Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) wwenigma válasza püki (#1050) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jobb minosegu és alacsony késleltetésű hangátvitel - aka "CD" - BT-n keresztül azon fuleseknel amik tamogatjak a kodeket. [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1052) püki válasza wwenigma (#1051) üzenetére


püki
aktív tag

:R

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1053) Celithrandi válasza püki (#1043) üzenetére


Celithrandi
addikt

hmm, nekem nem ajánlja fel hogy van frissítés. hol lehet rákeresni? a mi5s en tudom hol van a frissítés keresése, de ezen baromira nem találom:(

nem szóltam, sry, át kell állítanom ezt a magyart angolra, mert nem veszem észre a dolgokat:(

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1054) wwenigma válasza Celithrandi (#1053) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Beallitasok - legelső opció A telefonról - legelső opció Rendszerfrissités.

Nagyon el van rejtve. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1055) Peaceliker válasza wwenigma (#1054) üzenetére


Peaceliker
őstag

Olyan szempontból igen, hogy ez korábban legalul volt :D

"Oh my Goa'uld!"

(#1056) Celithrandi válasza Peaceliker (#1055) üzenetére


Celithrandi
addikt

igen, felül kb fejlécnek vettem és miután nem volt alul végigtúrtam az összes menüt ahol meg nem volt:)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1057) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Note 6 amúgy mikor várható szerintetek?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1058) Viktor0610 válasza KubanitoS (#1057) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy az utolsó 3 mindig januárban-februárban jelent meg, a köv. is gondolom, ekkorra érkezik. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1059) yondaime71


yondaime71
lelkes újonc

Sziasztok!

Ezen a héten érkezett meg a telefon viszont üvegfóliám még nincs rá, rendelni a netről nem szeretnék mert én úgy sem tudom rárakni.
Tud valaki Debrecenben 1 üzletet ahol árulnak és rá is rakják az üvegfóliát ahogy kell a telefonra?

Előre is köszi. :DD

(#1060) snecizero


snecizero
senior tag

Azért írok, mert ha valaki ilyen telefon vásárláson gondolkodik. Akkor ne gondolkodjon tovább mert ez a telefon valami csúcs szuper. 2,5 hónapja használom. Tökéletesen meg vagyok elégedve. Aki teheti vegye a 4/64 variánsot.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#1061) jfcvfc


jfcvfc
tag

Üdv Mindenkinek! Tegnaptól a családtag lett egy ilyen készülék. Feleségem Doogee F5 -je lett cserélve a Note 5-re. Szerintem nagyon faja "kis" telefon! Viszont egy gyors kérdés: a memóriakártyára mentett biztonsági mentéseket itt nem lehet visszaállítani? Az F5-nél mentett személyes adatok jól jönnének. Köszönöm!

(#1062) KubanitoS válasza jfcvfc (#1061) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szia!

Egészen pontosan miféle biztonsági mentéseket szeretnél visszaállítani?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1063) jfcvfc válasza KubanitoS (#1062) üzenetére


jfcvfc
tag

Az F5-nél csináltunk biztonsági mentést a személyes adatokról és az alkalmazásokról sd kártyára. Azt a kártyát tettük bele a Note 5-be. De itt nincs biztonsági adatok visszaállítása sd kártyáról.

(#1064) Viktor0610 válasza jfcvfc (#1063) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát mert az ha jól sejtem, csak két F5 között volna használható.

Samsung Galaxy A54

(#1065) aprokaroka87 válasza jfcvfc (#1061) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól sejtem, az a Doogee saját backup programja volt.

Az ilyen dolgok bizony eltérhetnek gyártónként.

De a play áruházban erre találsz alternativ megoldást. :)

[ Szerkesztve ]

(#1066) KubanitoS válasza jfcvfc (#1063) üzenetére


KubanitoS
veterán

Félre ne érts, nem a konkrét adatokra vagyok kíváncsi, de nem értem mégis miféle személyes adatokról van szó. Ha bejelentkezel a Google-be, a telefonkönyved szinkronizálja magától. A fényképeket, üzeneteket le lehet menteni a számítógépre, vagy drive-ra. A programokat meg le lehet tölteni ugyanúgy play-ről. Ezért nem teljesen világos a dolog.

Bocs az offért, sajnos a kérdésedre egyértelműen nem tudok válaszolni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1067) jfcvfc válasza KubanitoS (#1066) üzenetére


jfcvfc
tag

Igen ezekre az adatokra gondoltam. Nyílván a google -val csinálom meg csak így egyszerűbb lett volna.

(#1068) püki válasza jfcvfc (#1061) üzenetére


püki
aktív tag

Szia! Használd a MiDrop alkalmazást, előre fel van telepítve a Note 5-re (is). Én egy Blackberry Priv-ről "költöztem" át vele, probléma mentesen.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1069) jfcvfc válasza püki (#1068) üzenetére


jfcvfc
tag

Köszönöm sikerült az alkalmazással.

