Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) yanna válasza andrás47 (#1350) üzenetére


yanna
őstag

Most nem találom, de valahol lehet elnevezést adni, de hogy megjelenik-e, sejtelmem sincs.

(#1352) Departed válasza andrás47 (#1350) üzenetére


Departed
őstag

Záróképernyőn ott a szolgáltató neve.

(#1353) wwenigma válasza andrás47 (#1350) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2 sim van a telóban illetve fent 2 térerőjelző van. Ecseteljem tovabb vagy innen összerakod magadtól?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1354) Viktor0610 válasza wwenigma (#1353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De honnan tudjuk, hogy úgy mutatja-e, hogy az első az első, a második a második? 🤔 ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1355) APA1955


APA1955
csendes tag

Első alkalommal dugtam össze a telót a számítógéppel, melyen vin7 van. És " Az eszköz illesztő szoftver sikertelen volt " jelent meg. Több usb csatlakozásban is próbáltam. A verne thor-nál is kellett valamit bűvölődni annak idején. Most ennél mi a teendő?
köszi a tanácsokat

(#1356) Peaceliker válasza Viktor0610 (#1354) üzenetére


Peaceliker
őstag

Egyszer meg kell nézni melyik melyik aztán meg kell jegyezni :P mondjuk én mai napig nem tudom melyik melyik, bár nem is szoktam nézegetni. Vagy tudok telefonálni vagy nem (utóbbi ritka de vodánál azért előfordul :) ) :D

"Oh my Goa'uld!"

(#1357) APA1955


APA1955
csendes tag

Itt is kérdezem : Rövid kérdés :kimondottan vin-7 enterprise -el telepített számítógépén valakinek látja a gép a telót? Tud fájlokat oda-vissza másolgatni?

(#1358) püki válasza APA1955 (#1357) üzenetére


püki
aktív tag

Fejlesztői beállításokban kapcsold be a USB hibakeresést. Aztán ha összedugod PC-vel az értesítés sávot lehúzva válaszd ki a fájl atvitelt és kész.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1359) APA1955


APA1955
csendes tag

Rövid kérdés :kimondottan vin-7 enterprise -el telepített számítógépén valakinek látja a gép a telót? Tud fájlokat oda-vissza másolgatni?

(#1360) Viktor0610 válasza APA1955 (#1359) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor itt is.
Megtennéd, kérlek, hogy a Windows rendszer nevét nem V-betűvel írod? Köszi. :P
Vin op.rendszerről nincs tudomásom, lehet, ezért nem kapsz választ, mert te vagy az egyetlen használója. ;]
Egyénkbként a Win Enterprise rendszernek sem feltétlen lesz sok használója itt. Tegnap mondjuk, épp' láttam az informatikusunkat hogy távolról egy ilyen gépbe jelentkezik be, de nem tudom, mennyien használnak itt ilyen verziót. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1361) APA1955 válasza püki (#1358) üzenetére


APA1955
csendes tag

A fejlesztői beállítások-at hol találom??

(#1362) püki válasza APA1955 (#1361) üzenetére


püki
aktív tag

Beállítások-> Telefonról-> MIUI verzió nyomkodod, amíg ki nem írja hogy mostantól fejlesztő vagy. Vissza a beállításokhoz, Rendszer-> További beállítások->Fejlesztői

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1363) APA1955 válasza püki (#1362) üzenetére


APA1955
csendes tag

Semmi megoldás nem segít. Lehet, hogy win-7-t kellene cserélnem??

Már sokadszorra is ez a válasz :

[ Szerkesztve ]

(#1364) Hangyoca válasza Viktor0610 (#1354) üzenetére


Hangyoca
tag

Mondjuk amelyiken van mobilnet annál ki írja! És igen az első az egyes sim a második a kettes sim! Tesztelve! 😁

(#1365) APA1955 válasza APA1955 (#1363) üzenetére


APA1955
csendes tag

Egy gyári visszaállítás és kis átállítás az asztali gépen megoldotta a problémát.

(#1366) hangyasz


hangyasz
újonc

Sziasztok!

