Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) pajszer91 válasza vicces (#2200) üzenetére


pajszer91
tag

Tegnap én is felraktam, mert nekem is szólt a teló :D ami új dolgot észreveszek az a menő animáció töltő csatlakoztatásakor, az jól néz ki :D meg talán mostmár többet mahinál a fényerő beállításával. Ti mit tapasztaltatok?

(#2202) Peaceliker válasza pajszer91 (#2201) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen a töltés animáció adja, sok mást én sem látok.
Esetleg azt hogy most sokkal idegbetegebb módon, még többször forgatja el fölöslegesen a képet illetve automata fényerő néha hibázik és tök sötét pedig csúszka fentebb van mint a minimum. Ilyenkor megmozdítom a fényerő csúszkát és helyre jön. Talán akkor jön elő ha nagyon sötét helyre kerül, pl zseb aktív kijelzővel.

"Oh my Goa'uld!"

(#2203) Viktor0610 válasza Peaceliker (#2202) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a sűrűbben elfordítja a kijelzőt dolgot én is megfigyeltem már az egyik dev.-ben.
Nem lett jó a stabilban sem ezek szerint. :((( :DDD

Samsung Galaxy A54

(#2204) Peaceliker válasza Viktor0610 (#2203) üzenetére


Peaceliker
őstag

Akkor megnyugodtam, hogy nem én hadonászok vele jobban mint szoktam, hanem tényleg hiperaktív lett a teló ebből a szempontból :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2205) Dika22


Dika22
tag

Sziasztok! Ma jelzett a teló, hogy van 9-es droid. Bátran fel lehet pakolni? 😃

"Samsung s23 ultra®

(#2206) Weeman1 válasza Dika22 (#2205) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen

Xiaomi 11T Pro

(#2207) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a Spotify resetelte a jelszavam, valami "Google Intelligens zárolás" meg a régivel próbál állandóan belépni. Hol tudnám ezt kikapcsolni, illetve törölni a rendszerben a hibás jelszót? Neten több találat is volt angolul, de sehol nem találtam meg ezeket a beállításokat a magyar rendszeren belül.
Lehet, hogy ez nem Note 5 specifikus probléma, de gondoltam, célszerűbb itt megpróbálni.

Előre is köszönöm!

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2208) anubys1984 válasza anubys1984 (#2207) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Már nincs szerkesztési lehetőség...
Közben meglett, csak totálisan máshol, mint amit találtam a neten.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2209) etsmark


etsmark
tag

Eddigi tapasztalataim 9.0 val
- akksi talán még jobb lett
- tinder kicsit szaggat :D
- fotozaskor 1-2 kép hibás lesz, csikos a kep, mintha illesztesi hiba lenne.. Lehet nyomok egy resetet hátha az megoldja... :U

(#2210) Peaceliker válasza etsmark (#2209) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem one note szaggat, de vmi kegyetlenül. :(

"Oh my Goa'uld!"

(#2211) 0xmilan válasza etsmark (#2209) üzenetére


0xmilan
addikt

Nekem 8.1 (vagy mi volt ez elott) alatt a kamera fagyott ki nagyon durvan mindig.
Egyreszt lassan indult az app, aztan fotozas utan 5 mp volt mire magahoz tert es ujra frissult a kep. Videot inditani sokszor csak ugy tudtam h bezartam minden mas appot, akkor is csak ilyen tobb masodperces varakozassal.

Most 9.0 alatt egyelore minden kiraly.
A dark tema miatt mar megerte. - gondolom ez uj feature, mert eddig nem talaltam.
Teljes changelogot hol lehet talalni?

