Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) whiz


whiz
aktív tag

Na akkor a sok megszólalt rohadtnagy szájhősnek:

1. finest: gyalogolhatsz helyettem nyugodtan kb. 20km-t, aztán magyarázz balfaszságokat. "Száni" a hozzászólásod, de nagyon.

2. Füleske: tanulj meg olvasni, nem azt mondtam, hogy csóró vagyok (amúgy a cuccaimnak az égvilágon semmi köze a bejegyzéshez, semmilyen következtetést nem vonhatsz le belőlük), hanem azt, hogy szarul jött ki a hónap, főnökömék pedig épp most (is) szívatnak. Egyébként meg jöhet a bérletpénz ide is, ha már akkora a szád.

3. Lajkó: nincs kinyalva a seggünk, az irigység az meg rulez. Pontosan tudom milyen vidéken, én is sokáig ott laktam, napi 4 busszal kellett játszanom, ha menni akartam valahova, aztán hazamenni. Leszel szíves kurvára visszafogni a stílusodból, vagy fizesd ki te az elcseszett napjaimat, amit nem akartam szabadságként kivenni, köszi.

4. nanus: Egyrészt tudnod kéne, hogy a helyi bérletet nem köteles téríteni a főnök, másrészt mégis térítik, így ez nem tudom hogy keveredett ide. Másrészt nyugodj meg kiállok magamért irl, tudnék neked mesélni, de főnököm is (és nem csak az aktuális), azt hiszem. De azt nem tudom ki milyen jogon bírálja, hogy ha erről én bejegyzést is írok. Ha nem tetszik ne olvasd el. Jelenleg a te hsz-ed is csak egy vagdalkózó baromság, mert nem tudsz rólam semmit.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.