Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) zolikaDB válasza Sordoran (#5599) üzenetére


zolikaDB
veterán

En ugy erzem, hogy az optimalizalason van a hangsuly.
Nem estem terdre a kozel 4 eves Mi3/Snapi 800/2GB RAM/MIUI hw-sw utan.
Ezen a rendszeren sebessegben boven van csiszolnivalo szerintem, hiaba puci droid es sok a RAM.
Teny: az akksi brutal jo nalam (8.5 ora SOT atlag)

(#5602) Baggio04


Baggio04
aktív tag

Van olyan lehetőség, hogy zároljak bizonyos appokat?
Előző telómnál megoldható volt, így mikor rámentem hogy minden futó alkalmazást zárjon be, akkor a zárolt progikból nem lépett ki.

Baggio

(#5603) need válasza Digiflex (#5600) üzenetére


need
addikt

ezt írja rá..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#5604) zsizsef válasza need (#5603) üzenetére


zsizsef
senior tag

wpdmpt,inf vs wpdmtp.inf Jól olvasom?

(#5605) Digiflex válasza zsizsef (#5604) üzenetére


Digiflex
tag

bocsi elírtam, de korábban belinkeltem párszor, tényleg nem értem, mert ezt működött már ezelőtt, lehet hogy a legújabb windows...

...

(#5606) Fall-N válasza Baggio04 (#5602) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs. Legalábbis root nélkül gyári rendszerrel.

(#5607) Eraah


Eraah
tag

Sziasztok!

A keszuleket ha gyari garanciat akarok honnan erdemes megrendelni\megvenni?
Xiaomishop.hu az megbízható? Regebben sok remtortenetet lehetett hallani.

Koszonom a valaszt!

(#5608) Pocokk válasza Eraah (#5607) üzenetére


Pocokk
tag

Ne rendelj onnan, én most mondtam vissza egy Roidmi 3s rendelést, mert 5-8 napos kiszállítást ígértek a honlapon és megrendeltem Dec 14-én, de még most se ért volna ide mivel a kiírással ellentétben nincs nekik EU-s raktáron hanem kínából jön. Leveleztem velük egy sort, de vagy nem válaszoltak a kérdésemre vagy ködösítettek. Ja és mivel előreutalással rendeltem, így most valószínűleg hetekig várhatom, hogy visszautalják a pénzt.. :(((

(#5609) szmyky válasza Eraah (#5607) üzenetére


szmyky
aktív tag

Firstphone, van raktáron és most 2év gyártói garancia!
69.400 Ft

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5610) koncsik válasza Eraah (#5607) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pozitiv tapasztalatom van, 2 db. mi A1.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5611) Real_Necro válasza szmyky (#5609) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez a gyartoi garancia erdekes. Leadhatom a gyartohoz... vagy az uzletukbe. Ki kell varni mig megutaztatjak tavolkeletre?

Xiaomishop kollegam rendeleset 1 honapig huzta, majd visszafizettek az osszeget...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5612) bepken válasza Eraah (#5607) üzenetére


bepken
veterán

én inkább várnék, amíg ismét elérhető lesz eustock-nál. piros színben tutira lesz januárban (tehát akár napokon belül), de a feketére is van némi esély belátható időn belül.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5613) gyulagy


gyulagy
tag

Sziasztok, egy napja vásároltam a készüléket és az a bajom, hogy állandóan elnèmul a másik félnèl a hívás egy perc utan. Bármelyik kártyáról.

(#5614) outsiders válasza gyulagy (#5613) üzenetére


outsiders
aktív tag

Lehet, hogy a füleddel a közelségérzékelő hibája miatt benyomod a némítást. Megoldás van az összefoglalóban elvileg :K

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#5615) Viktor0610 válasza gyulagy (#5613) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

gyulagy:
Szerintem ez a sokszor említett közelségérzékelő-probléma lesz.
Kapcsold ki a hívásbeállítások között a közelségérzékelőt, indítsd újra, kapcsold vissza a proximity szenzort, és elvileg jó lesz.
(Telefon app - három pötty - Beállítások - Telefonos fiókok - Turn on proximity sensor - pipa ki)
Én igyekszem úgy tartani a készüléket, hogy a fülem eltakarja a közelségérzékelőt is, de lehet, nem is kellene erre figyeljek, mert a "javítást" elvégeztem. :D

outsiders:
Nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5616) Real_Necro válasza bepken (#5612) üzenetére


Real_Necro
veterán

En is most arra varok, nem merek bevallalni meg egy HA-s uzletet.

