Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) anderledani válasza Tomi_Ohl (#6150) üzenetére


anderledani
őstag

Pandawillről fogom rendelni, nem akarom doboz nélkül, meg ott a szállítás még nincs benne stb.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#6152) Fejvadi válasza anderledani (#6139) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az én véleményem szerit nem ér meg 20e+ pénzt. Formára is sokkal egyedibb és szebb nekem az Mi3. Persze mindenkinek magának kell eldöntenie.
Én még 95e fizettem a 16Gigásért, de akkor is megérte megvennem más gyártók készülékei helyett.

(#6141) Drenadar
Az a lényeg, hogy sikerült !! Örülök neki.
A MiRecovery ls gyors, csak találkozik a 82%-l és leállnak beszélgetni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6153) #65577472 válasza anderledani (#6151) üzenetére


#65577472
törölt tag

To2c-nél sincs szállítási költség, van viszont egy kis izgalom, hogy most a fokozott ellenőrzés alatt is átcsúszik-e a vámon. Ha innen rendelne valaki, januárig érdemes várni. Pandawill-en csábító az 5%-os vámgarancia, de ott jól meg kell nézni, kitől rendel az ember

(#6154) Laca1212 válasza anderledani (#6149) üzenetére


Laca1212
őstag

98e körül meg van mobileman-nál itthoni garanciával, gyári dobozzal, áfa+vám para nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#6155) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Egy ijesztő hibát vettem észre.
Fizika házit akartam írni. Nem vagyok otthon, nincs velem a számológépem. Gondoltam, kiszámolom a telefonnal, de a szögfüggvényekre teljesen irreális eredményt ír ki. Próbaképp beírtam, hogy sin(90), ami köztudottan 1. A Mi3 (MIUI 4.11.14, angol/kínai verzió) ezt az eredményt írta: 0.89399666.
Próbáltam pár más szögfüggvényt is, más szögekkel, egyikre se jött ki jó eredmény. Nálatok is így van?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6156) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#6155) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Erre biztos nem én tudok válaszolni.
Ha megmondod mit üssek be pontosan akkor kipróbálom a Magyaron.

(#6157) anderledani válasza Laca1212 (#6154) üzenetére


anderledani
őstag

Még mindig európai raktárból rendelem... ;]
Tomi_Ohl
Radiánra van állítva, állítsd fokra (deg)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#6158) Laca1212 válasza Tomi_Ohl (#6155) üzenetére


Laca1212
őstag

Ugyan ez nálam is. Ezt használom.

(#6159) Tomi_Ohl válasza anderledani (#6157) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

És azt hogy tehetem meg? Mit nyomjak be?

Laca1212 az még ijesztőbb, pedig neked még v5 van fent...

Fejvadi számológépben jobb felső sarokban az a kis ikon, ilyenkor előjön több lehetőség. Most nyomd be, hogy "sin", aztán 90, és annak 1-nek kéne lennie...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6160) Laca1212 válasza anderledani (#6157) üzenetére


Laca1212
őstag

Hmmm?

(#6161) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#6159) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az állapotsorod milyen ROM-on és mitől ilyen (jó)? :D
Nekem a PM nem jó, krikszkrakszok vannak, és WSM-el sem hajlandó az akksi MELLÉ írni annak töltöttségét számmal és százalékjellel.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#6162) Laca1212


Laca1212
őstag

Ha játszok és közben jön messenger üzenet amit megnézek vagy bármi más tevékenységet csinálok, akkor van hogy újratölti a játékot és elveszik az épp aktuális állás. Ugyan ezt csinálja FB appnál is. Erre van valami gyógyír?

(#6163) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#6161) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Az akkumulátorkijelzést így be lehet állítani v6 alatt: Beállítások/Rendszer/Akkumulátor/Akkumulátor kijlezés/Százalék (vagy valami ilyesmi, most az angol ROM van fent, lehet rosszul fordítok).
A PM meg lehet, hogy máshogy jelenik meg, itt az angol ROMon más a betűtípus.

anderledani igazad lesz, most kipróbáltam a 620-on, radiánon ott is ennyire jön ki.

