Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Tomi_Ohl válasza boken (#11950) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Az XDA-s?
Szerintem valami nincs rendben, csinálnod kéne egy clean installt. (de akkor már kipróbálhatod pl a PAC-et is).
A böngésző probléma máshol is volt, ilyenkor új lapot kell nyitni, és akkor ott már jó lesz. Mobilnetes dolgot nem hallottam még sehol, de nem is próbáltam. Semmi nem akad be nem fagy le minden gyors és smooth hihetetlen jó a multitaszking és a játékteljesítmény.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11952) boken válasza Tomi_Ohl (#11951) üzenetére


boken
senior tag

Igen az XDA-s,telepítés előtt törölte mindent a telórol,a mobil net nekem úgy megy(az előző RR-ben is) hogy kimegyek pl a lakásból elveszti a wifi jelet,(nem kikapcsolom),át kapcsolom repülő üzemmódba,majd visza és akkor hibátlanul megy.
Kipróbálom,max visszateszem az előző RR-t.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11953) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#11951) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mit tud ez a PAC, h ajánlod? :) Én lehet benevezek rá, de csak az újdonság varázsa miatt, a RR nálam zsírkirály!

(#11954) anderledani válasza petrson (#11938) üzenetére


anderledani
őstag

nekem ennél kisebb, a saroktól kb 5mm-re lévő repedéssel, csak kíváncsiságból feltettem olx-re és 60k-ért jópáran jelentkeztek érte.
De nem adom el, amúgy 80 körül láttam z3 compactot használtan nem tudom kamu-e de arra akár le is cserélném

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#11955) petrson válasza anderledani (#11954) üzenetére


petrson
senior tag

Ahha, hát nálam ez kb egy cm. Én 50-55-re saccolom így, akkor kb jól gondoltam, mennyiért menne el.

Jaja, z3c nekem is bejövős, méretre, alakra pont ideális lenne, csak félek a Sony "betegségektől"

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#11956) bozarjoska válasza zolikaDB (#11953) üzenetére


bozarjoska
őstag

Azért akarja hogy feltedd hogy utána el tudd mondani milyen is a rom :D most te leszel a tesztelő ;]

[ Szerkesztve ]

(#11957) Fejvadi válasza boken (#11950) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jó sok időt szántál már rá

(#11958) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#11953) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem próbáltam, de topikban nagy az öröm, meg már régebbről is hallottam róla, csomó extra, gyors, stabil. Majd hétvégén lehet, hogy váltok rá, csak kíváncsiságból.
Állítólag heti kétszer fog frissülni, aztán ha official lesz, akkor már jönni fognak a nightlyk.

petrson Z3 Compact elég jól sikerült, aránylag egészséges készülék. :)

bozarjoska mondasz valamit. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11959) charg válasza vampire17 (#11937) üzenetére


charg
tag

Normális. Külföldi fórumokon is többen tapasztalták már.

(#11960) boken válasza Fejvadi (#11957) üzenetére


boken
senior tag

Az az igazság hogy sokat használom munkára a telefont,és már nem lételemem már az állandó rom csere, de szeretem megtalálni azt amelyikkel a legkevesebb a kompromisszum. Ilyenek voltak a 4.4 Ivánok, aztán az RR előző verziója.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11961) Fejvadi válasza boken (#11960) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egyre jobbak lesznek, Tomika meg mindent kipróbál. Majd ha valami nagyon jól sikerül és azt mondja rendben van, esetleg azt megnézem. Nem kísérletezek.

(#11962) boken válasza Fejvadi (#11961) üzenetére


boken
senior tag

Jó taktika :) :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11963) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#11961) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hát nálam ez az utolsó RR nagyon rendben van, ennél jobb nem kell, de hajt a kíváncsiság, úgyhogy ebből előbb utóbb PAC lesz :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11964) boken válasza Tomi_Ohl (#11963) üzenetére


boken
senior tag

Én most a Pac - ot tettem fel. Egyenlőre ok.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11965) s4tch


s4tch
veterán

Az AOSP alapú ROM-ok többsége nálam ott elvérzik, hogy lehúzom a redőnyt. Ilyenkor vagy az üres értesítések oldal fogad, vagy a gyorskapcsolók egy része, amit egy újabb lehúzással lehet teljessé tenni. MIUI-ban ugyanez egy mozdulat, és testre szabható a kapcsolók sorrendje. Alig várom, hogy elkészüljenek az egyedi systemui-módosítások. Ha valaki portolná a MIUI-féle megoldást, az lenne a legszebb.

