Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) vegyszer


vegyszer
addikt

Másnak nincs gondja a pH motorral.
Most tudok már vakon gépelni. Azaz írom be a szöveget, de nem írja ki, csak a SwiftKey mutatja a szavakat. Ütök egy entert, oszt minden megjelenik.
De ez is csak itt jelenik meg bug gyanánt, egyetlen más oldalon se... (de legalább nem rejtődik el már a billentyűzet, mint a MIUI 12 után)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1452) rellif válasza vegyszer (#1451) üzenetére


rellif
senior tag

Nálam is vacakol néha.

(#1453) Imi1981 válasza vegyszer (#1451) üzenetére


Imi1981
veterán

Én a prohardver alkalmazást használom és ott nincs semmi ilyesmi. Néha böngészőben is írok de ott sem találkoztam ilyen jelenséggel.

(#1454) Dayerdroid válasza vegyszer (#1451) üzenetére


Dayerdroid
tag

Samsung browser...

(#1455) Dayerdroid válasza Imi1981 (#1453) üzenetére


Dayerdroid
tag

Felraktam már azt hittem el lett felejtve az app régen mobilaréna néven volt hasonló.

(#1456) vegyszer válasza Imi1981 (#1453) üzenetére


vegyszer
addikt

Teszek vele egy próbát.
Már anno tettem, de valamiért nem jött akkor be.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1457) Imi1981 válasza vegyszer (#1456) üzenetére


Imi1981
veterán

Már sokkal jobb mint régen! Régen nekem se tetszett. Már képfeltöltés is van és betűméret állítás. Jobban olvasható mint böngészőben. Persze azért mindig van egy két hiba benne. Most például fekete témával használom

[ Szerkesztve ]

(#1458) Imi1981


Imi1981
veterán

Ha gyári alapra állítást csinálok telefon beállításokban akkor nem kell kijelentkezni a fiókokból ugye? Szóval mikor bekapcsol olyan mintha új telót allítanék be és nem kér kódot? Nem akarom most alapra állítani csak jó tudni ha kell valamiért majd később.

Basszus fólia nélkül gyönyörű a kijelző! Pedig nagyon jó hydrogel fólia volt rajta de akkor is észrevenni. Holnap jön (elvileg) az uv ragasztós üvegfólia. Itt hardverapron rendeltem. Remélem jó lesz. Ha nem akkor jövő hónapban veszek drágábbat.

(#1459) mizoli válasza Imi1981 (#1457) üzenetére


mizoli
addikt

Amióta van, a PH (nem hivatalos) alkalmazást használom. Egyre jobb :) Előfizettem rá, szerintem megéri.

(#1460) Imi1981


Imi1981
veterán

Még egy kérdés! A telefon optimalizáló alkalmazás (gyári) mindig kikapcsolja a fejlesztői beállításokat. Régen redmi note 4 - en valahogy kivételhez lehetett tenni de itt nem találok olyat. Van rá lehetőség, hogy kivételhez rakjam?

(#1461) Dimond G válasza Imi1981 (#1458) üzenetére


Dimond G
senior tag

"Basszus fólia nélkül gyönyörű a kijelző!" - na ezért nem teszek rá fóliát. :DD

Jött AOD frissítés. A helyzet nálam változatlan! Beállítom az időt, de nem veszi figyelembe!

Nekem a fejlesztő be van állítva és mindig látom a beállításokon belül.
Vannak anomáliák! :K

(#1462) this is life válasza Imi1981 (#1458) üzenetére


this is life
Ármester

Visszaállítás előtt fiókból kilépni és törölni , ez értendő a google fiókra is . Az előbbinél a miui kéri a jelszót , az utóbbinál pedig csak azzal a fiókkal tudod elindítani , belakni a telefont ami a reset előtt aktív volt . A fiókok törlése, eladás előtt lényeges , szükséges lépés .

A fejlesztői lehetőségek ignorálása a biztonsági app-on belül már miui 11 alatt sem volt opcionálisan választható, de talán már miui 10 alatt sem volt másképp . Csak almenüként tűnik el a bekapcsolt funkciókat nem bántja .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1463) Imi1981 válasza this is life (#1462) üzenetére


Imi1981
veterán

Tudom, hogy nem állítódik el semmi csak idegesítő mindig visszakapcsolni.
Azért kérdeztem ezt a fiókokból kilépést mert samsungnál nem kellett ilyenkor csak akkor ha recoveryben csináltam volna full wipe data - t. Akkor itt kell. Végülis nem nagy dolog csak azért jó tudni.

(#1461) Dimond G Az optimalizálás futtatás kapcsolja ki. Utána megint elő kell csalogatni a miui böködéssel. Nekem más anomália nincs az akustatisztika és a kicsit bután programozott értesítési sáv sötétítésen kívül. Az enyhe laggolás néha de az minimális. Azért remélem finomítanak rajta.