A másik global-os fórumban is írtam, de ott még nem jött válasz, ezért ide is bemásolnám:

Estére mindig kikapcsolom a telefont és reggel indítom. Na ez most nem sikerült... :(

A tünetek: nem kapcsol be pedig kipróbáltam már minden gombkombinációt (töltővel, töltő nélkül, stb.), töltést nem jelez (a töltő viszont melegszik), se kép se hang. Olyan mintha alvó módba lenne amiből nem tudod felébreszteni, szörnyű... még sohase fordult ilyen elő.

Minden gyári volt rajta, 4/64-es verzió, MIUI 10 Global rendszerrel (OTA frissítés). MM-ben vettem, így visszavittem garanciás javításra.

Valakivel történt már hasonló? Mik a tapasztalatok? Javítható szerintetek?

Köszönöm!

(#1367) Sgr_A válasza hangyasz (#1366) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem nem valószinűleg kapsz újat

(#1368) hangyasz válasza Sgr_A (#1367) üzenetére


hangyasz
újonc

Köszi! Nagyon meg voltam elégedve a telefonnal egészen eddig... Nem találkoztam még ilyen hibával, ezért is kérdeztem rá mindkét fórumon. Remélem nem én jövök majd ki rosszul belőle, a szervíztől mindig is ódzkodtam.

[ Szerkesztve ]

(#1369) bandiie


bandiie
aktív tag

Belassult az ujjlenyomatolvasóm egyik napról a másikra. Tipp h mi okozhatja?

(#1370) porse válasza bandiie (#1369) üzenetére


porse
senior tag

SD kártya

... szerintem.

(#1371) Z.É.T. válasza bandiie (#1369) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Esetleg a Beállítások => Tárhely => Gyorsítótár törlést megbróbálhatod

(#1372) bandiie


bandiie
aktív tag

Gyorsitotar nem jött be. SD kártyát nem használok és új appot sem telepítettem.

(#1373) Goxi


Goxi
tag

Sziasztok!
Kérdésem a hotspotra irányul:
Mikor mobilnetet osztok meg akkor ugyan kapcsolódik a fogadó készülék, de valami piszok lassú a net annak ellenére, hogy a N4 full 4G-n van. Lassú alatt nem azt értem hogy 4* annyi ideig kell várni hogy betöltsön egy oldal, hanem 40* annyi ideig (ha egyáltalán nem dob ki időtúllépés miatt.
Ez azért elég kellemetlen, mert korlátlan netet szeretnék megosztani, ami így nem igen sikerül...
Probáltam konfigurálni, de nem nagyon jutottam előbbre.
Valamint laptopon Gmail fiókba nem enged belépni "nem biztonságos kapcsolat" - ra hivatkozva.
Tudtok segíteni, van vmi ötletetek?

Köszi előre is.

(#1374) Peaceliker válasza Goxi (#1373) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem rn4 en nem ment valamiért. Felcsatlakoztak de nem ment át net. Rb5 ön megy és gyors is, kb egyiken sem állítottam semmit sem... Én simán nem értem mitől függ hogy működik-e :D

"Oh my Goa'uld!"

(#1375) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Tudtok Gearbestről vagy eBayről ajánlani jó minőségű üvegfóliát?

(#1376) Dexar007


Dexar007
veterán

Az en telefonomban 6000es aksi van. 9 ora 40 perc SOT-nal tartok,es van meg 37 szazalek.
Fenyero majdnem min. wifi vegig on,es csak netezes,youtubeozas. ;]

Give me your cum,bull!

(#1377) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Sziasztok
A kamera alkalmazás borzasztó lassú. Lassan nyílik meg és fenykepezeskor se valami gyors. Mit lehet vele csinálni?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#1378) Dexar007 válasza Dexar007 (#1376) üzenetére


Dexar007
veterán

15 óra SOT :Y

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#1379) Viktor0610 válasza Dexar007 (#1378) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Böngészéssel wifin, alacsony fényerővel nekem 12 óra feletti a max.
Jó teló ez, na! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1380) Dexar007 válasza Viktor0610 (#1379) üzenetére


Dexar007
veterán

Uj rendszer,miui 10, majdnem minimum fenyeron,szinkronizalas off,jatekok off,csak bongeszes es youtube.
A note 4et ha jol emlekszem nem igazan tudtam 10 fole se vinni hasonlo korulmenyek kozott.

