Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) anderledani


anderledani
őstag

A kamera továbbra is a szokásos módon nem jó, most éppen a RR legújabb változatában.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#11152) Tomi_Ohl válasza anderledani (#11151) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Pont most jött ki az új verzió, és valami olyan van a changelogban, hogy camera bug fixed... Próbáld ki, hátha!

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11153) Madoc válasza anderledani (#11151) üzenetére


Madoc
veterán

A 19.-eiben jó a kamera!! Először fc-zett,de állítgattam valamelyik google appot és egyszercsak elkezdett működni rendesen!azota is jó.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11154) szente válasza Tomi_Ohl (#11150) üzenetére


szente
addikt

Köszi, akkor ránézek. De ha vissza akarom tenni a Xenont, akkor majd megint kell a particiós zip?

(#11155) Tomi_Ohl válasza Madoc (#11153) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nekem is jó a kamera, de egyes embereknek FC-zik, és csak egy másik telefon kamera portja működik rendesen.

szente igen, ha erre váltasz, visszaáll stock partícióra, úgyhogy Xenonhoz megint fog kelleni a zip. De elég jó ROM ez ahhoz, hogy ne akarj majd visszaállni. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11156) anderledani válasza Tomi_Ohl (#11152) üzenetére


anderledani
őstag

Én már azt használom.
madoc
Mit állítgattál?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#11157) Madoc válasza anderledani (#11156) üzenetére


Madoc
veterán

Na az jó kérdés. Belaktam a romot ahogy szoktam,finomhangoltam a programbeállításokat, és amikor minden működött akkor gondoltam nézek akkor rá működő kameraprogit,találtam is egyet de nem tetszett a kinézete. Gondoltam megint megnézem a gyárit amit csak lefagyasztottam-és mit látok?:elindult.Play-ről feltettem megint a google camerát és már az is jó.Tanácsot ezügyben nem tudok adni mert véletlenül jöttem rá hogy mégiscsak működik. Pa gapps-ot használtam[link] pico modulap package

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11158) Fejvadi válasza mizoli (#11148) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem akarok visszatérni a v5-re. Van nekem ahhoz nagyon jó kis fekete témám is.
Az Iván az nem AOSP? Én szeretem a MIUI-t ezt akarom.

Kipróbáltam minden lehetséges verziót és semmi nem jó.
WSM nélkül semmit nem enged még az ingyenesekből sem feltenni, mert a Lite-n nem lehet bejelentkezni a fiókomba. Ezt az egyet nem tudtam még kipróbálni, mert ha betudnék jelentkezni akkor egy ingyenessel kipróbálnám. Ami nekem megfelelne az is ingyenes, de azt én tettem fel és kell a WSM, de lehet pont ez az oka, hogy egy idő után, visszatért az alap témához. Talán fel kellene valahogy tenni a MiCreditet vagy mit, ami engedne a téma fiókba bejelentkezni és akkor talán menne.

Semmilyen módon nem megy:
Minden kombináció kipróbálva, Aktiválva a modulok és aktív nélkül is. Szinte mind1, így is úgy is visszaáll alapértelmezettre.
Teljesem mindegy, hogy bármi bent van e az indítópultban.
WSM nélkül alkalmazni sem enged 1 témát sem.
A MiTheme alkalmazása 1 idő után folyamatosan újraindítja a telefont, de a téma megmarad.
A MiTools aktíválva szintén ugyanezt teszi, bármi mással van társítva.
A Paid Themes éd a Themes Authorization, WSM-el visszaállítja a témát alapra, de nem indul újra telefon.

Vagy meg ekllene valahogy oldani, hogy a Lite-ben engedjen a fiókomba bejelentkezni, vagy nincs ebben mód, hogy rendesen menjen, de még akkor sem biztos. Abban az esetben nem kellene se WSM se modulok az ingyenes témákhoz.

Vagy fel kellene tennem a MIUIHU-t, mert abban van fiók, de olyanok is amik nem kellenének.
Az is lehet azon sem menne rendesen a téma.

Nem akartam ROM-olni, de már kínomban ebbe is belevágtam, mégsem értem el semmit :(

(#11159) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11158) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hát úgy tűnik MIUIHU + ingyenes téma lenne csak a megoldás. Maximum ott TitaniumBackuppal lefagyasztanád a felesleges dolgokat.
De utánanézek még ma, aztán lehet, hogy küldök egy flashelhető zipet a Xiaomi fiókos cuccokkal.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11160) vfeco


vfeco
aktív tag

És mehet fel a fekete hátlap! :D

(#11161) bozarjoska válasza vfeco (#11160) üzenetére


bozarjoska
őstag

Honnan rendelted és mennyiért? A szerszámok is hozzá voltak? Nehéz volt leszedni? Köszi

(#11162) vfeco válasza bozarjoska (#11161) üzenetére


vfeco
aktív tag

A hátlapot aliról, szerszámot ebayről még régebben. A hátlapból nem árulnak gyárit. Ez jó minőségű utángyártott. Mindjárt felteszem és kiderül mennyire illeszkedik. 10$ egy hátlap. Leszedni nem túl egyszerű....

