Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) inf3rno válasza RpPRO (#91) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem is win7 van. Közben kiderült, hogy bár Windows-ban az energiagazdálkodást mindenhol teljesítményre raktam, ugyanez UEFI-ben nem történt meg. EIST, C-State, EPU, ilyesmiket kapcsoltam ki, meg ahol lehetett ott auto helyett a maximumra raktam a CPU-t. Húzás nélkül is megvan stabilan a 125FPS így. Előtte cg_lagometer 2-vel látszott a periodikus FPS drop, utána semmi, szóval ez fogta vissza a processzort. Megnéztem, és így is 1 mag 100%-on megy az ET-től, ami azért meglepő egy ilyen régi játéknál. 3.6GHz-en van i5 4670k. Nem tudom, hogy ez normális e. WQHD-n tolom 125FPS-el 144Hz-el. Tearing gyakorlatilag nincsen, FPS drop sincs, némi input lag szerűség viszont van továbbra is. Mintha párszáz msec-el később jelennének meg az emberek a pályán ha pl benézek egy szobába, vagy egy sarkon hirtelen befordulok. Nem igazán tudom, hogy még mit lehetne tenni. Talán rákötöm direktbe a modemet a gépre, vagy váltok Linux-ra, aztán megpróbálom azzal. Érzésre sem az igazi, mintha mouseaccel lenne fent, legalábbis nem tudok úgy célozni, mint régen, de azért van amikor elkap a gépszíj, aztán szórom a fejeseket ezerrel. Elfogadható, sőt azt mondom, hogy az elmúlt 10 évben még most a legjobb az egész. Talán ha gyakorolnék egy hónapot és beállítanám a sensit is rendesen eljutnék 45% accig, ami már egy jó közepes.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.