Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) Bec válasza ricogsm (#3248) üzenetére


Bec
tag

Mi volt a gondod vele? 2.napja használom és nagyon patent. Eddig nincs hiányérzetem.Az ujjlenyomat azonosítás itt sem az igazi..

(#3252) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Én ezt nem értem...

2 éves ütött kopott törött Mix 2S telefonomat használom kinti munka közben, porban, koszban, nem kímélem.

Mi 9T Pro-t pátyolgatom, úgy vigyázok rá mint a hímes tojásra, csak beltéren használom tiszta kézzel.

Miért van az hogy több karc van a Mi 9T Pron elöl - hátul mint a Mix 2S-en?? Utóbbi nem is gorilla glass, a kerámia hátlapot megértem. De komolyan kevesebb karc van a kijelzőn kíméletlen 2 éves telefonnak mint egy pár hónapos Mi 9T Pro-nak...:U

Eleinte tokban hordtam, attól hajszálkarcos lett a hátlap.:F Mielőtt fóliát vettem volna rá, elkaptam egy pár hajszálkarcot, egy szembetűnőbbet is. Amíg fólia volt rajta, nem kíméltem az előlapot, de nem lett karcos a fólia, nem hiszem el, hogy az 1000 forintos kis szar fólia jobban karcálló mint maga a telefon. Nemrég le kellett szednem egy kis baleset miatt, és pár hét alatt tele van hajszálkarccal az egész pedig eszméletlenül vigyázok rá.:( Nadrágjaimat is rendszeresen mosom, cserélem hogy a zsebben se karcolódjon. Nagyon nem értem.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3253) Dare2Live válasza jonnyjoker01 (#3252) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

fólia még a plexit is megvédte, ha van rajta nem tudom hogy lehet karcos.

ha nincs rajta fólia akkor elég egy kis porszem simán vonalat karcol GGbe.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3254) HoaryFox válasza Dzsonny6 (#3249) üzenetére


HoaryFox
őstag

Akkor lehet a szolgáltatónál kéne érdeklődni, vagy biztos van rá USSD kód, azzal is meg lehet próbálkozni.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#3255) jonnyjoker01 válasza Dare2Live (#3253) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pár hete le kellett szednem a fóliát baleset miatt. Ez mind szép és jó, de továbbra se értem, hogy bírja jobban a házfelújítási poros munkálatok közben a Mix 2S (ami nem is gorilla glass) és miért karcolódik a Mi 9T Pro attól is, ha rálehelek.

Üdv. Johnny

(#3256) Dzsonny6 válasza HoaryFox (#3254) üzenetére


Dzsonny6
csendes tag

Köszönöm. A szolgáltatónál be van kapcsolva, annyit találtam, hogy a 9es sorozatnál valamiért nem működik. Gondoltam, hátha van valami trükk rá :)

(#3257) djxp01 válasza jonnyjoker01 (#3255) üzenetére


djxp01
senior tag

Mondjuk eléggé "vicces", hogy Gorilla Glass 5-nél tartunk, és egy porszem megkarcolja az 5. generációs "karcálló" kijelzőt... Miközben gorillák csapkodják, meg ütik-verik a reklámokban...Meg fémdörzsivel nyeszetelik. (lásd: kép, YT link)..., közben meg én is azt tapasztalom, hogy egy 700 Ft-os üveg meg jobban bírja, mint a $ milliókból fejlesztett cuccos... nevetséges, na mindegy.


[link]

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#3258) ABal válasza Dzsonny6 (#3256) üzenetére


ABal
őstag

Én ugyanezen a gyári verzión vagyok, nálam viszont rendesen működik a hívásvárakoztatás.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3259) kelly416 válasza djxp01 (#3257) üzenetére


kelly416
veterán

Dörzsivel vagy szöggel nem tudod megkarcolni az ablakodat sem, porral, homokkal simán. De ez csak fizika és kémia.

