Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Muton válasza Dark Archon (#27) üzenetére


Muton
addikt

Most ez komoly? Van akinek ez összetett? Akkor amit fog csinálni felsőbb analízis khm... akarom mondani színes gyurma vizsgán?
Mi volt abban a nagy kaland, hogy a másodlagos bázisokban 2 hangár, raktár, szállás, meg psi képző, meg radar? Ja, a fő bázisból ár kellett küldeni a legyártott cuccot. Tényleg, micsoda szellemi kihívás volt! Én is mindig manuallal az egyik kezemben toltam. :))

Az Aftermath-et azért bírtam, mert volt benne csuklós Ikarus, meg Kelet-Európában ide való házak voltak :K

Na, már előre látom a tftd remake óriási problémáját: bizonyos fegyverek csak vízben működnek :DD
írom is hozzá a tutorialt, alapszintű földrajzi ismeretek: kedves amerikai gyerekek! a kék terület a földgömbön... igen, a víz

schawo: a mostani hetem húzós, utána tut, h megveszem, h kiderüljön, h mit sejt. Én is évekig toltam, emlékszem, a tftd-et csak azért kellett többször kijátszani, mert volt amikor nem adta be az Atlantis-os pályát, anélkül meg nem volt teljes. Meg x db tápos katona kellett, szóval húztam a dolgot, hogy lövöldözhessen, fejlődjön...

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.