Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) püki válasza Elemental (#1899) üzenetére


püki
aktív tag

Ahogy az előttem szóló mondta, semmi.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1902) Elemental


Elemental
addikt

Köszi!

(#1903) yanna válasza Trooper82 (#1890) üzenetére


yanna
őstag

A rendszerfrissítés 3 pöttye alatt is változott, pl. eltünt a frissítőcsomag kiválasztása.

(#1904) püki válasza yanna (#1903) üzenetére


püki
aktív tag

És tényleg. De ha minden igaz Fastboot-ból lehet telepíteni továbbra is ha letöltöd a ROM-ot.
Viszont most már lehet kirakni frissítés ikont

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1905) Pityu. válasza püki (#1888) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tudom még friss lehet ez a frissítés,de vajon az akkumulátor bírása nem változott?Mert a 10.0.6.0 nekem elég jó akkumulátor időt hozott.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1906) püki válasza Pityu. (#1905) üzenetére


püki
aktív tag

Nem teljesen 100%-ról indulva itt tartok most

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1907) porse


porse
senior tag

Most raktam fel én is 10.2.1.0, a teljes képernyős gesztusok végre tényleg látványosan javultak, tetszik.
A frissítés kiválasztása opció pedig elérhető, ha tízszer rányomsz a frissítőben a miui10-re középen, xda-n írták.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1908) ztibor


ztibor
senior tag

Sziasztok.
Az érdekelne hogy a cikkben szereplő lassított felvételt hogy tudok készíteni (a kutyás) hogy csak egy bizonyos része legyen lelassítva?
Ma lettem tulaja egy ilyen telefonnak, és szeretnék áttérni a global-ról MiuiHu csapat által készített fejlesztőire, gondolom nem bonyolultabb mint a régebbi Note 2-nél?!

(#1909) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Tegnap vásároltam egy ilyen készüléket. Frissült is: Android verziója 8.1.0. OPM1.171019.011, MIUI verziója: 10.0.6.0.

Lenne pár kérdésem.

Hangerő fel és le gombbal normál esetben a telefon csengőhangját állítod... ez itt nem egészen műkődik, itt a média hangját állítom. Milyen megoldás van erre, hogy úgy használjam mint egy normális telefonnál?

Másik kérdésem... zárképernyő.

Szeretném ha nem lenne semmi rajta... szóval ha elhúzom a kijelzőn jobbra az ujjam akkor ne a mi távirányító jöjjön már be, ha balra húzom akkor ne a kamera.

Hívásfogadásnál, ne "a csúsztassa fel"-el vegyem már fel a telefont.

A képernyőzár feloldása pedig ne a "húzza fel a feloldáshoz" dologgal működjön... van pár berögződött szokásom ezekkel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a segítséget!

:R

[ Szerkesztve ]

(#1910) püki válasza porse (#1907) üzenetére


püki
aktív tag

És tényleg! Örök hála! :C

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1911) püki válasza dbilas (#1909) üzenetére


püki
aktív tag

Az elsőre a válasz:
A fejlesztői beállításokban a Miui optimalizációt kapcsold ki, és a csengőhangot fogja állítani.

Zárképernyő:
Használj másik témát

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1912) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Kíváncsi leszek,hozzám mikor érkezik a 10.2.1.0 update

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1913) püki válasza Pityu. (#1912) üzenetére


püki
aktív tag

Töltsd le és telepitsd manuálisan

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1914) Pityu. válasza püki (#1913) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Fel raktam,az új gombok nem tetszenek,viszont a tisztítónál sebesség gyorsítása menüpontnál berakott egy új kikapcsolni való reklámok fogadása lehetőséget.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1915) Tonyk válasza Pityu. (#1914) üzenetére


Tonyk
veterán

"az új gombok nem tetszenek"

Ja, elég gusztustalan lett a gombsor, a régi fényévekkel letisztultabb/finomabb volt. Kár érte.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#1916) zzz03 válasza Tonyk (#1915) üzenetére


zzz03
őstag

1 kepernyo mentest nem raknal be? kivancsi vagyok a gombokra. (igaz gesztus vezerlest hasznalok.) :)

(#1917) püki válasza Tonyk (#1915) üzenetére


püki
aktív tag

Témával lehet azt is változtatni, igaz én gesztusvezérlés párti vagyok, de nálam így néz(ne) ki.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1918) Pityu. válasza Tonyk (#1915) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Meg kicsit el cseszett lett a százalék leolvashatósága is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1919) Tonyk válasza püki (#1917) üzenetére


Tonyk
veterán

Ne abból indulj ki amit ott látsz.
Ilyenek lettek a gombok:

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#1920) püki válasza Tonyk (#1919) üzenetére


püki
aktív tag

Ezért írtam,hogy témával az is változik. Ha nem tetszik a stock simán le lehet cserélni

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1921) Pityu. válasza püki (#1920) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem egy ideje alapból vserélt téma van és a régi gombokkal volt,de most frissítés után ezen a témán is az új gombok lettek.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1922) GSzORO