Egyebkent ugy tunik nem csak egyedul en futottam bele a dologba...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5617) gyulagy válasza Viktor0610 (#5615) üzenetére


gyulagy
tag

Köszönöm, kipróbálom.

(#5618) buca84 válasza Real_Necro (#5616) üzenetére


buca84
őstag

Kiről van szó amúgy? Megbízható tagról? Jöhet pü-ben is, ha itt nem szeretnéd megnevezni.

(#5619) Real_Necro válasza buca84 (#5618) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dobtam PU-t.

Egyebkent nem ertem, hogy HA-n 60-65ot kepesek elkerni egy gari nelkuli peldanyert, jo esetben bontatlan, itthon meg 5-10el tobbert kapsz 1-2(?) ev garit. Nem igazan ertem miert erne meg...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5620) Pete55555 válasza Real_Necro (#5619) üzenetére


Pete55555
addikt

MM, Aqua 72-73k 1 év garral. Én is azért vettem MM-ben. Bementem ott volt megfogdostam, kifizettem eljöttem. Nem kell előre utalgatni, postázni, nem vernek át stb...

...Szeretem leracsniztatni...

(#5621) Nimda válasza Real_Necro (#5619) üzenetére


Nimda
addikt

60-65ot kepesek elkerni egy gari nelkuli peldanyert

A pofám leszakad ha ilyet látok, és még veszik is sajnos.

(#5622) pergabb


pergabb
senior tag

Alkamazásokat vmi szerint sorrendbe tudom tenni, vagy bedobja magatol random es kesz? Fokepernyore nem nagyon pakolgatok ki, nem is szeretnek.

G

(#5623) petipetya válasza pergabb (#5622) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gyári launcherben abc sorrendben vannak az appok, amit nem tudsz másként rendezni.

"nincs rá lezsóidő"

(#5624) need


need
addikt

sziasztok..

Van arra lehetőség hogy az alkalmazásokat amiket nem használok bezárja magától...?

abból indulok ki hogy az előző xiaomi telefonomnál a képernyő zárásakor bezárta az alkalmazásokat!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#5625) petipetya válasza need (#5624) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyárilag a beállítások / fejlesztői beállítások alatt tudsz mókolni vele:

"nincs rá lezsóidő"

(#5626) Viktor0610 válasza need (#5624) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kellene ilyen funkció?
Az előző Xiaomi telefonodon sem kellett volna ezt beállítanod/használnod. ;)

Samsung Galaxy A54

(#5627) bepken válasza Viktor0610 (#5626) üzenetére


bepken
veterán

ja, más azért küzd, hogy minél több dolog maradjon a memóriában a gyors elérés érdekében :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5628) JJ hunter


JJ hunter
aktív tag

Sziasztok!

Nalatok megtartja a gyari kamera app a beallitasokat?
En a videohoz a 4K-t allitottam be, es valamiert nem jegyzi meg. Minden egyes videozas elott a full HD-rol kell atallitanom. Ez miert lehet?
Probaltam az alapbeallitasokra visszaallitani, es ujra 4k-ra tenni, de igyse marad meg 4k-n.

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#5629) gusthy válasza need (#5624) üzenetére


gusthy
veterán

Az mire jó? Az Android bezárja a legrégebbi appokat, ha elfogy a memória. Addig meg pont az a jó, ha bent vannak, mind a sebesség, mind a fogyasztás szempontjából.

(#5630) Viktor0610 válasza JJ hunter (#5628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már a másik topikban válaszoltam.
Szerintem ez egy szoftverhiba.

Samsung Galaxy A54

(#5631) zolikaDB válasza Viktor0610 (#5630) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kamera app ujrainditas utan nalam is kikapcsolja a HDR modot.
De azt hiszem, Mi3 MIUI alatt is igy tett.

(#5632) JJ hunter válasza Viktor0610 (#5630) üzenetére


JJ hunter
aktív tag

Igen, koszonom. De azt szeretnem megtudni, hogy ez csak nalam jelentkezik, vagy masnal is hiba ez:)

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#5633) gyulagy válasza zolikaDB (#5631) üzenetére


gyulagy
tag

Szerintem az egy normális dolog, hogy nem tartja meg a HDR beállítást

(#5634) esox válasza Eraah (#5607) üzenetére


esox
senior tag

notebook.hu - nál voltam ma, már ők is forgalmaznak A1-et. 71ezer.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#5635) gyulagy válasza Viktor0610 (#5615) üzenetére


gyulagy
tag

Eddig működik...
A problémának meg azt tartom, hogy nem lehet választani a simek közül hívás előtt, ha megadtam az elsődleges kártyát. Eddig ez minden telefon tudta, de lehet, hogy most én vagyok tudatlan.

