Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DArchAngel


DArchAngel
tag

Ez van, ha a közönség szavaz. Tudod, kuyával, gyerekkel biztos a siker. Főleg, ha gyereket még sajnálni is lehet. Ha mindenki kapott valamilyen lehetőséget, akkor meg úgyis csak rajtuk múlik, mit kezdenek vele.
Amúgy a "kissrác" 15 éves.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#2) Wise válasza DArchAngel (#1) üzenetére


Wise
tag

Jah nemtudtam, kevesebbnek nézett ki...de ez igy már nem tehtségkutató szerintem. Inkább szeretetszolgálat.

(#3) sasa311 válasza Wise (#2) üzenetére


sasa311
veterán

"nép"' őt választotta, ez van :)

És az a "kissrác" 2 év múlva már elvileg akár vezethetné is a kocsit amit nyert - ha kilát majd a kormány mögül ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4) 7


7
addikt

Azt meg tegyük hozzá, hogy mindenki kapott egyéb szerződési ajánlatot, amit jól kihasználva többet hoznak össze, mint amennyit a műsor nyerteseként elvihettek volna. Főleg, ha mások is úgy vélik, hogy jobbak, mint a nyertes fiú.

(#5) Wise válasza sasa311 (#3) üzenetére


Wise
tag

:DDD Jó hát én se vok nála sokkal idősebb, csak mondom elég kevésnek tűnt kb 12-13-nak néztem...

[ Szerkesztve ]

(#6) Wise válasza 7 (#4) üzenetére


Wise
tag

Egyébként a tánccsoport járt a legroszabbul. Talán ők voltak a legtehetségesebbek, de nem nyerték meg, "csupán" egy fellépést nyertek valahol, nemtom mit kezdenek majd a nézettséggel amit kaptak, de biztos egy ideig hívják majd őket fellépni, de aztán mi lesz?
Azt jó volt látni viszont, hogy a döntőben 4-ből 3an népi vonalon indultak: néptán, népmese, népdal...

[ Szerkesztve ]

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"A nézők azért szavaztak rá mert még fiatal és hogy milyen aranyos, nameg amilyen szerény körülmények között él rájuk is fér a pénz."

Ez a kulcs... Nincs mit vele tenni, de sajnálni tőle és a szerény körülmények között élő családjától a pénzt nem illdomos. Én nem bánom, hogy így sült el, mert ahogy mondjátok ti is, a többiek a szerződésekkel valószínűleg még nagyobb pénzeket szedhetnek majd be később. 12 milla + 1 Fiat azért nem egy olyan húdemekkora pénz, de a szegény családra ráfért, bár valszeg még kevés is nekik.

Annak én is örülök, hogy mennyien jutottak tovább ezen a népi vonalon, nem gondoltam volna az elején. ("Talán" érdemes volna több szolgáltatást építeni erre az országban.)

(#8) szecsi09


szecsi09
csendes tag

Fuzsinak nyerni-e kellett volna Ő a legjobb

(#9) _seth_


_seth_
veterán

Ugyan nem néztem a műsort és azt sem tudom, hogy ki nyert de a tehetségkutató+sms párosból és abból, hogy Fábri pl zsűri tag volt az tisztán lejön, hogy ez a műsor sem arról szólt amit a kamerák mutattak hanem a nézettségről és a pénzről, ennyi aki azt hiszi, hogy az ilyen megasztár és csillag születik műsorokban valóban arra gondolnak a készítők, hogy jaj de jó lenne a 982734982374 semmirevaló énekes mellé még egy... na az téved, a műsoridőben le kell kötni valamivel a nézőket... de lehet csak én látom így... már kb 1 hónapja leszoktam a tvzésről :D (még visszaestem párszor néhány percre de csak ha vki éppen tv-t nézett :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10) divot válasza Wise (#6) üzenetére


divot
veterán

Így hirtelen olyan százötven-kétszáz legalább ilyen tudású néptáncos ismerősöm jut eszembe...

(#11) _seth_ válasza divot (#10) üzenetére


_seth_
veterán

És akkor még van kb másik 15-20 ezer az országban ha nem több és ez nem vicc...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#12) divot válasza _seth_ (#11) üzenetére


divot
veterán

De őket nem ismerem név szerint. ;)

(#13) Wise válasza divot (#12) üzenetére


Wise
tag

Szerintem meg a csaj se volt olyan jó, a népdalénekes fiú, hát nemtom, talán nem kellett volna egyikőjüknek se nyerni...