(#3260) Dzsonny6 válasza ABal (#3258) üzenetére


Dzsonny6
csendes tag

Lövésem nincs miért csinálhatja. A másik félnek mindig foglaltat jelez. Ha beallitom, hogy sms értesítés jöjjön a nem fogadott hívásokról, az sem mindig érkezik meg.

(#3261) Dare2Live válasza jonnyjoker01 (#3255) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azt en sem.

gg + uveg a gyartok marketing egyik legnagyobb atverese. kell ra folia/uveg kulonben karcos lesz . ha leejted es torik gazdasagi totalkar. kb vehetsz uj telefont.

vessuk ossze plexivel. kell ra folia/uveg kulonben karcos lesz. de lenyegebe torhetetlen.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3262) djxp01 válasza kelly416 (#3259) üzenetére


djxp01
senior tag

Én már karcoltam meg fém dörzsivel üveg felületet. :D

regisztrált: 2005-07-05

(#3263) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#3252) üzenetére


rigoberto
őstag

Számomra nagyon fura amit írsz ezzel kapcsolatban.
Nekem sima hydrogel van rajta a gyári tokkal, ami ugye a tetejét és az alját sem védi, mégsem karcos sehol az enyém.
Pedig kocsiba annyiszor becsúszott már a gázpedál alá, ülés közé stb. de semmi látszata, sehol.
:U

[ Szerkesztve ]

(#3264) kelly416 válasza djxp01 (#3262) üzenetére


kelly416
veterán

Ha eleve van karc rajta, akkor jóval nagyobb esélyed van azt tovább vinni és mélyíteni.
Meg hát van esély ilyennel is üveget karcolni, ha az üveg nem üveg, hanem üveg-műanyag kompozit, vagy a dörzsi poros, homokos, koszos. De alap esetben nem illene megkarcolja a fém dörzsi a sima üveget, pl. a sörösüveget. Anyósom üvegcuccokat gyártott évekig, kémcsövet és más egyebeket, mesélt elég sokat a keverékekről. A legtöbb azért ilyen, hogy ne legyen rideg, ne törjön olyan könnyen, cserébe karcolódik.

(#3265) djxp01 válasza kelly416 (#3264) üzenetére


djxp01
senior tag

Igen, az lehetett, hogy már alapból karcos volt, vagy a két felület közé por/homok került.

De nagyon remélem, hogy már a Gorilla Glass 8 körül már tényleg elérik azt a szintet, hogy ne tudja megkarcolni a por/homok se. De ahogy elnézem, ez inkább még vagy 10 év lesz, nem 2-3 :D

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#3266) kelly416 válasza djxp01 (#3265) üzenetére


kelly416
veterán

Ha karcálló, akkor rideg és törik. Ha törésálló, akkor nem annyira karcálló. Sajna vagy-vagy, ezért kísérleteznek ilyen sokat és ezért nincs még mindig megoldás.

(#3267) bear_ válasza kelly416 (#3266) üzenetére


bear_
aktív tag

Ezért bullshit az egész gorilla glass, nem való telefonra. A motorolának volt valamilyen törhetetlen plexis telefonja, ami tényleg elég jól bírta a strapát, igaz könnyen karcolódott. Ma is olyan plexi kellene a kijelzők elé, egy plusz fóliával rajta mindenki jobban járna, a telefongyártókat kivéve ugye.

(#3268) helixP válasza bear_ (#3267) üzenetére


helixP
nagyúr

Vagy bár csak lehetne venni olcsón, olyan fóliákat, vagy üvegeket, amiket otthon fel lehetne tenni a kijelzőre.

Ja várjál, van ilyen :D

Ezért mondom, hogy MINDEN kijelzőre fólia kell, függetlenül, hogy hányas GG. Amíg nem kvarcból készülnek, lesz, ami megkarcolja.

(#3269) kelly416 válasza bear_ (#3267) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, nagyon jó irány lenne a szinte törhetetlen kijelző plusz karcvédő réteggel ami cserélhető, de ilyenkor jönnének a hülyék késsel, szikével, és átvágva a karcállót tönkrevágnák a kijelzőt is. Mindig lenne valaki, akinek az épp aktuális kivitelezés nem jó.

