Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Trailblazer válasza KurtCobain (#2149) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem is értem, miért nincs összevonva a két topik... Semmi nem indokolja a duplázást.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#2152) KurtCobain válasza bjergerking (#2150) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nincs mit.:)

Trailblazer:
A másik topik előbb volt, mert később került a MA-hoz a telefon. Összevonásra úgy tudom, nincs lehetőség. Igazából ide kéne kiírni az oldalsávba, meg a topikösszefoglalóba a másik topik linkjét.

Mmm'kay?

(#2153) Trailblazer válasza KurtCobain (#2152) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na de ez az, hogy itt topikösszefoglaló sincs, csak maga a telóismertető cikk.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#2154) Cobalt14


Cobalt14
tag

Már nem tapasztalja esetleg, hogy a Google Maps nem működik jól? Egyrészt eltűnt a minimap funkció, beállításokban sincs kép a képben tesz, szemben a Galaxy S8-cal), és ha elindítom a navigációt, majd közben átlépek egy másikba, akkor egy két vallás után teljesen kifagy a maps. Nem hinném, hogy az app hibája, mert az említett S8-nál flottul megy minden. Zavaró, mert vezetés közben viszonylag gyakran váltanék a maps és a torque között, hogy lássam a víz és olajhőfokot.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#2155) amdboy válasza KurtCobain (#2149) üzenetére


amdboy
senior tag

sose értettem ezeket a "mókolásokat". Én többek közt a miui miatt imádom a redmi szériákat. Gyors, stabil, sose fagy le. Nem mondom, hogy a felsoroltak rosszak lennének, de egy kiforrot stabil rendszert leváltani egy customra, hát nem tudom :D

(#2156) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nektek nincs olyan probléma a legújabb global stabil rommal, hogy a gyári kamera app hdr módban rendszeresen lefagy? Van rá külső app-on kívül megoldás?

(#2157) KurtCobain válasza Trailblazer (#2153) üzenetére


KurtCobain
őstag

Írni kell egy modinak, vagy a moderátort keresek topikba, hogy valaki intézze el.

(#2155) amdboy:

Sosem értettem azokat, egy csicsás, bloatware-rel, meg reklámokkal teli rendszert használ. ;]
Én meg a lehető leghamarabb lepucoltam a MIUI-t az eddigi összes Xiaomi telefonomról. Na. Nem vagyunk egyformák.
Nekem kell a letisztult kinézet, a rengeteg testreszabhatósági lehetőség, meg szvsz sokkal smoothabb működésű a custom rom. Az meg hogy nem kiforrott, meg nem stabil egy custom rom, az csak városi legenda. Persze amikor főverzió váltás van, mondjuk O-ról P-re, akkor előfordulhat olyan kiadás, ami bughalmaz, de az inkább azért van, mert idő előtt kiadják a build-et, hogy ő legyen a Jani, aki először elhozta az adott android verziót a telefonra.

Mmm'kay?

(#2158) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok melyik a legjobb/legstabilabb Google kamera? Android 8.1?

(#2159) Cobalt14 válasza Cobalt14 (#2154) üzenetére


Cobalt14
tag

Ezt nem tapasztalja senki más?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#2160) Viktor0610 válasza Cobalt14 (#2159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam sem működött. :(

Samsung Galaxy A54

(#2161) eclipse19 válasza Árpi001 (#2083) üzenetére


eclipse19
senior tag

"Egy zavar eléggé, az hogy az értesítési sávban, nagyon kicsik az ikonok."

Erre talált már valaki valami megoldást?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2162) mokus18


mokus18
tag

Sziasztok!
Mi alapján érdemes régiót választani?
Melyeket lehet, vagy ajánlott?

Köszönöm
Mókus

(#2163) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Mi az utolso global stabil rom? Elég rég nem jött frissítés és ez a van net nincs net már kezd idegesíteni xD

"Oh my Goa'uld!"

(#2164) Weeman1 válasza Peaceliker (#2163) üzenetére


Weeman1
veterán

10.2.2.0

Xiaomi 11T Pro

(#2165) Peaceliker válasza Weeman1 (#2164) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi! Nekem is az van fent...ez rohadt szomorú, hogy már mióta nincs javítás. :(

"Oh my Goa'uld!"

(#2166) B2man2 válasza Peaceliker (#2165) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nálam ez a verzió óta fordul elő, hogy a képernyő random módon felébred. 😯
Notification log nem jelez semmit, hogy alkalmazás okozná...

(#2167) Viktor0610 válasza Peaceliker (#2165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, kérdeztem-e, de csináltál gyári adatok visszaállítását?
Illetve kártyacserét javasolnék még.