(#2212) Dika22 válasza Weeman1 (#2206) üzenetére


Dika22
tag

Köszi 😊

"Samsung s23 ultra®

(#2213) rooland


rooland
senior tag

Baromi idegesítő hogy az új android óta rengetegszer túl alacsonyra veszi a fényerőt. Lehet ezt valahogy orvosolni? Vagy megtanulja egy idő után ez a szerencsétlen hogy mit akarok? :DDD :((

(#2214) Viktor0610 válasza rooland (#2213) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feltelepíted az F-Luxot. :)

Samsung Galaxy A54

(#2215) Weeman1 válasza rooland (#2213) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem pár nap után abbahagyta.

Xiaomi 11T Pro

(#2216) Peaceliker válasza rooland (#2213) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem retek, néha sötét marad pedig csúszka szerint feljebb van. Ha hozzá érek csúszkához akkor felveszi a fényerőt azonnal. Ez sztem vmi bug.

"Oh my Goa'uld!"

(#2217) bghistvan


bghistvan
senior tag

A legújabb android verzió óta észrevettem egy "apróságot" ....ami eléggé baxxa a csőröm.
A Google keresőjét használva azt vettem észre,hogy ha éppen megnyitok egy oldalt, böngészek és később a bal oldali kocka ikonnal le akarom tenni az "asztalra"...majd mikor újra megnyitom a Google keresőt, egész egyszerűen elfelejti az előző oldalt amit leraktam,ergo egyszerre csak egy oldal van mindig.... korábban akár 20-25 megnyitott oldalt is tárolt a memória...
Van valami ötletetek javaslatotok, mégis mi lehet a probléma?
Köszi!

(#2218) rooland válasza Peaceliker (#2216) üzenetére


rooland
senior tag

Nekem is ilyen. :(((

(#2219) Peaceliker


Peaceliker
őstag

És úgy járt valaki, hogy valamelyik app folyamatosan visszakapja az értesítési jogait, pedig korlátoztam?
Nekem FB messenger folyamat azt csinálja, hogy nem engedem neki a lebegő értesítést, a hangot a rezgést, erre pár naponta újra állíthatom ezt be, mert visszakapja... tipp, hogy miért? Vagy ez is bug?

"Oh my Goa'uld!"

(#2220) Celithrandi


Celithrandi
addikt

hopp, jött egy android pie frissítés a telóra hivatalosan

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2221) Viktor0610 válasza Celithrandi (#2220) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint egy újabb vagy az első?
Mert a hivatalos Pie már kijött par hete.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2222) Celithrandi válasza Viktor0610 (#2221) üzenetére


Celithrandi
addikt

nekem most adta csak be a stable pie-t. Azóta lényegesen lassabb a telefonom, persze downgrade lehetőség nincs a menüben:(

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#2223) Lacopapi válasza Celithrandi (#2222) üzenetére


Lacopapi
addikt

Annak csak örülj,mert az ARB miatt én is úgy tégláztam a telót,hogy visszaléptem....a MÁSIK topik jobban pörög, ott többen vagyunk egyébként.

(#2224) Leftwitch


Leftwitch
csendes tag

Miui 10.3.1-nél nektek működik a gyári időjárás app? Nekem folyton leáll. Soha egyetlen egyszer sem indul el. Pie 9-re frissítés után volt gyári reset..... Valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#2225) B2man2 válasza Leftwitch (#2224) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nekem hibás nélkül megy. De próbáld meg másik régión, pl. Hongkong.
Vagy váltás át a telefon Nyárliget angolra. Indítsd el. Ha működik, utána vissza magyarra.
Az app adatainak
Valahol ezeket olvastam.

(#2226) Viktor0610 válasza B2man2 (#2225) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

T9 kikapcs. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2227) Leftwitch válasza Viktor0610 (#2226) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Köszi.... Működik. Átálítottam Hong Kong régióra aztán vissza. Most úgy tűnik jó lesz. 🙄

(#2228) Viktor0610 válasza Leftwitch (#2227) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a te gondodra a nyelv vagy a régió átállítása a megoldás, csak sosem tudom, melyik.