(#3270) ricogsm válasza Bec (#3251) üzenetére


ricogsm
őstag

Meguntam, meg néha néha úgy befagyott. Ujjlenyomat hagyján, kamera sokszor nem indult el. Stb .
Tipp:
Ha lezárt képernyőnél nyomod a pwr gombot a zseblámpa bekapcsol.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3271) Bec válasza ricogsm (#3270) üzenetére


Bec
tag

Értem,kösz.Fagyás nálam nem jelentkezett,az ujjlenyomat érzékelés retek,lezárt képernyőnél nem tudom előcsalni a zseblámpát. Tegnap frissített (1.2Gb), elszöszmöszölt egy darabig amire végzett.

(#3272) Sty01 válasza Bec (#3271) üzenetére


Sty01
tag

Srácok tudnátok ajánlani valami jó üvegfóliát? Sajna eddig bármit vettem mind egy pár nap után elkezd felválni

(#3273) rigoberto válasza Sty01 (#3272) üzenetére


rigoberto
őstag

Sok hozzászólás volt a témában.
Röviden: nehéz rá találni tökéletesen feltehető üvegfóliát.
Kissé lekerekített szélek miatt előbb vagy utóbb - minőségétől függően - fel fog válni, vagy eleve illeszkedni sem fog, bubis lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3274) helixP válasza Sty01 (#3272) üzenetére


helixP
nagyúr

A sima 9t összefoglalójában van két fajta.

[ Szerkesztve ]

(#3275) Cane válasza Sty01 (#3272) üzenetére


Cane
őstag

Nekwm ez nagyon bejött: [link]
Pintosan illeszkedik,
Teljesen fed,
Sokkal jobban véd mint a gyári gorilla glass

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3276) rigoberto válasza Cane (#3275) üzenetére


rigoberto
őstag

És új usereknek csak 3 Ft. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3277) ricogsm válasza Cane (#3275) üzenetére


ricogsm
őstag

Megvettem

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3278) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
Ilyen még nem volt,h update után kellett egy format data is... ?
:F
Mindig vissza dobta a twpr-be.
Így a format data oldotta meg a problémát, ez pont nem kellemes megoldás.
Xiaomi.eu rom:
CN 11.0.8 ast tettem fel amit a telefon magától frissített...

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3279) fujifilm1 válasza ricogsm (#3278) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Helló,
Nekem nem kellett formatalni semmit. Nem volt adat vesztés.
Nekem nem jelezte, hogy van új verzió de amikor itt a kollega - köszi- írta hogy elérhető a CN 11.0.8-as, akkor ráböktem a frissítés keresésre és kiírta hogy van.
elkezdtem letölteni de 90 % környékén network error ra hivatkozva megállt . párszor újra próbáltam de mindig ugyanott megállt .
akkor rákerestem böngészőből , -letöltöttem és az manuális update -el gond nélkül felrakta . ezután szokásos vissza TWRP be. MAGISK install, LS_G.zip, install. és minden működik ugyanúgy ahogy kell.
Még én beállítottam Battery savert egy pár app-nál, amik nagyon aktívak, de nem kell.

ebben a verzióban is továbbra is van Call recorder...

[ Szerkesztve ]

(#3280) Cane


Cane
őstag

Új, szép színes AOD :C

[link]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3281) rigoberto válasza Cane (#3280) üzenetére


rigoberto
őstag

Valami new feature van benne?

(#3282) kelly416 válasza rigoberto (#3281) üzenetére


kelly416
veterán

Én feldobtam, eddig piros betűkkel piros ikonokkal és piros szegéllyel dolgozott az aod az értesítésekkel karöltve, most színesek lettek az ikonok, ami sokak számára lehet, hogy pozitívum, nekem pont rontja az eddig harmonizáló színek által nyújtott élményt.

