Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Peaceliker válasza pulguinha (#1600) üzenetére


Peaceliker
őstag

Számomra meglepően jó a SOT. Ha agyon játszom magam akkor 6.5 óra megvan. Nálam mindig aktív 2 sim, mobilnet, gps, fényerő automata. Ha csak fb meg böngészés akkor 10 óra körül tud.

"Oh my Goa'uld!"

(#1602) pulguinha válasza Peaceliker (#1601) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Hát nekem úgy tűnik, hogy ezt ki tudom hozni a telepből. Nem tudom mi lehet az oka. Most úgy saccolom hogy 5 óra képernyő idő lesz csak a vége böngészéssel (mobilarena :) ) + fb, videó nélkül. 2 sim, egyik 3G,másik 2G, mobilnet. Nem tudom mit lehetne tenni...

(#1603) eclipse19 válasza kgb79 (#1599) üzenetére


eclipse19
senior tag

Megnézem, köszi!

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1604) Peaceliker válasza pulguinha (#1602) üzenetére


Peaceliker
őstag

Fényerő? Nem olyan erősre van rakva hogy lebarnulsz tőle? :D esetleg térerő jó? Réges régen vettem észre amikor olyan helyen voltam hogy a telefon harcolt a térerőért, hogy az nagyon ette...

"Oh my Goa'uld!"

(#1605) püki


püki
aktív tag

Global Stabil 10.0.3 update ha valaki nem akar várni az OTA-ra
10.0.3

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1606) pulguinha válasza Peaceliker (#1604) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Neeem, az asztalomon van lámpa alatt és még így is csak harmad fényerőt használ. :)
Sőt tegnap az online FB videóhoz levettem majdnem nullára a fényt hogy spóroljak.

1.sim 3G lock, 2. sim 2G lock, 3G lock mobilneten, automata fényerő, belvárosi fullos térerő.
Rezgések kikapcsolva, szóval az se merítheti.
23,5 órát ment akkuról és 5óra40 perc képernyő idő, 19%-nál töltőre raktam. (1 óra FB online video nézés, ezen kívül fb + mobilarena böngészés. Levél sync + FB messenger. Nem érzem hardcore használatnak, de lehet tévedek...)
10.0.2.0. gyári fut rajta.

Szóval nem értem a dolgot. Ötleteket szívesen fogadok. :)
Esetleg gyári beáll. visszaállítás? (Most hogy végre mindent beállítottam :D )

[ Szerkesztve ]

(#1607) Peaceliker válasza püki (#1605) üzenetére


Peaceliker
őstag

Már szedem is, köszi :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1608) püki válasza Peaceliker (#1607) üzenetére


püki
aktív tag

Nincs mit :)

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1609) yanna válasza püki (#1608) üzenetére


yanna
őstag

Nálam is lejött, valamint fölment. Köszi!

(#1610) pulguinha válasza yanna (#1609) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Frissítés előtt ajánlott vmit csinálni a telefonnal?

[ Szerkesztve ]

(#1611) yanna válasza pulguinha (#1610) üzenetére


yanna
őstag

Részemről semmit, de majd kijavít aki jobban vágja, hogy egy biztonsági mentés sosem árt.

[ Szerkesztve ]

(#1612) püki válasza pulguinha (#1610) üzenetére


püki
aktív tag

Feltölteni :) Én mentést sosem csinálok

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1613) pulguinha válasza püki (#1612) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Mióta egy frissítés után meghalt anno egy HTC a kezeim között, azóta óvatos vagyok :)

(#1614) Sgr_A válasza pulguinha (#1606) üzenetére


Sgr_A
addikt

Tedd 4g-re az kevesebbet fogyaszt

(#1615) pulguinha válasza Sgr_A (#1614) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszi a tippet! Úgy tudtam az fogyaszt többet, de már át is raktam :) A másodlagos maradt 2G-n. Gondolom az azért gazdaságosabb.

[ Szerkesztve ]

(#1616) Departed válasza pulguinha (#1613) üzenetére


Departed
őstag

De az HTC ez meg jó telefon...TROLL OFF :D

(#1617) Pityu. válasza pulguinha (#1602) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az elején nekem is simán meg volt 8 óra de 10 is,most már max 7 vagy 8 óra, azt mondják bejáródott.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1618) Pityu. válasza püki (#1605) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Már megint egy új javítás?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1619) püki válasza Pityu. (#1618) üzenetére


püki
aktív tag

Aminek örülünk :)

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1620) pulguinha válasza Pityu. (#1617) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Egy hónapos a telefon amúgy, kollégámtól vettem át. Akkor lehet nála így jarodott be :-/
Egyébként ezt a poly aksit tényleg bárhogy/bármikor lehet tölteni? Akár 0%ig meríteni stb?

