Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) kelly416 válasza Sty01 (#3040) üzenetére


kelly416
veterán

Tárcsázó, jobb felső sarokban 3 pötty, beállítások, megjelenítés alatt tudod a kereszt illetve vezetékneveket variálni.

A technológia meghaladta a sim-re mentést, mert oda csak kevés karaktert meg egy számot tudsz tárolni, így már fel sem ajánlja szerintem.

(#3052) BenQhunria


BenQhunria
tag

Tud valaki a gyári tapintású tokkal megegyező tokot ami teljesen körben véd :DDD ?

[ Szerkesztve ]

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#3053) kelly416 válasza BenQhunria (#3052) üzenetére


kelly416
veterán

Mármint a szelfi kamera sem jön ki és a kijelzőt is takarja? Hogy érted a teljesen körbe jelzőt?
Ez jól véd szerintem. Én az érdeset szeretem, de a sima tapintású olyasmi lehet, mint a gyári.

(#3054) helixP válasza BenQhunria (#3052) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez nagyjából olyan. Kicsit gumis, eddig kb ez a legjobb megoldás nekem, ha kultúr tokról van szó. [link]
(Nem strapa tok)

[ Szerkesztve ]

(#3055) Cane válasza divan (#3044) üzenetére


Cane
őstag

Hogyan sikerült ennyire homály képet készíteni ezzel a telefonnal? :C

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3056) Sty01 válasza kelly416 (#3051) üzenetére


Sty01
tag

Nekem ott csak 3 lehetőséget dob fel. Azon belül hol?

(#3057) rigoberto válasza Sty01 (#3056) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem a 3 függőleges kis pöttyre kattintottál.

(#3058) kelly416 válasza Sty01 (#3056) üzenetére


kelly416
veterán

Nem is értem. Nem gyári tárcsázót használsz? Vagy már rom van a Tiéden mint az enyémen.
Nálam így néz ki, ott van beállítások, és onnan a többi már gyerekjáték. De Nálad az alapképernyő sem úgy néz ki, mint nálam.

(#3059) HoaryFox válasza eddie1978 (#3043) üzenetére


HoaryFox
őstag

MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#3060) divan válasza Alonso69 (#3050) üzenetére


divan
senior tag

Megvan a megoldás. Kerestem a görög TWRP-t (nem találtam) ennek kapcsán olvasgattam azokat a hozzászólásokat, amiben szerepel a "TWRP" szó, és ott találtam (#519) hriska hozzászólását, megcsináltam az adattörlést a kameránál, és most már MI 9T Pro a vízjel. :C :R

(#3055) Cane
Viszonylag sötét volt, csak tartottam az ölemben, nyilván be is mozdult. Nem az volt a lényeg, a vízjel. :D

(#3061) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. Meg vagytok elégedve a készülékkel? S8-at váltana, s úgy látom ez egy remek telefon, legalábbis a nyers adatokból ez jött le.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#3062) kelly416 válasza Snoop27 (#3061) üzenetére


kelly416
veterán

S9 után én bőven boldog vagyok.

(#3063) Snoop27 válasza kelly416 (#3062) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi. Akkor valószínű S8 után se lenne csalódás. Note 8 pro volt a kiszemelt eddig, de.talan a 9t pro jelenleg a legjobb xiaomi, legalábbis annak tűnik.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#3064) rigoberto válasza Snoop27 (#3061) üzenetére


rigoberto
őstag

Jelenleg a legjobb vétel ár-érték tekintetében!
Csúcs telót kapsz fél áron.
A teljesség igénye nélkül: notch és lyukmentes fullview kijelző, beépített és hibátlanul működő ujjlenyomat olvasó, villámgyors proc, stb.stb.

[ Szerkesztve ]

(#3065) Sty01 válasza kelly416 (#3058) üzenetére


Sty01
tag

(#3066) syler123 válasza Sty01 (#3065) üzenetére


syler123
veterán

Ezt sem értem, hogy nekem a 11.0.3-ra miért nem talál frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#3067) kurion


kurion
senior tag

Sziasztok!