GSzORO
csendes tag

Szevasztok,
Azt mondják, olvasom, ez a legjobb választás a 60e Ft-os árkategóriában. Én egy céges ájfon 5es mellé vennék egy saját telót, mert az túl pici, talán 4"-es. :N
Erről sok jó tesztet olvastam, de a tesó, Note 6 Pro sem lenne rossz.
Kérdésem, hogy a kamerája mennyire jó? Tud-e annyit mint egy DSLR? (Praktikusabb, nem kellene nagy táskát cipelnem...)
A másik kérdésem az oprendszer. Nem csípem nagyon az androidot, ezen úgy tudom, MIUI van, talán 10-nél tartanak (előző 9-et nem ismerem). Meg lehet szokni ezt az ájóes után vajon? Az olyan letisztult, szeretem, gondolom erre nem lehet felhúzni azt (mielőtt valaki nekem esne, PC-re sikerült már MacOS-t tolnom, igaz, virtuális gépre, ezért kérdezem, hogy lehet-e valami mókolt iOS-t feltenni majd rá, ha mégsem jönne be, vagy kuka akkor?)
Ja, és még egy, az ár. Jelenleg árukeresőn nézve, 57e Ft-ot súrolja a 64GB-os verzió. Elég sok cég adja ilyen áron, de vannak 70e fölöttiek is jócskán, az általam ismertek, nem nevezem meg őket (pl. EU---nics, MM), ezek miért adják sokkal drágábban a telefont? Tudja valaki, honnan érdemes...?
Építő jellegű válaszaitokat várom.

(#1923) Viktor0610 válasza GSzORO (#1922) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy tud annyit, mint egy DSLR!
Pont az előbb írtam ki Fb-re, hogy mióta ez megvan, nem használom az egyébként sosemvolt DSLR-em! :C
Viccen kívül. Kategóriában jó kamera, de fényképező kiváltására nem képes. Ahogy egyik telefon sem.

iOS nincs rá, ahogy egyik droidra sincs. Az iOS az iOS, az Android az Android. A MIUI-t lehet szeretni, lehet utálni. Próbáld ki, aztán majd meglátod, neked bejön-e.

Samsung Galaxy A54

(#1924) GSzORO válasza Viktor0610 (#1923) üzenetére


GSzORO
csendes tag

Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell.

Biztos??? Ez nem kínai?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1925) Viktor0610 válasza GSzORO (#1924) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az az aláírásom eleje, egy idézet valakitől innen. Ne vedd figyelembe. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1926) Pityu. válasza GSzORO (#1922) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát dslr szintet sosem fogja egy telefon sem hozni kerülhet az csilliárdokban is a képminőség messze lesz.Viszont előlehet hozni raw funkciót meg manuálisat,olcsóbbakban nem tudom mennyire de ilyen s9 meg ilyesmi kategóriában lehet alapból engedélyezve van.Én ugyan nem rootoltam a note 5 öt de ha nagyon belemélyed az ember lehet jó fotókat csinálni vele jpeg fotó de kicsit benyúlok photoshoppal ilyesmi még kicsivel jobb eredményt is el lehet érni,csak ugye nagyon kell az alkalmas körülmény.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1927) wwenigma válasza Viktor0610 (#1923) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

P20 pro azért .....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1928) Trailblazer válasza wwenigma (#1927) üzenetére


Trailblazer
addikt

Sznobzsebekhez méretezett az árcédula...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1929) Departed válasza wwenigma (#1927) üzenetére


Departed
őstag

Mármint hogy a P20 pro rendes fényképezőgép szintű képeket csinálna? Fizikai képtelenség. :N

(#1930) wwenigma válasza Departed (#1929) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze,az egy sz*r.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1931) Pityu. válasza wwenigma (#1927) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jaj hagyjuk már p 20 pro,meg mate 20 meg samsung s10 oké,hogy telefonként jó képet csinál bár ahogy el néztem a p20 prot éppen szar képeket csinálgat legalábbis tesztben,meg tudom google pixel szép meg minden de dslr minőséget ezek sem fognak sosem hozni,max ha majd nem kis körömnyi érzékelőjük lesz meg más cuccaik is fejlődnek.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1932) Tonyk válasza GSzORO (#1922) üzenetére


Tonyk
veterán

Tud-e annyit mint egy DSLR?

:Y Ugye ezt te sem gondolod komolyan :Y

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#1933) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok. Kb egy hete van nálam a note 5. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire tipikus a kijelzőnél, hogy a kijelző alján némileg melegebbek vagy inkább enyhén sárgasabbak a szinek, mint a kijelző tetején? Alig észrevehető csak vizsgálódó szemnek tűnik fel fehér színnél a leglátványosabb. Hogy lehet elérni , hogy az aida vagy AnTuTu vagy bármi kiírja a panel típusát? Sajnos egyik sem jelzi. Zárt bootloader miatt lehet? Válaszokat előre is köszönöm.