(#1070) püki válasza jfcvfc (#1069) üzenetére


püki
aktív tag

:C

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1071) nyaxi00


nyaxi00
lelkes újonc

Nekem ha rádugom gépre, csak 50 gb tárhelyet ír összesen, és abból is ami szabad, az 46. Ez kicsit keveslem, nektek mennyit ír?
Az aksi eddig elmegy, 2 napja töltöttem, 1,5 óra kijelzőhasználat után 65%, ebből volt kb 40 perc gps. A2-re tervezem a cserét, a kamera miatt, úgy gondolom, ha ez kibírja a 3 napot, az is ki fog kettőt, mert ugye 30%-kal nagyobb ez. Meg vagy 5 évig biztos nem akarok újat venni. Mondjuk én átlagnál kevesebbet használom, ezért írtam a számokat, de az előző telómat heti 1x töltöttem, sajnos muszáj leszek megszokni a gyors merülést, herótom van ezektől a gyorsan merülő okostelefonoktól, csak hát nem fér el zsebben egy gps, egy zseblámpa, egy kamera, egy telefon.....

(#1072) martin1369 válasza trouble (#1030) üzenetére


martin1369
aktív tag

Ez mitől van hogy másik régióban hangosabb?Nekem már miui 10 van rajta mióta megvettem és a volt telefonomhoz képest érezhetően halkabb (p10 lite)

[ Szerkesztve ]

(#1073) Teo.


Teo.
aktív tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni,hogy itt közülünk van valakinek Piros színban Note 5 ?
Ha van mennyire piros ?
Netem làttam 2 videót. Az egyikben szép píros volt viszont a màsikban nagyon rózsasznes.
Szóval ha valaki tudna pontosat mondani azt nagyon megköszönném.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#1074) Takuun


Takuun
aktív tag

Gesztusvezérléssel, teljes képernyős módban nektek is akadozik a telefon?

(#1075) Teo. válasza Takuun (#1074) üzenetére


Teo.
aktív tag

Nekem szépen megy Globàl rommal. 4/64.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#1076) B2man2 válasza Takuun (#1074) üzenetére


B2man2
aktív tag

Global stabil rom-mal szépen megy a gesztus vezérlés. Nincs akadás. GS 9.6.4.0

(#1077) Gerday válasza yondaime71 (#1059) üzenetére


Gerday
csendes tag

Szia,
FirstPhone - Fórumban és a Plázában is boltjuk ...
3000 pénzért mérik.
De a felrakás egy fél millimétert elcsúszott lefelé, így az akkujelző 1mm csíkját kitakarja pont!
Teljesen kiér a széléig és fekete a kerete amúgy ...
Sok sikert :)

www.gerday.hu

(#1078) Thief


Thief
aktív tag

Sziasztok.
Egy kis segitsegre lenne szuksegem. Telefonvasarlas elott allok, de nem tudom eldonteni, hogy note 5 vagy a2 lite. A lite 2 eves cpu es rossz kameraja, viszont stock droidjaval szemben jobb kamera jobb proci viszont teljesen ismeretlen miui rendszer a tenyallas.

Legalabb 2 evre tervezek. Az update-ekkel mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#1079) püki válasza Thief (#1078) üzenetére


püki
aktív tag

Szia! Egyértelműen Note5. Sokan sok helyen panaszkodnak a stock Androidra, meg a A széria hiányosságaira. A MIUI egy jól átgondolt, logikusan felépített UI, de ha nem tetszik bármilyen launcher telepíthető. A frissítés attól függ melyik ROM-ot használod. Ha nem valami zug GSM boltban veszed 99% hogy Global Stabil lesz rajta, amire jellemzően 1-2 havonta jön update.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1080) Thief válasza püki (#1079) üzenetére


Thief
aktív tag

Honnan erdemes venni? Arukereson nezegettem par helyen. Feher-keket akarok 4\64est neztem 62k korul.

(#1081) püki válasza Thief (#1080) üzenetére


püki
aktív tag

Én a Note 5-t az Eustocktól, az 5Plust a Firstphonetól vettem. Mindkettő hibátlan, Global Stabil ROM-al jött.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1082) Thief válasza püki (#1079) üzenetére


Thief
aktív tag

Stock droidra panaszkodnak?
6 eve stock droidot hasznalok, meg semmi bajom nem volt vele. Neha 1-1 battery drain, kamera minoseg problema, de mas meg nem volt.

(#1083) püki válasza Thief (#1082) üzenetére


püki
aktív tag

Na pont most írtál 2 "hibát" :) Lehet hogy téged annyira nem zavar, de másokat, mas fórumokon igen.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#1084) Departed válasza püki (#1083) üzenetére


Departed
őstag

Én sose láttam hogy miért lenne jobb a stock droid a MIUI-nál. Utóbbiban számomra minden megfelelően van kitalálva és megvalósítva, S636-tal és 4GB RAM-mal pedig sebességérzetben sem hinném hogy elmarad.