ígértem hogy írok 1 beszámolót az EvolutionX romról ha hosszútávon használom. És hát most már 2 hónapja lassan nyúzom.

Az elején nagyon szokatlan volt sok dolgot nem tudtam be lehet-e állítani.
Az elején leszögezném hogy se custom launchert se semmilyen külső appot nem használok 1-2 magisk modulon kívül.

Ami továbbra sem működik és hiányzok:
-FOD és pinkód egyszerre nem tud megjelenni
-Screen Of FOD

Ha kérdés van akkor jöhetnek nyugodtan.

A Rom stabil, nem indult még random újra, nem halt le, minden megoldás működik. A tegnapi build van fent ahol az iMMENSITY kernel már integrálva van.
A kijelző idő szerintem tökéletes, MIUI alatt 4 órát hoztam ki itt akár 6-ot is. Csak mobilnet, havi 100gb forgalom, 3 e-mail fiók napi 400 mail-el, mi band 4 folyamatos csatlakozás.
FOD szerintem nagyon gyorsnak mondható de Screen Off FOD nincs, de ezt egy emeléssel bekapcsol az aod dologgal megoldotta. AOD csak emelésre jön fel nem megy állandóan viszont, minden értesítésre felvillan a kijelző.
ANX kamera hozza a stabil romok kamera minőségét, kifogásom nincs.
A Gyári launcherben csak értesítési Pötty van, számlapos értesítés nincs.
A Telegramm fiókban azt írják hogy a 11.0.1 javasolják de én a 11.0.4-et használom, semmi gondom nincs vele.

Alap esetben a nehéz átállás után, nem vágyok vissza miui-ra, nem érzem hiányát semmilyen feature-nek.

Amiket nem telepítettem:
#dfe #f2fs #disableForceEncryption

Köszi annak aki elolvasta, akinek kérdése van írjon nyugodtan.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3068) ABal válasza Sty01 (#3065) üzenetére


ABal
őstag

Én is gyári 11.0.5.-ön vagyok, ne a névjegyeknél keresd, amit kelly416 ír, hanem a telefonálási menüből indulj el!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3069) kelly416 válasza Sty01 (#3065) üzenetére


kelly416
veterán

:F

ABal:
És tényleg. :R Bocsi a félrevezetésért. Hívás ikon után alul átmentem a névjegyekhez és lám, félre is vezettem magam is, mást is.

[ Szerkesztve ]

(#3070) syler123 válasza kurion (#3067) üzenetére


syler123
veterán

Szia!

Ránézésre nekem tetszik ez rom, jobban, mint a MIUI, de még nem tudom hogy bele merjek-e vágni. Látom nincs rajta sok felesleges app.
Van esetleg egy leírásod ami alapján fel lehet tenni? Bootloader nyitástól kezdve odáig, hogy fent van az Evolution X. Visszaállni mennyire macerás global miui-ra?

A hivatalos oldala az megvan.

[ Szerkesztve ]

(#3071) syler123 válasza syler123 (#3070) üzenetére


syler123
veterán

Közben találtam egy videót, már csak a bátorságomat kell összeszednem :D

(#3072) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Felraktam a stabil 11.0.7es EU Romot. Az AOD beállitások/ütemezésnél már nincs ott a 10 seces opció, ami eddig a bétában benne volt. :O :W

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3073) Alonso69 válasza Acélfarkas (#3072) üzenetére


Alonso69
senior tag

Pedig ott van [kép] [kép] :)

Xiaomi 12

(#3074) kurion válasza syler123 (#3070) üzenetére


kurion
senior tag

Ezt még én írtam anno össze a Mi 9t csoportban, [link] . BL nyitás után minden törlődik szóval előtte érdemes lementeni ami kell, játékokban accountokban tárolni az infót.
A kihúzott menüpontokat is olvasd el nekem kellett onnan is infó. A format data után ugye teljesen üres lesz a telefonod tárolója, a reboot recovery után pedig Mount menüpontból felcsatlakoztatod a telefon belső tárolóját felmásolod a Vendort+romot.