Samsung Galaxy A54

(#2229) ratobi


ratobi
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#2230) mokus18


mokus18
tag

A kérdés lehet nem ide való, de itt kérdezném, és kérnék segítséget, vagy küldjetek oda, ahol tudnak ajánlani választ, ha van...

Adott egy dual SIM készülék (Redmi Note 5), melyben T ill. Digi kártya.
Szeretném a contactokat beállítani úgy, hogy bizonyos számokat, automatikusan a Digiről indítsa, a többit pedig T-ről.
(Pl. digi vezetékeseket vagy másik Digi-s mobilt a Digi SIM kártyáról. Vagy T számokat T SIM kártyáról.)

Most manuálisan hívás előtt kérdezi, hogy honnan menjen... SIM1 vagy SIM2.

Erre van lehetőség, hogy kiválaszthassam, hogy névjegyzékből 10 névjegynél SIM2, többinél SIM1 legyen, stb.. ....
A segítségeteket előre is köszönöm.

(#2231) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Mik az ismert hibái a telefonnak? Eddig Redmi Note 7-et nézegettem de ott gyors merülés, GPS, és közelségérzékelő hibákról olvasni. Illetve szoftveres oldalon eltűnnek az értesítési ikonok (talán a noch miatt).
A másik teló amit néztem egy Mi A3 de vannak olyan dolgok a MIUI-ban amiket megszoktam (app lock ujjlenyomattal, tisztító, hívásrögzítés stb.) és nem mondanék le róla.
Illetve akksi időben mennyit tud kb a telefon. Egy Redmi 4x-ről váltanék.
Köszi ha válaszoltok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2232) Viktor0610 válasza aelod (#2231) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szeintem nincs nagy hiba vele. Nem véletlen vettem ugyanilyet, miután lezúztam a másikat.
Most nem ugrik be semmi.

Akkuidő jó. Wi-firől, böngészéssel 8-10 óra kijelzőidő simán összejöhet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2233) aelod válasza Viktor0610 (#2232) üzenetére


aelod
veterán

Ez jó hír. A Mi A3-nál vonz az amoled viszont csak 720p-s. Most is 720-as van de nem szőrözök vele, viszont annyi pénzért az A3-nak lehetne 1080p-s kijelzője. A redmi note 7 noch-os kijelzője pedig nem tetszik és eléggé bugos is még a szoftver. RN5 S636 meg bőven elég nekem a S435 után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2234) aelod válasza aelod (#2233) üzenetére


aelod
veterán

Hol tudnám global rommal rendelni a N5-öt? Turbado-n ha jól láttam ott eu verzió van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2235) Viktor0610 válasza aelod (#2234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a global/EU varia csak a Note 7-nél van.
Itt csak global és kínai verzió van.

Én is a Turbadonál vettem, global verziót kaptam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2236) aelod válasza Viktor0610 (#2235) üzenetére


aelod
veterán

Még egy ok a RN5 mellett, köszi! Rezgő motor mennyire erős benne? Illetve az értesítési LED itt is monokróm?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2237) Viktor0610 válasza aelod (#2236) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyszínű a led, igen.
A rezgőmotor jó, bár lehetne erősebb.

A másik topik pörgősebb: [link]. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2238) neoforce


neoforce
aktív tag

Sziasztok!
Eddig miui10 betán voltam de ma visszatettem a stabilt Márciusi volt az utolsó stabil frissítés?😀Elég hiányos a betához képest

(#2239) Viktor0610 válasza neoforce (#2238) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezért (is) jobb a béta.
Sőt, a kínai (és az azon alapuló összes egyéb) ROM már MIUI 11-es.