Laca1212 csak az fusson, ami kell. FB + Messenger páros híresen RAMéhesek. Esetleg, hogy ne kelljen külön Messenger, az üzenetküldést meg lehet oldani FB appon belül is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6164) Laca1212 válasza Tomi_Ohl (#6163) üzenetére


Laca1212
őstag

Oké, de ugyan úgy használom Mi3-at mint HTC One-t és ott ilyen gondok nem voltak.
Ezt hogy érted?
"csak az fusson, ami kell"

Másik kérdésem:
Biztonság app/Tisztítás/Fogaskerék-en belül a "gyorsítótár bővítése" jelent valami többletet ha be van kapcsolva?

(#6165) petrson válasza sagesz93 (#6146) üzenetére


petrson
senior tag

Ez engem is érdekelne! Sajnos nekem is van már rajtra ütésnyom

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#6166) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#6163) üzenetére


bozarjoska
őstag

Nem lehet átállítani a számológépet, régebben én is próbálkoztam vele de egyszerűbb ha letöltesz egy sokkal okosabbat!

(#6167) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#6163) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha angolra allitom a telefon nyelvet, a 12 oras idoformatum jo, magyarban nem. Erdekes... Ezt kinek kell jelezni? Vagyulanak?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#6168) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Srácok, ha valakit érdekel egy nagyon szép Prémium tok akkor nekem úgy néz ki lesz egy eladó. Amikor magamnak rendeltem akkor egy illető megkért, hogy ő nincs ott regisztrálva és rendeljem már meg neki is. A jövőhét péntekig tartom meg neki és ha nem fizet akkor eladó lesz. Biztosra is mondhatom, hogy nem fogja kifizetni, de megígértem, hogy ha addig fizet viheti (2014.11.21).

Ugyanilyet használok 1 hete és van tapasztalat.
- Fehér/arany 2014 Prémium tokja. Az eredeti fotók nem adják vissza mennyire jól néz ki.
- Műanyag bölcső amibe tökéletesen illik a telefon és meg sem moccan. Ebből csak egy pici csík látszik csak ami a telefont fogja és annyira passzol, hogy a fehér telefonomból semmi nem látszik. Igen pontos.
- A keret nem lóg rá a kijelző szélére, nem takar ki semmit az üvegből.
- Edzett üveg hátlap, ami elfedi a kamera lencsét is, így az nem koszolódik, karcolódik.
- Körben nagyon szép Alumínium keret, amin mindennek a helye szépen ki van hagyva. Alul a töltő és a hangszórófuratok, felül 2x4 furat a zajcsökkentő mikrofonnak és a 3,5 Jack aljzat helye. Az alsó patkó szépen kipattintható és így kilehet venni a telefont a későbbiekben.
- A keretbe saját gombok beépítve ami tökéletesen illeszkedik a telefon eredeti gombjaihoz, belül műanyag betéttel, hogy ne a fém érintkezzen a fémmel. Nincs zörgés, csörgés se lötyögés, a nyomáspont is rendben van.
- Wi-Fi jelet a legkevésbé sem gyengíti, lepróbálva a sajátommal.
- Nagyon masszív és jó fogást biztosít.

Amennyibe nekem van annyiért adom + postaköltség. Összesen 3.000Ft



(#6169) Milestone2 válasza Fejvadi (#6168) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Te Fejvadi lehet ezt a típust Note-hoz is kapni?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6170) Fejvadi válasza Milestone2 (#6169) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Persze, nekem már arra is megvan, a telefon meg már úton. :DD

(#6171) Milestone2 válasza Fejvadi (#6170) üzenetére


Milestone2
nagyúr

ALi-n vagy hol? Lehet PM-ben is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6172) Fejvadi válasza Milestone2 (#6171) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én Aliról vettem.