(#11966) Fejvadi válasza boken (#11962) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Különben meg, nekem még mindig nagyon tetszik a MIUIHU, ezért sem akarom lecserélni. :)

(#11963) Tomi_Ohl
Neked ez a hobbid. :)

(#11967) bozarjoska válasza s4tch (#11965) üzenetére


bozarjoska
őstag

cm alapú romoknál be lehet állítani gyors lehúzást és már kész is ;)

(#11966) Fejvadi
most nekem is az van fent (5.4.17.) és nagyon fasza gyors meg se akad, jól sikerült! Előzőekben azért volt kis lassulás

(#11968) RetepNyaraB válasza Tomi_Ohl (#11963) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megvadulok a rendszer profiloktol. Ez a harmadik rom (rr utso 5.0 verzio) amelyiknel ossze-vissza működik. Ha néma, akkor picit csörög. Ha letiltom a profil megszakításokat,akkor rezeg. Ha kézzel nullára teszem, akkor nem szól a vekker. Mi a francot lehet még állítani, h rendesen menjen? Jah, a profilszerkesztes nem oldja meg. Még jó, h problemamentes telefont kerestem a nejemnek @!#&!?@

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#11969) Ájvé válasza RetepNyaraB (#11968) üzenetére


Ájvé
veterán

Talán akkor MIUI-t tegyél rá, lehet nem lenni ennyi problémád.

(#11970) Fejvadi válasza bozarjoska (#11967) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Kitetted a Lánchidas órát?
Nekem tetszik nagyon. :)

(#11971) bozarjoska válasza Fejvadi (#11970) üzenetére


bozarjoska
őstag

jaja az van kint nekem is tetszik, jól megcsinálták. Csak a gps szaraxik pesten nem jó tök mást mutat mint ahol vagyok, de vagyula írta hogy valami gáz van vele hetek óta de még nem sikerült rájönni miért

(#11972) mizoli válasza RetepNyaraB (#11968) üzenetére


mizoli
addikt

Mintha írtam volna, hogy a nejed probléma mentes rendszere a 34-es stabil V5 MIUI. Azzal együtt, hogy nem annyira friss. De ez nem zöldség, hogy ha nem a legfrissebb, akkor kuka :)

(#11973) Fejvadi válasza bozarjoska (#11971) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én vidéken élek, de tegnap feltettem a szülinapi IGO-t.
Bekapcsolom a GPS-t aztán indítom az IGO-t és 2 másodperc alatt tökéletesen belövi a helyet. Most gyalogosra állítottam, de nagyon jól működik nálam.

(#11974) bozarjoska válasza Fejvadi (#11973) üzenetére


bozarjoska
őstag

Hát ez a fura hogy Pesten kívül jól adja meg a tartózkodási helyemet (én se vagyok pesti) de Pesten több kilométert téved, majd csak megjavítják ha tudják

(#11975) boken válasza bozarjoska (#11974) üzenetére


boken
senior tag

Nálam hibátlan,(Kelenföldi vagyok)de tegnap bementem a abalaha környékére és a gyalogos is hibamentesen megy.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11976) Fejvadi válasza bozarjoska (#11974) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor nem megyek Pestre. :)

(#11977) mizoli válasza Fejvadi (#11973) üzenetére


mizoli
addikt

Most legalább odatalálsz a fagyizóba :D

(#11978) petrson


petrson
senior tag

Ezt az alu tokot használja valaki? Milyen minőség, érdemes rendelni?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#11979) berzser67


berzser67
tag

Nekem viszomt állandóan a Pesti rakpartal indul az iGo-m pedig vidéki vagyok.
Ja újra kellet inditani a telót.

[ Szerkesztve ]

(#11980) berzser67


berzser67
tag

Nem tudom más is tapasztalta,hogy az utóbbi 2 ROM frissités automatán törli az Xperia billentyűzetet valyon miért?
MIUI V6 multi

[ Szerkesztve ]

(#11981) boken válasza petrson (#11978) üzenetére


boken
senior tag

Nekem ez van, a fekete, belül van benne egy selymes anyag, nem tudja karcolni a hátlapot. Arra érdemes figyelni hogy alul van egy pici pereme hogy ne tudjon ki csúszni, de felül nincs mert ott kell belecsusztatni, ezért figyelni kell hogy nehogy meglóditsd mert akkor ki repülhet, én nagyon szeretem. KB fél éve van még.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11982) mizoli válasza petrson (#11978) üzenetére


mizoli
addikt

Igen, én ilyet használok, de nem itt vettem.
Jó minőségű, pontos méretű, nem változtat a telefon formáján, és véd a karcolásoktól. A belső oldalán valami bársony féleség van.
Hátránya, hogy kicsit csúszósabb, és mivel fém, valamennyire fogja a hálózatok jeleit (kisebb a térerő).

(#11983) petrson válasza boken (#11981) üzenetére


petrson
senior tag

Szuper, akkor lehet benevezek én is egyre.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#11984) Tomi_Ohl válasza s4tch (#11965) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Majdnem összes ROMban van gyors legördülés, RR-ben pedig olyan is, mint MIUI-ban: ha van értesítés, akkor az húzódik le, ha nincs értesítés, akkor egyből a gyorskapcsolók.