(#11163) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11158) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Próbáld feltenni ezt, ha nem megy akkor ezt. Ha sikerül települnie, akkor talán lesznek Xiaomi szolgáltatásaid.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11164) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11150) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Erre a következtetésre jutottam én is. Csak ez a Lite jobban tetszene. Garancia meg nincs rá, hogy azon menne.

(#11159) Tomi_Ohl
Tomikám ezen törpöltem pont, hogy nem e lehetne fiókot létrehozni a Lite alatt

(#11165) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11163) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez a 2 nem ugyanaz?

Most látom az egyik "All"

Hogyan kell ezt telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#11166) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11165) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

"Alt" mint alternative
Majdnem ugyanaz a kettő, csak az updater script más
Recoveryből kell őket telepíteni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11167) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11166) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor át kell neveznem update.zip-re?
Nem okozhatnak bajt?

(#11168) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11167) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ha MiRecoveryt használsz akkor igen, át kell nevezni.
Elvileg nem kéne bajt okozniuk, akkor már inkább fel se települnek. De azért biztos ami biztos, a másik systemen legyen egy működő rendszered.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11169) Aucor


Aucor
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy 64 gigás Mi3-at. Hol lenne érdemes? Néztem a chigont és az ibuygou eu raktárát. Az EU raktárról hallottam olyat, hogy rosszabb minőségű telefonokat, esetleg javítottakat küldenek. Ez igaz?

(#11170) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11168) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ok köszi, akkor jól sejtettem, átnevezem
A sys2 ott a Multi.

[ Szerkesztve ]

(#11171) vfeco


vfeco
aktív tag

Mindkét Mi3 hátlap cserélve! Tökéletesen illeszkedik, csak ajánlani tudom a fenti linken kapható OEM hátlapokat.

Itt látszik, hogy szinte egyáltalán nem tér el a gyári színtől a fekete. A bal oldali fehér volt, a jobb oldali itt még a gyári hátlappal:

Itt bal oldalon a leszdett gyári tok, jobb oldalon pedig a végeredmény:

Ez itt a szerszámkészletem:

A műanyag feszítőket komolyan kell használni. Ha nagyon finomkodsz, nem fog lepattanni. Bátran kell feszegetni és akkor sikerrel jársz!
Végre nincs lesarkazva a telóm! :D

[ Szerkesztve ]

(#11172) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11168) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

update.zip-et nem engedi telepíteni
Átnevezés nélkül próbáljam?

(#11173) bozarjoska válasza vfeco (#11171) üzenetére


bozarjoska
őstag

Köszi! Lehet majd én is benevezek egyre, kicsit megviselt már az enyém

(#11174) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11172) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Átnevezés nélkül nem fog menni MiRecoveryben. Egyik sem megy? (lehet, hogy CWM vagy TWRP engedné, de az se biztos).
Akkor marad a sima MIUIHU, TB-vel lefagyasztod a nem kellő dolgokat és elvileg olyan lesz, mint a lite, csak fiókkal. Így is 100MB-tal kevesebb, mint a multi.

vfeco köszi az írást és a linkeket, hasznos lehet majd.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11175) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11174) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egyik sem megy fel.
Lefagyasztani nem kell semmit, csak az integrált Sony bill zavar, de átállítom a megszokottra.

(#11176) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11175) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Akkor megoldva.
Azért még ha lesz időm még egyszer megnézem azt az updater scriptet, tuti azzal van a baj, de nem ígérhetek semmit.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11177) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Látom már van olyan is, hogy Glade ROM. 5.0.2 alapú, jó az akkuideje és néhány érdekes UI elem van benne.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11178) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#11176) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi Tomikám, megoldottam.

Mindent kikapcsoltam és töröltem.
WSM és a hozzá tartozó minden modult
Feltettem a sys1-re a MIUIHU-t
Beléptem a fiókomba és betettem a témát
Eddig minden rendben, de nem akarom elkiabálni

Sajnálom a Lite-t, de be kellett áldoznom
Végre elértem amit akartam :)

(#11179) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Az 5.3.13-as Lite van fent nálam és jelez a frissítés alkalmazás, hogy tölthetem az 5.3.20-ast kínai jelekkel, ami gondolom nem Lite :D . Ez normális?

(#11180) poolzee válasza vfeco (#11171) üzenetére


poolzee
tag

a hátlappal minden patent?(lyukak mindegyik jó helyen van?)
Minőségre milyen?

poolzee

(#11181) foxymaxy válasza Keil Walker (#11179) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Próbálkozhatsz de elvileg nem fog frissíteni, hiba üzenettel elhasal :P

e pluribus unum

(#11182) Tomi_Ohl válasza Keil Walker (#11179) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Gondolom kínai verzióra akar frissíteni, régebben volt már ilyen (még a v5-ös időkben).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11183) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#11177) üzenetére


zolikaDB
veterán

Úgy gondolom, h megvan a normális alap, és ezeknek a különbözőféleképp finomított verzióit csinálgatják világszerte. De ez így jó, szerintem elég nagy számban érhető el custom ROM az MI3-ra, panaszra semmi ok nem lehet!!!