XDA helyett a Telegrammot javaslom ott sokkal több az infó a romról és a felhasználók is gyorsabban reagálnak a kérdésekre.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3075) Acélfarkas válasza Alonso69 (#3073) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nekem pedig hiányzik, pedig ugyanaz a verzió, mint a tied. Nem ok nélkül írtam hogy nincs ott.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3076) syler123 válasza kurion (#3074) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Még agyalok rajta, de lehet már az akkuidő miatt is megérné a váltás.

(#3077) Alonso69 válasza Acélfarkas (#3075) üzenetére


Alonso69
senior tag

Telepítsd még egyszer csak úgy simán wipe nélkül.
A Xiaomi egyűttható, már megint.
Valakinek működik, valakinek nem.

Xiaomi 12

(#3078) Acélfarkas válasza Alonso69 (#3077) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nálam az első kép viszont más. Az ütemezés beállítás nem külön állandóan bekapcsolva menüpont alatt van, Hanem közvetlenül a képernyőzár beállításoknál.
Érdekes.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3079) kurion válasza syler123 (#3076) üzenetére


kurion
senior tag

Annyira nagy csodát ne várj azért. Ha eddig is atlag5os volt ez után se lesz sokkal jobb. Vagy is én ezt tapasztaltam.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3080) syler123


syler123
veterán

Nekem most valami nem jó az akkuidővel, úgy merül, hogy az nem igaz. Este 15-18%-al tettem le, akkukímélő mód, always on display kikapcsolva. Teljesen nullára merült. Képernyőidőm se éri el a 3 órát. Ez nevetséges... Mit tudok tenni? Azon felül, hogy inkább használjam a 4 éves Oneplus 3-at 4 éves 3000mah akkuval, mert az jobban bírja.
Az elején ettől többet ment.

Nagyon bánom hogy sajnáltam a pénzt a Oneplus 7t-re. Most romolgathatok a xiaomi-n...

[ Szerkesztve ]

(#3081) syler123 válasza syler123 (#3080) üzenetére


syler123
veterán

Az a baj hogy még normális magyar leírás sincs a telefonhoz, fele lépés át van húzva. Nincs eldöntve hogy melyik twrp-t használjam. Megnézem hátha a Xiaomi magyar fórumján találok valamit.

(#3082) fecs válasza syler123 (#3081) üzenetére


fecs
senior tag

TWRP oldalán van elérhető verzió.

Pixel 6a

(#3083) kurion válasza syler123 (#3081) üzenetére


kurion
senior tag

A BL nyitva van már? Adb-t használtál már?
Mert nyitott BL-el elindítod fastbootban a telefont,
fastboot flash recovery twrp.img
Ha felment lehúzod a telefont a gépről
Hangerő fel+power gomb. A fastbootbol újra fog indulni ott én el szoktam 1 pillanatra engedni a gombokat majd újra megnyomni.
Ezek után érdemes bekapcsolni a telefont majd újra recoveryben bootolni.

Ezek után patent a twrp. Mehet a format data, majd reboot recovery, mount, felmásolod a már leírt dolgokat, megfelelő sorrendbe felrakni reboot és boldog mindenki.
Recoveryből 2 van, orangefox(sose használtam) meg a twrp [link] én mindig a legujabbat használom.

Ha nagyon ragaszkodtok hozzá leírom ott nem tudom ki miatt lettek kihúzva dolgok, de tisztán emlékszem hogy a format data után nem tudtam csatlakoztatni a tarolot a géphez csak ha ujrainditottam a recoveryt.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3084) syler123 válasza kurion (#3083) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :R

Most adtam be a nyitásra a kérelmet. 1 hetet kell még várnom sajnos. Ezt sem értem, a leírás 72 órát ír, nekem meg a program azt hogy próbáljam meg 167 órával később...

TWRP linkeden van offical és unoffical, melyiket használjam?

