Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) ubyegon2 válasza Silεncε (#76) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

UPower.KbdBacklight [link]

Ezt a D-Bus interface-t kell valahogy rábeszélni, hogy azt csinálja, amit szeretnél, a Mate-nak itt is volt valami hasonló bug-ja. A fenti sorban van, ami szabályozza a billvili-t, de nem értek hozzá, nem is szoktam konfigokat kutyulni, a Cinnamon nekem konyhakész minden gépen, talán ezért nem ismerem a lehetőségeket.

A világos betűs dolgot olvastam máshol tőled és beugrott a hasonló KDE-s probléma is meg a megoldás is ma. (előbb-utóbb beugrik, ha valahol olvastam megoldást egy problémára, legfeljebb nem találom meg mindig a leírást)

Nem akarom ledegradálni a linuxot, szó se róla, használom én is rengeteget, csak azt akartam mondani, hogy néha annak is előjönnek random hülyeségei.

Tudom, értettem is amit írtál, a random hibákkal kapcsolatban igazat is adok. A Linux az, ahol mindent meg lehet oldani, de ritkán könnyű a megoldás.

Én laikus vagyok teljesen számítástechnikában, egy hónapomba telt, mire találtam segítséggel megoldást a régi Toshiba laptop normális processzorhasználatára. Csak egy magot volt hajlandó használni, azt is csak egy megfelelő kernel paraméter beszerkesztése után, aztán egy másik magyar fórumon javasolták a processor.nocst érték 1-re állítását.....addig még csak nem is hallottam erről a paraméterről. - szóval tudom, miről beszélsz! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.