Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Meg is jött a teló. Faja. :D

Egy dolog viszont zavar. A régi Xiaomimon volt egyszerű ikon mozgatás. Összehúztad a képernyőt, átváltott mozgatás / widget hozzáadás módra, aztán csak annyi dolgom volt, hogy a mozgatni akart ikonokra rákoppintok, azokat behúzza egy sorba alulra (kivágás), aztán újabb kopp meg lerakás az üres helyre (beillesztés).

Na ez most nincs meg. Minden ikonnál pipa jelenik meg. Nagyon tré... :(((
Visszalehet valahogy hozni a régi ikon mozgatást? :F

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#802) octopus75


octopus75
tag

Megjelent a Témák opció...
Beállítások-Személyes-Témák...
9.6.2.0 stabil.. Magyar régió...

(#803) Teo.


Teo.
aktív tag

Sziasztok.
Valamelyik fórumtársnak van piros színben a teló ?
Ha van mennyire piros az a piros ? Mert láttam ma egy videót egy piros színűről és inkább tűnt rózsaszínűnek.
Persze lehetett a videó hibája is. Szóval akinek van kérem írjon. :)

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#804) w333


w333
félisten

Csatlakozom a táborhoz sikerült beszereznem egy ilyen szépséget ! :)

Már lenne is egy kérdésem : Google alkalmazások hogyan tudom törölni ?

Köszi ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#805) natë válasza w333 (#804) üzenetére


natë
nagyúr

Gyere át a másikba : [link]

:C

(#806) w333 válasza natë (#805) üzenetére


w333
félisten

Jah hogy van másik topik ... csodálkoztam is miért ilyen kevés a hzsz. ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#807) arpad55 válasza octopus75 (#802) üzenetére


arpad55
csendes tag

Nálam még nem jelent meg a frissítés.Gondolom abban van az új opció a témázásra.

[ Szerkesztve ]

(#808) pekbalint


pekbalint
újonc

sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönöm a legutóbbi kérdésemre adott válaszokat :)
Most ismét egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Előjáróban xiaomi note 5 készülékem már kétszer volt szervizben (első alkalommal a kijelző megvilágítása szűnt meg, majd második alkalommal a sim kártyákat nem ismerte fel a telefon).
Tegnap (péntek délután) kaptam meg a telefonomat a szervizből (közel 3,5 hétig szerelték a fent említett problémák miatt).

Az újabb probléma néhány program futtatásakor jelentkezett. Letöltöttem a play áruházból a Google Play Játékok appot, majd ezt követően a Need for speed no limits, valamint Mortal kombat x játékokat, a telepítést követően egyik játékot sem tudta betölteni a telefonom. (A telefonom újra indításával is próbálkoztam, de így sem lett jobb a helyzet.)
Ezután letöltöttem és feltelepítettem az Asphalt 9: Legends - 2018’s játékot, ezt sikeresen futtatta a telefonom.
Megjegyzem korábban mielőtt még nem vittem szervizbe a telefonomat és persze jó volt, akkor gond nélkül tudtam játszani a Mortal kombattal és a Need for speeddel is.
Végül rendszer-visszaállítást csináltam, de a problémát, akkor sem tudtam orvosolni.

Kérlek benneteket, hogy legyetek szívesek leírni, hogy most ez esetben mit tehetek.
Köszönöm előre is a válaszokat. :)

(#809) Viktor0610 válasza pekbalint (#808) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hard resetet próbálnék.

Samsung Galaxy A54

(#810) pekbalint válasza Viktor0610 (#809) üzenetére


pekbalint
újonc

Le tudnád írni hogyan kell?
A garanciát nem vesztem el, ha megcsinálom?

Köszönöm a segítséged. :)

(#811) Viktor0610 válasza pekbalint (#810) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, semmi extra.
Gyári adatok visszaállítása. Hátha a szervizben nem végezték el, vagy valamit mókoltak még utána, ami nálad bezavar

Előtte töröld a Google / Mi fiókot.

Samsung Galaxy A54

(#812) pekbalint válasza Viktor0610 (#811) üzenetére


pekbalint
újonc

Kösz, de ezt már megcsináltam, amikor visszakaptam a telefont. :)

(#813) nexuspolaris válasza pekbalint (#812) üzenetére


nexuspolaris
tag

Tudom, ez ilyenkor már nem segít, de legközelebb Turbado-t ajánlom telefon rendeléshez. 2 év garanciát adnak, 10% felárért pedig nem javítják a telefont, hanem cserélik újra. Szerintem ennyit megér, én most is tőlük rendeltem két RN5-öt.