(#14) akom


akom
senior tag

Itt aki benne volt a műsorba már nyert (vagyis akik több időd voltak képernyőn). Az hogy adott emberközönség kit választott elsőnek másodlagos. HA valaki egy táncoló együttest akar látani, az nem a mesélő kiscsávót fogja elhívni...

(#15) divot válasza Wise (#13) üzenetére


divot
veterán

Egyetlen műsort néztem meg még az elején, mivel kb. ugyanolyan volt mindegyik, így kijelenthető, hogy egyetlen valóban komoly tehetség sem tűnt föl a produkcióban. A mesemondó srác aranyos, de ebből a műfajból nem nagyon lehet megélni, nem beszélve arról, hogy a Berecz András szintű mesemondók irgalmatlan mennyiségű gyűjtőmunkát végeznek, de mire a srác odakerül, hogy életkorilag ő is belevághatna, már nem nagyon lesz mit gyűjteni.

(#16) sekli


sekli
addikt

Szerintem az egesz musorban az uv-fenyben tancikalo csoport volt a legjobb produkcio..., azt a zsuri ha jol emlekszem utolso helyre sorolta, es hiaba kapta utana a nezoktol a masodik legtobb szavazatot kiesett...

(#17) Wise válasza divot (#15) üzenetére


Wise
tag

Elmehet gyerekszínésznek, vagy szinkronszínésznek akár...

Sekli: az nekem is tetszett de nem vagyok benne biztos hogy ért 12millát, nekem tetszett a hip-hop csapat is de abból is van egy csomó...

(#18) South Velen válasza Wise (#17) üzenetére


South Velen
addikt

Gyerekszínésznek? Szinkronszínésznek? Beszélni nem tud szerencsétlen...

(#19) sekli válasza Wise (#17) üzenetére


sekli
addikt

en se azt mondtam, hogy nekik kellett volna nyerni..., csak meg egy eselyt kaphattak volna...
ha nekem kellett volna donteni a dontosok kozul, akkor azert valoszinuleg a neptancosokat valasztottam volna en is..., valamiert nem ertekelem ezeket a tehetseges magyar enekeseket...

(#20) Wise válasza South Velen (#18) üzenetére


Wise
tag

A tájszólása teheti érdekessé és alkamassá néhány feladatra, aztán lehet nem, nemtom nem vok szakmabeli (, még) :)

(#21) 7 válasza Wise (#20) üzenetére


7
addikt

Úgy láttam, hogy a srác csak akkor beszél jól, ha nem akarja megmutatni, milyen jó is ő. Ha ránevelik, akkor már nem lesz meg a felesleges kiabálás (hangosan, kisfiam, hogy mindenki hallja), a túlhangsúlyozás (emeld ki a lényeget, hangsúlyozz rendesen, kisfiam), továbbá a rossz helyre beszúrt szünetek. De ettől függetlenül pont a tájszólása miatt mondom én azt, hogy nemigen lenne szerep, amit szinkronizálhatna. Színészséghez meg több is kell, amit fene tudja, össze tud-e szedni.

(#22) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Osztom az előttem szólók véleményét, szerintem is az járt jobban, aki szerződést kapott! :C

Sic Parvis Magna

(#23) Wise válasza 7 (#21) üzenetére


Wise
tag

Az idő majd megadja a nyitott kérdéseinkre a választ ;) (most nagyon bölcs voltam úgy érzem)

(#24) piqla


piqla
őstag

A musor szegyene, hogy egy olyan tehetsegtelen, hangtalan, hamis valaki, mint az a Fruzsina addig jutott, ameddig.
Erzesem szerint a 4 for Dance azert nem nyert, mert a nezok szemeben ok mar profiknak tuntek, akiknek ugysem kell mar kulon dijazas. Ugyanakkor a Biro gyerek jobb volt a sajat mufajaban, mint Utasi kollega a meselesben.

Ui.: Mindenesetre Szabo Gyulat jo volt ujra latni, hallani.

Szereted az állatokat?

(#25) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébbként az sztem eléggé szánalmas, hogy a műsor weboldalán nem lehet hozzászólásokat írni, meg ha lehet akkor azt is moderálják.
Én akármit írtam be , az nem jelent meg , még később se. De ott csak azt lehetett olvasni, hogy mennyi ember szerint teheteséges ez az árpi gyerek :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) Wise válasza Jégkokó (#25) üzenetére


Wise
tag

Azt hiszem ez mindent elmond az egész műsorról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.