(#6173) bozarjoska válasza Fejvadi (#6172) üzenetére


bozarjoska
őstag

Tudnál csinálni pár képet róla elölről, meg kicsit elölről oldalrol? Hogyan fogja ez az oldalát? Teljesen szögletes lesz tőle a telefon?
Köszi

(#6174) Fejvadi válasza bozarjoska (#6173) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Körben fogja egy kis perem ami a telefon felső lekerekítésére ül rá, de az üvegre már nem. Nem csak kis fülecskék, hanem körbe folytonosan. Az alsó ú alak kipattintható, de a felső nem. Igen teljesen szögletes lesz az oldala. Ugyan úgy pattintod bele mint egy kemény műanyag tokba. Ami a fotókon nem látszik jól, hogy a kamera és vaku körül is szép keret van.

Igyekszem készíteni elölről is fotókat.

[ Szerkesztve ]

(#6175) bozarjoska válasza Fejvadi (#6174) üzenetére


bozarjoska
őstag

Na így már érthető, csak azok a képek olyan semmitmondóak. Az üveggel egyvonalban van ez a tok? Várom a képeket! Köszi

(#6176) Laca1212 válasza Fejvadi (#6168) üzenetére


Laca1212
őstag

A tetején a 2x4 lyuk miért? A enyém ilyen.

(#6177) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Mi a helyzet az elso hsz-el? Keszen van?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#6178) Fejvadi válasza bozarjoska (#6175) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem akartam fényképezgetni ezért azokat a képeket tettem fel amivel árulják, de nem úszom meg :N
Nekem úgy tűnik az üveg kicsit magasabban is van, de nekem rajta a legvastagabb Nilkin Tempered Glass is. Ez csak szépen az ívre takar az üvegig. Az üveg eleve magasában van mint az ív az oldalán, ezt a részt tölti ki.

(#6176) Laca1212
Ahogy írtam. Az 1x4 furat az a másodlagos zajszűrő mikrofonnak van, a másik 4 furat csak díszítés lehet a szimmetria kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#6179) s4tch


s4tch
veterán

AOSP rommal 6 óra 45 perc kijelzőidő :C

(#6180) Fejvadi válasza s4tch (#6179) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Komoly.

Készül az összefoglaló? Szívesen olvasnám már.

(#6181) mizoli


mizoli
addikt

Kipróbáltam a sMIUI_v6_4.11.14_cancro ROM-t, nem kellett volna.
Nem is tudom miért próbálgatom a V6-ot, mikor úgy kezdődik, hogy a borzasztóan színes felületen hangyaf@sznyi, igen vékony (talán fehér?) betűkkel van írva minden. Ez már eleve rossz pont.
Az hagyján, hogy a luncher 3* újraindult, hogy csak teljes kikapcsolás utáni újraindítás után lett jó a lock képernyőn az óra és a dátum, hogy a MiCloud alkalmazás leállt (úgysem használom), na de...
Vissza mentem a CWM-be, hogy indítsam a másik rendszeremet, de sehol semmi, üres az egész SD.
Egyik mentésem sincs, egyik ROM sincs (az SD-n tárolok párat), egyetlen képem, zeném, szóval semmi. Létrehozott egy teljesen új könyvtárstruktúrát a gyökérbe, és kész.
Ezután próbáltam újraindítani a sMIUI_v6_4.11.14-et, de nem indult, visszadobott a recoverybe. Aktiváltam a system2-őt, ahol az eredetileg használatos rendszerem volt, de az sem indult el, visszadobott az is, mintha nem is létezne a rendszer (és tényleg nem).
Először azt hittem törölt mindent, és csak jó sokára vettem észre, hogy nem, "csak" az SD gyökérből áttett mindent a "0" könyvtárba. Persze létrehozott egy új "0"-át is, úgyhogy 0\0-ban volt a cucc.
Még jó, hogy a CWM-ben van fájlkezelő.
Ja igen, a laptop (Win7) nem ismerte fel a MI3-at, mert miért is.
A megoldásom az volt, hogy a recovery fájlkezelőjével visszamásoltam mindent az SD gyökérbe, felülírva az új cuccokat, csináltam egy restore-t a cwm-mel, aztán mikor működött a rendszer, töröltem a 0 könyvtárat.

