Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) kano válasza zhata (#2200) üzenetére


kano
nagyúr

De nem is azonos elven működő. Az egyik egy hw-s (10t Pro) a másik optikai (OP 7T).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2202) TTomax válasza kano (#2201) üzenetére


TTomax
nagyúr

Öhm.. az optikai is hardveres... :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2203) clubmonaco


clubmonaco
tag

Sziasztok!

Egy kis ismertető:) 10t Pro-m van(aki nem tudná:)Sam&is voltam .Majdnem az is maradtam(bánom is meg nem is).Se már nem akartam annyi pènzkülönbözetet ráfizetni az ultrára.Igy jött kèpbe a Xiaomi,első telóm).A Samsung kamerája jobb,de ez is attól függ hol,milyen napszakban nyomja az ember.A 10t pro-nál kint ès este nagyon jó.Vannak programok amin a Sam nem annyira jól tudtam használni mint a Xiaomi-in,ennek èn örülök,annak is hogy oldalt van az újlenyomatolvasó ami telitalálat!Veri a kijelzőben lévőt,szerintem.Akksi pipa,vár nem tudom hogy az Ultránál mennyit bír ki az ottani 5000-se?..Kijelző?Nincs gond,jó ez!Ár?Jó ez!Roomolgatni?Ezzel lehet ugye,de azt ti nyomjátok:). Vízálló? Nem,kit èrdekel vègülis? Always on?Megoldható progival.Vezetèk nèlküli töltès?Az is megoldható,bár elvagyok nèlküle mert igen gyorsan tölt fel A mi 11 pro-ra leszek mèg kíváncsi.S a legnagyobb gondolatom hogy látjátok hogyha jön ki újabb teló pl Xiaomi-nál az ember mondjuk úgy hogy meg tudja tenni hogy vált,vagy kicsit kèsőbb.S mèg többet is kaphat funkció kapcsolatban mint a drága mobiloknál.Csak èrzèkeltetès miatt írom le hogy a különbözeti pènzből megvettem a ps5-öt(göröngyös volt az út,de megvan:).Megvehettem az Ultrát is amúgy,minek annyièrt?Mikor van ez is ami nem rossz.Majd jön ki a többi is amivel mèg elègedettebb lesz az ember,ha esetleg valamely funkcióval nem az,de többnyire azèrt elègedettek vagyunk,nem?:))...

(#2204) Barthezz2 válasza sniperboy78 (#2186) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Engem még nem.. :(

Everybody lies.

(#2205) novinyul válasza kano (#2198) üzenetére


novinyul
veterán

2 napja raktam fel a 12.6-t(EEA rom)a MI10T-re, de nincs gond vele. 12.3 óta az OTA frissítés nem az igazi, eléggé úsznak a frissítések kiadásával :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2206) MárkyMárk válasza novinyul (#2205) üzenetére


MárkyMárk
tag

Pontosan ugyanezt gondolom én is! Így hát manuálba frissítem egy ideje!

(#2207) Tiédetis válasza novinyul (#2205) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Készülnek a 12 és félre és 11-re. Ahova kiszórják, ott elsőbbséget fog kapni a bugok javítása. Ez így volt máskor is.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#2208) shifty85 válasza Barthezz2 (#2204) üzenetére


shifty85
tag

Eddig semmi... :(

(#2209) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Indonéz ROM-ra- ha rajtam kívül valaki feltette- jött már valakinek frissítés a rendszeralkakalmazásokon kívül ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#2210) novinyul válasza Tiédetis (#2207) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyon készülhetnek :D Amúgy meg azért elég érdekes hogy 12.3 óta már 3 frissítés érkezett csak az EEA romra, azt nem sikerült OTA-n kiadni. Inkább azt látom hogy, kezdik elveszteni a fonalat a rengeteg verzió miatt. Késik a frissítés, tele van bug-l, már ha nem rögtön vissza is vonják. Jó példa az A3 esete, az az igazi tragikomédia :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2211) Tiédetis válasza novinyul (#2210) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Nekem kettő megjött. 12.5 nem, helyette jött 12.6.
Éjszaka 2%-ot csökken az akkuszint.
Mi az a "tele van buggal" pontosan?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#2212) novinyul válasza Tiédetis (#2211) üzenetére