(#1085) nyaxi00


nyaxi00
lelkes újonc

Vettem egy telót a likestore.hu-ról, most egy hét telt el, el akarok állni a vásárlástól, mert cserélni szeretném mégis egy jobbra. 3 napja írok emailt, hívom folyamatosan, sehogy nem lehet elérni őket, viszont nem akarok kifutni a 14 napból. Ilyenkor mi a megoldás, hiszen ők elérhetetlenek már 3 napja.

(#1086) Departed válasza nyaxi00 (#1085) üzenetére


Departed
őstag

Jobbra? Nincs is jobb. :P
Esetleg Pocophone vagy MIMix2?

(#1087) nyaxi00


nyaxi00
lelkes újonc

MI A2-re szeretném a kamera miatt. RÁjöttem, hogy az aksi az nekem bírja, csak kissé túlreagálták néhányan ezt a 3000-es aksit, hogy kicsi. Persze én nem fészkukozok reggeltől estig, ez is közrejátszik, de 1. töltésen szombat délelőtt voltam túl, és még nem igazán fogom ma sem a Note-ot rádugni...

(#1088) bghistvan


bghistvan
senior tag

Az lenne a kérdésem,hogy a kijelzőn felül az adatkapcsolat/wi-fi jel mellet ha az adat sebesség számláló ki van rakva,akkor ha nem is történik letöltés, normális az,hogy nem 0Kb/s a sebesség.... hanem állandóan váltakozik??
Hangsúlyozom,akkor is,ha éppen nincs letöltés..... egyébként 4G-nél is ez a jelenség.

Hopp!
Kíváncsiságból megnéztem asszony tabletjén is, és ugyanez a jelenség...... érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#1089) Peaceliker válasza bghistvan (#1088) üzenetére


Peaceliker
őstag

ilyenkor lopják az ember identitását/adatait/hallgatják le :DDD ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#1090) bghistvan válasza Peaceliker (#1089) üzenetére


bghistvan
senior tag

😁
Ok nyilván vannak háttér folyamatok... alkalmazások,de mivel eddig nem volt olyan készülékem ami ezt kijelezte volna, így nem is gondoltam bele ebbe.
Szóval ezek szerint normális?
Mik azok az alkalmazások amik kifejezetten erre hajlamosak?

(#1091) wwenigma válasza bghistvan (#1090) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Normalis. Leveleket ellenoriz, FB kliens felugrik megnezni ki posztolt csöcsös képet hogy szóljon neked, ilyenek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1092) aprokaroka87 válasza bghistvan (#1088) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Minimalis adatforgalom generálás lesz, pl ha az automatikus szinkronizálás be van kapcsolva akkor is gyakrabban láthatsz olyat.
Illetve elég sok app kommunikál a háttérben.
Ilyenkor érdemes megnézni hogy melyik app csinálja, aminek esetleg nincs rá szüksége attól visszavonod a net hozzáférést, mert vannak appok amik valóban csak azért mennek fel a netre hogy adatokat küldjenek ki, azaz számodra nem fontos hogy csatlakozzon netre.

(#1093) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Sziasztok

Uvegfoliat keresek, tud valaki valami boltot ahonnan sima átlátszót lehet venni, lehetőleg nem 3500ft? :) Köszönöm

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#1094) RocknRoller válasza RocknRoller (#1093) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

*pesten

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#1095) tutis válasza RocknRoller (#1093) üzenetére


tutis
őstag

én tőle vettem, westend átvétellel

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1096) nyaxi00


nyaxi00
lelkes újonc

Nekem az én átlag használatommal így bírja az akku, néha gps, netezgetés, meg napi átlag 10-15 perc telefonálás, sms-ezés, stb.. A teló jó, gyors, azért cserélem ki A2-re, mert a kamerája jobb annak, és mindenki rémült volt az akkutól, az én használatommal ha levonom a 30%-ot, akkor is 2 napot biztos hogy ki fog bírni, bár sokkal jobban örültem volna egy normál 5" kijelzőnek, ott több lenne, de már sajnos nem gyártanak normális telefont.

[ Szerkesztve ]

(#1097) hislah válasza nyaxi00 (#1096) üzenetére


hislah
aktív tag

Hát én biztos nem adnék több pénzt egy olyan mobilért, ami átlagon felüli felhasználású usernek sem ad többet... :(
Ja de a noccs. :)

(#1098) RocknRoller válasza tutis (#1095) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

ezer hálám!

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#1099) bghistvan


bghistvan
senior tag

Kíváncsi vagyok,vajon mi lehet annak az oka,hogy nagyon ritkán mikor feloldom a képernyőt....kiszokta írni azt a szöveget,hogy :- ne takarja le a beszéd hangszórót....
Tök érdekes,mert egyszerűen nem jövök rá,miért írja ki,nem látok összefüggést az éppen random előforduló üzenet és a készülék fogása-tartása között.
Vagy valamilyen funkció lenne,ha igen akkor mi?
Köszi!

(#1100) Viktor0610 válasza bghistvan (#1099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Takarod a közelségérzékelőt.
A Beállítások - Képernyőzár és ujjlenyomat - További beállítások - Zseb mód részen tudod kikapcsolni. :)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.