Pl ezt?
TWRP 3.3.1-25 Unofficial by mauronofrio

Szuper lenne egy komplett leírás, lépésről lépésre, bolondbiztosan.
De már szerintem ígyis menni fog. Nekem szerintem valami appok beragadtak miui alatt azért merül ennyire, ettől többet kell bírnia.

fecs: Köszi! Érdemesebb lenne akkor ezt a verziót használni?

[ Szerkesztve ]

(#3085) kurion


kurion
senior tag

Bootloader (BL) nyitás, TWRP, EU ROM telepítése
Csak saját felelősségre!

A nyitáshoz a jogosultságok itt kérhetjük. Ehhez MI fiókkal kell rendelkezni. A nyitási jog a MI fiókhoz kapcsolódik, így ha már egyszer megkaptuk, a következő telefonnál már nem kell kérni, csak a kötelező várakozási időt (Ez 167 óra, régebben kevesebb volt de a gyártó ezt az időt határozta meg) kell kivárni.
1. Engedélyezd a Fejelsztői beállításokat: Beállítások / Készülékem / Az összes jellemző pontban a MIUI verzióra 7x kell koppintani
2. A Fejlesztői beállításokban az OEM feloldás és az USB-hibakeresés menüpontokat engedélyezd.
3. Az unlock program innen letölthető. Előfordulhat, hogy a letöltött verzióval nem működött a nyitás, ilyenkor érdemes megpróbálni egy régebbi verzióval, innen letölthető. A miflash_unlock.exe-t rendszergazdaként indítsd el.
Ryzen alapú gépeken nem működnek a miflash_unlock elérhető verziói.(akinek ilyen gépe van próbálja ki lehet megoldódott már ez a probléma)

