Redmi Note 5 64 GB

Redmi Note 5 32 GB

Redmi 5 32 GB

Redmi 5 plus 32 GB

Redmi 5 Plus 64 GB

Ezek közül továbbra is a Note 5 jelzésű telefonok a legjobbak? Vagy egyáltalán mi a különbség, hogy Plus, vagy sima, vagy Note? A specifikációkban látok ugyan dolgokat, de az egyes webshopokban sokszor más-más specifikációk vannak megadva adott telefonra.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#603) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat :R

(#604) enginev3.0 válasza KubanitoS (#602) üzenetére


enginev3.0
félisten

Note 5-t válaszd, jobb a kamerája

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#605) wwenigma válasza KubanitoS (#602) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Note 5 sokkal jobb kamera es proci (5 plus 80k antutu, note 5 110k), sima Redmi 5 leggyengébb. Snapdragon 450/625/636.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#606) schawo válasza KubanitoS (#602) üzenetére


schawo
titán

redmi 5 --- nagyobb kijelző, nagyobb felbontás, kicsit jobb soc ---> redmi 5 plus --- sokkal jobb soc, jobb kamera ---> redmi note 5

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#607) lacuska74


lacuska74
tag

Ha átállítom Indiai régióra a telefont, akkor ér valami hátrány?
Arcfeloldás miatt szeretném.

(#608) ratobi válasza #00786944 (#599) üzenetére


ratobi
senior tag

Ha van készleten, meg kapod. Reggel kapsz emailt, egy pár órás intervallumról amikor szállítják.

(#609) dlaj válasza lacuska74 (#607) üzenetére


dlaj
őstag

Semmi hátrány nem ér, csak csalódás.
Sokkal lassabb és körülményesebb és kevésbé megbízható, mint az ujjlenyomat feloldás.
Szóval nyugodtan próbáld ki! :)

(#610) ratobi válasza lacuska74 (#607) üzenetére


ratobi
senior tag

Nem megbízható. Nálunk tobben is feltudtuk oldani, pedig csak egy arc volt regisztrálva...

(#611) schawo válasza ratobi (#610) üzenetére


schawo
titán

ez inkább kényelmi funkció

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#612) Peterman


Peterman
csendes tag

Sziasztok! Meg még Achtung achtung is!

A helyzet az, hogy a barátnőmnek szeretnék mobilt vásárolni. Eddig az én (nagyon) régi Samsung Galaxy S3-asomat használta. Már rég le akartam cseréltetni, de azt mondta neki nem kell más teló.
Persze képzelhetitek mostanára már teljesen használhatatlan. Sokáig tölt, gyorsan merül stb.

Próbálom rábeszélni valami jobb mobilra (300 Font körülire - 112 ezer Forint), de nem akar kiadni ennyi pénzt egy telefonra.
Ő továbbra is Samsungot szeretne, de ebben az árketegóriában csak olyat tudna venni, amit egy félév után megbánna... vagy én. ;) Nem nagyon ért a telefonokhoz.
Aztán elkezdtem vadászni a neten és rátaláltam a Xiaomi Redmi Note 5-re - 4GB/64GB
Mindenhol a neten szuper minősítést kapott és az ára egyszerűen szuper.
Látom, hogy EUSTOCK-on 64.900 Ft-ért elérhető. Ez itt Angliában is kb. ennyi.

Kérdés. Hogy kaphatunk bele magyar nyelvet? Magyarországon kell rendelni?

Könnyű kezelni? Vannak hibái, amiről érdemes tudni?

Szinte semmit se tudok a Xiaomi-ról és sajnos nincs egyetlen shop se Angliában, ahol meg tudnám nézni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Allways look on the bright side of life!

(#613) dlaj válasza Peterman (#612) üzenetére


dlaj
őstag

Nincsenek hibái, könnyű kezelni. Van gesztusvezérlés is, mint az iPhone-ban.
Ha a Global verziót rendeled, abban biztos lesz magyar nyelv. De szerintem a nem Global-ban is van.
De remélem más is ír tapasztalatokat! :)

(#614) KubanitoS válasza Peterman (#612) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tesztet olvastad?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#615) Peterman válasza KubanitoS (#614) üzenetére


Peterman
csendes tag

Jaja.. már 2x is. :)
De inkább tulajoktól várnék véleményeket, tapasztalatokat.
A tesztek mindenhol jók. És az üzemidő, amibe én is beleszerettem. A barátnőmnek ezzel van jelenleg a legnagyobb gondja. A sok sok extra, ami egy flagship-ben benne van, azt ő nem használja.
Egy töltéssel bírjon sokat, legyen magyar nyelv, legyen jó minőségű a hívás-fogadás és azért tudjon rajta netezni is.
A kamera a Galaxy S3-hoz képest óriási előrelépés neki. Hogy a hangszórók nem csúcsminőségűek, az nem probléma. Nem hallgat zenét rajta és nem is játszik.

Allways look on the bright side of life!