Give me your cum,bull!

(#1381) Pityu. válasza Dexar007 (#1376) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Piszok élvezetes lehet min fényerőn youtubozni meg böngészni,mondjuk ezt próbáld meg kint a szabadba is,vagy egy sötét szobába vagy bezárva?Normál használat mellett 7-8 óra össze jön legalábbis nekem,bár én nem nagyon szoktam youtubozni csak ritkán zenét sem hallgatok csak néha fotózok vagy böngészek,messengerezek,facebook ilyesmi.De ha jobban használja az ember akkor lehet csak 5 óra is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1382) Takuun válasza Dexar007 (#1376) üzenetére


Takuun
aktív tag

Es hogy van abban 6000-es akku?

(#1383) Dexar007 válasza Pityu. (#1381) üzenetére


Dexar007
veterán

Boven elegendo a fenyero belterre. Volt mikor vissza is vettem,de "normal" hasznalattal szerintem sem tobb 8-9 oranal.

Takuun: Ugy kertem a gyartotol.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#1384) Viktor0610 válasza Dexar007 (#1383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem kérhetnél egy készüléket NFC-vel. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1385) RocknRoller válasza RocknRoller (#1377) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Valaki esetleg? Mindenkinek villám a kamera csak nekem szar? :D

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#1386) Pityu. válasza Dexar007 (#1383) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Persze majd neked külön bele raknánanak :) lehet te vagy drakula aki állandóan sotétbwn bent használja és csak éjszaka megy ki ésboda is elég a min fényerő :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1387) Pityu. válasza RocknRoller (#1385) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem nincs baj a kamerával a4ánylag gyors

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1388) Peaceliker válasza RocknRoller (#1385) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem is egy rettenet, hulladék fos... Ha visszafogott akarok lenni :) főleg rosszabb fényviszonyok között. Ott ha melóztatik elindulni, lövök egy képet és vagy 20mp ig használhatatlan, szaggat, megáll stb kilépni is kín. Megoldást nem tudom, nem mintha kerestem volna eddig, majd lehet googlizok rá egyet...

"Oh my Goa'uld!"

(#1389) Viktor0610 válasza Peaceliker (#1388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem akarom tudni, mi lenne, ha nem volnál visszafogott. ;]
Kipróbálnám a kép rögzítését a belső memóriára, hátha a memóriakártyát nem szereti.
Aztán próbálhatsz egy hard resetet is, ha belső memóriába is lassan ment.

Samsung Galaxy A54

(#1390) bara17


bara17
tag

sziasztok!

Redmi 3s-ről szeretnék váltani és a kiszemelt a Note 5. Az a kérdésem, hogy a telefon milyen minőségben vesz fel hangot videónál, mert az a Redmi 3s-en eléggé gyér volt (és akkor lehet finom voltam :DDD).

köszi a válaszokat :)

(#1391) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Sziasztok,
Hátha tudtok segíteni :)

Telefon vásárlás előtt állok, ami szóba jött:
- Redmi Note 5, új, független, kb 45-48k. Nekem sajnos elég nagy (5" lenne ideális), viszont új, 2 év gari
- Huawei P9, használt, majdnem két éves (3 hó gari van még rá, új akksival, megbízhtaó ismerőtől), 50k, a mérete pont jó lenne
- vmilyen a fentiekhez hasonló jó Xiaomi, de még nem találtam.

Alapvetően laptop helyett is csak a telefont használom (kivéve esti filmnézés), szóval netezek, emailezek, fényképezel, zenét hallgatok, időnként gps, FB, messenger és hosszú távra keresek telefont, lehetőség szerint legalább 2 évre, de inkább többre ha lehet :). (A mostani HTC-m már 3. vagy 4. évében jár pl.)
5" körüli méret lenne igazán jó

Mit gondoltok mi lenne a jó megoldás?

köszönöm :) :R

(#1392) peestee83 válasza pulguinha (#1391) üzenetére


peestee83
aktív tag

Én P9-ről jöttem át Note 5-re. Amiben jobb a P9: fényképezőgép, van NFC, és ami neked számít kompakt méret.
A Note5 minden másban jobb a Huaweinél. A GPS az nagyon jó, az üzemidő is a javára dönt, sebességben nem veszel észre különbséget. Esetleg Xiaomi Mi A1 jöhet szóba még (5,5-ös a kijelzője).
50-et biztos nem adnék egy 2 éves telefonért - bár ez ugye egyénfüggő. Szerettem a P9-et, de hiányzott a Xiaomi.