(#1464) vegyszer válasza Imi1981 (#1463) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak akkor kell, hogyha nem ugyanazzal a fiókkal akarsz belépni. Ellenkező esetben gond nélkül mehet a teljes törlés. De csak azokkal a Mi és Google fiókkal enged be, ami előtte is használatban volt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1465) vasi79 válasza Imi1981 (#1457) üzenetére


vasi79
aktív tag

Igaz, hogy van képfeltöltés, de nekem még nem sikerült megtalálni a módját.

Már meg van:DDD:C

[ Szerkesztve ]

(#1466) Imi1981 válasza vegyszer (#1464) üzenetére


Imi1981
veterán

Ja akkor jó így. Úgyis ugyan azzal a fiókokkal lépek be. Kösz

(#1467) Doki16


Doki16
addikt

Tegnap megjött a MIUI 12 a telefonra. De nálam a menüben sehol sincs ez a Szuper háttérkép a beállítások között. Valahol ezt külön aktiválni kell vagy, hogyan jön ez elő?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1468) jatszo válasza Doki16 (#1467) üzenetére


jatszo
aktív tag

Èn is kèrdeztem már kètszer, no answer :(( .

(#1469) Imi1981 válasza Doki16 (#1467) üzenetére


Imi1981
veterán

Én eddig nem is kerestem ilyet de most néztem és nem is látok. Nem a téma alkalmazásban lehet rálelni?

(#1470) NotBlank válasza Doki16 (#1467) üzenetére


NotBlank
csendes tag

Csak a flagship (vagy flagship processzorral rendeklező) telefonok kapják/kapták meg. Egyébként portolva lett minden android telefonra, xda-n van külön thread ahonnan le lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1471) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. A gps hasznalat vele milyen, gyorsan meg talalja a jelet? Valami negativumot tudtok mondani a telefonrol?

(#1472) novinyul válasza Doki16 (#1467) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg csak a Snapi 845-855-865 telefonok támogatottak(845-be nem vagyok biztos) Amúgy meg simán fel lehet rakni erre is(Note10 Pro-m is simán vitte) kell a Google háttérképek meg leszedni a Xiaomi szuper háttérképek apk. és már mehet is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1473) Imi1981 válasza venom8888 (#1471) üzenetére


Imi1981
veterán

Eddig nem használtam de most probából bekapcsoltam a helymeghatározást és elindítottam a here wego alkalmazást és már egyből mutatta a tartózkodási helyem. Szerintem jó de persze utazás során derülne ki igazán.

(#1474) Doki16


Doki16
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek a választ így már teljesen érthető. Az zavart meg, hogy a Mi 10 Lite-ot simán Mi Note 10 Lite-nak néztem a listában. :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1475) venom8888 válasza Imi1981 (#1473) üzenetére


venom8888
őstag

Ki tudnad probalni utazas alatt is? Es meg irnad nekem mi a helyzet.

(#1476) Imi1981 válasza venom8888 (#1475) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát délután megyek dolgozni de az csak 15 km táv és szinte végig fő úton haladok nem kanyarodunk le semerre . Ez nem jó teszt. Talán más jobban le tudná tesztelni.

(#1477) venom8888 válasza Imi1981 (#1476) üzenetére


venom8888
őstag

Te voltal egyedul aki a temaban vissza valaszolt :D

(#1478) Imi1981 válasza venom8888 (#1477) üzenetére


Imi1981
veterán

Kipróbálom neked de szerintem az nem igazi teszt lesz. Azért majd ide írom hogy teljesített.

(#1479) Dayerdroid válasza venom8888 (#1477) üzenetére


Dayerdroid
tag

Szia! Én egyszer már kipróbáltam 30km-en. Teljesen jó volt.

(#1480) this is life válasza venom8888 (#1471) üzenetére


this is life
Ármester

A gps probléma mentes , és gyorsan talál pozíciót , tesztelve a Debrecen-Nagykanizsa-Murakeresztúr-Budapest-Debrecen útvonalon 😃.

Doki16
A szuper haterkepet ne erőltesd, mással is meg lehet az elektronokat etetni az akkumulátorból .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1481) Bali27 válasza Doki16 (#1467) üzenetére


Bali27
addikt

Desktopon kint hívd elő a háttérképek menüt. Ott sincs?

(#1482) Imi1981


Imi1981
veterán

Megjött az uv ragasztós üvegfólia. Fel is raktam és tökéletesen passzol! Annyira tökéletesen, hogy a gyári tok éppen nem nyomja fel. Bal oldalon a két sarkára rá kellett igazítanom a tokot. Azért észrevenni, hogy nem olyan tiszta a kép (főleg világos fehér felületek) mint fólia nélkül. Még olyan üvegfóliát nem láttam ami picit ne rontana a képen (persze mindig olcsó veszek) . Az ujjlenyomat olvasó sajnos jóval rosszabb így 😏 . Nem tudom meddig lesz rajta mert nekem az ujjlenyomat olvasó fontos de megpróbálom elviselni. 2500 Ft volt postával együtt.
Meg ezzel sincs meg a gyári üveg tapintás. Az valahogy más pedig ez is üveg.