(#1934) püki válasza GSzORO (#1922) üzenetére


püki
aktív tag

Szia! Egy telefon sem képes és DSLR gépet kiváltani, és sosem lesz. Hiába a hangzatos fantázia nevek, meg a parasztvakító 3-4-5 lencse, TALÁN most tart ott a telefonos fényképezés mint egy 5 éves digitális kompakt gép.
Note 6 és a Note 5 között csak külsőleg van eltérés, de a belső ugyanaz.
iOS-t nem fogsz tudni rárakni, de a Miui 10 sokban hasonlít rá. Volt nekem is céges ájfon utáltam azt a rendszert, az Android sokkal felhasználó barátabb ,sokkal nagyobb a szabadságod.
Rendelni én mindig az eustock-ról rendelek, megbízható bolt, jó árakkal, vagy ott van még a Firstphone, szintén rendben vannak.
Remélem tudtam segíteni

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1935) ratobi válasza Tonyk (#1932) üzenetére


ratobi
senior tag

de..

(#1936) Departed válasza Tonyk (#1932) üzenetére


Departed
őstag

Ha igen, ő lenne az első akit látok hogy komolyan gondolja. :)

(#1937) GSzORO válasza püki (#1934) üzenetére


GSzORO
csendes tag

Szia, igen, tudtál, köszönöm. Akkor megvan minden infó. :C

(#1938) püki válasza GSzORO (#1937) üzenetére


püki
aktív tag

:R

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1939) GSzORO válasza püki (#1938) üzenetére


GSzORO
csendes tag

Még egy kérdésem felmerült. 1. gyártói garancia, 2. forgalmazói garancia, 3. szoftvergarancia.

Ugye, jól gondolom, hogy a hátsó kettővel kitörölhetem a s___eggemet? A Redmi Note 5-re 1 év a gyártói jótállás (nem, tudom, hogy olyan, hogy garancia, jogilag nincs, jótállás az, csak nem tudják a zemberek)? Honnan tudom (igen, ez a 3. kérdés már...), hogy egy cég szürkeimportos cuccot próbál rámsózni? Úgy, hogy a 2. és 3. opciót nyomatják, és feltűnően olcsók (pl. 1mobil.hu, mx-store, gsmhome...ezek mind nekem gyanús cégek...)

(#1940) Pityu. válasza GSzORO (#1937) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem dslr de fotózgatni lehet vele,ez egy átlag kép nem a legjobb fény viszonyok között de még így is jó szerintem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1941) yanna válasza Pityu. (#1940) üzenetére


yanna
őstag

Ez hol készült?

(#1942) Pityu. válasza yanna (#1941) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Túrkeve piactér egy kisváros ahol lakom :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1943) yanna válasza Pityu. (#1942) üzenetére


yanna
őstag

Azt gondoltam szolnoki vagy, pár hónapja ottani képet mutattál.

(#1944) Pityu. válasza yanna (#1943) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem,de szoktam járni szolnokon,majd mennem kéne most is de nem tudom a héten milyenek lesznek az útviszonyok meg a kedvem :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1945) GSzORO válasza Pityu. (#1940) üzenetére


GSzORO
csendes tag

Szép, havas táj, szeretem. :-) 4k felbontást próbáltad?

(#1946) püki válasza GSzORO (#1945) üzenetére


püki
aktív tag

4K videót a gyári kamera alkalmazás - érthetetlen módon- még mindig nem tudja, holott az 5Plus már rég megkapta.
Másik kamera appal viszont nem probléma

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1947) Pityu. válasza GSzORO (#1945) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem szoktam videózni

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1948) mokus18 válasza püki (#1911) üzenetére


mokus18
tag

Ez engemet is érdekelne
"Az elsőre a válasz:
A fejlesztői beállításokban a Miui optimalizációt kapcsold ki, és a csengőhangot fogja állítani."

Tudsz súgni, hogy hol találom? (Mert én nem találom, bár biztos, hogy az orrom előtt van...)

Köszönöm

(#1949) mcsm88 válasza mokus18 (#1948) üzenetére


mcsm88
senior tag

Először menj a beállításokba, ott telefonbeállítások és ott kezdd el böködni a miui verziót amíg ki nem írja, hogy már fejlesztő vagy.
Utána menj a beállításokba, ott a rendszer és készülékek résznél a további beállításokba és ott találod a fejlesztői beállításokat. Annak az alján tudod kikapcsolni a miui optimalizációt. (Ha nagyon tele van a kezdőképernyőd, akkor lehet hogy pár ikont átdob a következő oldalra)

(#1950) ztibor


ztibor
senior tag

pár nap használat után lenne 1-2 kérdésem.
Hol tudom beállítani hogy az alsó gombok eltűnjenek, és gesztus vezérlés legyen?
Az eredeti Global rom van rajta még.
A kérdésem hogy TWRP mehet fel rá bootloader nyitás után adatvesztés nélkül?
Lehet a Global romot rootolni vagy mindenféleképpen fejlesztői kell hozzá?
Valamint a Miui accountommal lehet több telefon is bejelentkezve?

Eddig tetszik a telefon, főleg az akku ideje, a Note 2-höz képest a duplája.
Előre is köszi a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.