És a hab a tortán, hogy az r8-as!!! CWM volt fenn, mikor már rég az r10-et használtam! Na, hogy ezt hogyan csinálta? Én eddig úgy tudtam, hogy mindig felülírja a régebbit, tehát nem lehetett volna ott az r8.
Esetleg valaki?

Azt hiszem be is fejezem a V6 próbálgatást, az AOSP úgyis sokkal jobb :) Meg teljesen jó a V5 is.

Tomi_Ohl:
Nekem is rosszul számol (V5 alatt próbáltam)

[ Szerkesztve ]

(#6182) Fejvadi válasza mizoli (#6181) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ilyenről még nem is hallottam. Ez, hogy történhetett meg?

(#6183) Criton válasza s4tch (#6179) üzenetére


Criton
veterán

detto :R 4.11.4?

(#6184) mizoli válasza Fejvadi (#6182) üzenetére


mizoli
addikt

Passz.

Ha a munkahelyemen fordult elő valami érthetetlen esemény, azt szoktam mondani, hogy hááát, nem tökéletesek a rendszerek :)
Vagy, azt hogy igaz, hogy az informatika a 0-kra és az 1-esekre épül, de időnként ott van a 0.5 :)

(#6185) cimp válasza mizoli (#6181) üzenetére


cimp
senior tag

Hát egyben biztos lehetsz, nem a V6 rakta vissza r8-as CWM-et! Mert, hogy a rom úgy egyáltalán nem rak vissza semmilyen CWM-et, hanem ha nem vigyázol visszateszi a gyári recovery-t. Itt már divat lett minden user-errort és balf@szoskodást egyből rákenni a V6-ra. Az, hogy egy előző CWM visszakerült úgy tudom elképzelni, hogy, még az R8 alatt készített backup-ot sikerült visszabénáznod anélkül, hogy észrevetted volna, esetleg még volt egy true dual boot és sima rendszer különbség is, a backup és a jelenlegi állapot között.
Már eleve a CWM használat sem gyári megoldás a készüléken, innentől saját felelősség, és odafigyelés!! Nem egyből a rom-ot szidni!

És igen! A számítástechnikában minden 0 és 1. A 0.5 a felhasználó, aki elrontja, majd felháborodik és szid mindenkit kivéve saját magát.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#6186) Criton


Criton
veterán

AOS-ben jól látom, hogy van noise állítási lehetőség, hogy dual vagy single? dual az alap, de mint ha a hívó fél halkabb lenne... meg engem is rosszabbul hallanának....

(#6187) s4tch válasza Fejvadi (#6180) üzenetére


s4tch
veterán

Közzéteszem, ha készen lesz.

(#6185) cimp: "a rom úgy egyáltalán nem rak vissza semmilyen CWM-et, hanem ha nem vigyázol visszateszi a gyári recovery-t"

Simán benne lehet egy módosított ROM-ban bármelyik recovery. Pl. az IUNI OS, amit múlt héten próbáltam, szintén egy saját CWM-et pakolt fel. Ez nem user error, hanem feature. El kell olvasni a ROM leírását:

FEATURES:
init.d Support
True Dual Boot
AdBlocker (patched hosts File)
busybox
CWM Recovery
fstrim (FileSystemOptimization)
Zipaligned APKs
Optimized build.prop
Optimized battery Life
Optimized GPS

[ Szerkesztve ]

(#6188) cimp válasza s4tch (#6187) üzenetére


cimp
senior tag

MIUI rom -ról beszélek!!
Írtam is, hogy visszapakolja a sajár recovery-jét ha nem vigyázol!
Nyílván abban is van, egy másfajta, de én még cwm-et miui-ban (nem főzöttben) nem láttam.
Nem most kezdtem sem a MIUI-t sem a rom telepítgetést.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#6189) mizoli válasza cimp (#6185) üzenetére


mizoli
addikt

Ezt írtam volna? Akkor biztosan félreérhető voltam, bocs.
Nem szidtam a V6 ROM-ot sem, csak éppen akkor fordult elő a leírt esemény.
És nem, nem hibáztam, számtalanszor végigcsináltam ezeket a folyamatokat.
És V6 is ment már fel most nem tudom mennyi, kb. azóta, hogy létezik. Egyszer sem fordult elő hasonló.
Ettől függetlenül nem jön be nekem a V6.