(#616) Peterman válasza dlaj (#613) üzenetére


Peterman
csendes tag

Oh, az szuper. Szvl akkor nem kell hozzá semmi trükk, hogy legyen magyar menü.
Még egy nagyon jó pont. ;) :C

Allways look on the bright side of life!

(#617) dlaj válasza Peterman (#616) üzenetére


dlaj
őstag

Azok az idők már elmúltak. Bár, lehet, hogy némely noname 70 dolláros dzsunkamobil csak 7 nyelven tud.

(#618) Pityu. válasza lacuska74 (#607) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tele leszel reklámmal,meg egy letörölhetetlen fos appal amit csak rootolás vagy nyitás után tudsz törölni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#619) Pityu. válasza dlaj (#609) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Körülményesebb, lassabb?Nekem olyan volt a face id mint a villám,max annyival körülményesebb,hogy zért képernyőre dupla kopp de így is elég gyors volt.

#ratobi

Én próbáltam több fényképpel is feloldani ,de nekem csak az arcomra oldott.

#Peterman

Ilyen barátnő lenne jó :) Igaza is van 112EFt ot egy telefon sem ér,meg tök jó,hogy becsüli a dolgait csak sajna a mai fos cuccok gyors cserések.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#620) logitech1 válasza Peterman (#612) üzenetére


logitech1
tag

Lesz benne magyar nyelv. :)

[ Szerkesztve ]

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#621) schawo válasza Peterman (#615) üzenetére


schawo
titán

Hajrá, S3-hoz képest egy másik világ. Végre megtudja, hogy milyen egy jó, mai telefon.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#622) Peterman válasza Pityu. (#619) üzenetére


Peterman
csendes tag

Különben így van. Eddig csakis Flagship mobilokat vettem, de ahogy most szétnézek a piacon hihetetlenül túl vannak árazva.
Mondjuk a Samsung-ról már rég lemondtam, az i-phone-hoz meg el se értem, mert valahogy sose tudott meggyőzni, de amennyit most elkérnek egy telefonért az már bűncselekmény. Annyiért simán veszek egy jó állapotú használt autót is. :)

2 - 2,5 évente cserélek mobilt és az utolsó három periódusban is a HTC-re esett a választásom.
HTC 10-et használom még mindig, amit imádtam teljesen az utolsó Firmware update-ig. Azóta nem ismerek rá.
Lassú, hogy az már fáj és az aksi már csak akkor bírja ki az egy napot, ha melóban még töltök rá....

A kamera minősége... hát mit is mondjak 3-4 évvel ezelőtt is már olyan fotókat lehetett lőni az akkori mobilokkal, hogy az már túlzás volt egy telefonhoz képest. Annyira aprók a különbségek, hogy én csak azért mert valakinek sikerült a csúcs mobillal épp úgy beállítani a teflont, hogy épp abban az időpontban nem mozgott a keze és a fényviszonyok épp jól jöttek ki és lőt egy jó képet.... hát ezért én nem fizetek ki 1000 Fontot, főleg hogy évente lehet lövök 50-60 fotót max.

Káva, nem káva, notch, nem notch igazából nem érdekelnek. Notchot el lehet tüntetni, különben nem zavar, és nem használok telefont tok nélkül.
Látom a rengeteg Samsung-ot és Iphone-t a shopokban, ahol próbálják eladi a haszált ,,refurbished,, darabjaikat, mert egyszerűen az üveghátúakat ripityára lehet törni, az i-phone mesteri alumíniumát pedig agyon csikarni.

Én most épp a Oneplus 5T és a Honor View 10 között vacillálok. Cca 420-450 font. Ez még az a határ, amit nem sajnálok kiadni egy telóért.

De lehet beállok én is és veszek egy Xiaomi-t. :)

Allways look on the bright side of life!

(#623) Leftwitch


Leftwitch
csendes tag

Egy kérdés. Az akku kímélő amikor be van kapcsolva ugyebár narancs színű lesz az akksi ikon. Olyankor tulajdonképpen mit csinál? Teljesítményt fog vissza? Mit korlátoz?

[ Szerkesztve ]

(#624) vscotina


vscotina
aktív tag

Sziasztok!

Mi a különbség a REDMI 5 PLUS és a REDMI NOTE 5 között? Egyszerűen nem találom.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#625) ratobi válasza vscotina (#624) üzenetére


ratobi
senior tag

http://en.miui.com/thread-2151903-1-1.html

(#626) schawo válasza vscotina (#624) üzenetére


schawo
titán

[link] bal oldali a Redmi Note 5 Global, a jobb oldali a Redmi 5 Plus

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#627) vscotina válasza schawo (#626) üzenetére


vscotina
aktív tag

köszönöm

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#628) Bazsiee


Bazsiee
csendes tag

Sziasztok!
Elszántam magam, hogy veszek egy ilyen telefon miután elég sokat olvasgattam róla, de kissé belekavarodtam a sok verzioba (global, eu, indiaban mas a neve stb..). Tudnátok segíteni, hogy honnan rendeljem? Sok helyen látom ezt az Eustock weboldalt, de gyanúsan olcsobb minden masik boltnál. Szeretnék olyan helyrol rendelni, ahol egyszerűen tudom gariztatni és rendes gari van rá. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Rtx 3080, i7 9700KF, 32 GB DDR4

(#629) natë válasza Bazsiee (#628) üzenetére


natë
nagyúr

Eustock.