(#5636) Baggio04


Baggio04
aktív tag

Aliról tapasztalat alapján melyik tokot érdemes megvenni hozzá, nézelődtem de ránézésre nem tudtam eldönteni?
Más, ha a gyári kamera appot használom, akkor nálam is vacak (finoman fogalmazva) az audió. Ezt kilehet küszöbölni valamivel, akár másik program vagy várjam az oreót, hátha...?

Baggio

(#5637) rhen válasza Baggio04 (#5636) üzenetére


rhen
senior tag

Nekem gyári tokom van, ilyen: http://s.aliexpress.com/amqaaINR
Szerintem teljesen jó, nekem pl kifejezetten tetszik a 3D poligonos mintája.

(#5638) mekker válasza Baggio04 (#5636) üzenetére


mekker
őstag

Csúsztatós tok
Szilikon tok

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#5639) bepken válasza Baggio04 (#5636) üzenetére


bepken
veterán

azt nem tudom, elérhető e Alin, minden esetre én ezeket ajánlanám

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5640) Viktor0610 válasza gyulagy (#5635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen úgy tudom, nem beállítható.

Samsung Galaxy A54

(#5641) Digiflex válasza Viktor0610 (#5640) üzenetére


Digiflex
tag

? ok, csak szám tárcsázáskor, de benne van úgy is, hogy a telekom van beállítva hívásra

[ Szerkesztve ]

...

(#5642) Viktor0610 válasza Digiflex (#5641) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Korábbi hasonló kérdékor kipróbáltam, de lehet, keverem valamivel. :D

Samsung Galaxy A54

(#5643) forzaroma válasza Digiflex (#5641) üzenetére


forzaroma
tag

Ez melyik launcher?

Realme GT2

(#5644) Viktor0610 válasza forzaroma (#5643) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a tárcsázó. :P

Samsung Galaxy A54

(#5645) JJ hunter válasza Baggio04 (#5636) üzenetére


JJ hunter
aktív tag

Szia,

Igaz, h nem alis, de gondolom ott is van. Nekem ez a tokom van, es bejott. Kellemes a fogasa, massziv.:)

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#5646) Fall-N válasza JJ hunter (#5645) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem is ilyen van kékben, ugyanitt vettem. Nagyon jó, csak az az egy hátránya van, hogy növeli a külső méretét a telefonnak, de cserébe biztosan véd esés és ütés ellen. Engem nem zavar.

Van Alin is harmadekkora áron. Nekem sürgősen kellett, így nem tudtam volna várni rá heteket.

Ajánlott még a Nillkin Super Frosted, az IMAK, MSVII, Lephee, Mofi tokok is.

(#5647) Baggio04


Baggio04
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, ajánlásokat!
Válogatok közülük.
Üdv!

Baggio

(#5648) Alarikman


Alarikman
senior tag

Azoknak akik hozzám hasonlóan küzdenek a kevés fényben való fotózással, egy tanács:
Használj kézi módot és állítsd 1/30-ra a záridőt. Így nem lesz sok a bemozdult kép. Cserébe több lesz a zaj, mert ISO-t is magasabbat választ 😉
IMAK tokok +1

[ Szerkesztve ]

(#5649) Wendelke


Wendelke
senior tag

Hali!

A beépített levelező nálatok hogy muzsikál? Furcsa volt eleinte, hogy egy helyre jönnek a leveleim (gmail+t-online) de megszokható. Viszont most nem frissíti a leveleket, csak akkor, ha belépek és megnézem hogy van-e új levél. Ez mondjuk nem az igazi. :W

Olvastam korábban is erről, de nálam eddig nem volt problémás, csak talán az utolsó frissítés óta. Mi a jó megoldás, ha valaki tudja?

Köszi!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5650) petipetya válasza Wendelke (#5649) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mármint a Gmail? Friss teló bekapcsolás után nem jöttek meg a levelek. Ám ha már egyszer elinditottam a Gmail appot, akkor onnantól kezdve minden emailt jelez, ahogyan kell. Most például 121 óra a teló futási ideje (beállítások / a telefonról / állapot), a Gmail pedig ott van az utoljára használt appok listáján.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.