Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Fall-N válasza bepken (#5204) üzenetére


Fall-N
veterán

Tudsz dobni egy saját képet róla? Jövőre rendelek egyet, úgysem érne már ide 2017-ben. Nekem is jó vastag tokom van, veszek majd rá egy ilyet is.

IMAK hasonló tokot néztem, de élőben nem úgy néz ki, nagyon gagyi.

(#5252) TeeBeee


TeeBeee
tag

Egy spontán Parkinson kór mentes kép:
itt
A vonal élesség szerintem rendben.

[ Szerkesztve ]

(#5253) #53667584 válasza TeeBeee (#5252) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#5254) Nerd válasza #53667584 (#5253) üzenetére


Nerd
aktív tag

Es amikor keszited a kepet a telefonon eles a kep? Jol van fokuszalva?

(#5255) #53667584 válasza Nerd (#5254) üzenetére


#53667584
törölt tag

Igen, annak tűnik.

(#5256) Nerd válasza #53667584 (#5255) üzenetére


Nerd
aktív tag

Itt eleg jol lathato hogy mi varhato az A1 kamerajatol:

[link]

De az biztos, hogy ha megnezed a terkepet peldaul a linken S7 es a P9 is jobb... (Mielott valaki leb@sz, hogy miert ezzel hasonlitottam ossze. Azert mert ezeket lattam ide beirva, de ki lehet mast is valasztani...)

Nekem is olyan mintha kicsit nehezebb lenne vele nem elmosodott kepet loni, de azert annyira nem katasztrofalis a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#5257) gusthy válasza kontrobi (#5226) üzenetére


gusthy
veterán

1/17-et telefonon kézben kitartani a mission impossible kategória.

[ Szerkesztve ]

(#5258) TeeBeee válasza #53667584 (#5253) üzenetére


TeeBeee
tag

Jesszus, mintha nem egy fajta készüléket használnánk. :Y

(#5259) Gabesz84 válasza Soybex (#4757) üzenetére


Gabesz84
őstag

eustocknál a piros volt már és kifogyott, vagy még csak most jön?
És aki vett már eustock-nál ők is wayteq-es garipapirral adják?

(#5260) nobiand


nobiand
aktív tag

Egy proba kép vakuval.

(#5261) judas13 válasza Digiflex (#5227) üzenetére


judas13
addikt

Plusz van még egy "saját eredeti" topicja is az A1-nek csak mondom ott is több ezres hsz.-al :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5262) TeeBeee


TeeBeee
tag

Portré mód nagy háttérfénnyel itt

(#5263) Aurig@


Aurig@
őstag

Néhány kép:

Kép1

Kép2

Kép3

Kép4 (makró)

Kép5

Kép6

Kép7

Kép8

Igaz nem fényképezésre vettem, és nem is szeretek telefonnal fényképezni (arra vannak céleszközök), viszont egész elviselhetőek a képek, számomra.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#5264) Necromance válasza TeeBeee (#5262) üzenetére


Necromance
kezdő

Nagyon szép képeket lő a MI A1 :) Én elneveztem a telómat Miának :D

(#5265) Ricardo válasza judas13 (#5261) üzenetére


Ricardo
félisten

Igaz az előbb volt, de a "saját" topik mindig az ami a teszt alatt nyílik. ;)

(#5266) xcsaba1975


xcsaba1975
tag

Üdv mindennkinek! Beléptem a klubba én is. Nagyon jók az első benyomások.A gépelés közben az automatikus szöveg javításokat hol lehet kikapcsolni? Van valakinek BP-i átvételel eladó tokja?

(#5267) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Valahogy be lehet azt állítani, hogy egy alkalmazás ikonja az értesítési sávban jelen legyen, de a képernyőzáron ne?

Évek óta használtam eddig a Sound profile appot, amit meg is vásároltam anno. Azonban nem a telefon hibájából gondolom inkább az új android rendszer miatt nem tudom beállítani a fentebb említett dolgot, illetve ami még nagyobb gondom, hogy nem tudok olyan profilt beállítani, hogy ne legyen net. Olvastam h ez valami újdonság most android fronton, meg talán rootolás után menne is, de nem akarom egyenlőre mókolni a telót.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5268) Tarisznyarák válasza xcsaba1975 (#5266) üzenetére


Tarisznyarák
tag

egy bőrtokom van fölösleg

(#5269) #53667584 válasza Nerazim (#5267) üzenetére


#53667584
törölt tag

Beállítások > Alkalmazások
> itt keresd ki az alkalmazást > Értesítések > kapcsold ki hogy ne jelenjen meg a képernyőzáron

(#5270) Kovács Zoli


Kovács Zoli
tag

Portré

[ Szerkesztve ]

(#5271) Digiflex válasza judas13 (#5261) üzenetére


Digiflex
tag

tudok róla, de az is csak a káoszt növeli, csinálhatnának rendet a topikgazdik, valami értelmesebb címmel... de ez van...nekünk így is jó...