Cor ne edito

(#1393) Departed válasza pulguinha (#1391) üzenetére


Departed
őstag

Ha laptop helyett is a telefont használod, pont hogy elkél a Redmi Note 5 5.99 col-ja. Így legalább az esti filmet is ezen nézhetnéd. ;)

A többi tényezőt leírta a kolléga, mindenképp a Note 5-öt érdemes választani a következő 2+ évedre.

(#1394) Peaceliker válasza Viktor0610 (#1389) üzenetére


Peaceliker
őstag

Belső memóba dolgozik. Amúgy gyenge fény mellett nyújtott lagg még olyan hogy nem is érdekelne, sötétben úgyis hulladék képet lő a legtöbb teló (legalábbis azok amiket hajlandó vagyok kifizetni :D ), inkább az bosszant hogy milyen lassan indul el... Az gyalázat. Ha elindult utána pár órát jó, de ha kimerült memóriából, akkor agyhalál.
Hr en majd agyalok, de ahhoz általában lusta vagyok, főleg hogy még csak pár hónapja van meg. Rn4 et 1 évesen adtam el és egyszer sem kellett. Lehet segített volna neki, de nem volt létszükséglet.

"Oh my Goa'uld!"

(#1395) pulguinha válasza Departed (#1393) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :)
Note 5 van kollégának, tapicsokoltam ma és nagyobb mint a fejem :D
Ha kisebb lenne, akkor nem hezitálnék azt hiszem....
A Xiaomi tervezhető több évre vagy olyan hogy két évente cserélni kell?
Mi az oka, hogy a P9 és Note 5 között ekkora arkulonbseg van?
(egyébként a p9 ára alku képes... így nekem is könnyebb hogy van alternatíva :) )

[ Szerkesztve ]

(#1396) vicces válasza Pityu. (#1386) üzenetére


vicces
addikt

én 10000mAh-s akksival kértem az enyémet!! ez igaz, nem hazudok. tényleg! :P 130 óra a kijelzőidőm, de a kijelzőbe nem is kértem világitást, mert nekem csak ez számit. :C

:)

(#1397) Departed válasza pulguinha (#1395) üzenetére


Departed
őstag

Egyszerű a válasz és kettős: Huawei korábban tört föl mint Xiaomi, így több ideje volt drágítani. ;]
Valamint és ez a lényeg: Xiaomi üzletpolitikájának része a remek ár a remek minőség mellé, Huawei-nél nincs ilyen elem.

Eredmény személy szerint: azonos áron vagy sokkal jobb a Xiaomi, vagy nincs is épkézláb Huawei alternatíva.

(#1398) juve600 válasza pulguinha (#1391) üzenetére


juve600
nagyúr

egyértelműen a Note5
de kíváncsi lennék hol veszel annyiért ,megoszthatnád velem
:R

(#1399) yanna válasza juve600 (#1398) üzenetére


yanna
őstag

Vsznű nettó ár, áfa visszajön.

(#1400) pulguinha válasza Departed (#1397) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :)
Kicsit szofisztikálódtak az infók. A P9-re 2020. 03-ig van gari, mert 3 év volt rá. De lényegében egy árban van a Note 5-el, ami vadi új lenne. Nem kell parázni az egy év garitól??? Nem úgy gyártják őket, hogy pont gari végére off a teló?
Tudtok esetleg P9 méretben alternatívát ajánlani, akár Xiaomi-ban? Az A1 pure rendszere kicsit félelmetesen hangzik, nem tudom magamra tudom-e csiszolni. De legalább nem lenne beleégetve pl a twitter, meg a gyerek zár féleség ami van a mostani HTC-men.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.