(#3283) rigoberto válasza kelly416 (#3282) üzenetére


rigoberto
őstag

Én ezt [link] dobtam fel legutóbb, ezen is színesek már az ikonok.

(#3284) Acélfarkas válasza Cane (#3280) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nekem se a gyári filekezelöböl, se TC-böl nem engedi telepíteni. Tudsz valami megoldást rá?
Ismeretlen forrásból való telepítés mind2nél engedélyezve volt. Azt írja angolul, hogy rendszer alkalmazás nem telepíthető ismeretlen forrásból.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3285) Hugi0333


Hugi0333
csendes tag

Ha valakit érdekel: Nálam ez működőképes: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder&hl=hu

_- Mi 9T Pro -_ , _- Xperia XZ -_

(#3286) ricogsm válasza Cane (#3280) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem engedi telepíteni. CN Rom van fent

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3287) Cane válasza Acélfarkas (#3284) üzenetére


Cane
őstag

Fejlesztői mód engedélyezett?
Ismeretlen alkalmazások telepítésénél sem?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3288) rigoberto válasza Acélfarkas (#3284) üzenetére


rigoberto
őstag

Próbáld felrakni azt, amit belinkeltem.
Jól működik, kijelezz mindent, Vibert is.

(#3289) Acélfarkas válasza rigoberto (#3288) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Próbáltam, nem engedi. Ugyanazt írja ki, amit fentebb is írtam.

Cane: Igen, engedélyezett a fejlesztői mód. Xiaomi EU ROM van fent.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3290) djzoy


djzoy
tag

nekem sem engedi feltenni, xiaomi EU ROM

(#3291) laci laci válasza djzoy (#3290) üzenetére


laci laci
addikt

Csak global romra engedi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3292) ABal


ABal
őstag

Csak jelzem, hogy az AOD gyári rendszeren is az alkalmazások saját kicsinyített és színes ikonjaival jelzi ki az értesítéseket, egyszerre négyet. Ha több van, akkor 3 pöttyel jelzi, hogy azok már nem fértek ki. Szépen fejlődik ez magától is.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3293) kelly416 válasza kelly416 (#3282) üzenetére


kelly416
veterán

Na de szuper... Eddig szerettem az aod-t a legutóbbi frissítés óta, most feldobtam ezt a szuperfrisset, nem tetszettek a fehér ikonok, töröltem a frissítéseket. Újra beállítottam mindent (valahol be kell kapcsolni, milyen alkalmazások értesítései jelenjenek meg? Mert ha igen, azt nem állítottam be), színt, stílust, nem jelenik meg a messenger. Frissítettem azzal, amit gyárilag dobott, továbbra sem jelenik meg. Bár bele se kezdtem volna...

(#3294) rigoberto válasza kelly416 (#3293) üzenetére


rigoberto
őstag

Rakd fel azt amit én, mindent kijelezz.
Messengert is, mindent a saját ikonja színével.

(#3295) bear_


bear_
aktív tag

Be lehet valahogy állítani ezt az AOD-ot úgy, hogy csak akkor kapcsoljon be, ha valami értesírés érkezik?

(#3296) kelly416 válasza rigoberto (#3294) üzenetére


kelly416
veterán

Ez volt a bajom, hogy nem mindent piros ikonnal jelzett, de még így is jobb lesz mint most, hogy semmit nem jelez. Köszi.

(#3297) Cane válasza kelly416 (#3293) üzenetére


Cane
őstag

-Értesítések vagy
-Lezáróképernyő értesítéseinél sincs?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3298) kelly416 válasza Cane (#3297) üzenetére


kelly416
veterán

Nem, sajna nincs.

(#3299) kelly416 válasza rigoberto (#3294) üzenetére


kelly416
veterán

Sajna nem, most ezzel sem jelez semmit. Nem tudom, mit csellózhattam el.

(#3300) rigoberto válasza kelly416 (#3299) üzenetére


rigoberto
őstag

Az fura.
Ujraindítás sem segített?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.