Amit a Temasekről kell tudni: háááát.... Sok extra, több, mint a Xenonban-Mokee-ban. De tényleg nincs mit írni, mert olyanok vannak, h képernyőfeloldás után a szolgáltató neve helyén írjon-e ki valami üdvözletet :)
Meg, h a különböző lapok között milyen animációval váltsak a főmenüben... Nagyrészt magyar, pár angol dolog maradt.
Annyiban lenne más, ha egyéb ROM-ot tennék fel, h ezek vagy benne lennének vagy sem.
Működik, stabil és ez a lényeg. Nem érzem, h hiányozna az Xposed. Ja igen: azért, mert ha a kezdőképernyőn hosszan nyomok, akkor nemcsak modulokat tudok feltenni, hanem felhúzva a képernyőt "minden van", ikonok mérete, száma, oszlopok/sorok stb. Bár ezt véletlen leltem, lehet a többiben is ottvan.
Ja, szintén nekem újdonság, de ha "zenét" választok, és nem csengőhangot, akkor ébresztésnél be tudom tallózni az mp3-aimat.
Van Temasek spare parts beállítás, itt is millió lehetőség szinte minden sz.rra! :DDD
Szóval jó kis ROM!

(#11184) Keil Walker válasza foxymaxy (#11181) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Nem akarok erre frissíteni, megvárom a következő lite-ot. Csak furcsa volt..

(#11185) zolikaDB válasza zolikaDB (#11183) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jól elszóltam magam. Eddig jó volt a kamera, most se a CM, se a google-féle nem indul.
Melyiket ajánlják ilyenkor??

(#11186) bozarjoska válasza zolikaDB (#11185) üzenetére


bozarjoska
őstag

Lenovo kamera régebben jól ment, fent van xdan meg miui.comon is

(#11187) boken


boken
senior tag

Sziasztok,Ivan féle 5 van fent,egy dolgot nem találok,a régebbi verzióban volt olyan hogy ha hívok valakit és felveszi akkor rezeg egyet a telefon,most ebben nem találom.
Van ötletek hogy hol lehet bekapcsolni?
Hívás beállításoknál van egy olyan hogy rezgés hívásoknál is,de az hiába van kipipálva nem rezeg.
:R :R :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11188) Fejvadi válasza Keil Walker (#11179) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jobb ha úgy nem frissíted, mert Kínai lesz, has sikerülne a frissítés.

(#11189) bozarjoska válasza boken (#11187) üzenetére


bozarjoska
őstag

Szerintem sehol, én se találtam

(#11190) boken válasza bozarjoska (#11189) üzenetére


boken
senior tag

Köszi,pedig már a karkötő használatról is lemondtam,annyira tetszett ez a rom :(

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11191) Madoc válasza zolikaDB (#11185) üzenetére


Madoc
veterán

És már nálunk se megy,se a gyári se a google camera.Vicc.lenovo camera az megy!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11192) zolikaDB válasza Madoc (#11191) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mult heten a melohoz csinaltam kepeket, ment szepen.
Ma, dalvik cache utan se megy semmi, a lenovo sem...
Este masik ROM!

(#11193) petrson


petrson
senior tag

Az android fórumon nem kaptam választ, hátha ti tudjátok :)
A Google+ app mitől tartalmaz vajon 4 Gb adatot, mit menteget el az eszközön? Nem felhőbe kéne menjen a kép/vid. automatikus mentés? (egyébként összesen sincs ennyi kép a telefonomon)

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#11194) Madoc válasza zolikaDB (#11192) üzenetére


Madoc
veterán

http://d-h.st/ZYB

Ezzel jó most.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11195) morfondőr válasza vfeco (#11171) üzenetére


morfondőr
őstag

Tapintásra milyen az új hátlap? Ugyanolyan csúszós, mint az eredeti?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#11196) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#11183) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Akkor ezt most kihagyom, RR-ben is van elég opció, Blisspopban még több lesz, az a következő állomás (már a merülést is megoldották rajta, viszont van pár FC).
Launcher beállítások minden CM alapú ROMban ilyenek, XenonHD AOSP alapú volt, Slim launcherrel, ezért ott a beállítások ikonra bökve jöttek fel az opciók.

Nem akarom elkiabálni, de nekem még mindig működik a kamera. (kop-kop-kop)

morfondőr a fekete hátlap matt, nem csúszós.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11197) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

boken, bozarjoska nem a felsőre gondoltok?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11198) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ez mai megerősítés... Már csak 8 nap! :)

Úgy tűnik, hogy ezek a források Mi3-mon és Mi4-en kívül Mi Note-ra is jók lesznek.

(bocs, hogy 3 hsz egymás után az enyém, de több, mint 5 perc volt köztük. :D )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11199) boken válasza Tomi_Ohl (#11197) üzenetére


boken
senior tag

Szia,de igen ,de nekem nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11200) Aucor válasza Aucor (#11169) üzenetére


Aucor
senior tag

Erre valaki? Milyen megbízható boltok vannak, ahol nem hamisítványt árulnak? Ti honnan vettétek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.