Departed: igen igaz, de az igen "meghatározó élmény volt és akkor azt mondták, jajj de bamba vagy, hát előtte gyári visszaállítás kellett volna :)

[ Szerkesztve ]

(#1621) Pityu. válasza püki (#1619) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De miért 1,65gb?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1622) Pityu. válasza pulguinha (#1620) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én 20% ig szoktam meríteni bár van,hogy 15 ig le megyek 100% ig töltöm de nem hagyom töltőn. Van ahol azt írták 30%-80% vagy 20%-95% a töltés többen meg azt mondták nem kell túl parázni de azért 0% ne legyen vagyis totál meg ne maradjon töltőn sokáig.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1623) wwenigma válasza Pityu. (#1621) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert a full romot linkelte es nem a patch-et. Amugy nem baj gyorsan lejon ez. :))

Egyébként EZ A TELÓ TOPIKJA , a jelenlegi a teszt topikja.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1624) wwenigma válasza pulguinha (#1606) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha hasznalod és mobilneten vagy akkor ennyi esetleg kicsit tobb. Akik tizenórákat mondanak wifin vakoskodva minimum fenyeron erik el. Nyugodtan rakd mindket kartyat 4G-re plane ha varosi jol lefedett kornyezetben vagy. Akkut azert 20% korul tedd töltőre de ha ritkan nullára merül belefér.

Ha valamit nem ertesz akkor vegyel masik telot amin a 4 óra is necces lesz hasonlo hasznalatnal. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1625) Pityu. válasza püki (#1619) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ezt akartad gondolom

#wwenigma

Nagyon jól tudom,mert ott is vagyok.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1626) wwenigma válasza Pityu. (#1625) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem neked szolt, mindenki masnak. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1627) pulguinha válasza wwenigma (#1624) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszi :) A leírtak szerint használom kb., és akkor így érthető a 10 óra is. Nem akarok telhetetlen lenni ám, csak nem értettem mi ez a nagy különbség. Aztán ha rajtam múlik, akkor javítanám. :)

Tapsi75, Köszönöm, a 4G 3G helyett jó ötletnek tűnik, tényleg mintha kevesebbet enne.

[ Szerkesztve ]

(#1628) Peaceliker válasza pulguinha (#1620) üzenetére


Peaceliker
őstag

60% ot szereti. Max töltés és nagyon lemerítés sem a kedvence... De igazából én erre sosem figyeltem teló akkuknál (modell akkuknál igen mert ott a nagy ára kivétel miatt amúgy is nyúzva vannak) és 1 évet akkor is bírt minden akkum ha napi 2x is töltöttem. Mivel ezt a telot max 1x szoktam /nap sztem 2 év alatt kezd majd kb gyengülni (korábbi tapasztalatok alapján sacc).

"Oh my Goa'uld!"

(#1629) Departed válasza Peaceliker (#1628) üzenetére


Departed
őstag

Ez alapján az én aksim legalább 6 évet bírna ha használnám addig a telót, de kb. kizárt. :)

(#1630) theooracy


theooracy
aktív tag

Üdv. Egy kérdésem lenne, mégpedig az, hol lehet állítani azt, hogy melyik app használhassa a mobilnetet is, vagy csak a wifit? Köszi.

(#1631) Sys85 válasza theooracy (#1630) üzenetére


Sys85
veterán

Beállítások-Telepített alkalmazások.
Ott minden appba belépve ott lesz az Adatforgalom korlátozása opció.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#1632) theooracy válasza Sys85 (#1631) üzenetére


theooracy
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#1633) Peaceliker válasza Departed (#1629) üzenetére


Peaceliker
őstag

Persze, ha 60% on van és polcon áll akkor is gyengül :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1634) pulguinha válasza pulguinha (#1627) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Úgy látom a 3G helyett 4G sokat számít. Mást nem modositottam és íme az eredmény :R :))

(#1635) Peaceliker válasza pulguinha (#1634) üzenetére


Peaceliker
őstag

na az már jó sztem. én minden mobil beállítást alapon hagytam amúgy, eszembe nem jutott volna, hogy esetleg ezen spórolni lehet...amúgy ami tuti, hogy azt érezni ha dupla simmel használja az ember a telót :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1636) pulguinha válasza Peaceliker (#1635) üzenetére


pulguinha
aktív tag

3G-n azért volt mert kb 2,5* gyorsabb a letöltés mint 4G speedtest alapján, és úgy tudtam kevesebbet is fogyaszt. De nektek volt igazgatók :) És mivel már filmezéshez van vezetékes net, bőven jó a lassabb net is. A képernyő idő fontosabb 😀
Szóval örök hála a csoportnak. :R

Szerintem nincs még egy ilyen teló, ami így bírja , imádom :C
Csak a miui-n kell megszoknom.