novinyul
veterán

Minden szoftverben akad valami, ez már Xiaomi érzés :D Itt is jó volt a sötét mód bug, használva egy jó pár helyen a szöveg nem volt látható. De pl. Poweramp-t sem tudom használni, csak Bluetooth fülessel, vezetékesen vagy csont hangerő van vagy semmi. Gyári lejátszó rendben van, de azt meg nem szeretem :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2213) pusszycat válasza novinyul (#2212) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor az a poweramp hibája.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2214) kano válasza TTomax (#2202) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem mindegy, hogy kapacitív az az ujjlenyomat-olvasó (hw) vagy optikai/ultrahangos (kijelző alá épített). A miénk kapacitív, az optikai/ultrahangos sebessége nem valószínű, hogy eléri majd a kapacitív sebességét a 2 technológia közötti különbségből adódóan. Fölösleges is összehasonlítani ezt a 2 (3) típust.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2215) Tiédetis válasza novinyul (#2212) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Nem tudom, én egyszer bekapcsoltam a sötét módot, nekem nem jött be, hanyagolom, így nem tudom megmondani, hogy bugos-e :) powerampot sem. Oké, én egy olyan user vagyok, aki: telefonál, email, fotózik, fájlokat küld és fogad, naptár, excel és hasonlóak. Amikor még napi 3 órát ingáztam, zenét hallgattam a buszon, ma már nem. Ezért érdeklődtem, hoy milyen bugok? Mert nyilván lehetnek, csak mivel ennél több dolgot nem használok, nekem nem tűnik fel.
------------

Más, aki nilkint tett fel, a csomagban van még kettő fólia, egy négyzetes és egy két csíkos, gondolom kamerára menne, de hogyan?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#2216) novinyul válasza pusszycat (#2213) üzenetére


novinyul
veterán

Csak a MI10T-l b.szakszik :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2217) Matyi222


Matyi222
aktív tag


Ha valaki xiaomi.eu romon nyomul, már szedheti is a 12.5 Android 11-el. Ráadásul a hetente frissülő.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2218) Matyi222 válasza Matyi222 (#2217) üzenetére


Matyi222
aktív tag



Feltettem, hajtott a kíváncsiság.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2219) rolandi350


rolandi350
csendes tag

Hali.
Hol látjátok, hogy milyen ROM letölthető már a telefonra?
Annyit a linkből kinyomoztam hogy c.mi.com-ról viszont ott [link] itt nem látom még pl a 16-ost meg a 12.5-ös MIU-st sem az android 11-el. Valamit nagyon nem találok.
Tudnátok adni egy linket ahová a legújabb mindig felkerül hogy csekkolhassam én is?
:R

„Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

(#2220) instantwater válasza Matyi222 (#2218) üzenetére


instantwater
addikt

Bátor vagy.
Ilyen nagy frissítéseknél amikor a MIUI és az Android is ugrik, szoktak jönni a népek, hogy gyorsan merül, és egy csomó app behalt.

(#2221) Matyi222 válasza instantwater (#2220) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Egyelőre működik minden, aztán majd kiderül, én nem vagyok ilyen akkumulátor parás, egyáltalán nem érdekel, hogy mennyit merül, ameddig kibírja a napot, mit érdekel engem, hogy most óránként, vagy éjszakánkként mennyit merül, ebbe én bele is őrülnék, ha mindig ezt nézegetném, azért vettem, hogy szolgáljon ;] ;] ;] ha kell töltöm aztán kész, egy napot mindenhogyan kibír...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2222) instantwater válasza Matyi222 (#2221) üzenetére


instantwater
addikt

Magisk, GooglePay és társai működik?