...

(#5272) Nerazim válasza #53667584 (#5269) üzenetére


Nerazim
őstag

Na ez az ameddig eljutottam, de itt nem tudom melyiket is válasszam:
-Az összes tiltása
-Megjelenítés hangjelzés nélkül
-A Ne zavarjanak mód felülbírálása
Nálam csak ezek vannak. Vagy az egészet kikapcsolom és akkor az értesítési sávban sincs ikon (ami azért rossz mert akkor nem tudok manuálisan váltani és mindig meg kellene nyitnom app-ot) és a képernyőzáron sem.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5273) #53667584 válasza Nerazim (#5272) üzenetére


#53667584
törölt tag

(#5274) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Mobilneten nem tudja a készülék a 4g-t? Szegeden élek, tehát fixen van 4g szolgáltatás, viszont a készülék folyamatosan 3g-t mutat. A beállításba a mobilhálozatnál a 4g van beállítva. Valaki tud segíteni valami ötlettel?

(#5275) Luck Dragon válasza Horovic (#5274) üzenetére

Frissítés a készüléknek.

Vagy 4G képes SIM kártya beszerzése.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5276) Necromance válasza Horovic (#5274) üzenetére


Necromance
kezdő

Szia! Nekem is pont ugyanez az eset áll fennt.... a leírtaknak megfelelően jártam el de semmi... ugyanúgy 3G van... a másik telom jelzi az LTE hálózatot... Hátha majd az Oreo megoldja...

(#5277) Nerazim válasza #53667584 (#5273) üzenetére


Nerazim
őstag

nekem ilyen nincs :( az az andOTP az mi a szösz?

ja megvan az egy app :DDD akkor nekem az app nem tudja ezt a ficsört?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5278) #53667584 válasza Nerazim (#5277) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az andOTP-nek nincs semmi jelentősége, az volt az első alkalmazás a listában :)

(#5279) Nerazim válasza #53667584 (#5278) üzenetére


Nerazim
őstag

Hanyas biztonsági hibajavító csomag van fent jelenleg? Nálam 2017.12.01.
Valóban az összes alkalmazásnál hiányzik nálam ez az opció. Ez vajon mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5280) Necromance


Necromance
kezdő

Van, akinek már megjött az Oreóóó?

(#5281) #53667584 válasza Nerazim (#5279) üzenetére


#53667584
törölt tag

Decemberi patch van nálam is

(#5282) peeat válasza Necromance (#5276) üzenetére


peeat
tag

A 4g nek működnie kell ha a szolgáltató biztosít az adott területen 4g-t
esetleg egy hard resettel lehet próbálkozni

(#5274) Horovic
Szegeden nekem van 4g telenoros céges sim kártyával

Többen panaszkodtak több mindenre itt a fórumon (fagyás /4g stb ....) .
Én ezekből semmit nem tapasztaltam nem tudom lehet azért is mert én az elejétől kezdve angol nyelven használom nem tudom.

(#5283) mekker


mekker
őstag

Könyörgöm, ne próbáljátok már meg nekem megmagyarázni, hogy én vagyok a hülye... Egyértelműen rosszul működik több embernél is az auto üzemmód akár expo gombbal, akár anélkül. Kiraktam 10 képet, mindegyiken csapnivaló a vonalélesség. Kiraktam ugyanannyi Moto G-s képet, ami nem egy fotós teló, de még HDR-rel is jobb a vonalélesség.

Erre azt írjátok, hogy nincs semmi gond a készülékkel. A bugok nem akkor nem léteznek, hogy a többségnél nem jön elő, hanem ha senkinél nem jön elő. Ha az illetőnél elmegy pl. a hang telefonálás közben, de nálad nem, az már biztosan user error..