1. A BL nyitás mindent töröl a telefonról, ezért a fontos dolgokat (képek, videók,...) előtte menteni kell, az akkumulátor legyen legalább 50%-ra feltöltve. Csak akkor töröl mindent, ha a nyitás végrehajtódik, ha az miflash_unlock azt írja ki, hogy még van hátra várakozási idő, akkor nem történik semmi az adataiddal.
2. ADB, Fastboot és Device driverek telepítése. Innen letölthető a legfrissebb 15 seconds adb telepítő, rendszergazdaként telepítsd fel, a végeredmény a c:\adb könyvtárba kerül.
3. TWRP [mauronofrio] , ezek nem hivatalos TWRP-k, de a twrp oldalán található 3.3.1 verzió is az övé amit official-nak elismertek. Érdemes akár többet is kipróbálni. Másold be a c:\adb könyvtárba és nevezd át twrp.img-re az egyszerűség kedvéért.
4. Az eu dev/stabil romot innen töltheted le , további romok telegrammon.
5. Csatlakoztasd a telefont az usb kábellel a PC-hez, majd indítsd újra fastboot módban. Nem muszáj kikapcsolni, bekapcsolt állapotban, ha sokáig nyomod a power+hangerő le gombot, akkor újraindul a telefon és be is lép fastboot módba.
6. Nyiss egy parancssort a c:\adb könyvtárra. Intézőben shift+jobb klikk a mappa nevén, majd a helyi menüből Parancsablak/PowerShell ablak megnyitása itt.
7. Ellenőrizd, hogy a látja-e a fastboot parancs a telefonodat: fastboot devices, ha kiír egy kódot utána a fastboot feliratot, akkor kapcsolódott.
Érdemes ellenőrizni, hogy az ARB (antirollback) védelem aktiválva van-e a telefonon a fastboot getvar anti paranccsal. Ha a válaszban az érték 1, 2 vagy 3, akkor az ARB még nincs aktiválva, 4,5 esetén már aktivált a védelem. Ennek akkor van jelentősége, ha szeretnél korábbi verziójú romot feltenni, mint ami a telefonon van, ha az ARB aktív, akkor ez már nem lehetséges.
8. fastboot flash recovery twrp.img paranccsal történik a twrp felírása.
9. Nekem csak úgy sikerült a twrp-be bootolni, hogy a flash után még fastboot módban power+hangerő fel gomb nyomásával újrabootoltam a twrp-be. A fastboot boot twrp.img parancs nem működik.
10. Első twrp boot után én telepíteni szoktam innen is a TWRP-t majd bekapcsolni a telefont és ujra elindítani twrpben.
11. A recoveryben válaszd Keep Read Only vagy Swipe to Allow modifications.
12. Előtte mindig csinálj backupot és másold fel gépre, sok időt meg tud spórolni esetleges hibáknál. A főmenüben Wipe / Format Data, írd be hogy yes (ez eltávolítja az encryption-t a data partícióról)
13. Lépj vissza a főmenübe, majd Reboot / Recovery
14.1. Az MTP mód működik a recoveryben, másold fel PC-ről a korábban letöltött romot/romot+vendort/rom+vendor+gapps ha ez sikerült akkor a 15. pontnál folytasd.
(Ezek alternatív megoldások nálam sose volt rá szükség de más leírásokban is benne vannak)
14.2. Ha nem működne az MTP, de van OTG kábeled, akkor telepítheted egy pendrájvról is, másold fel a pendrájvra, a 15. pontnál folytasd..
14.3. Ha a 14.1 és 14.2 pontban nem tudod felmásolni a romot, akkor marad az adb sideload parancs, (viszont erről többen is írtak a fórumokon, hogy nem sikerült nekik) Főmenü / Advanced / ADB sideload / Swipe to start sideload
A PC-n nyisd meg C:\adb mappát, majd adb sideload rom.zip parancsot add ki, majd a 16. pontnál folytasd, ha végzett a telepítéssel.
15. A főmenüben Install menüben a kiválasztod az /sdcard majd a rom leírásában szereplő sorrendben telepíted a dolgokat. majd Swipe to Confirm Flash
16. Telepítés végezetével Reboot to system és a telefon leválasztható a PC-ről. Itt nincs szükség semmilyen wipe-ra.
(Xiaomi.eu romhoz)
Ha már fel van telepítve az eu rom, a következő frissítés telepíthető: (innen letölthető)
1. a frissítő alkalmazásból OTA-n (letölti, majd a twrp-vel telepíti, és újraindul)
2. letöltöd a telefonra, vagy PC-re, és felmásolod a telefonra egy könyvtárba
3.1. a frissítőben jobb felső sarok 3 pont menüből a Choose update package pontban kiválasztod a romot és telepíted, a végén újraindul
3.2. Belépsz a recovery-be (a bővített power menüből vagy a Frissítő menüjéből Reboot to recovery mode pont hívásával) és az Install pontból feltelepíted a romot, majd a telepítés végén a Dalvik/ATR cache-t törölni kell, és újraindítod a telefont.
A Fejlesztő beállítások menüben engedélyezheted az Extended power menu opciót, akkor a power gomb megnyomásra az Újraindítás pontban már lesz Recovery és Fastboot gomb is.