Samsung Galaxy A54

(#2240) neoforce válasza Viktor0610 (#2239) üzenetére


neoforce
aktív tag

Hát igen csak globál bétát elkaszálták és semmilyen frissítés nemjöt

(#2241) Viktor0610 válasza neoforce (#2240) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra szerintem nem is fog sajnos. :(

Samsung Galaxy A54

(#2242) Lauros


Lauros
friss újonc

Sziasztok! Miui 10.3.2 global (stabil) a jelenlegi verzióm, szerintetek mikor jön ki rá a Miui 11? Ahogy láttam, a 2. fázisban volt jelölve a telefon, november 4-től 12-ig, és még semmi jele a frissitésnek

(#2243) GSzORO válasza Lauros (#2242) üzenetére


GSzORO
csendes tag

hi, ja, nekem sincs semmi. Amúgy a fenti dátum az a kínai verzióra vonatkozik, mi megy Ajrópában vagyunk...szóval várni kell, szerintem napok kérdése. Én is várom, de nem fűzök hozzá sok várakozást, lévén, olyan funkciókat fog hozni, amik 1-2 napig érdekesek lesznek, de utána....:-)

(#2244) GSzORO válasza GSzORO (#2243) üzenetére


GSzORO
csendes tag

Ma reggel, megjött. :-) Szépnek szép, pár új funkció, de nem egy nagy durranás. Android 9 maradt.

(#2245) Viktor0610 válasza GSzORO (#2244) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem kap már Andtoid 10-et a teló. :(

Samsung Galaxy A54

(#2246) GSzORO válasza Viktor0610 (#2245) üzenetére


GSzORO
csendes tag

Persze, nem is azért írtam...nekem aztán mind1, amúgy se tetszik az android, de ez van, nincs más (na jó, iOS).

(#2247) margithid válasza Viktor0610 (#2245) üzenetére


margithid
veterán

Android 9-cel és még 1-2 éves MIUI frissítéssel azért elég jól el lehet majd lenni még ezzel a telefonnal.
Más kérdés, hogy a képernyő sárgulás miatt nem-e tönkre fog menni nálam a készülék, de remélem nem.

(#2248) Karima


Karima
őstag

Sziasztok. Sajnos megrepedt a kijelzőm. Nem tudjátok véletlen, hogy hol és kb mennyiért lehet cseréltetni? (Minden más funkció hibátlanul működik, tehát elvileg "csak" kijelzőcsere kellene)

(#2249) ztibor


ztibor
senior tag

a napokban először próbáltam élő adást tolni egy koncertteremből.
Az eredmény annyira torz valami lett zeneileg hogy förtelem. Nincs valami szoftveres megoldás a túlvezéreltségre?
Esetleg egy kis külső mikrofon zajszűrővel? Láttam alin pár dolláros jack dugós cuccokat, azzal jobb lehet az eredmény?
Minden ötletnek örülnék hogy legalábbb kicsit vállalhatóbb legyen az eredmény :-)

(#2250) 0xmilan válasza ztibor (#2249) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha jol ertelmezem, akkor ebben az esetben az elo adas a szuk keresztmetszet.
Teljesen mindegy, hogy a Te oldaladon milyen jo a minoseg, ha a szukos halozati keretek miatt tomoritesre kerul.

(#2251) ztibor válasza 0xmilan (#2250) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem, ha videóra vettem is szörnyű volt a hang, iszonyatosan túlvezérelt, tehát ez tuti a telefon sara.
Felső kategóriás Samsung tűrhető felvételt produkált ugyanott, persze nem akarom összehasonlítani hiszen sokszorosába kerül mint a Xiaomi de hátha van megoldás rá, mást nem egy mini külső mikrofon.

(#2252) B2man2 válasza ztibor (#2251) üzenetére


B2man2
aktív tag

Az elő adásban nem tudok segíteni, de ha én videót veszek fel mondjuk koncertről vagy olyan helyen ahol sok a zene, akkor open camera-t használom, és a videó beállításoknál a hangforrást uncompressed-re állítom. Így érzem el eddig a legjobb eredményt.

(#2253) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Kis segítségre lenne szükségem. Gyári rendszerrel, minden mókolás nélkül valahogy működésre lehet bírni vezetéknélküli xbox 360 controllert? OTG kábelt vettem, receiver-em van a kontrollerhez.