RetepNyaraB nem használok profilokat, de mi lenne, ha kikapcsolnád őket, és a Playről letöltenél egy profil appot?
Amúgy meg igen, problémamentes a telefon, MIUI-jal. Nehogymár egy costum ROM hibáját a telefon számlájára írjuk.
Amúgy ha a párodé, miért nem jó neki a MIUI?

berzser67 multiban alapból nincs benne az Xperia billentyűzet, azért törlődik le.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11985) llaszlo


llaszlo
veterán

Az mitől van, hogy a zenelejátszókban (többet is próbáltam) az ékezetes karakterek helyén csirkelábak vannak? Viszont nem egységes tehát ugyanannál a mappánál, ugyanazzal az előadóval van ahol kiírja rendesen, hogy pl Szabó Péter, viszont van másik Szab** P**ter előadó is csirkelábakkal. A szám címekkel ugyanez a helyzet. Ezt, hogyan lehetne javítani?

(#11986) petrson


petrson
senior tag

Ti használtok valami Adblock szerű alkalmazást, reklám tiltó kiegészítőt a telefonon? Az ide tartozó fórumban nem kaptam választ... Egyre jobban lassítja a böngészőt a sok reklám.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#11987) petrson válasza llaszlo (#11985) üzenetére


petrson
senior tag

Hmm, most átnéztem a zenéket, én a gyárit használom, nem sok csirkelábas karakter van, de előfordul, megoldás szerintem csak a file átnevezése lehet...

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#11988) Tomi_Ohl válasza petrson (#11986) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

AdAway

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11989) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hivatalos SOKP (Sonic Open Kang Project :)
Aki gondolja :))

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11990) boken válasza Tomi_Ohl (#11989) üzenetére


boken
senior tag

:Y :Y :))

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11991) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#11989) üzenetére


bozarjoska
őstag

Ma se lesz alvás... :D

(#11992) Tomi_Ohl válasza bozarjoska (#11991) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ha nálad nem lesz, majd írj. :D
Én nyugodtan fogok aludni, mert nagyon jó ez az RR, és pillanatnyilag a PAC jobban izgat (de lehet csak a név miatt).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11993) psychocska válasza Tomi_Ohl (#11989) üzenetére


psychocska
tag

Ehhez szükség van bármiféle particionálásra? Olvastam az ottani telepítési útmutatót, abban nem látok ilyesmit, de nem egyértelmű.

(#11994) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#11992) üzenetére


bozarjoska
őstag

Erről még nem hallottam soha csak kíváncsi vagyok milyen, bár most a miui (5.4.17.) nagyon jó lett pedig tudod hogy utálom ha csak 1 másodpercet is várni kell :D
Bár most átváltottam art-ba lehet az ennyit dobna rajta nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#11995) boken válasza boken (#11990) üzenetére


boken
senior tag

Ezzel a PAC rommal az istenért sem tudom kábelel rádugni a gépre a telót :(
Plusz feltett egy CM recoveryt,ami nem igazán van túl bonyolítva,sőt,a telepítést is alig találtam meg.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11996) Tomi_Ohl válasza psychocska (#11993) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Igen, szinte mindenhez kell már, ahol nem írják, hogy nem. De nem nagy cucc, egy zip felflashelése.

bozarjoska akkor tényleg jó lehet. Ne beszélj ilyeneket, végén még hamarabb visszamegyek rá. :D
Nekem nem lenne jó a MIUI-s ART, mert naponta ki be kapcsolom a telefont.

boken érdekes, azt hittem, már mindenhol javították. PTP módban sem megy? (igaz annak nincs sok értelme)
CM recoveryt egyszer próbáltam mini pron, hát az elég buta, TWRP vagy CWM ezerszer jobb.
Amúgy honnan szedted? Más is írta már, de nem találtam sehol.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11997) boken válasza Tomi_Ohl (#11996) üzenetére


boken
senior tag

Cm recoveryt Passz hogy került rá,bár lehet hogy az egyik romnál(glade 2.0)irták hogy csak a Layers Managerrel lehet feltenni,feltelepítettem,de nem a Glade-et hanem a PAC-et tettem fel végül,és annak telepítésénél vettem észre hogy ez lett a recovery.
Feltettem ezt a SOKP-os dolgot,lehet hogy belsőleg más,de nekem nem tünt fel nagy különbség pl az RR romokhoz vagy a PAC-hoz képest.
itt van pár kép.
[L:/dl/upc/2015-04/21/154240_h2xd5rfraxlydog9_screenshot_2015-04-21-21-12-45.jpg](IMG:/dl/upc/2015-04/21/154240_h2xd5rfraxlydog9_screenshot_2015-04-21-21-12-45.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

egyébként teszem vissza az RR-Friss verzióját,hátha most nem tudom el rontani.

Ja,nekem nem ment fel a gapps ezzel a sárkányos(SOKP) rommal.(amit ajánlottak mellé)

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11998) boken


boken
senior tag

Valakinek nincs kéznél a particiónáló zip? :R :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11999) Tomi_Ohl válasza boken (#11997) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Akkor nem izgat annyira, hasonló lesz ez is.
Gapps-ból vagy amit szoktam linkelni (minimal Gapps) vagy a PA Gapps jó (ebből is a Pico változatot tettem fel).

Fontos zipek mindig kéznél vannak: [link]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12000) llaszlo válasza petrson (#11987) üzenetére


llaszlo
veterán

Mert te a fájlneveknél nem használsz ékezetet?
Milyen ROM? Kínai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.