Fastboot bootloop

Ha a telefonod csak fastboot módban indul el és nem tudod életre kelteni, nem tudsz recovery-t flash-ni akkor Fastboot romot kell telepítened.
Fastboot/Recovery Rom:
K20 Pro/Mi 9T Pro (Raphael) | K20/ Mi 9T (Davinci)(ha van esetleg más hivatalos oldal link akkor az jöhet ide)
TGZ kiterjesztéssel kell leszedni a romot.
MiFlash:
Letöltés(Nekem a legújabb verzó nem talált meg egy elérési utat így az 1-el régebbivel próbálkoztam ami működött)
1. Nyissuk meg a letöltött MiFlash-t.
2. Refresh gombbal keressük meg a készüléket, ezt alul 1 sorban kiírja a fastboot ID-t ez lesz a telefonunk.
3. Jobb alsó sarokban maradjon bejelölve, hogy clean all and lock. Ezzel zárja a BL-t is, de ha a Mi accountodhoz hozzá van rendelve a telefon azonnal tudod nyitni a BL-t ismét.
4. Select-el ki kell választani a mappát ahová kicsomagoltad a .tgz kiterjesztésű file-t.
5. Flash gombra kattintani. (Elég sokáig eltart, ne nyúlj a telefonhoz újra fog indulni ha kész)
6. Ha újraindult a telefon a BL ismét zárva lesz és gyári rendszer lesz a készüléken.
A leírás alapját a Mi Mix 3 Fórum Összefoglalója lapján írtam, minden köszönet a Mi Mix 3 tulajoknak és azoknak akik ezeket összeírták egy csokorba.
laci laci kiegészítése:
Ha esetleg valaki fastboot módban nem tudja mi volt rajta eredetileg és már nem járt sikerrel, akkor használja ezt a kínai miui pc suite - ot. Itt nincs gond mi volt rajta korábban, milyen régiós volt elözőleg, itt nem kell drive-ot telepíteni. Mindent magától csinál szinte. Csomagoltam hozzá egy kis instrukciót képekben. [link]

Minden szerintem fontos kiegészítést benne hagytam, ami nem fontos töröltem.
Ezek a személyes tapasztalataim és más xiaomi telefonok összefoglalója alapján készültek. Szerintem érdemes előre mindent letölteni és telepíteni MÉG A FASTBOOT ROM-OT IS.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3086) syler123 válasza kurion (#3085) üzenetére


syler123
veterán

Köszi szépen!

(#3087) syler123 válasza kurion (#3085) üzenetére


syler123
veterán

Mi a helyzet a vendor + firmware-el? Kell, nem kell? Csak akkor kell ha véletlen wipe-olom? Ha kell melyik kell? :D
Van ugye EEA global, ININ global, meg sima global.

[ Szerkesztve ]

(#3088) kurion válasza syler123 (#3087) üzenetére


kurion
senior tag

Custom romoknak (evolutionx, los, pixelexperience) a telepítés első lépése a Vendor telepítés, majd utána a rom és a többi.

EvolutionX
Format data
Flash Vendor
Flash Rom + dfe(opcionális)

De van aki f2fs formátumot használ ott ezt írják
Make sure your recovery is up to date
Flash patched fstab *you will need to flash it after every vendor
update also*
Convert cache to F2FS by selecting Wipe->Advanced Wipe->Select Cache->Repair Or Change File System->Change File System->F2FS
Repeat the same process on data partition
Factory Reset and flash DFE
Reboot

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3089) syler123 válasza kurion (#3088) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Vendorból melyikre lesz szükségem? Az EvolutionX romot szeretném feltenni, a fórumján nagyon dicsérik.

Most a telefonom ezt írja: 11.0.3.0 (EFKMIXM), ez azért érdekes nem? Ilyen verzió nincs is a listában.

Tényleg az Evolution X tud magyarul?

[ Szerkesztve ]

(#3090) kurion válasza syler123 (#3089) üzenetére


kurion
senior tag

Én innen szedtem le a 11.0.4.0 europe veziót

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3091) TFSi


TFSi
őstag

Szeretnék feltenni egy amatőr kérdést. Az eredeti globál ROM miért nem megfelelő sok felhasználó számára?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#3092) helixP válasza TFSi (#3091) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem pl ezek miatt.