[ Szerkesztve ]

(#1637) Pityu. válasza pulguinha (#1636) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na nekem most ennyi jött össze a telóval,az elején volt egyszer kétszer 10 óra is de mostanában 6 és 7 óra. Most valahogy meg ez jött össze.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1638) B2man2 válasza Pityu. (#1625) üzenetére


B2man2
aktív tag

Melyiket érdemes letölteni?
A blockota vagy a bigota verziót?
Vagy jött már váljék simán ota-n?
Ha igen milyen régión?

[ Szerkesztve ]

(#1639) Departed válasza Pityu. (#1637) üzenetére


Departed
őstag

Na akkor ez bőven 10 óra 0%-ig :)

(#1640) papalade


papalade
újonc

Sziasztok.

Nem tudom van e rá beállítási megoldás, de még nem jöttem rá. Ha nincs beállítva ujjlenyomat a telefonra, akkor is ha hozzá ér az ember felvillantja a képernyőt, és ha nincs jelszavad, akkor simán összevissza nyomódik a zsebedbe. :)) Pl a huawei telefon csak akkor villantotta fel a képernyőt ha az azonos ujjlenyomat volt rajta, ha nem akkor maradt sötét. Van rá megoldás?? vagy csak engem zavar a probléma? :D :U

(#1641) Pityu. válasza B2man2 (#1638) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én azt az updatet töltöttem le és telepítettem ami a felugró linken van amit be raktam. Jön majd biztos automatikusan is,de én már nem szoktam megvárni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1642) Pityu. válasza Departed (#1639) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen meg lenne,de 20% nál általában kicsivel 7 óra feletti idő szokott lenni. 20% alá ritkán megyek.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1643) B2man2 válasza Pityu. (#1641) üzenetére


B2man2
aktív tag

Köszi.
Az MIUI 10.0.2.0- höz képest mi javult/változott?
A changelog elég szűkszavú.

[ Szerkesztve ]

(#1644) Pityu. válasza B2man2 (#1643) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én ennyire nem mélyedtem bele a változások figyelésébe,de a billentyűzet hang elmenetelét még nem oldották meg az biztos.Aksira nem merek mondani semmit ,hogy jobban bírná majd második töltésnél mert ez a 8 óra feletti idő most az új updaténél történt de lehet csak kicsit spórolósabb voltam,második töltésnél ez is kiderül.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1645) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na lehet javított kicsit az update mostanában 7 órás idők voltak de most update után kétsze 8 óra felett igaz leginkább netezéssel.



Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1646) Milker


Milker
csendes tag

Sziasztok!

Nincs még egy hetes a telo, és úgy néz ki megadta magát a hangszórója. Először csak recsegett, majd elment a hang. Újraindítás után újra jó volt egy ideig, majd néha elhallgatott. Hivásnál minden rendben, a felső hangszóró rendben működik. A tesztmenüben sincs hang (*#*#64663#*#*) Valahogy ki lehet szűrni biztosra a hardveres hangszóró hibát, mielőtt megreklamálom az eladònál?!

Fel a fejjel te hulye!

(#1647) pulguinha válasza Pityu. (#1645) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Nem tudom mi volt, mert a hétvégén meg fele annyit bírt :(
19 óra üzemidő, 4.5 képernyő.
Pedig ugyanazok a beállításokat, és a hálózat is zöld nem piros.
Ma úgy tűnik megint rendben van.
Ötlet?
Nekem még nem jött a legújabb frissítés, 10.0.2.0 van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1648) Viktor0610 válasza pulguinha (#1647) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem túl sokat foglalkozol az akku témával.
Sok mindentől függ a készenléti- és a kijelzőidő.
Én azt figyeltem meg, hogy a kijelzőidőn segít, ha wi-fin vagyok, időnként újraindítom a telót, beltéren (alacsonyabb fényerőn) használom, stb...

Samsung Galaxy A54

(#1649) pulguinha válasza Viktor0610 (#1648) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Hát lehet igazad van, csak ha én vagyok béna és azzal tönkre tudom tenni, jó lenne tudni róla :) 4-5 éve vettem utoljára új telót, az is HTC volt és azóta sok minden változott én meg lemaradtam :)

(#1650) Pityu. válasza pulguinha (#1647) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én nem vártam meg a frissítést,letöltöttem telepítettem. Meg minden nap vagy újra indítom a telefont vagy kikapcsolom kicsit. Éjféltől meg reggel nyolcig be állítottam automata akkumulátor kímélő módot,meg auto fényerő van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.