Köszönöm előre is az infot!

Üdv,
T.

(#2254) Littoral


Littoral
aktív tag

Tisztelt olvasóközönség! Belefutottam az alábbi problémába, van-e valakinek segítő tapasztalata a dologban?
Telefon: Redmi Note 5A.
Gyári visszaállításba kezdtem. Újraindulás után a rendszer fennakad a "Frissítések keresése" kijelzésnél, egyben javasolja, hogy gyorsabb hálózati kapcsolathoz lépjek vissza egyet és válasszam azt. A teljes újratelepítést (ahogy a rendszer írja: "indulás tiszta lappal") választottam, de ezen az üzeneten (Frissítések keresése) nem halad túl.
Egy alkalommal egy teljes napig kínlódtattam, most már a második napja (közben persze töltöttem az akkumulátort), de nem halad a folyamat előre.
A készülék szolgáltatótól vásárolt, semmiféle beavatkozás nem történt a rendszerébe, használtam telefonálni meg netezni, ennyi történt.
Mi lehet a fennforgás?

(#2255) Viktor0610 válasza Littoral (#2254) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld azt, hogy SIM-kártya és wi-fi használata nélkül viszed végig a beállításokat.
Egyébként ez a te topikod. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2256) Littoral válasza Viktor0610 (#2255) üzenetére


Littoral
aktív tag

Köszönöm a topic-tippet. Csak egy kérdés: ha se sim-kártya (nem volt benne), se wifi, akkor hogyan tölti le a frissítéseket? Mert itt akad el: "Frissítések keresése". Igazság szerint semmiféle beállítást nem tudok tenni rajta, mert ez az elakadás a bootolásnál történik, onnantól se előre, se hátra.

[ Szerkesztve ]

(#2257) Viktor0610 válasza Littoral (#2256) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az első indításkor nem engeded fel a netre, akkor talán az alapbeállítások után már lefut rendben a keresés.
Huawei készüléknél találkoztam ilyennel.

Samsung Galaxy A54

(#2258) Littoral válasza Viktor0610 (#2257) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ez közben frissült hozzá: Igazság szerint semmiféle beállítást nem tudok tenni rajta, mert ez az elakadás a bootolásnál történik, onnantól se előre, se hátra.

(#2259) octopus75


octopus75
tag

Sziasztok,
Valakinek valamilyen ötlete van képernyőtükrözésre Samsung tévével kapcsolatban???
Telefon látja a tévét a tévé a telefont, de a kapcsolat nem akar összejönni...

(#2260) Pali79


Pali79
aktív tag

Sziasztok!
Van arra valami beállítási lehetőség, hogy az átküldött névjegykártya tartalmát meg lehessen nézni? Csak mentési lehetőséget ad és ha nem tudom milyen néven volt, az életbe meg nem találom.

(#2261) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Rég nem követem a topikot. Várható erre a modellre a MIU 12?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2262) Littoral válasza Littoral (#2258) üzenetére


Littoral
aktív tag

Magamnak válaszolok (vagy annak, aki olvassa): eltelt ez a röpke ~8 hónap, most, ahogy elővettem újra a készüléket, hiba nélkül, faszául bootolt, felépült, kártya nélkül, wifi-n frissült (Global 11.0.3.0-ra), megy rendesen. Úgy tűnik, csak pihentetni kellett.

(#2263) Tonyk válasza zorzy4 (#2261) üzenetére


Tonyk
veterán

Majdnemhogy már van is rá! Ez a topic lényegesebben jobban pörög: [link] . Utolsó pár hozzászólásban meg is találod a linkeket.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#2264) zorzy4 válasza Tonyk (#2263) üzenetére


zorzy4
őstag

Köszönöm. Az ota frissítést várom.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2265) pintip válasza Pali79 (#2260) üzenetére


pintip
csendes tag

Számítógépen total commanderrel, nézőkével bele tudsz nézni. Vagy a telefonra total commander applikáció, hosszan rányomsz a névjegyfájlra és szerkesztés. Látod mi van beleírva.