Our ROMs features (Whats not in Global):
Based on China Stable / Weekly builds (except POCOF1, HMNote6Pro)
Enabled search gesture (swipe up) on the desktop
3way reboot menu (in dev settings)
Dark Mode (Night Mode) for 7.x/8.x/9.x devices (In the dev settings except 9.x)
Removed ads in MIUI system apps
Face Unlock for all 7.x/8.x/9.x devices
Vertical clock widget on lockscreen
Steps counter in Assistant screen
More shortcuts on left lockscreen
Wake up gestures for 7.x/8.x/9.x devices
AI preloading option in MIUI Lab for 8.x/9.x devices
Fullscreen gestures for 8.x/9.x devices
Option to auto-expand first notification
Notifications priority settings
More edit options in Gallery app
Enabled MiDrive in File Explorer
Added landscape mode for SMS app
Sunrise/Sunset in the weather app
Google apps support integrated
Removed 5GHz region restrictions
Confirm dials from call logs
Morning report on alarm at morning
More apps supported for AOD notifications
More styles for AOD screen
Raise to wake gesture
AOD notification received animation
Default volume control stream toggle
Tap fingerprint sensor to wake toggle
More Camera features
Double tap to lock screen
Battery AI scenes
Allowed disabling specific system apps
Importing theme .mtz from zhuti.xiaomi.com via ThemeManager
No useless Chinese bloatware apps
More free RAM due to less background processes
Unified flat style app icons for both system and 3rd party apps
Advanced menu with color icons
No any Chinese character under the full system
Mi Video, Mi Music, Mi Browser: No any useless Chinese content
No possibility to re-lock bootloader accidentally with flash any xiaomi.eu release
Added real 27 languages translation made by Official MIUI Fansites and MIUI Fans
Added EU T9 dialer support
Added charging sound switch
Added Spell Checker switch for 7.x devices
Added Screen-OFF animation
Optimized GPS settings for EU
Optimized Battery consumption
Optimized RAM consumption
Added 3D Touch to MI5S 3GB RAM version
Added GSMalphabet into SMS app options
Added more icons grid layout 4x5, 4x6, 4x7, 5x5, 5x6, 5x7 (depends on device)
SafetyNet passed (Google Pay)
Play Store Certified
Deodexed
Added automated tasks in Security app
Added game speed booster
Added erase module (magic elimination) to Gallery photo edit options
Fixed low volume sound via headphone
Charging screen for all Android 7.x/8.x/9.x devices
And more, and more made by our 8 years MIUI mods experience.

[ Szerkesztve ]

(#3093) syler123 válasza TFSi (#3091) üzenetére


syler123
veterán

Nekem pl úgy merül a telefon, hogy az valami kabaré.

(#3094) kurion válasza TFSi (#3091) üzenetére


kurion
senior tag

Én azt hittem a custom jobb, majd rájöttem hogy a gyári is tökéletes, de ha mar megcsinaltam minden feltételt megnéztem ezt azt, és itt ragadtam. Mindegyik jó a maga módján, ez már inkább ízlés kérdése ki milyen felületet szeret.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3095) rigoberto válasza syler123 (#3093) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem a globál rom miatt merül jobban. Fel kéne tárni a valós okát. Lehet olyan appok eszik az aksit, amiknek egyáltalán nem kéne.

(#3096) vizo1974


vizo1974
csendes tag

Az apkmirroron felkerült egy aod alpha, amivel megjelent a viber értesítése is.

[link]

(#3097) kelly416 válasza TFSi (#3091) üzenetére


kelly416
veterán

Tegnap PUBG közben le akartam fényképezni a fiamat (pálya betöltés előtt ráadásul), benyomtam a kamerát, kattintottam egyet és alkalmazásváltóban vissza akartam lépni PUBG-ba, a semmiből mindent újra töltött. Ugyanez MIUI nélkül simán ment volna és vissza rak oda pálya elejére.

(#3098) syler123 válasza rigoberto (#3095) üzenetére


syler123
veterán

Melyik programmal tudom ezt kideríteni? Bár nekem ez a miui nem igazán jön be a sok sallang app miatt, szóval előbb utóbb úgyis megpróbálkozok a romcserével, akkuidő ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#3099) rigoberto válasza syler123 (#3098) üzenetére


rigoberto
őstag

[link] próbáld meg ezzel kiiktatni ami nem kell.
Rom csere ettől függetlenül jól sülhet el.

[ Szerkesztve ]

(#3100) syler123 válasza rigoberto (#3099) üzenetére


syler123
veterán

Biztos jót linkeltél? Ezekben betűtípusokról társalogtok :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.