[ Szerkesztve ]

(#1483) venom8888 válasza this is life (#1480) üzenetére


venom8888
őstag

Oksa koszonom 😊

(#1484) Dimond G válasza Bali27 (#1481) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nálam is ez a helyzet. Letöltöttem, felraktam, nem találom! :F

(#1485) Imi1981 válasza venom8888 (#1475) üzenetére


Imi1981
veterán

Na kipróbáltam és tökéletesen pontosan működött here wego - val. De látom már mások is írták.

(#1486) venom8888 válasza Imi1981 (#1485) üzenetére


venom8888
őstag

Jaja masok is segitettek, koszi. Amint lesz akcioban,marpedig lesz. AKkor lecsapok ra, a gyari oldalukon. Jah meg 1 kerdes. Meddig birja az aksu,normalis hasznalat alatt,es meddig tart feltolteni kb?

(#1487) mizoli


mizoli
addikt

A betűméret beállításai közül hiányzik az "M" méret, azaz az "S" után az "L" jön. Másnál is így van, vagy egyedi probléma?
Gyári 12. 0.1.0 (EU) verzió.
Nem emlékszem, hogy a 11-en hogy volt.

[ Szerkesztve ]

(#1488) Imi1981 válasza venom8888 (#1486) üzenetére


Imi1981
veterán

Én nem vagyok hardcore felhasználó de nálam másfél - két nap alatt 12-13 óra kijelző idő szokott lenni. Szerintem nagyon jó de van aki kicsit kevesli.

(#1489) rellif válasza mizoli (#1487) üzenetére


rellif
senior tag

Nálam is így van,pedig xiaomi eu-n vagyok.

(#1490) mizoli válasza rellif (#1489) üzenetére


mizoli
addikt

Akkor nem egyedi gond.
Kösz, hogy megnézted.
Én is az eu/multi romra pályázom, de még nem járt le a 168 óra.

[ Szerkesztve ]

(#1491) Imi1981


Imi1981
veterán

Most nézem, hogy akármilyen precízen leragasztottam a felső hangszórót csak jutott oda egy kis uv ragasztó :W . A hangszórórács fele el van tomődve. Hogy tudnám azt szépen kitisztítani? Járt már így valaki rajtam kívül? Én már másodjára mert előző telefonomon is így jártam de ott nagyobb lyukak voltak a hangszórórácson és ki tudtam tisztítani tűvel. De itt nagyon pici lyukak vannak! Tököm tele van.
Amúgy nagyon vissza fogja az ujjlenyomat olvasót az üvegfólia! Üvegfólia nélkül 10/10 a feloldási arány üvegfóliával 10/5 kb.

[ Szerkesztve ]

(#1492) mizoli


mizoli
addikt

Megérkezett egy teljes kijelzőt fedő "üvegfólia" és egy USB - OTG adapter. Az adapter szépen működik, a fóliát később tudom feltenni.
link

(#1493) Imi1981 válasza mizoli (#1492) üzenetére


Imi1981
veterán

A fóliáról majd írj! Kíváncsi vagyok.

(#1494) mizoli válasza Imi1981 (#1493) üzenetére


mizoli
addikt

Én is :)

(#1495) Dimond G válasza Imi1981 (#1491) üzenetére


Dimond G
senior tag

Hmm... ezek szerint igazolást nyert, hogy én ilyet nem akarok! Inkább rohadtul vigyázok a telóra! :DD

(#1496) Imi1981 válasza Dimond G (#1495) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát ideges is vagyok miatta. Pont melózok így nem is tudok vele csinálni semmit. Majd otthon vékony tűvel vagy fogkefével megpróbálom. Jó érzés és nyugtató, hogy védi valami a kijelzőt de sok hátránya is van.

(#1497) Dimond G válasza Imi1981 (#1496) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na ezért sok(k) hátrány miatt nem teszek a hajlított kijelzőre védelmet! Megtanultam vigyázni rá! Persze véletlenek vannak, de az az én bajom lesz! :DD
A kijelzője pazar és ezt akarom érezni, mikor kezembe veszem! :R

(#1498) Bali27 válasza Dimond G (#1497) üzenetére


Bali27
addikt

Nem akarom elkiabàlni de lehet találtam egyet. Hagyományos rátevős üveg. Eddig jó
Igaz 2 napja van fent

(#1499) Bali27 válasza Imi1981 (#1496) üzenetére


Bali27
addikt

Először tűvel,majd fulpiszkalo palcika+körömlakk lemosó komboval tisztítottam. Előtte csináltam egy próbát hogy milyen gyorsan illan el.

[ Szerkesztve ]

(#1500) Imi1981 válasza Dimond G (#1497) üzenetére


Imi1981
veterán

Igazad is van mert fólia nélkül az igazi. Van akit nem zavar de engem sajnos igen. Minimálisan az élesség is csökken meg fehér /világos felületeken nagyon enyhe szemcsés látvány van. Ezt sokan észre sem veszik engem meg idegesít. Mániákus vagyok 😄 . Mindegy minden hónapban veszek valamilyet amíg meg nem találom az igazit 😄 .
Este sötétebb környezetben amúgy tök jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.