(#2266) Pali79 válasza pintip (#2265) üzenetére


Pali79
aktív tag

Köszi! Azóta lecseréltem az Üzenetek alkalmazást a Messages-re, annak nincs ilyen gondja...

(#2267) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Van egy mi max 3 készülékünk! Olyan mint egy note 5 csak nagyobb. Csak a logóig jut, ha kikapcsolom, vagy kiveszem az akkut, akkor is mindig visszakapcsol. Így rezetelni se tudom. Mit lehet vele kezdeni?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2268) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Feleségem redmi note5 telefonjára, települt valami alkalmazás kártya. Eltüntette a főmenüből az alkalmazások nagy részét,, és berendezte magának. Hogy lehetne ettől megszabadulni? Meg egyáltalán mi ez? A családban 4 xiaomi telefon van, egyikre se jörtt ilyen.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2269) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van egy Xiaomi Redmi Note 5 (M1803E7SG) telefonom, amely mostanában eléggé érdekesen érzékeli a töltő csatlakozását.
A gyári töltő/kábel csatlakoztatása után néhány perc után azt a figyelmeztetést kapom, hogy a töltés lassú, ellenőrizzem a kábelt és/vagy az adaptert.
Ez már megtörtént, kipróbáltam másik adaptert, kábelt de a helyzet nem változott töltés során.
A másik furcsaság: eddig képes volt feltölteni a telefont a töltő még ha lassan is, de most már csak 51% -ig tölti.
Eddig az USB portra gyanakodtam, hogy ez a ludas, de ha ez így lenne, akkor nem is lehetne feltölteni a telefont 51% -ra.
Találkozott már vki hasonló problémával?

Köszi a választ.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#2270) BMizutani válasza pvt.peter (#2269) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv. Az adatátvitel működik PC vel mivel a gyors töltéshez teljes usb kábel kell minden érnek érintkeznie kell. Így lehet hogy a töltő panel meghibásodott vagy a csatlakozó ha a töltő kábel más készüléket rendesen tölt a hiba ellenőrizhető kizárható ha más töltővel kábellel és lassan tölt akkor a készülék hibás.

(#2271) pvt.peter válasza BMizutani (#2270) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ez "sima" Redmi Note 5, nem támogat gyorstöltést, csak a Pro változat, ha jól tudom.
Más adapterrel meg kábellel már próbáltam mindenféle kombinációban.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#2272) BMizutani válasza pvt.peter (#2271) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv. Tehát akkor kiderült hogy a telefonnal van probléma Az elképzelhető hibák az USB csatlakozó a vezérlő chip és az akkumulátor mivel más töltővel is más kábellal is produkálja a hibát .
Ugyanis bármiféle töltés gyors töltéseket is beleértve az USB szabvány első verziójából adódó öt volt 500 mamper os terhelhetőséggel indul majd az adapter azonosítása után lehetőség nyílik az USB hármas szabvány a ban engedélyezett egy vagy több amperes terhelhetőség vagy a tényleges gyorstöltés amelynél az amper mellett a feszültség is változik .

(#2273) pvt.peter válasza BMizutani (#2272) üzenetére


pvt.peter
őstag

No azóta megint új infó, képes feltölteni akár teljesen, attól függ, hogy éppen hogyan érintkezik. Mivel kábel és adapter probléma kizárva, ezért nagy valószínűséggel az USB csatlakozó lesz a ludas.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#2274) Árpi001 válasza pvt.peter (#2273) üzenetére


Árpi001
senior tag

A feleségem proja is hol feltölt, hol nem..

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2275) pvt.peter válasza Árpi001 (#2274) üzenetére


pvt.peter
őstag

Berendeltem egy ilyet, majd kiderül, hogy megoldja-e a problémát.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.