A 0.5 pedig csak vicc, de mivel 20 éve vagyok rendszergazda, sok dolgot láttam már, még 0.5-öt is :) És nem user error, hanem a másik megállapítás, hogy a rendszerek nem tökéletesek :)

s4tch:
Ez talán magyarázat lehet a CWM-re, kösz az infót.

(#6190) djula


djula
aktív tag

Tegnap úgy döntöttem eleget vártam, 4.8.22-es v5 eu romra ajánlotta OTA frissítésként a 4.11.14-et, egy mentés után rányomtam updaterből, hadd szóljon.
Simán felrakta, tökéletesen elindult a v6, minden megy hiba nélkül, még a hátterem is megmaradt, csak lockscreenen cserélte le defaultra.
Eddig ugye a screen lock pin miatt vártam, még mindig nem lehet beállítani 6 jegyű pin-t, viszont a régivel engedte feloldani, csak szólt, hogy frissíteni kell, ahol már nem tudtam 6 jegyűt beírni. Egyelőre áttértem password -re, ott enged 6+ karaktert beírni. Kicsit nehezebb beírni, mint a pin-t, de most már marad a v6. Úgyis akarok egy miband-et venni, akkor meg mindegy lesz milyen jelszó van :)

(#6191) mizoli válasza cimp (#6188) üzenetére


mizoli
addikt

"Írtam is, hogy visszapakolja a sajár recovery-jét ha nem vigyázol!"
Ezt egy kicsit kifejtenéd bővebben?
Most a a MiRecovery-re gondolsz, hogy a sajátja?

(#6192) s4tch válasza cimp (#6188) üzenetére


s4tch
veterán

Ez egy módosított MIUI ROM.

Ezt írtad:
"Hát egyben biztos lehetsz, nem a V6 rakta vissza r8-as CWM-et! Mert, hogy a rom úgy egyáltalán nem rak vissza semmilyen CWM-et, hanem ha nem vigyázol visszateszi a gyári recovery-t. Itt már divat lett minden user-errort és balf@szoskodást egyből rákenni a V6-ra. Az, hogy egy előző CWM visszakerült úgy tudom elképzelni, hogy, még az R8 alatt készített backup-ot sikerült visszabénáznod anélkül, hogy észrevetted volna"

Nem júzer error volt. Lehet, hogy nem ma kezdted, ezt nem vitatom. Én is rontok el olyan dolgokat, amiket 37 éve művelek, tegnap pl. megbotlottam.

(#6191) mizoli: a kínai MIUI ROM-ban benne van a MiRecovery. Ha azt flasheled, akkor vagy lecseréli a recoveryt, vagy ha normálisan van megírva a CWM, akkor flashelés közben kapsz egy kérdést, hogy engeded-e felülírni a recoveryt. Vagyula kihajítja a módosított ROM-okból a gyári recoveryt, lásd:

Alap: miui_MI3W_4.11.14_4.4.4.zip Angol/Kínai ROM

- cdrom_install törölve
- MiRecovery törölve
- pinyin törölve
- billentyűzet,gamecenter ,sdk,userbook, o2o, data/preinstall appok törölve
- Xperia Z3 billentyűzet integrálva

stb

[ Szerkesztve ]

(#6193) bozarjoska válasza Criton (#6186) üzenetére


bozarjoska
őstag

Ahogyan miuiban is :-) nekem duplán van és jól hall mindenki

(#6194) mizoli válasza cimp (#6185) üzenetére


mizoli
addikt

"Az, hogy egy előző CWM visszakerült úgy tudom elképzelni, hogy, még az R8 alatt készített backup-ot sikerült visszabénáznod anélkül, hogy észrevetted volna, esetleg még volt egy true dual boot és sima rendszer különbség is, a backup és a jelenlegi állapot között."