(#814) pekbalint válasza nexuspolaris (#813) üzenetére


pekbalint
újonc

Köszönöm

(#815) user01


user01
aktív tag

Üdv!
Tudja-e valaki, hogy Mi Távirányítóhoz miként lehet olyan készüléket hozzáadni, amit csak internetkapcsolattal talál meg? Sajnos nem menti el, csak azt írja, hogy próbáljam újra! A net nélkülieket viszont simán elmenti.

(#816) Pityu. válasza user01 (#815) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez fura mert net nélkül nincs daewoo tv a listában,na most nekem daewoo tv m van és anno felismertettem vele,el is mentette és működik is.De ha nincs net nincs a listában de a mentett távirányító attól függetlenül működik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#817) user01 válasza Pityu. (#816) üzenetére


user01
aktív tag

"Ez fura mert net nélkül nincs daewoo tv a listában,na most nekem daewoo tv m van és anno felismertettem vele,el is mentette..."

Ugyanez a helyzet nálam is (sony), viszont nem lehet elmenteni.

(#818) tutis


tutis
őstag

nincs valakinek elfekvő fekete 5D-s üvegfóliája? Budapest? SOS :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#819) Pityu. válasza user01 (#817) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És ha esetleg újra telepíted a programot?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#820) user01 válasza Pityu. (#819) üzenetére


user01
aktív tag

Megtörtént, de ugyanaz a helyzet.
Viszont egy másik app a Play-ről (Peel remote) tökéletesen működik.

(#821) Pityu. válasza user01 (#820) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Sima peel remote vagy peel mi remote? Bár az előbbi nálam is működött az utóbbi meg el sem akart indulni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#822) user01 válasza Pityu. (#821) üzenetére


user01
aktív tag

A sima... Igaz, szinte mindenhez hozzáférést kér, de nem adok neki semmit, csak internetet. Azt is csak akkor, ha az eszköz beállításához szükséges.

(#823) Pityu. válasza user01 (#822) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én is próbáltam,meg még egy párat csak nálam meg az a gáz se a gyári se a többi nem tudja kezelni a beltérit így hagytam a francba.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#824) Cobalt14


Cobalt14
tag

Ma jött meg a teló, egy Redmi Note 2 Prime-ot váltott le. Volna egy olyan gondom, amire nem találtam itt a fórumon választ, a gmail-ben az értesítéseknél bekapcsolnám a rezgést, meg a led visszajelzést, és hiába állítom be, amint kilépek, visszaállítja a kezdeti beállításokra, és csak hangjelzés van, se rezgés, se led. Próbáltam a gmail-nek törölni az adatait és újra próbálni, de ugyanúgy nem jegyzi meg a beállítást. Valaki tapasztalt esetleg ilyet, vagy van ötlete?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#825) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
Bocs a hülye kérdésért, de sehol sem találom, hogy hol lehet állítani a kijelző világításának idejét 🤔 Segítenétek? Ciki nem ciki, ez van

(#826) bandiie válasza voncci (#825) üzenetére


bandiie
aktív tag

Beallitasok - kepernyozar es jelszo - alvó mód

Nekem meg ugyanolyan MI szilikon tok kéne ami a telo mellé volt csomagolva. Honnan lehet rendelni?

(#827) voncci válasza bandiie (#826) üzenetére


voncci
aktív tag

Kepernyőzárhoz rakni..... 😖
Köszi szépen! Rá sem gondoltam hogy ott keressem

[ Szerkesztve ]

(#828) user01 válasza voncci (#825) üzenetére


user01
aktív tag

Beállítások / Képernyőzár és jelszó / Alvó mód

Szerk. megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#829) voncci válasza user01 (#828) üzenetére


voncci
aktív tag

Neked is köszönöm! Lenne még egy kérdésem. Gcam, hogy működik? Érdemes felrakni? Ha igen esetleg egy linket adnátok?
Köszönöm szépen előre is

(#830) Tonyk válasza voncci (#829) üzenetére


Tonyk
veterán

nyitott bootloader majd root kell hozzá : [link]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#831) minas


minas
aktív tag

Ide is beírom, hátha ... :)
Üdv! Vennék egy Redmi Note 5 telefont, de nem tudom, hogy a magyarországi hivatalos forgalmazó/disztributor melyik cég lehet, és az esetleges garancia érvényesítés, hivatalos szerviz korrekten működik-e. Van erre vonatkozó infója valakinek?

(#832) voncci válasza Tonyk (#830) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszönöm! És érdemes vele foglalkozni?