[ Szerkesztve ]

(#2223) Matyi222 válasza instantwater (#2222) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ezeket nem én nem használom. Az Erste app működik, ezzel szoktam én fizetni.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2224) akibor000 válasza Matyi222 (#2223) üzenetére


akibor000
aktív tag

én is erstebankos vagyok... leirnád hogy kell hasznalni? mi10t pro 256gb telóm van. köszi

(#2225) kano válasza akibor000 (#2224) üzenetére


kano
nagyúr

Erste MobilePay-re rákeresel és az alapján be tudod állítani.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2226) pusszycat válasza Matyi222 (#2221) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gyorsabban merül = hamarabb elhasználódik (ezért nem mindegy)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2227) makkmacika válasza pusszycat (#2226) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Sziasztok, már szerettem volna kérdezni és pusszycat fórumtárs hozzászólása az elhasználódásra vonatkozóan megadta a kellő löketet :)

A MI 10T Pro akkuja cserélhető, illetve van hozzá gyári pótalkatrész és hivatalos szerviz ?

(#2228) Matyi222 válasza pusszycat (#2226) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Annyi csacskaság kering az akkumulátorokról, hogy inkább ebbe nem megyek bele. Mint leírtam már, én reggelente töltöm ameddig összerakom magam, ennek a telefonnak ez bőven elég ahhoz hogy másnap reggelig kibírja, még sosem ment 30% alá.
Gyorstöltővel (csak a a sajátja) míg készülődök, feltöltöm 70/90% közé, éppen ahogy sikerül.
Nem, nem kell kezdeni, hogy a gyorstöltő károsítja az akkut, ez a legnagyobb tévhit. Ezért nem szoktam foglalkozni azzal, mikor az akkuról megy a vita. Mert mindenki mérnök általában 😏☺️ Közben fogalma sincs a valódi technikai hátteréről a működésének. Szóval ha rám hallgattok mindenki úgy csinálja, ahogy akarja 😁😁😁
Csak senki ne akarja megmagyarázni az interneten szerzett "diplomával" a tutit 😁😆😁

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2229) zhata


zhata
senior tag

Az OP3 volt az első komoly okostelefonom, talán 6 éve vehettem. Azóta is használom - már csak kizárólag filmnézésre mert 16:9-es a kijelzője -, az első akksija van bent, és még mindig működik, pedig számtalanszor töltöttem már fel.
Nem kell parázni annyit az akkumulátorokkal.

[ Szerkesztve ]

(#2230) Matyi222 válasza zhata (#2229) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Pontosan ☺️☺️

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2231) jonnyjoker01 válasza novinyul (#2212) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A globális sötét mód hibái azok nem igazán bugok hanem a működéséből adódóan ennyit tud kihozni magából. Szinte lehetetlen megcsinálni egy ilyet technikai szempontból ami minden alkalmazásban működik tökéletesen az app fejlesztők kooperációja nélkül, xiaomi mégis megpróbálta.

Ha valamelyik alkalmazásnál bugos akkor simán ki lehet kapcsolni beállításokban arra az alkalmazásra a globális sötét mód használatát. Én azoknál az appoknál szoktam ezt megtenni amelyek támogatják alapból a sötét módot, olyankor szoktak problémák lenni általában.

Összességében én szeretem hogy legalább az opció meg van a használatára, mert egy csomó alkalmazás a mai napig nem támogatja a sötét módot.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2232) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Nem vagyok egy nagy akufigyelő, gondoltam most feltöltöttem 100%ra, hogy megnézzem nagyjából mit tud a MIUI 12.5 + Android 11
Eddig:
12 óra készenlét, ez alatt 3:59 perc kijelzőidő, még van 71% az akkumulátorban.
Ez milyennek számít?

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2233) pusszycat válasza Matyi222 (#2232) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most dicsekedsz? Más telefon ennyitől le is merül. Mondjuk egy samsung s10 edge.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2234) zhata válasza Matyi222 (#2232) üzenetére


zhata
senior tag

Összehasonlításra:
Legutoljára 99%-ra feltöltve, 15 óra 9 perc készenlét, pont 2 óra kijelzőidő, akkumulátor 90%.
MIUI Global12.0.15, Android 10.