Egyébként egy szóval sem fikáztam a kamerát. Azt írtam, hogy valami itt nagyon nincs rendben szoftveresen. Ha érdemi megoldást nem tudtok, akkor légyszíves legalább ne támadjatok nekünk, mert semmiben nem visz előrébb.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#5284) Nerazim válasza #53667584 (#5281) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi a segítséget. Visszaolvasva a topikban látom te azért mókolgattál valamicskét a telón, ez esetleg lehet annak vmi hozadéka?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5285) Horovic válasza peeat (#5282) üzenetére


Horovic
aktív tag

Én Vodafonos vagyok. Előző készülékeim mind tudták a 4g-t.

(#5286) Horovic


Horovic
aktív tag

Újraidítottam a telefont így megoldódott a probléma.

(#5287) gusthy válasza Horovic (#5285) üzenetére


gusthy
veterán

APN biztos, hogy jól van beállítva? Volt már itt olyan tagtárs, akinek gyárilag hibásan állította be a telefon.

Asszem a standardnet.vodafone.net a jó, és nem az internet.vodafone.net, de ezt ti tudjátok leellenőrizni.

(#5288) #53667584 válasza Nerazim (#5284) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nem, ez gyárilag ilyen.

(#5289) Payskin válasza #53667584 (#5253) üzenetére


Payskin
tag

Ezek tényleg jó szarok, de az utolsónál teljesen egyértelmű, hogy bemozdítottad. Nézd meg a B-t a billentyűzeten.

(#5290) gusthy válasza Payskin (#5289) üzenetére


gusthy
veterán

Megnéztem párat az elmúlt napokban itt felbukkant képek közül, és egyértelműen látszik, hogy azok a szarok, amik amúgy rendes fényképezőgéppel is azok lennének.
Jellemzően vagy zajosak, és teszem azt, 1600-as ISO - val készültek, vagy homályosak, és 1/17-es záridővel, stb.

Tehát továbbra is igaz az, hogy hacsak nem csillogó napfényben fotóz az ember, akkor fotózni tudni kell.

(#5291) ShadowX


ShadowX
őstag

HTC/Google: Már kint az Oreo, unatkozunk fiúk...

Motorola/Google: Kezdjük el kiszórni a 8.0-t az X4 Android One edition-re.

Xiaomi/Google: Trollolloo, trollollooo, trollloollloooo :))

[ Szerkesztve ]

(#5292) Viktor0610 válasza ShadowX (#5291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Xiaomi féle duplakamera sokkal több munkát igényel bizonyára. :DDD

:(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5293) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sajnos ugy tunik, iden mar nem lesz MI A1em... belefutottam egy rossz uzletbe HA-n, igy most se keret, se telefon egyelore... szivatom magam a G2vel ami 2 orankent merul...(a ceges ios-t nem kedvelem)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5294) ShadowX válasza Real_Necro (#5293) üzenetére


ShadowX
őstag

Mit jelent a rossz üzlet? Csak hogy más ne fusson bele...persze csak akkor ha publikus.

(#5295) kontrobi válasza Viktor0610 (#5292) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Az alkalmazásokban ha megnézed a verzió számot láthatod, hogy az egyes verzióról sok a munka, hogy elérjen oda ahova kell. :D

(#5296) kontrobi válasza mekker (#5283) üzenetére


kontrobi
aktív tag

A mai világ így működik sajnos. Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy hülye vagy. Csak tíz karaktert kell leütni. A segítség az macerás, arra nincs idő. :)

(#5297) Real_Necro válasza ShadowX (#5294) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jegelve van a hirdetes. Elutaltam hetfon az osszeget, azota se telefon, se penz. Tegnap kaptam igeretet, hogy 2 reszletben vissza lesz fizetve kb januar kozepeig. Ha nem, megteszem a szukseges intezkedeseket.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5298) DarkChild válasza Real_Necro (#5297) üzenetére


DarkChild
senior tag

Mi az, hogy két részletben utalja vissza az összeget, majd valamikor januárban...? :Y

(#5299) ShadowX válasza Real_Necro (#5297) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem most azonnal tedd meg a feljelentést. Nem bíznék abban, hogy viszont látod a pénzt (még akkor sem ha valójában tényleg utal). A pénztárcád nem cofidis/provident. Még a végén te leszel a hibás, hogy miért vártál eddig.

(#5300) Nimda válasza Real_Necro (#5297) üzenetére


Nimda
addikt

Nem akarom senki üzletét rontani, de világosan le van írva a HA-n, hogy előre soha nem utalunk.Eszembe nem jutna előreutalást kérni, nemhogy én utaljak valakinek.Tudom ez téged nem vigasztal.Mégis hová tűnt a telefon?Elvitte a cica?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.