(#630) hargitomi válasza Bazsiee (#628) üzenetére


hargitomi
tag

Semmi gyanús nincs velük, teljesen korrektek és gyorsan érkezik a telefon.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#631) schawo válasza Bazsiee (#628) üzenetére


schawo
titán

Náluk van Magyarországon érvényesíthető garancia.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#632) satmen


satmen
tag

Üdv!
Készülök egy Note 5-öt vásárolni. Olvasom a topikot az elejétől, (100-nál járok) és van kérdésem, lehet Nektek furcsák:
1. Netes rendeléssel, személyes átvétellel szeretném (Smartshop ajánlott?)
2. A Globál megjelölés megfelelő garancia a kétéves gyártói támogatásra?
(olvastam, hogy forgalmaznak különféle ROM-al)
3. Érteni vélem, hogy a MIUI-t az Androidból „faragták”, de a Google alkalmazások
remélem használhatóak.
:R

(#633) skadarafam válasza Bazsiee (#628) üzenetére


skadarafam
kezdő

semmi gyanus nincs bennuk. kb. 1 nap a szallitas, ha raktaron van es hivatalos garanciat adnak.

(#634) schawo válasza satmen (#632) üzenetére


schawo
titán

2. Igen, a mi régiónkra a Global változat a megfelelő.
3. persze

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#635) pekbalint


pekbalint
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Egy pár hetes Xiaomi Redmi Note 5 telefonom van.
Ma elindítottam rajta az "Open Camera" appot, majd a fókuszt beállítottam automatára és a telefon kijelzőjén megszűnt a megvilágítás. A fényerő növelésével sem tudtam orvosolni a helyzetet.
Ezután csak zseblámpával megvilágítva lehetett látni (nagyon halványan) a kijelzőn lévő dolgokat.
A rendszer-visszaállítást végrehajtottam, de a helyzet nem változott.
Kérlek írjátok le mit tudok tenni most?
Köszönöm a segítő válaszokat előre is. :)

(#636) ollie válasza pekbalint (#635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vidd szervizbe, valszeg tönkrement a kijelző világítása.

***

(#637) schawo válasza pekbalint (#635) üzenetére


schawo
titán

így van, meghibásodott, és semmi köze ahhoz, hogy mit próbáltál inítani.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#638) arpad55


arpad55
csendes tag

Szép napot forumtársak,meg rendeltem ezt a telefont és lenne egy olyan kérdésem, hogy a vele adot gyári töltö is képes gyorstöltésre?mert elvileg a telefon támogatja ezt a lehetöséget.Válaszokat köszönöm

(#639) Viktor0610 válasza arpad55 (#638) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. Sokszor volt már téma.

Samsung Galaxy A54

(#640) wwenigma válasza Viktor0610 (#639) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És nem is sokat veszit vele.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#641) ollie válasza arpad55 (#638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem semmilyen töltővel nem fogod tudni gyorstölteni. A SoC támogatás nem jelent semmit, főleg középkategóriás mobiloknál, mivel azzal is spórolni szoktak, hogy nem fizet a gyártó a licence-t ilyen extrák után.

***

(#642) wwenigma válasza ollie (#641) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gyakorlatilag is mukodik a QC3 de nem annyira földbedöngölő a sebessége, inkabb kozepes akkumerulesnel tud gyorsabb lenni mint a normal.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#643) schawo válasza ollie (#641) üzenetére


schawo
titán

Ebben van teljes gyári támogatás QC3-hoz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#644) satmen válasza Pityu. (#618) üzenetére


satmen
tag

Jó lenne tisztázni: többen írtátok, hogy semmi hátránya a régió átállításnak. Te meg az ellenkezőjét. Akkor hogy is van ez? :Y

(#645) Petyka3 válasza satmen (#644) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Annyi hátrányát vettem észre, hogy az MI apps néha küld értesítést. Szerintem ez nem akkora probléma. :)

(#646) schawo válasza satmen (#644) üzenetére


schawo
titán

semmi számottevő

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#647) logitech1 válasza pekbalint (#635) üzenetére


logitech1
tag

meghibásodott vidd szervizbe :R

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#648) arpad55


arpad55
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!Akkor egy QC3töltövel sem tudom gyorsabban tölteni mind a gyárival?

(#649) hargitomi válasza arpad55 (#648) üzenetére


hargitomi
tag

De, működik a gyorstöltés. Összidőben csak kb 20 perccel kevesebb, de ha 0-ról töltesz 30-40%-ra, akkor az jóval gyorsabb, mint sima töltővel.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#650) logitech1 válasza arpad55 (#648) üzenetére


logitech1
tag

Nem.Semmilyen töltővel nem fogod tudni gyorstölteni.Le írták párszor.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.