Az a pláne, hogy egyik backup-ot sem tudtam "visszabénázni", mert hogy akkor még meg sem találtam hova a nyavalyába tűnt.
Az összes backup-ot TDB alatt csináltam.

(#6195) mizoli válasza s4tch (#6192) üzenetére


mizoli
addikt

Kösz a választ.

"a kínai MIUI ROM-ban benne van a MiRecovery. Ha azt flasheled, akkor vagy lecseréli a recoveryt, vagy ha normálisan van megírva a CWM, akkor flashelés közben kapsz egy kérdést, hogy engeded-e felülírni a recoveryt. Vagyula kihajítja a módosított ROM-okból a gyári recoveryt"

Németországban élek, német és kínai nyelv volt a telefonban, mikor megvettem.
Az volt az első mozdulatom, hogy lecseréltem a MiRecovery-t az akkor éppen aktuális CWM-re. Hogy akkor kérdezett e valamit, már nem emlékszem, de ha igen, biztos a felülírást választom :)
Még az is érthetőbb volna, ha a MiRecovery jön vissza, de nem az jött.

(#6196) Criton válasza bozarjoska (#6193) üzenetére


Criton
veterán

aosp-ben eddig alapból nem volt benne, GravityBox-ban kellett állítani, hogy ez az opció elérhető legyen...
van esetleg olyan mode, amivel a hangerő hangosabb lehet? elég süket vagyok :D

(#6197) mizoli


mizoli
addikt

Na még valami.
Eddig Total Commander ADB-vel "kívülről" láttam a MI3 teljes memóriáját, systemeket, firmware-t, mindent (azt hiszem).
Most csak üres könyvtárat. Pedig van egy jól működő rendszerem, ugyanaz, mint régebben.
Passz.

[ Szerkesztve ]

(#6198) cimp válasza mizoli (#6194) üzenetére


cimp
senior tag

Előtte gondoltam a "visszabénázást", és a "visszabénázás" utána nem találtál semmit. Gondolom én.
De azt még továbbra is tartom, hogy az itt tárgyalt MiUI romok (eu multilang, vagyula) nem valószínű, hogy visszarakták az R8-at. Én a megjelenés óta használom, és eddig mindet fel is raktam (az állítólag visszavont hibásakat is!!) és egyikkel sem tapasztaltam, hogy babrálta volna a cwm-et. Nekem is lett már féltégla a telefonjaimból, nem egyszer. MIND USER-ERROR VOLT!

Szerintem már az is user-error ha felraksz valamit amiről azt sem tudod micsoda, csak be volt linkelve valamelyik fórumon. Vagy ha 4 feles meg 6 sör után állsz neki rom-olni, vagy ott hagyod míg kimész pisálni, és közben a kétéves gyerek nyomott rajta egy két hangerő le-felt meg pwr-t....
Ez nem rólad szólt, csak példa a szélsőséges esetekre user-error kategóriában.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#6199) s4tch válasza cimp (#6198) üzenetére


s4tch
veterán

"De azt még továbbra is tartom, hogy az itt tárgyalt MiUI romok (eu multilang, vagyula) nem valószínű, hogy visszarakták az R8-at."

Olvass vissza, világosan leírta a kolléga, melyik ROM-ot telepítette. Teljesen egyértelmű a sztori.

(#6200) cimp válasza s4tch (#6199) üzenetére


cimp
senior tag

Szerintem már az is user-error ha felraksz valamit amiről azt sem tudod micsoda, csak be volt linkelve valamelyik fórumon.

Az, hogy nem róla szól, csak udvariasság volt. :P

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.