(#833) Tonyk válasza voncci (#832) üzenetére


Tonyk
veterán

sokak szerint igen

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#834) user01 válasza voncci (#825) üzenetére


user01
aktív tag

A Beállítások / Képernyőzár és jelszó / Képernyőzár beállítása / Jelszó szükséges opciónál pedig megadhatod, hogy a kijelző lekapcsolása után mennyi idő múlva zárjon le a telefon (max. 5 perc).
Ebben az esetben viszont nem tudom, milyen módszerrel lehet azonnal lezárni. :)

(#835) voncci válasza user01 (#834) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszi szépen... 😉

(#836) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Tudtok ajánlani valami jó tokot a telefonhoz?Elsősorban Gearbest,eBay-ről érdekelne. :)

(#837) Viktor0610 válasza martin1369 (#836) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nillkin Frosted Shield, illetva gyári Xiaomi.

Nem néztem utána, eredetiek-e, csak a típust linkeltem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#838) Teo.


Teo.
aktív tag

Hali. Témázni lehet a telefont gyárilag ? Mert a videó tesztekből kitűnt,hogy beállítások "Személyes" menüpont alatt nincs opcióként. Máshová került vagy ez már így veszett ? Esetleg régió váltásra előkerül ?

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#839) bandiie válasza Teo. (#838) üzenetére


bandiie
aktív tag

Indiára állítva a régiót működik.

(#840) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Sziasztok!

Hétfőn végre kézhez kapom elvileg a telefont, és sikerül nyugdíjazni a Thor E-t. Az egyik fő indok a váltás mellett az volt, hogy tudjak akkor is vállalható képeket lőni, ha nincs nálam a DSLR. A kérdésem is ehhez kapcsolódik. Tudnátok ajánlani olyan kamera app-ot amivel tudok teljesen manuálban fotózni, és minőségben hozza a gyári app szintjét? A gyáriban az ISO és fehéregyensúly állítás kézi módban elég kevéske...

Köszönöm előre is.

Üdv,
TakTom

(#841) Viktor0610 válasza LadaLord (#840) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs ilyen, csak a Camera2 API aktiválása után.
Szerintem teljesen jó a kamera alapból is, de ha ez kevés, akkor a másik topikban szerezhetsz infókat a Camera2 API aktiválásról és a használható kamera appokról.

Samsung Galaxy A54

(#842) LadaLord válasza Viktor0610 (#841) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Köszönöm a választ! Akkor marad a gyári, így is nagy ugrás lesz a vernee-hez képest...

(#843) Teo. válasza bandiie (#839) üzenetére


Teo.
aktív tag

Ez megnyugtató :) Köszönöm.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#844) Peaceliker válasza Viktor0610 (#837) üzenetére


Peaceliker
őstag

gyári nekem bejön, de kinyúlik, és lóg, le-le csúszik róla nekem. olyanra van javaslat, ami gumi de nem bazi vastag és bírja is? :D
vettem már hozzá 3 tokot de nem találom az igazit :)

"Oh my Goa'uld!"

(#845) kopirnyo_hun


kopirnyo_hun
csendes újonc

Sziasztok A héten vettem egy ilyen telefont és az a gondom vele hogy folyamatosan merül állandóan felébresztve van akkumulátor előzményekben. Mi tartja "felébresztve" valamilyen alkalmazás vagy hibás a telefon vagy mit csináljak?

A képernyő ki van kapcsolva és éjjel 6 óra alatt lemerűlt 57 százalékról

És az az érdekes ha még nyomkodom mintha lassabban merűlne. Ha netezés közbe nézem az aksi előzményeket mintha kiegyenesedne a görbe zuhanórepülésből

[ Szerkesztve ]

(#846) martin1369 válasza Viktor0610 (#837) üzenetére


martin1369
aktív tag

Köszi.

(#847) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Youtube video nézés közben melegszik a teló?

(#848) martin1369


martin1369
aktív tag

Facebook app manageret valahogy ki lehet törölni? Hiába törlöm le a frissítéseket mégis frissít. :W

[ Szerkesztve ]

(#849) wwenigma válasza martin1369 (#848) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A beallitasokban kikapcsolod? :F

Beállítások - Médiatartalmak és névjegyek - Alkalmazásfrissítések

Ugyanez a messengerben is.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#850) iOce válasza kopirnyo_hun (#845) üzenetére


iOce
tag

Nekem is nagyon merült, miután megvettem, aztán csináltam rajta egy gyári visszaállítást, mindent újraraktam, azóta minden rendben, neked is ezt javaslom.

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.