[ Szerkesztve ]

(#2235) zhata válasza Matyi222 (#2232) üzenetére


zhata
senior tag

Még az előző hozzászólásomhoz. [kép]
Az akkumulátortól függetlenül, az Android 11-nek milyen előnyét tapasztaltad a tízeshez képest?

[ Szerkesztve ]

(#2236) Matyi222 válasza zhata (#2235) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Egyelőre semmit, mivel itt a miui-t használjuk az androidot jól eldugják miui alá, így nem tudom miben is számítana. Remélhetőleg jobban kiszolgálja a miui.t.

#2233pusszycat
Pont ez az egy dolog Nem volt szándékomban :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2237) akibor000 válasza kano (#2225) üzenetére


akibor000
aktív tag

thanx...kiguglizom

(#2238) Matyi222 válasza akibor000 (#2237) üzenetére


Matyi222
aktív tag

[Videó] Nagyon egyszerű, nem a mobilbank app, henem az Erste mobilepay app kell hozzá.

Bocsi, nem vettem előbb észre a kérdést.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2239) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok! Hol lehet normális forrásból beszerezni ezt a telót? Ha lehet abban a jégkék színben. Xiaomishopban nincs.

(#2240) kano válasza dannyl (#2239) üzenetére


kano
nagyúr

Voda (de csak feketében van, ahogy látom).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2241) hroberto válasza dannyl (#2239) üzenetére


hroberto
veterán

Media, Alza. De szerintem itt sem lesz kék.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2242) akibor000 válasza Matyi222 (#2238) üzenetére


akibor000
aktív tag

ez igy szuper, holnap kiprobalom, köszi

(#2243) laszlomijin


laszlomijin
tag

Sziasztok!
Üdv mindenkinek :R
Mi note 10-ről jöttem át kb egy hete.
Mindent megcsináltam ami nekem fontos a készülékkel eddig nagyon tete.....

Üdv Laci

(#2244) clubmonaco


clubmonaco
tag

Heloka!
Mit szóltok a Mi 11prohoz?Hirtelen egy bajom van,az akksi ,4600-is.

(#2245) TTomax válasza clubmonaco (#2244) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meg az ivelt kijezö,meg a dupla ára...meg egyébként,mi francnak cserélnénk,mire nem elég ez a telefon?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2246) clubmonaco válasza TTomax (#2245) üzenetére


clubmonaco
tag

Szerintem èn vagyok az aki már pèldázta az árat többfèlekèppen :) .Na ja az ívelt kijelzőt kihagytam,jobb hogy sima.Nem.szőrszálhasogatás miatt magammal szemben,ha mèg picit nagyobb lenne ès az akksi mèg több lenne(elvileg lesz majd ennek a következő T-s kiadása)S a kamerája picit mèg jobb lesz..A vezetèknèlküli töltès az pont nem èrdekel,persze nem baj ha lesz benne.Kijelző?Semmi problèmám nincs vele hogy nem amoled.Kb ennyi.De nem telhetetlen vagyok csak kb ennyi mèg:))

(#2247) zsolt501 válasza clubmonaco (#2246) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ennyi erővel évente akár többször is cserélhetsz telefont, mert mindig lesz kicsit jobb készülék. :U

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2248) Lackó77


Lackó77
csendes tag

[kép] Sziasztok!
Gondoltam felrakom a legújabb verziót a 12.0.16. de nem engedi, mert ezt írja ki, jelenleg a 15ös van fent azt is manuálisan tettem fel de akkor nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#2249) novinyul válasza Lackó77 (#2248) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem azóta visszavonták, én is felraktam mikor elérhető volt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2250) bubus66 válasza novinyul (#2249) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia inkább a mi régiónkba még nincs kiadva. És elérhető most is, és ez csak manuálisan telepíthető.

Sőt ha minden igaz akkor MIUI 12 V12.0.14.0.QJDEUXM van nálunk kiadva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.