Samsung Galaxy A54

(#2168) Peaceliker válasza Viktor0610 (#2167) üzenetére


Peaceliker
őstag

Gyári visszaállításra még nem vettem rá magam. Ez az internet mizéria pedig beazonosíthatóan frissítés óta van és másnak is jött. Plusz nem egyszer csak random app nem jut nethez. Van hogy FB pl megy de messenger már offline-t ír. Repülő üzemmód be-ki mindig megoldja.

(#2166) B2man2

nem csak az van hogy valami appnak nincs arra joga, hogy képernyő záron jelezzen? Nekem pl chrome nem kapott rá engedélyt, de ha jón valami hír felvillan, de semmi nem látszik. Ha feloldom akkor látni miért villant fel.

"Oh my Goa'uld!"

(#2169) B2man2 válasza Peaceliker (#2168) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nem hiszem. Be van állítva, hogy az alkalmazások nem ébreszthetik fel a kijelzőt.

(#2170) Peaceliker válasza B2man2 (#2169) üzenetére


Peaceliker
őstag

Akkor az mégis bug lesz, nem fícsőr. :D
De most hogy mondod talán nekem is vt 1x 2x ilyen... Bár lehet hogy most már csak beképzelem. :D

"Oh my Goa'uld!"

(#2171) Peaceliker válasza B2man2 (#2169) üzenetére


Peaceliker
őstag

És tényleg... Most láttam, tuti nem csak képzeltem. :D felvillant és sehol semmi...

"Oh my Goa'uld!"

(#2172) B2man2 válasza Peaceliker (#2171) üzenetére


B2man2
aktív tag

Megnéztem a notification log-ot, a debug log-ot, de nincs semmi infó, hogy mi ébreszti. Semelsik alkalmazás se csinált akkor semmit. Pff...

(#2173) püki válasza B2man2 (#2172) üzenetére


püki
aktív tag

Nekem a Redmi Note 2 csinálta ezt, de annak hardveres gondja volt. Tele ment kosszal a power gomb alatt, és azért villogtatta a kijelzőt.

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#2174) B2man2 válasza püki (#2173) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nem tudsz valami log programról, ami menti a power gomb használatot is? Akkor kiderülne, hogy az a probléma.

(#2175) püki válasza B2man2 (#2174) üzenetére


püki
aktív tag

Sajnos nem

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#2176) swazi


swazi
csendes tag

Üdv!
Mennyire érdemes még beruházni a Note 5-be?

(#2177) Peaceliker válasza swazi (#2176) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha mostanában lesz 8 és úgy érzed, hogy a 7 nem adna neked elég pluszt ehhez képest akkor megéri sztem :)
Bár hogy más márkából nincs e valami szuper ár-érték arányú darab, azt nem tudom, nem követem annyira a telós piacot mostanság :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2178) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Ha valakit érdekel egy TPU tok (téves kínai rendelés), írjon rám privátban.

B.Cs.

(#2179) Viktor0610 válasza bollokcs80 (#2178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélem, ingyen adod, mert különben tilosban jársz! ;]

Samsung Galaxy A54

(#2180) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Üdv mindenkinek...Note 3 pro ról váltottam erre a telóra,bár azzal sem volt gondom,de eljárt felette az idő,meg frissítéssel is leálltak. Ez tűnt a legjobb lehetőségnek és eddig bizony nem bántam meg..

(#2181) tarbela777


tarbela777
tag

Sziasztok! Szombat óta én is a klub tagja vagyok. A céges Huawei Mate 20 pro-t cseréltem erre. Egy hónap után tönkrement a kijelzője, nem érzékelt az arcfelismerő. Hozzáteszem bontottan kaptam, valószínűleg kiállított darab volt. Előtte HTC U11, majd Nokia 7 plus. Jelzem, hogy a Redmi Note 5 6/64 egyáltalán nem vall szégyent ezek között a mobilok között. Ár érték arányban pedig verhetetlen. Lehet, hogy ezután a Xiaomi készülékeket favorizálom.

(#2182) Árpi001 válasza tarbela777 (#2181) üzenetére


Árpi001
senior tag

Üdv a klubban. :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2183) tarbela777 válasza Árpi001 (#2182) üzenetére


tarbela777
tag

Köszönöm! 😊

(#2184) gilead


gilead
tag

Sziasztok,bár látom nem pezseg az élet, de megkérdezem, tapasztalt-e valaki az új frissítés óta wifi dobálást? MIUI GLOBAL 10.3.1.0 stabil

(#2185) Peaceliker válasza gilead (#2184) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én most szedem le, holnap mondom mizu. Nincs olyan nap, hogy ne szívatna, már készültem gyárira állapotra visszaállítani, hátha segít...de akkor így remélem megúszom

"Oh my Goa'uld!"

(#2186) gilead válasza Peaceliker (#2185) üzenetére


gilead
tag

ha jól értem neked a 10.2-n is dobálja? mert ott én nem tapasztaltam.

(#2187) Lacopapi válasza gilead (#2184) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem volt problémám a wifivel,bár csak két napig volt fenn,mert átléptem Xiaomi.eu romra (Pie)

(#2188) Viktor0610 válasza gilead (#2184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy nem pezseg, mert nem ez a fő topik. ;)
Xiaomi Redmi Note 5 Global
Az jobban pörög. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2189) Peaceliker válasza gilead (#2186) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem azon kezdte. De lehet más hibára gondolunk. Nekem hívás után nincs neten, vagyis nem minden app jut hozzá, van ami megy... Vicces. Aztán repülő üzemmód be - ki és megint jó. Ezt WiFi vel és mobil nettel is csinálja.

"Oh my Goa'uld!"

(#2190) gilead válasza Viktor0610 (#2188) üzenetére


gilead
tag

Ó, tényleg, köszi. Rég jártam erre :-)

(#2191) Pityu. válasza gilead (#2184) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem minden normálisan működik a legújabb updatéval.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2192) Peaceliker válasza Peaceliker (#2189) üzenetére


Peaceliker
őstag

Még mindig csinálja... De vicces hogy messenger megint kapott netet de a játék amit toltam nem (közben hívtak). Nyomok egy gyári állapotot hátha segít...

"Oh my Goa'uld!"

(#2193) püki


püki
aktív tag

9.0 Stabil Rom
https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/whyred/roms-global-stable/

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#2194) Peaceliker válasza püki (#2193) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én tegnap fel is raktam. Remélem javítja ezt a hívás utáni netes vergődését a telónak...ha ez sem akkor vagy enki állok fwkkel szórakozni bár semmi kedvem vagy tel csere lesz :W

"Oh my Goa'uld!"

(#2195) Árpi001


Árpi001
senior tag

Srácok a 9 es alatt sem lehet paraméterezni az akku töltöttség kijelzését?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2196) LadaLord válasza Peaceliker (#2194) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!

Mit tapasztaltál, milyen ez az új rom? Pár szót írnál róla? Ha frissítek, lesz valami gond, bug az előző verzióhoz képest?

Köszi előre is!

Üdv,
T.

(#2197) Peaceliker válasza LadaLord (#2196) üzenetére


Peaceliker
őstag

Szerintem ne tedd. Mintha többet döcögne, egyik játék is amit tolok ordenáré módon szaggatott ma, előtte sosem tette.
GPS ma fura volt kicsit, de egy waze restart után helyre jött, de nekem amúgy van gondok ezzel a van net nincs net dologgal (gps sem nagyon van ilyenkor), lehet az amiatt volt.

Előnyt nem tapasztaltam...az csini amikor töltőre rakom az az animáció a képernyő záron vagy mi a frász bejön, de ez kevés a boldogsághoz. :))

Akku idő az nem rosszabb tán nem is jobb, játék, fb, mobilnet, minden mindig aktív, automata fény 6 óra sot megvan, lehet több is, kibírja a napot.

Van sötét mód, de kb csak beállításokban jön ez le, de bánccsa a szemem, így ezt nem is használom.

Ennyit vettem észre. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2198) LadaLord válasza Peaceliker (#2197) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Köszi a gyors választ! Akkor lehet, hogy várok vele még. Csak az a baj, hogy úgy vagyok, hogy mindig kíváncsi vagyok, ha jön valami update. :) De akk egyelőre sztem jegelem a témát.
Meg engem pár indiai youtube video megtévesztett, mindegyiknek ott van a kezdőképen, hogy camera2api, aztán azt hittem, hogy az alapból engedélyezve van, amíg ma nem találtam egy emberi nyelvű (angol) videót, amiben mondták, hogy az nincs. Nekem ez lett volna a fontos, ami miatt frissítettem volna egyből.

Köszi még egyszer!

Üdv,
T.

(#2199) Peaceliker válasza LadaLord (#2198) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nincs mit! :)

Még egy updatet várnék, aztán felraknám én is...mert hajt a kíváncsiság. :) Most leginkább abban reménykedtem hogy javul a netes vackom...

"Oh my Goa'uld!"

(#2200) vicces


vicces
addikt

Békésen netezgetek és egyszer csak bejelentkezett a 9-es droid :C :Y

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.